Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien ponieważ jechałeś teamem Virgin i wyjechałeś poza tor w pierwszej szykanie. Miałeś mniejszą prędkość i doszło do kolizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ponieważ jechałeś teamem Virgin i wyjechałeś poza tor w pierwszej szykanie. Miałeś mniejszą prędkość i doszło do kolizji.

Czy nagrywałeś film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nagrywałem bo nie mam jak. Jestem pewny, że to byłeś Ty, tak samo jak Slam może to potwierdzić.

Nikt inny obok mnie nie jechał, a Slam był za daleko. Wjechałeś w szykanę lewo prawo, z tym, że w momencie wchodzenia w prawy zakręt wynisło Cię na trawę i podczas wracania zajechałeś mój tor jazdy. Gdybym ostro nie zahamował pewnie dla mnie byłby to koniec wyścigu :confused:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nagrywałem bo nie mam jak. Jestem pewny, że to byłeś Ty, tak samo jak Slam może to potwierdzić.

Nikt inny obok mnie nie jechał, a Slam był za daleko. Wjechałeś w szykanę lewo prawo, z tym, że w momencie wchodzenia w prawy zakręt wynisło Cię na trawę i podczas wracania zajechałeś mój tor jazdy. Gdybym ostro nie zahamował pewnie dla mnie byłby to koniec wyścigu :confused:

Jeszcze się upewnię bo nie dowierzam.

Czy chodzi ci o sytuację po 7 zakręcie przed no prawie można to nazwać szykaną, kiedy za nami jechał Slam?

dołączam mapę toru

http://imageshack.us/photo/my-images/818/brazylia.png/

Edytowane przez blablable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o zakrętach 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o zakrętach 1 i 2.

Na którym okrążeniu mniej więcej?

Sorry ale ja w ogóle nie pamiętam takiej sytuacji.

Edytowane przez blablable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Brazylii

Q:

Twarde opony nie pamiętam dokładnie jaki czas ale w miarę przyzwoity na treningach najlepsze okrążenie trwało 1:10:075. Gratulacje dla Slama w 2 sektorze robiłeś nieziemskie czasy czyżbyś już testował KERS przed nowym sezonem :wink:? Kwalifikacje kończę na 8 pozycji.

Wyścig:

Wybrałem deszczówki w nadziei na totalna ulewę co jak się póżniej okazało nie było do końca trafne.

Teraz przedstawię mój wyścig za pomocą filmu zacznę oczywiście od sytuacji która pewnie większości jest już znana na podstawie relacji komarzycho.

Jakość jest jaka jest innej możliwości nagrywania nie miałem:

http://www.youtube.com/watch?v=CfCpQDWxKdM

1:00 Wyjeżdzam z 2 zakrętu na prostą mijam komarzycho jadący przede mną kierowcy robią mi na ekraniku jedna wielką kałużę ale to zapewne miała większość z nas grałem wczoraj na telewizorze który ma raptem 16 cali co na pewno nie ułatwiało jazdy w deszczu (sony trinitron z 1990 się przepalił:sad:) widoczność miałem naprawdę znikomą w tej sytuacji włączyłem kamerkę aby zobaczyć czy ktoś za mną nie jedzie niestety komarzycho był na tyle blisko mnie że kamera go nie zarejestrowała a ja doprowadziłem do kontaktu chcąc wrócić na optymalny tor będąc przekonany że nikt bezpośrednio koło mnie nie jedzie. Potem zaliczyłem efektowny piruet ale nawet po tym nie sądziłem że z kimś się zderzyłem tylko że zaczepiłem o bandę. Wiem jak to wygląda z filmiku komarzycho ale zaznaczam że nie było tu żadnej mojej intencji a cały incydent był wynikiem kilku wymienionych przeze mnie wcześniej czynników.

2:32 Błąd Mane awans na 7 pozycję

3:08 Już dawno o tym zapomniałem :thumbsup:

3:24 Uślizg Superluksia u mnie także ale nie na tyle żeby nie awansować na 6 pozycję

3:39 Mój bład na zakręcie numer 1 strata pozycji na rzecz Superluksia

4:06 Wyprzedzam Blablable na dohamowaniu nie chcę wpakować się w Superluksia więc jadę szeeeeeroko podąża za mną Balblable po czym udaje mi się go znowu wyprzedzić i 6 pozycja

4:29 Tak Adianos zjechałem na PIT-STOP

4:47 Wyprzedza mnie 9 komarzycho jak się na mecie okazuje było to wyprzedzenie na wagę 2 miejsca...

5:12 Błąd Sarewo awans na 2(na mecie 3) pozycję

5:28 Dublowanie Mane

6:12 Meta

Ogólnie był to bardzo ciekawy wyścig dużo emocji wyprzedzeń został nam ostatni przystanek w 2 sezonie miejmy nadzieję że będzie on tak samo emocjonujący jak wczorajszy wyścig. Mam nadzieje że sytuacja z komarzycho widziana z mojej perspektywy da trochę inne spojrzenie na całą sytuację.

Edytowane przez werdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na telewizorze który ma raptem 16 cali co na pewno nie ułatwiało jazdy w deszczu (sony trinitron z 1990 się przepalił:sad:) widoczność miałem naprawdę znikomą w tej sytuacji włączyłem kamerkę aby zobaczyć czy ktoś za mną nie jedzie niestety komarzycho był na tyle blisko mnie że kamera go nie zarejestrowała a ja doprowadziłem do kontaktu chcąc wrócić na optymalny tor będąc przekonany że nikt bezpośrednio koło mnie nie jedzie. Potem zaliczyłem efektowny piruet ale nawet po tym nie sądziłem że z kimś się zderzyłem tylko że zaczepiłem o bandę. Wiem jak to wygląda z filmiku komarzycho ale zaznaczam że nie było tu żadnej mojej intencji a cały incydent był wynikiem kilku wymienionych przeze mnie wcześniej czynników.

Werdus nic cię nie usprawiedliwia chyba że ten cud techniki przed oczyma.

Władowałeś się w Komara jak ta lala

Edytowane przez blablable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam na którym kółku to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam na którym kółku to było.

No dobra to ja mam cały wyścig nagrany i zaraz go udostępnię.

Pokaż mi w której minucie ja w ciebie uderzam a ty tracisz spojler.

Bo są tam dwa dzwony z tobą ale spowodowane przez ciebie.

Nie chciałem nawet o tym rozmawiać ale to co dzisiaj czy wczoraj napisałeś o tym że to ja w ciebie wjechałem i odniosłeś się do wypowiedzi Slama mocno mnie zdenerwowało.

Czekam na info w której minucie w ciebie wjeżdżam.

Edytowane przez blablable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wjeżdżasz we mnie! Wyjeżdżasz poza tor i wracasz na niego nieostrożnie przez co uderzyłem w Ciebie i straciłem skrzydło. Chyba nie powiesz mi, że to moja wina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wjeżdżasz we mnie! Wyjeżdżasz poza tor i wracasz na niego nieostrożnie przez co uderzyłem w Ciebie i straciłem skrzydło. Chyba nie powiesz mi, że to moja wina...

To kłamstwo nie było takiej sytuacji. Proszę odnajdz to na filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuję nie zaśmiecać tego wątku, przenieśmy tę dyskusję do tematu kary - tam dopowiem jeszcze coś ode mnie.

Wrzucam filmik ze startu. Później opisze wyścig bo jestem wstawiony.

Ale muszę 2 zdania dopisać.

Werdus musisz patrzeć na boki albo zwracać uwagę na strzałki. Poprzednie GP tak samo zrobiłeś z blablable nie zostawiłeś miejsca dla drugiego zawodnika.

Ten incydent wygląda fatalnie! Werdus doskonale widział jadącego Komarzycho (widać jak na ekranie Komarzycha biała strzałka wskazująca Werdusa podnosi się do góry) i następuje bardzo dziwny manewr zepchnięcia Komarzycho z toru. Czasami ponoszą nas emocje i pojedziemy zbyt optymistycznie, ale ten manewr wyglądał wyjątkowo chamsko. Jako sędzie tą sprawą zająłem się "z urzędu" - patrzcie komentarz w sekcji "kary" - ważne, gdyż kara za ten incydent ma znaczący wpływ na klasyfikację w wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą rozmowę skończę takim podsumowaniem. Na Twoich filmikach nie widzę, aby w tym miejscu gdzie w Ciebie wjechałem chociaż Ci się bolid ruszył. To skrzydło to był w takim razie pewnie błąd gry. Z mojej perspektywy wyglądało to zupełnie inaczej... W takim wypadku proszę o usunięcie kary dla blablable. Nie mówię o zdarzeniu ze Slamem.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą rozmowę skończę takim podsumowaniem. Na Twoich filmikach nie widzę, aby w tym miejscu gdzie w Ciebie wjechałem chociaż Ci się bolid ruszył. To skrzydło to był w takim razie pewnie błąd gry. Z mojej perspektywy wyglądało to zupełnie inaczej... W takim wypadku proszę o usunięcie kary dla blablable. Nie mówię o zdarzeniu ze Slamem.

Jak sam widziałeś te wszystkie moje filmy to kto tutaj powodował wypadki?

Trochę pohamuj się w swoich wypowiedziach na forum bo szykanujesz mnie a w rzeczywistości wygląda to odwrotnie.

Ja za wyjątkiem zdarzenia z minuty 7:03 z trzeciego filmu nie mam do ciebie pretensji.

Było fajnie, był walka, emocje i świetna jazda, nie przyszło by mi do głowy żeby zarzucać ci coś.

Jest podkład audio i słychać że wszystko jest w zgodzie między nami, a ty nagle wyjeżdżasz z tekstem na forum że ja ciebie znokautowałem.

Masz mój film i napisz mi kiedy?

Prośbę mam taką, zanim napiszesz głupotę to przemyśl to bo trzeba być uczciwym przede wszystkim w stosunku do siebie i do swoich przeciwników, bo inaczej wychodzisz na pozera.

Sarewo pozdrawiam bo fajne było ściganie i proszę o więcej takiej walki bez fauli.

Nie wnoszę o żadną karę dla Sarewo.

Edytowane przez blablable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blablable mi też o nic nie chodzi... Wyszło na to, że Slamowi chodziło o inny incydent niż mi. Ten incydent co widział Slam to nie był incydent ponieważ nikomu tam się nic nie stało i nie miałem uszkodzonego skrzydła. Mi chodziło o inny wypadek który nie był jakiś straszny i za niego nie wnosiłem o żadną karę jak widziałeś. W tej kolizji o którą mi chodzi odpadły mi tylko boki skrzydła i miałem je pomarańczowe na dodatek było to przed pit stopem więc nie widziałem żadnego problemu. Slam pospieszył się z tą karą dla Ciebie w stosunku do tej kolizji, której tak na prawdę nie widział bo chodziło mi o inną część toru kiedy on był gdzie indziej.

Ja skończyłem ten temat i chciałbym Cię przeprosić za moje zachowanie. Zbyt pochopnie Cię osądziłem. Na Twoim filmiku nie widać tego incydentu o który mi chodzi i chyba nikt go nie widział bo Twój bolid się nawet nie poruszył przy tym zdarzeniu. Mam nadzieję na równie dobre ściganie się z Tobą w Abu Dhabi, ale oby beż zniszczonych skrzydeł:biggrin:

EDIT: Może ktoś zaktualizować tabelkę?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankiety dot. tego czy ktoś kupuje grę czy nie zostały zrobione!

Proszę o odpowiedzi tylko osoby z danej ligi. Jeśli zagłosuje ktoś z poza ligi dostanie po prostu warna.

W przypadku osób, które znajdują się zarówno w starym składzie ligowym i nowym z sezonu 2 niech odpowiadają tu i tu.

Nie ma to znaczenia, byle po prostu dała ta osoba znać, czy kupuję grę na pewno czy nie.

UWAGA:

Jeśli ktoś nie odda głosu w tych ankietach zostaje automatycznie przeniesiony na listę rezerwową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie nastawienie na ostatni wyścig?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki pomyliłem sie i zagłosowałem w waszej ankiecie. przepraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się pomyliłeś to usuń głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 2 pytania:

1.Jaka jest ostateczna kolejność w GP Brazylii?

2.Nie chcielibyście pojechać jutro bezpośrednio po meczu Polaków (około 22)?

Edytowane przez werdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o 22 nie jadę jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę jechać standardowo o 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jaka jest kolejność po GP Brazylii? Bo muszę zrobić tabelkę.

Ostatnio nie miałem czasu żeby opisać wyścig i wypowiadać się na forum.

Wyścig bardzo emocjonujący do ostatniego kółka. Na początku straciłem spojler przez Werdusa, ale widać na jego filmiku, że dużo tam winy jego nie było bo nie miał strzałki i patrzał się do tyło i nic nie było widać.

Przymusowy pit i jazda na maksa z kilkoma małymi błędami. Najwięcej zyskałem na drugiej zmianie opon ponieważ moje deszczówki były świeższe, a wszyscy trzymali je do ostatniej chwili, żeby na slickach nie było za mokro bo dopiero co przestawało padać. Na twardych oponach szybko odrabiałem straty i nagle znalazłem się drugim miejscu ze stratą około 13s do Kamila. Przez około 10 okrążeń udało mi się odrobić większość ze straty, ale Kamil trzymał bardzo dobre tempo. Na ostatnich dwóch okrążeniach jego tempo wyraźnie spadło i zbliżyłem się na 1s, ale już zabrakło okrążeń.

Gratulacje dla Klaczy świetny wyścig w jego wykonaniu!

Jak patrze na wszystkie filmiki to od blablable możemy się uczyć jak zostawia miejsce dla drugiego bolidu podczas walki. Jeździ agresywnie, ale w większości bezkolizyjnie. Zdarzają się wypadki jak np ze Slamem, ale źle wtedy ocenił sytuację przez widok z kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę że nie ma odważnego to ja spróbuję:

1 Klacza

2. Komarzycho

3. Superluksio

4. Slam

5. Sarewo

6-7 Werdus&adianos-nie wiem ile miał dokładnie straty adianos więc miło było jak by nas poinformował

8. Mane + 1lap

9. Blablable DSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×