Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 2

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zdjecia ale przez przypadek kartę sformatowałem.

To co napisał Werdus po dodaniu dla niego kary jest prawidłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zdjęcia na aparacie i później wrzucę. Bo najważniejsze czy Adianos 6 czy Werdus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jest taki bajzel w klasyfikacji konstruktorów? Punkty w ogóle się nie pokrywają.

PS. Możliwe, że będzie mnie dzisiaj na wyścigu, mam problemy z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenia konstruktorów nie będą się pokrywały bezpośrednio z punktami w tabeli ponieważ było w trakcie parę zamiań bolidów i uczestników. Zebrane punkty w jednym bolidzie nie przechodzą na inny i punkty uczestników, którzy odeszli zostają w teamach.

Autodromo Carlos Pace - Interlagos

Sao Paulo, Brazylia

Kwalifikacje

99024484552230664073_thumb.jpg

Wyścig

57837890575775313602_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q-moglo byc lepiej ale pewnie komarzycho bym nie dogonil, P1 tylko przez jego blad

R-kilka bledow wlasnych jeden konczy sie urwanym nosem i wizyta w boksie wczesniejsza niz planowana. potem jedno wyprzedzenie superluksia. troche moze go wypchnalem, ciekawe jak to skomentuje.

pozniej myslac ze komarzycho jest dublowanym zawodnikiem(nie zauwazylem ze to komarzycho bo byl ciagle 10s przede mna) wjechalem mu w dupe. tutaj kara dla mnie mysle.

puscilem go przodem i po chwili wyprzedzilem po jego wlasnym bledzie.wyscig koncze ze strata 6.8s do slama. byla mala szansa na P1 gdyby nie bledy, ale i tak jestem super zadowolony. tym bardziej ze jechalem na wszystkich ustawieniach off pierwszy raz ;-)

dzieki za super emocje w tym sezonie.<br><br>mam taka propozycje, ze moze zanim wyjdzie F1 2011 to moze bysmy sie spotykali przez te chyba 7 tygodni jadac co tydzien kolejne wyscigi tak od bahrajnu, oczywiscie z tabela zeby bylo jakos tak oficjalnie. nie chce sobie robic przerwy od F1.

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yas Marina Circuit

Yas Island, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kwalifikacje

95406595906503431090_thumb.jpg

Wyścig

08915899657625173445_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałem pogratulować Komarzycho za zdobycie tytułu w naszej lidze nie miał sobie równych. Wielkie gratulację należą się także Klaczy za organizację ligi a były w niej trudne momenty zwłaszcza jeśli chodzi o obecność na poszczególnych wyścigach. Dziękuję także całej reszcie za te mile spędzone wieczorki. Mnie najbardziej podobały się GP Kanady i GP Monza no i oczywiście jak mógłbym zapomnieć o wyścigu na torze SPA.

Odnośnie wczorajszego wyścigu to mam tylko jedno pytanie:

Komu tak pierdział mikrofonik ?:biggrin:

A jeśli chodzi o ustawki do czasu wydania F1 2011 to ja bardzo chętnie tylko nie wiem czy prowadzenie klasyfikacji miało by sens ale jak tprudzic chce to może coś takiego zrobić a propo torów to myślę żeby nie jechać po kolei tylko wybrać te ulubione ale to jak będziecie chcieli ja się dostosuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam propozycję - pojedźmy taki mini-cykl - 4 wyścigów w niedziele godz. 21:00, począwszy od 21.08 (aby chętni z 2 ligi mogli również jechać) do 11.09 - ot taki superpuchar ;).

Mogę poprowadzić klasyfikację tego mini-cyklu (tylko indywidualną).

Proponuję 4 następujące wyścigi:

21.08 - Monaco

28.08 - Kanada

04.09 - Belgia

11.09 - Włochy

Kto jest chętny?

Edytowane przez Slam-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dał inne tory:

1. Bahrajn.

2. Stambuł.

3. Kanada.

4. Belgia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Werdus :) I Tobie gratuluję mistrzostwa konstruktorów jak również 4 miejsca w generalce :) ( tabelę zrobię dzisiaj wieczorem więc jeszcze nieoficjalne wyniki ;))

Jeżeli chodzi o pierdzący mikrofon to chyba była moja sprawka bo ja nic takiego nie słyszałem :P

Co do startów między sezonami to na dwa mogę się załapać. Bo teraz mam urlop więc w domu mnie nie będzie.

Ja proponuję CLASSIC F1

1.Monza

2.Spa

3.Interlagos

4.Silverstone

Albo uliczne :D

1.Monaco

2.Valencia

3.Singapur

4.Melbourne

PS Udało mi się nareszcie przerobić film z GP Brazylii POLECAM :)

Jest tam niezła akcja Adikosa i Krymana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy umiecie czytać... Po co tutaj w tej ankiecie głosowali rufik, fizyk, door?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem już po przeprowadzce i w końcu podłączyli mi internet ;) Jak co to mogę startować z wami. Jak będziecie coś trenować to proszę o zaproszenie :P Do zobaczenia na torze ;)

@Komarzycho coś słabe czasy mieliście w Brazylii :P

To mój trening z Brazylii

Edytowane przez id83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...W przypadku osób, które znajdują się zarówno w starym składzie ligowym i nowym z sezonu 2 niech odpowiadają tu i tu...

Kryman tyle w temacie. Powtórzę się, zacznij czytać posty innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

id83, nie wiem czy jestes swiadom tego ze jesli nie jezdziles u nas w lidze do tej pory to wypowiadac na temat tempa innych sie nie powinienes. Wyslalem ci zaproszenie do ligi. Jesli uwazasz ze mozesz pognac szybciej niz wszyscy to zapraszamy. Jesli natomiast tylko sie przechwalasz to dziekujemy ale.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kowi

Ale Kryman ma racje, gdyż Rufik i Fizyk w Sezonie 1 brali udział w Lidze 1, a Dor w Lidze 2 (STARY SKŁAD LIGOWY).

Tutaj ankieta dotyczy tylko uczestników Ligi 1 Sezonu 2 :)

Oprócz tego Rufik i Dor oddają głos jeszcze w temacie Ligi 2 Sezonu 2 (NOWY SKŁAD).

--

@id83

Może nie byli dobrze przygotowani na deszczowy wyścig. Faktycznie w deszczu da się robić 1:12.000, a na sucho 1:08.000, ale zwróć też uwagę, że mieli zmienną pogodę. Jeśli jedzie się na ustawieniach pośrednich, które dadzą radę i na sucho i na mokro, to czasy mogą być słabsze.

Pograj z nami, a zobaczysz, że nie jeżdżą tutaj chłopcy do bicia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

id83, nie wiem czy jestes swiadom tego ze jesli nie jezdziles u nas w lidze do tej pory to wypowiadac na temat tempa innych sie nie powinienes. Wyslalem ci zaproszenie do ligi. Jesli uwazasz ze mozesz pognac szybciej niz wszyscy to zapraszamy. Jesli natomiast tylko sie przechwalasz to dziekujemy ale.....

Witam, pisałem parę stron wcześniej i maiłem kogoś zastąpić, ale przeprowadzałem się i nie miałem dostępu do neta aż do teraz. Dzięki za zaproszenie i z miłą chęcią skorzystam! Przechwalanie się nie jest moim celem.

@id83

Może nie byli dobrze przygotowani na deszczowy wyścig. Faktycznie w deszczu da się robić 1:12.000, a na sucho 1:08.000, ale zwróć też uwagę, że mieli zmienną pogodę. Jeśli jedzie się na ustawieniach pośrednich, które dadzą radę i na sucho i na mokro, to czasy mogą być słabsze.

Pograj z nami, a zobaczysz, że nie jeżdżą tutaj chłopcy do bicia ;]

Rozumiem, ale Q mieliście suche?

Z miłą chęcią pogram ;)

Edytowane przez id83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Przechwalanie się nie jest moim celem.

No cóż, ale tak to wyglądało i jak widać na Errora jak i na mnie takie coś źle działa (zapewne na inne osoby również).

Osobiście bardzo czegoś takiego nie lubię, nie każdy jest mistrzem świata, a gramy tutaj dla frajdy i wspólnej rozrywki, a nie napinania pośladów kto zrobi czas lepszy o jedną tysięczną sekundy... Jeśli tylko na tym Ci zależy to odpuść sobie lepiej.

Tak jak mówię, na mnie to działa jak płachta na byka i bardzo nie trawię ludzi, którzy próbują udowodnić innym jacy to oni nie są wspaniali, a poza ekranem nie potrafią żarówki wymienić...

Denerwuje mnie to strasznie, takie wytykanie innym jacy to oni słabi nie są, a uważanie siebie za nie wiadomo kogo...

Nie mówię stricte o Tobie teraz, żebyś się nie rzucał, ale ogólnie, żeby każdy wiedział, żeby trzymać się z daleka od naszej Małej Ligi z takim podejściem, a szczególnie ode mnie, bo jako moderator mogę tutaj więcej niż puścić tylko swoje żale w jakimś temacie.

Dziękuję za uwagę i proszę już o powrót do tematu ligowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ale tak to wyglądało i jak widać na Errora jak i na mnie takie coś źle działa (zapewne na inne osoby również).

Osobiście bardzo czegoś takiego nie lubię, nie każdy jest mistrzem świata, a gramy tutaj dla frajdy i wspólnej rozrywki, a nie napinania pośladów kto zrobi czas lepszy o jedną tysięczną sekundy... Jeśli tylko na tym Ci zależy to odpuść sobie lepiej.

Tak jak mówię, na mnie to działa jak płachta na byka i bardzo nie trawię ludzi, którzy próbują udowodnić innym jacy to oni nie są wspaniali, a poza ekranem nie potrafią żarówki wymienić...

Denerwuje mnie to strasznie, takie wytykanie innym jacy to oni słabi nie są, a uważanie siebie za nie wiadomo kogo...

Nie mówię stricte o Tobie teraz, żebyś się nie rzucał, ale ogólnie, żeby każdy wiedział, żeby trzymać się z daleka od naszej Małej Ligi z takim podejściem, a szczególnie ode mnie, bo jako moderator mogę tutaj więcej niż puścić tylko swoje żale w jakimś temacie.

Dziękuję za uwagę i proszę już o powrót do tematu ligowego.

Heheh ja nie uważam siebie za nie wiadomo kogo, wystarczy spojrzeć na moje początki w F1. Mogę być najlepszym przykładem tego, że można ciągle się poprawiać i kręcić coraz lepsze czasy, a o to chyba chodzi?.

Napisałem tak do komarzycho, bo paru chłopaków tu znam, i parę stron wcześniej śmiali się, że w końcu ktoś przerwie jego passe zwycięstw. Niestety musiałem się przeprowadzić i nie maiłem dostępu do internetu. A już miałem zastąpić Buchenke.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar dzięki za obronę:biggrin: Jak widać teraz to KOWI dobrze nie przeczytał:sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na numerki lig nie spojrzałem :P Sorry w takim razie. Moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem już po przeprowadzce i w końcu podłączyli mi internet ;) Jak co to mogę startować z wami. Jak będziecie coś trenować to proszę o zaproszenie :P Do zobaczenia na torze ;)

@Komarzycho coś słabe czasy mieliście w Brazylii :P

To mój trening z Brazylii

Będziemy organizować turniej po sezonie więc się pościgamy :) I wyślemy zapa. Szkoda, że nie miałeś neta na końcówkę sezonu.

Na ostatnie wyścigi byłem słabo przygotowany bo cały czas w pracy siedziałem. A Brazylię jechałem z marszu bez żadnego treningu więc myślę, że po odpowiednim treningu mógłbym się zbliżyć do twojego czasu :)

A twój filmik z Brazylii już dawno widziałem :) Ogólnie widzę niezły postęp u Ciebie.

PS Lubie takie komentarze bo motywują mnie do większego treningu i rywalizacji :) A znam twoje wypowiedzi z innych forów i wiem, że to nie była tzw "podśmiechujka" czy też szydera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chetnie wzial bym udzial w tym mini cyklu wyscigowym, jak moge zasugerowac jakies tory to byly by to:

monaco

spa

suzuka

yas marina

monza

brasil

catalunya

juz teraz wiem ze najprawdopodobniej 28 sierpinia w niedziele nie moglbym sie z wami scigac.

jezeli chodzi o ACEPL, to bawilem sie z nim w lidze i wiem jak on jezdzi. mysle ze komarzycho mialby godnego siebie rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosiłbym o zrobienie tematu z podsumowaniem Sezonu 2, coś na wzór podsumowania Sezonu 1.

Piszę w obu tematach, bo nie wiem kto się tym zajmie. No chyba, że nie chcecie czegoś takiego.

W każdym razie podsumowanie przyda się, żeby definitywnie zamknąć Sezon 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×