Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Deszczyk prezentuje się naprawdę super. W końcu przyczepność jest na odpowiednim poziomie. AI zaprojektowane od nowa wygląda konkurencyjnie. KERS i DRS jest nieporozumieniem w prawdziwej F1 więc w grze mam to samo zdanie, ale HUD wydaje się lepszy niż był.

Co do SC to nie wiadomo czy będzie czy go nie będzie. Jeszcze zobaczą.

Menu o niebo lepsze niż w 2010, nie wiem jak można chcieć ponownie ten syf co nam zaserwowało codemasters w zeszłym roku.

Po tych filmikach wydaje mi się, że 2011 będzie taka jaka 2010 powinna być od początku. Dlatego właśnie twierdze, że wydawanie gier co roku nie ma sensu. Dwa lata to w przypadku codemasters minimum na prace, bo fuszerke w zeszłym roku ostrą odwalili.

Ciekawe czy znów trzeba będzie szukać angielskiej wersji żeby w spokoju pograć, bo polskie pseudo tłumaczenie nie ma racji bytu w tej grze jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to czego wielu oczekiwało jest czas 3 sektora :scare:

A krasze dalej wyglądają tak samo :down:

@szkorbut77

Gdzie Ty widziałeś SC ?

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI możesz rozszerzyć swoją wypowiedź o "syfiastym" menu w F1 2010? Co tak bardzo Ci się w nim nie podobało? W 2011 jest lepsze bo na pewno będzie czytelniejsze i po prostu lepsze, ale do tego z 2010 nie mam większych zastrzeżeń.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zapowiada się niezle i na mnie filmiki wywarły ogromne wrażenie ale wiadomo, wszystko wyjdzie w praniu, ja np chciałbym aby usuneli "niewidoczne ściany" np na monaco, HUD wygląda niezle tak samo jak i menu, fizyka jazdy też wydaje się być prawidłowa, co do deszczyku to wygląda prawie idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście jest w 1:00 żółta flaga sygnalizowana i pod tym SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie co się pisze. Nie wiadomo czy będzie SC, samo codemasters nie wie, coś tam robią, testują ale nie mówią ani tak ani nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak będzie takie SC w postaci symbolicznej. Nie będzie jadącego samochodu bezpieczeństwa, tylko flaga z informacją o SC, a bolidy będą jechały automatycznie z ograniczoną prędkością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było :down:

A pozatym oni raczej czegoś takiego nie dodadzą albo sejfti kar w całej okazałości albo wogóle.

A skoro to trailer to dość wiarygodne wydaje sie że SC jest w grze. No ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląda to lepiej niż poprzednia wersja, ale nic poza tym, dużego skoku nie ma i być nie będzie za mało czasu.

SC chcą wprowadzić ale tylko wtedy kiedy będzie on na dobrym poziomie jak widać jeszcze nie jest.

Jedyna rzecz która psuje wszystko to kary i jeśli tego nie poprawią to będzie źle oczywiście mówię tylko pod względem ligi.

Nic lepszego nie dostaniemy więc trzeba grać :) Myślę, że na dzień dzisiejszy możemy myśleć o dalszych planach na temat 3 sezonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na poczatek pytanie... Czy ktos z was byl tak naiwny myslac ze skok miedzy 2010 a 2011 bedzie tak duzy ze wszyscy beda zadowoleni.? Ja nawiwny nie bylem i dalej nie jestem. Oni zapewne maja w swoich notatnikach programistow poprawek na 100 stron ale powiedzcie mi po co je wprowadzac wszystkie...?? To bedzie taka Fifa na kolkach, sezonowo ulepszana.

Dlatego tez ja w sumie ciesze sie z postepu, podoba mi sie to ze opony wkoncu jakos dzialaja inaczej niz w 2010. Podoba mi sie ze no ten caly hud jest dokladniejszy ze KERS i DRS beda do pelnej manualnej obslugi. To dobrze. O SC zapomnijmy a juz na pewno o takim co bedzie jechal z przodu... co najwyzej bedzei to symboliczny znaczej pod zolta flaga.

Z tego co widze poki co to nie mozna byc zadowolony z faktu uszkodzen, w realu f1 jest delikatna i wszelkie musniecia koncza sie utrata czegos.. tutaj na filmikach tego nie widac... Fakt jak ktos juz przylozy to caly bolid sie sklada i wysyla sie do fabryki.

Ja licze caly czas na to ze troche bardziej "ustrategicznia" ta f1. Wiecej taktyk kombinacji i bedzie git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Asshuri

Nie mogę się doczekać, kiedy znów pojeździmy w dawnej ekipie.

Ja licze caly czas na to ze troche bardziej "ustrategicznia" ta f1. Wiecej taktyk kombinacji i bedzie git...

Tego elementu i ja sobie życzę.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta a jak jeszcze walna kilka torów dodatkowo, to krzykną 100 i wydadzą w wersji pudełkowej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale chyba nie obrazilibyście się, gdybyśmy mieli możliwość pościgania się na Magny Cours, albo na Imoli :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że PSN Passu nie będzie, bo F1 nie jest grą od Sony tylko od Codemasters.

Dlatego będzie VIP Pass, który jest już w DIRT 3 i jest totalnym debilizmem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógł by mi ktoś objaśnić co to jest ten VIP Pass? :P nie grałem nigdy w dirt 3 i nie mam pojęcia co to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×