Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 2

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że nie było mnie na wyścigu, ale byłem nad jeziorkiem i mnie trochę poniosło z czasem... wakacje :P

Jeszcze raz przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig zwariowany pierwsze 8 kółek to co chwila jakieś błędy przeciwników i przetasowania w stawce, nawet miałem możliwości bycia na 2 miejscu przez jakiś czas, ale w cholerę błędów i rozwalałem co chwila skrzydło plus dodatkowo zawsze łapałem kapcia łącznie 4 pitstopy i walka o utrzymanie bolidu na torze. Osoba która nie popełniła by żadnego błędu mogła mieć 2 miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo 2 miejsca wyścig kompletnie nieudany ;/, a raczej jego początek. Po wystartowaniu dostałem delikatny strzał od kogoś na pierwszym zakręcie, ale nic się generalnie nie stało o tyle już w drugim zakręcie zostałem wręcz zgnieciony z prawej i lewej strony czego efektem był spin. Następnie odrabianie pozycji. Szło w miarę dobrze, aż do momentu jak mi Ferrari wyjechało na środek i znowu boooom, ale zachowanie fair i oddanie mi pozycji i dalsze odrabianie. W końcu dojechałem, jak się nie mylę do superluksio, gdzie muszę się przyznać delikatnie Cię uderzyłem, ale oddałem pozycję, a wręcz zaczekałem aż wykręcisz, także przepraszam. Dalej w miarę bezbłędna jazda i udało się dojechać do Sarewo który był 2gi. Sarewo nie wiem jak to z Twojej perspektywy wyglądało, ale u mnie, ja byłem już przed Tobą wchodząc w zakręt - doszło do delikatnego kontaktu ale generalnie nie mam o nic pretensji - zwykły incydent wyścigowy. Na mecie zjawiłem się na drugiej pozycji.

Komarzycho gratuluję jak zwykle wyniku i genialnego jak dla mnie czas w kwalifikacjach. A poza tym gratulacje dla tych którzy dojechali do końca.

Edytowane przez adikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marina Bay Circuit

GP Singapur

Kwalifikacje

70976936546878531987_thumb.jpg

Wyścig

11890978873054660934_thumb.jpg

Tabela

83091059673295665000_thumb.jpg

Proszę o dokładne sprawdzenie tabeli. Będę ją zmieniał w razie jakiś błędów czy też po uwzględnieniu ewentualnych kar.

Q- tak jak mówiłem w lobby miałem setup na dobry czas albo ścianę ;) Na szczęście wyszedł dobry czas :D

R- Start spokojny i bez kolizyjny. Szybko udało mi się zrobić sporą przewagę i postanowiłem spokojnie jechać do końca bez szaleństw. Ale się zamyśliłem na jednym z zakrętów czego wynikiem był uszkodzony spojler i bolid obrócony do kierunku jazdy. Straciłem całą przewagę, ale nikt mnie nie wyprzedził i przednie skrzydło wydawało się dobrze sprawować więc nie zjechałem do boksów. Dalej już utrzymywałem przewagę bez błędów i bez zamyślania się ;) dowiozłem pierwsze miejsce :)

Najlepszy moment czekał mnie przy dublowaniu tprudzica, który jechał bez tylnego skrzydła! I gdyby nie to, że popełnił błąd i wjechał w zatoczkę ALIANZ to bym miał problem, aby go zdublować :D

Gratuluje wszystkim, którzy dojechali!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sztuka zanudzić się podczas wyścigu F1 na uliczny torze. Takie rzeczy tylko u komarzycho :D Mogłeś nie jechać w kwalifikacjach to byś nie miał czasu myśleć o czymś innym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adikos spoko :thumbsup: Z mojej perspektywy wszystko było ok, ale nie widziałem Cię jeszcze przed sobą dlatego pojechałem swoim torem jazdy :sweat:

Q: Nawet dobre bez jakiejś ogromnej straty. Chciałem pojechać spokojnie żeby się nie rozbić i udało mi się

R: Strategia była taka żeby tylko dojechać cały. Wszystko by się udało gdyby nie niewidoczna ściana... Cały wyścig byłby bardzo fajny, a walka z adianosem urozmaiciła mi wyścig :biggrin:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj, czyli wcześniej jednak wypisali mnie, ale nie byłem w stanie jechac(brak znajomosci toru, nie chcialem komuś popsuć wyscigu).

W każdym razie na Japonie będę już w mojej pełnej formie.

Dziś testy o 20:00, jak ktoś chce potrenować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu nie trawie tego toru, jeszcze nie znajac go i jechac bez linii to dla mnie byl dramat.

kwalifikacjie o dziwo na wysokim miejscu mimo slabego czasu, potem wyscig i niestety na poczatku optymista Mane_TA rozwalil mi przednie skrzydlo i niestety mialem przymusowy zjazd do boksu juz na samym poczatku. pozniej jakies swoje bledy i znowu wizyty w boksie.

mialem rozladowanego HS wiec nie moglem z wami gadac ale slyszalem jak komentowaliscie brak mojego spojlera.

znowu mialem problemy z pokazywaniem zajmowanego miejsca. bylem w pewnym momencie pierwszy, pozniej jechalem jako jedyny na torze- juz myslalem ze mnie wywalilo z sesji. tez na poczatku mialem problem z polaczeniem sie do sesji.

jak komarzycho mnie dublowal nie pokazywala mi sie niebieska flaga, myslalem ze jakos cudem znalazlem sie przed nim i dlatego nie zjezdzalem, dobrze ze popelnilem blad i komarzycho polecial dalej bo tak to pewnie by sie wkurzal ze go nie przepuszczam.

generalnie 3 miejsce bralbym w ciemno na tym torze wiec jestem bardzo zadowolony z wyscigu, ale dalej toru nie darze sympatia. za to teraz suzuka to moj ulubiony tor wiec tutaj licze na walke z komarzycho ;-), przynajmniej na pierwszych kolkach ;-)

film z moim filmem postaram sie dodac dzisiaj po pracy, ocenicie manewr Mane.

pozdro i do nastepnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, napiszę krótko - nie będę robił zamieszania i zawracał wam głowy - do dzisiaj nie dostałem wymienionej gry, w poniedziałek napisali mi, że jednak nie wysłali w zeszłym tygodniu i wysyłają w poniedziałek, zatem do środy tym razem miałem dostać - i co? i guzik :/

Sezon zbliża się do końca, zatem nie będę już mieszał i w tym sezonie nie bierzcie mnie już pod uwagę, ale mam prośbę - zarezerwujcie dla mnie miejsce na kolejny sezon, będę startował na 100% Jak przesiądziemy się na F1 2011 to już w dniu premiery też będę gotowy :)

Zaem powodzenia i do końca sezonu będę śledził Wasze poczynania i obchodził się smakiem, że nie jadę z Wami, ale nowy sezon już niedługo - wtedy powalczę.

Panowie, powodzenia!

Slam jak dostaniesz grę masz startować :) Zostały 4 wyścigi i myślę, że będą ciekawie. Jak jest więcej ludzi to dużo fajniej się jedzie i więcej rzeczy się dzieje.

Kamil908 fajnie, że tak szybko wyszedłeś :) Musisz poczytać wątek bo zgłosił się do nas gracz Acepl mógłby startować za Buchenko, któremu termin w środę nie pasuję.

Wysłałem do Ciebie tabelę, która możesz wrzucić na pierwszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Japonii nie będę mógł startować z powodu wyjazdu do rodziny także proszę na mnie nie czekać. Toru i tak nie lubię to chyba nic nie stracę:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam jak dostaniesz grę masz startować :) Zostały 4 wyścigi i myślę, że będą ciekawie. Jak jest więcej ludzi to dużo fajniej się jedzie i więcej rzeczy się dzieje.

Kamil908 fajnie, że tak szybko wyszedłeś :) Musisz poczytać wątek bo zgłosił się do nas gracz Acepl mógłby startować za Buchenko, któremu termin w środę nie pasuję.

Wysłałem do Ciebie tabelę, która możesz wrzucić na pierwszą stronę.

Dzieki Komarzycho za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tprudzic nie przypominam sobie abym miał jakikolwiek kontakt z twoim bolidem tak więc jestem bardzo ciekawy tej sytuacji wrzucaj filmik, jestem pewny na 99% że to nie ja bo widziałem mnóstwo kolizji przede mną jako że jechałem przedostatni.

Edytowane przez Mane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam jak dostaniesz grę masz startować :) Zostały 4 wyścigi i myślę, że będą ciekawie. Jak jest więcej ludzi to dużo fajniej się jedzie i więcej rzeczy się dzieje.

W sobotę jadę na 2 tygodnie nad morze, więc Japonia i Korea odpada, ale jeśli na moje miejsce w tym czasie nie wskoczy nikt inny (a mam nadzieję, że nie, bo to przecież już końcówka sezonu i chyba nie ma sensu) to Brazylia i ZEA są moje :) tzn. wystaruję w nich na pewno - teraz mogę powiedzieć ze 100% pewnością, bo dzisiaj przyszła w końcu wymieniona gra :) :):):):) :)

A następny sezon powalczę na poważnie we wszystkich lub prawie wszystkich wyścicgach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tprudzic nie przypominam sobie abym miał jakikolwiek kontakt z twoim bolidem tak więc jestem bardzo ciekawy tej sytuacji wrzucaj filmik, jestem pewny na 99% że to nie ja bo widziałem mnóstwo kolizji przede mną jako że jechałem przedostatni.

Mane zwracam honor, ty po prostu skorzystales na mojej kraksie wyprzedzajac mnie zaraz po niej wiec tak na goraco ocenilem ze to twoja wina, ale po obejrzeniu filmiku stwierdzam ze brawura wykazal sie Sarewo.

tutaj film 1:50 jest ta akcja:

http://www.youtube.com/watch?v=2dBxs3SB-VA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koła mi się wtedy zablokowały i nie zdążyłem tam wyhamować w efekcie czego doszło do takiej stłuczki. Pozycję oddałem, a tobie jazda bez przedniego skrzydła i tak później nie przeszkadzała bo z tego co pamiętam to jechałeś bez nosa :tongue: Przepraszam cię za tą sytuację to się więcej nie powtórzy.

Pisałeś, że następny tor jest twoim ulubionym... Zobaczymy cy się wykażesz bo mnie nie będzie.:thumbsup:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie przeszkadzalo? zobacz film. musialem zjechac do boksu. to ze ktos mnie widzial bez spojlera to bylo duzo pozniej i chodzilo o tyl ! ! !

a to ze suzuka to moj ulubiony tor to pewnie przy komarzycho o niczym swiadczyc nie bedzie. ale po cichu na pudlo licze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podium powinno Ci wpaść:biggrin: Ja Cię jakoś kilka kółek za sobą bez spojlera widziałem to już sam nie wiem. Widziałem, że po tej kolizji zjechałeś. Mi na tym torze nie przeszkadza za bardzo brak skrzydła, ale może to tylko takie moje odczucie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak masz bardzo skrzydlo uszkodzone, jak jest czerwone to nie wierze ze na tym torze ulicznym nie czujesz ze jedziesz wolniej, a to jak bolid wyglada nie koniecznie musi odzwierciedlac zniszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekką stratę w zakrętach czuję, ale nie taką żeby od razu zjeżdżać do boksów. Coś na okrążeniu to do 2 sekund tracę także i tak zyskuje niż zjeżdżając na 2 pit stopy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy macie następny wyścig ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe problemy z netem, ale mam nadzieję że do 21 wszystko będzie ok, chyba przez ulewy i burze przechodzące przez Śląsk. Wczoraj warunki atmosferyczne dały o sobie znać w czasie treningu, gdzie również mnie rozłączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Że też wczoraj nie skumałem, że Adianos to Adikos :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co blablable napisał, że może jechać Suzuke. Więc dzisiaj może być więcej osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mówię już teraz, że niestety ale ostatniego wyścigu w tym sezonie nie pojadę, bo 7 sierpnia wyjeżdżam do Czarnogóry i wracam dopiero pod koniec sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×