Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 2

Rekomendowane odpowiedzi

Suzuka kwalifikacje najlepsze w sezonie 2 miejsce :) Wyścig początek spoko trochę spowalniałem superluksia ale popełniłem błąd i odjechał w siną dal, później dogonił mnie tprudzik i w szykanie mnie walnąłeś przez co wyprzedziły nas dwa bolidy szkoda tej straty chociaż później adianos chyba popełnił błąd, nie wnoszę o karę traktuje to jako RA, później jazda w miarę spokojna aż do zjazdu do boksu gdzie przez pomyłkę ustawiłem drugi komplet miękkich opon kur.. wiedziałem, że czeka mnie kolejny zjazd i strata pozycji... w międzyczasie miałem w r45(nie pomyliłem promienia ;)? chwile grozy gdzie na tarce mnie zarzuciło i leciałem bokiem pół toru , w międzyczasie coś się powaliło z tabela wyników bo jechałem na czwartej pozycji na dowód wrzucam wyniki końcowe:

zdjcie0212m.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q - jak zwykle słabo w moim wykonaniu i w sumie tyle co mogę napisać :)

R- start odpuściłem i cała ekipa pojechała liczyłem na jakieś zamieszanie i było, udało się wskoczyć parę pozycji do góry. Po paru kółkach jazda jak po sznurku za Klaczą i w końcu udaję się go wyprzedzić awans 5 miejsce. Dojazd do szykany tuż przed zjazdem do pitstopu mała kraksa dwóch bolidów i awans na 3 miejsce. Po jakimś czasie Klacza mnie wyprzedza i jadę na 4 miejscu. Nadchodzi 7 okrążenie zakręt w prawo przed wiaduktem, opóźnione hamowanie na maksa, podejrzewam, że bleble... jedzie bardzo blisko gdzie nie dał rady wyhamować i dostaje strzał w tył ( tak to wyglądało z mojej perspektywy ), obrót i po zawodach praktycznie. Hmm chyba zasadne było by w tym miejsce zawnioskowanie o karę dla w/w. Spadek na przedostatnie miejsce i pogoń, aż udało się dojechać do 5 miejsca i tak zakończyć wyścig.

Dzięki Panowie za wyścig. Gratulacje dla Komarzycho ( nudne robią się już te Twoje zwycięstwa, non stop to samo hehehe ;) )

20110720233.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img849.images...20110720233.jpg

20110720234.th.jpg

http://img706.images...20110720234.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Fajne wyniku u Ciebie Mane... jestem ciekawe z czego to wynika, ale skoro wjeźdzałeś 3 razy do pitstopu a ja dwa i generalnie jazda bez przygód poza jedną w/w opisaną, to myślę, że niemożliwe jest abym był bez jakiegokolwiek ( jak i inni ) wyniku :)

Edytowane przez adikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najciekawszych wyscigow(i całe szczescie, bo ostatnio gra mnie nudzila, ale jednak znowu wyzwoliła we mnie chęć scigania).

Kwalifikacje dobre 4 miejsce, za pozno spostrzegłęm się że chyba przestało padać.

Tu przepraszam Blablee za mój zły wyczyn w kwalifikacjach, gdzie zupełnie mu zmarniłem okrązenie kwalifikacyjne.

W wyścigu miałem okazje wybrania opon, widziałem że było ryzyko deszczu więc wybrałem twarde.

Startowałęm z twardym silnikiem przez 13 okrążeń i w sumie bardzo dobra jazda na nim, przez te 13 okrążeń dużo emocji, ciągłe przetasowania w stawce, mi całe szczęście udało się wyjśc dość dobrze z tej sytuacji. Gdy wszyscy z zjechali wymieniać opony na twarde, zmieniłem silnik na standard i dawałem wszystko co w mojej mocy by odjechać. W sumie skupiałem się na walce o drugie miejsce, bo byłęm pewny że z Komarzycho nie mam szans.

Troche drobnych błędów z mojej strony, jednak w pewnym momencie ku moemu zdziwieniu znalazłem się przed Komarzycho(chyba dwa razy zmieniał koła), jednak mimo przedłużanej zmiany opon(wyczekiwanie na deszcz), 3 okrążenia przed końcem zjechałem na zmiane opon, potrącając swojego mechanika, przez c na koniec ledwo ledwo wjechałem przed 3 SuperLuksiem. Całe szczęści świeża miękka mieszanka pozwoliła mi odjechać i ustanowić podczas wyścigu najlepszy czas na tym torze(w historii bym rekordy bił w wyścigu to pierwszy raz mi się zdarzyło) i pojechałem 1:32,800.

Z tego osiągnięcia jestem szczególnie dumny.

Dzięki za wyścig i gratulacje dla Komarzycha, oraz wszystkich którzy dojechali do końca(pierwszy raz cała stawka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie macie screena z kwalifikacji ? chętnie zobaczę jakie czasy robicie. Póki co wczoraj wykręciłem najlepszy dotąd czas 1:32.5xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli jest chętny na moje miejsce w lidze, to proszę mnie zastąpić. Jutro wyjeżdżam na 2-tygodniowe wakacje, więc kolejne 2 wyścigi odpadają. Tak więc jeżeli pojawi się jakiś ochotnik to proszę się nie wahać i wrzucić go za mnie :)

Oczywiście miejsce na F1 2011 rezerwuje sobie już w tej chwili, żeby nie było, że kompletnie rezygnuję.

Dzięki za wszystkie wyścigi i powodzenia w końcówce sezonu :)

Do usłyszenia w następnym sezonie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje nawet udane 3 miejsce czas jak na przejściówki też może być chociaż dało by radę szybciej.

wyścig skończył sie dla mnie już po pierwszym okrążeniu na samym starcie któryś ambitny postawił mnie w poprzek toru dobrze że reszta we mnie nie powpadała i tutaj od razu wnioskuje o karę myślę że nie będzie problemu z identyfikacja bo oprócz komarzycha i Mane reszta musiała po prostu widzieć to zdarzenie. Chwilę później znowu ktoś o mnie zaczepił tym razem już wyleciałem całkowicie na żwir spoilerek oczywiście czerwony tylko że tu akurat pretensji nie mam gdyż to było spowodowane wcześniejszą sytuacją i nie było czasu na reakcję. Spadek na ostatnia pozycję winowajca oczywiście się nie zatrzymał aby oddać pozycję tylko jak by nigdy nic pojechał dalej. Nie wiem dlaczego ale tak od 6-7 kółka zaczęły się dziać dziwne rzeczy może to przez tą wczorajsza burzę zaczęły mi się zmieniać pozycję awansowałem i spadałem w klasyfikacji przy czym nikogo w tym czasie nie wyprzedzałem ani nikt mnie niebieska flaga wyświetliła się w prawdzie kiedy dublował mnie klacza ale przy komarzycho czy superluksio sam musiałem się domyślać czy mam ich puszczać czy nie gdzieś na 15 okr dostałem karę za nieprzepisowe blokowanie przy czym nikogo za sobą nie miałem pod czas ostatniego kółka spadłem z 6 pozycji na 9 tylko że nikt mnie nie wyprzedził po czym w momencie dotarcia na metę awansowałem o jedną pozycję. Na koniec powiem tylko że chyba lepiej by było jak by mnie rozłączyło gdzieś po 2 okrążeniu niż męczyć się te 27 kółek czekać co sobie czasem gra wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawił już ktoś skrót wyścigu na YT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie suzuka rozczarowala,

Q-deszcz wiec loteria, na szykanie przez meta wpadam w poslizg uderza mnie ktos i ja dostaje kare, i ten ktos chyba tez, potem jeszcze przekroczona predkosc w alei serwisowej no i juz nie bylo co sie spinac, ostatnie miejsce ;-)

R-poczatek udany, chociaz na najwolniejszym nawrocie dostalem od kogos w dupke na szczescie niewielka strata bo ktos mi poprawil tak ze bolid mi wyprostowalo, pozniej fajna walka z paroma osobami, ale niestety zaczely pojawiac sie wlasne bledy- wlasciwie to masa wlasnych bledow.

jak zwykle w tej lidze znowu cos z pozycjami sie powalilo.

tutaj moj film:

http://www.youtube.com/watch?v=Ywkk-3QpDVg

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tymi pozycjami tu jest katastrofa. To wynika z tego że ten kto robi pokój ma słaby internet dlatego tak się dzieje więc niech robi ten pokój co ma najszybszego neta.? Jak gram z przyjaciółmi poza ligi to ten co ma najwięcej mb neta robi pokój i nigdy nie było tak jak u nas z tymi pozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahhaahahaha.... wyjeb.... mnie z laci po zobaczeniu fragmentu filmiku tprudzica

- "no kur...a"

- "przestań się drzeć"

- " to wyjdź stąd jak ci się to nie podoba"

Tonacja wypowiedzi robi wrażenie :)

Wnioskuję o karę dla blabla... za uderzenie w tył na zakręcie jak w moim wcześniejszym wpisie. Potwierdza to filmik tprudzica w 11.07 min.

Edytowane przez adikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się :)

" to wyjdź stąd jak ci się to nie podoba"

z takim spokojem i tonacją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahhaahahaha.... wyjeb.... mnie z laci po zobaczeniu fragmentu filmiku tprudzica

- "no kur...a"

- "przestań się drzeć"

- " to wyjdź stąd jak ci się to nie podoba"

Tonacja wypowiedzi robi wrażenie :)

Wnioskuję o karę dla blabla... za uderzenie w tył na zakręcie jak w moim wcześniejszym wpisie. Potwierdza to filmik tprudzica w 11.07 min.

O kare piszemy w odpowiednim dziale, klasyfikacja z wyscigu ktora podał Adikos jest prawidłowa.

Komarzycho, blablee zastąp zamiast buchenko, i blablee zostaw jego stare punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje wakacje zostały nagle skrócone i musiałem wrócić do domu, ale za to będę mógł pojecha ć w środę w Korei - czy Mercedes dla mnie jest aktualny?

Dostałem od LEM już nową kopię gry i wszystko działa, rozpocząłem już treningi. Czy w niedziele planowane są jakieś testy? Chętnie wziąłbym udział.

Będę startował już w 3 ostatnich wyścigach i myślę, że już nic mi w tym nie przeszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam możemy pojechać dzisiaj coś ok. 21.00, potrenuje bo kolejny tor którego nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam możemy pojechać dzisiaj coś ok. 21.00, potrenuje bo kolejny tor którego nie znam.

OK, ja na pewno o 21 będę i mogę hostować, jak ktoś chce jechać, a nie ma mnie na liście znajomych to dodować będę zapraszał do 21:10

Edytowane przez Slam-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ja na pewno o 21 będę i mogę hostować, jak ktoś chce jechać, a nie ma mnie na liście znajomych to dodować będę zapraszał do 21:10

Slam zajrzyj do działu kar, za który jesteś znowu odpowiedzialny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahhaahahaha.... wyjeb.... mnie z laci po zobaczeniu fragmentu filmiku tprudzica

- "no kur...a"

- "przestań się drzeć"

- " to wyjdź stąd jak ci się to nie podoba"

Tonacja wypowiedzi robi wrażenie :)

Wnioskuję o karę dla blabla... za uderzenie w tył na zakręcie jak w moim wcześniejszym wpisie. Potwierdza to filmik tprudzica w 11.07 min.

Nie wiem co potwierdza ten film na 11.07, ale napewno nie to że w ciebie wjechałem.

Ja nie przypominam sobie takiej sytuacji.

Niech sędziowie rozsądza. Niestety nie dysponuje filmem z tej częśći wyścigu bo mi łapa z telefonem się odkleiła.

Edytowane przez blablable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blabla... nie będę wnioskować o karę a to dlatego, że nie mam swojego video, ale chociaż byś się przyznał. Wjechałeś we mnie na 7 okrążeniu tak jak to napisałem zaraz po wyścigu, ale mniejsza z tym. Gram dla zabawy więc nie będę robić halo, a mam też nauczkę aby nagrywać wyścigi :)

Edytowane przez adikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suzuka International Racing Course

Prefektura Mie, Japonia

Wyścig

72804639246343212903_thumb.jpg

Z kwalifikacji nie mam bo nie zdąrzyłem zrobić zdjęcia.

Klasyfikacja

74242554840500887763_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś wyścig (nareszcie). Proszę o jazdę fer a nie jak w ostatnim wyścigu. I proszę w razie incydentów patrzeć uważnie kto kogo uderzył żeby nie było sytuacji że oskarża się nie winnego.

POWODZENIA W WYŚCIGU!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie miało miejsce "Slam resurrection" - co prawda już nie w żółtym szerszeniu, tylko w germańskiej gwieździe, ale najważniejsze, że jestem z powrotem.

Trochę potrenowałem, czasy bez rewelacji, ale jak zwykle w moim przypadku bardzo liczę na deszcz.

W testach z Tachografem nie udało mi się wygrać, a z Klaczą różnie to bywało ;)

Do zobaczenia na starcie!

Edytowane przez Slam-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam powodzenia w powrocie :)

Panowie mam pytanko ma ktoś ustawienia do kierownicy. Jest osoba chętna podzielić się tymi ustawieniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×