Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co tutaj innego napisać jak tylko wyłącz asystę hamowania...

to dlaczego w F1 2010 jeździłem z wl asysta i było okej jakos tak realnie a tutaj po 5-6 kółkach spadam na koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego w F1 2010 jeździłem z wl asysta i było okej jakos tak realnie a tutaj po 5-6 kółkach spadam na koniec

Bo AI są szybsi, w 2010 startując z ostatniej pozycji mogłeś wskoczyć na pierwsze miejsce może nie na 1 zakręcie ale na 2 napewno, tutaj niestety trzeba sie troche pomęczyć jak masz jakiś słabszy bolid i grasz jedynie 2-3 godz tygodniowo, asysta hamowania tylko cie zwalnia, ja osobiście nie mam pojęcia po co wogóle dali tą opcję do asyst. najlepiej wyłącz sobie wszystkie asysty i ucz się jezdzić bez nich bo na asystach to se wiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo AI są szybsi, w 2010 startując z ostatniej pozycji mogłeś wskoczyć na pierwsze miejsce może nie na 1 zakręcie ale na 2 napewno, tutaj niestety trzeba sie troche pomęczyć jak masz jakiś słabszy bolid i grasz jedynie 2-3 godz tygodniowo, asysta hamowania tylko cie zwalnia, ja osobiście nie mam pojęcia po co wogóle dali tą opcję do asyst. najlepiej wyłącz sobie wszystkie asysty i ucz się jezdzić bez nich bo na asystach to se wiesz ;)

a grasz na padzie czy na kierownicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość gra na kierownicy. Ja od niedawna i jak grałem na padzie to miałem tylko TCS włączoną.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość gra na kierownicy. Ja od niedawna i jak grałem na padzie to miałem tylko TSC włączoną.

Mógłbyś mi podać jakie miałeś ustawienia na padzie do hamulców itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie... Nie przesadzaj już i nie mów, że Ci się zawsze koła blokują... Ja zazwyczaj miałem hamulce na medium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie... Nie przesadzaj już i nie mów, że Ci się zawsze koła blokują... Ja zazwyczaj miałem hamulce na medium.

Nie chodzi mi o to.... chodzi mi o to do jakiego przycisku na padzie miałes przypisany drs, kers, "gaz" , hamulec żeby to dobrze ze sobą współgrało bo nie moge sobie tego dobrze dopasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRS- L2, KERS - R2, gaz i hamulec - analog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRS- L2, KERS - R2, gaz i hamulec - analog.

jakmoznaplffffff1b.jpg

Edytowane przez NewNickPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. Kwestia przyzwyczajenia :D. Chyba w ferrari chalange było tak domyślnie ustawione i po paru okrążeniach jeździło się całkiem nieźle. Jednak od GT5 powróciłem do L2 i R2 więc w F1 też takie ustawienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. Kwestia przyzwyczajenia :D. Chyba w ferrari chalange było tak domyślnie ustawione i po paru okrążeniach jeździło się całkiem nieźle. Jednak od GT5 powróciłem do L2 i R2 więc w F1 też takie ustawienia :)

Dla mnie większą zagadką jest jak można jeździć z asystą hamowania, a potem mieć pretensje, że nie można nadążyć za SI :whistling:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakmoznaplffffff1b.jpg

O co Ci chodzi? Mnie gra się bardzo przyjemnie i nie wyobrażam sobie gry na L2 i R2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie większą zagadką jest jak można jeździć z asystą hamowania, a potem mieć pretensje, że nie można nadążyć za SI :whistling:

No tu przyznam Ci rację. Co prawda nie jeździłem nigdy z asystą hamowania (jedynie abs na w gt5 bo ciężko na 0)..ale na pewno musi się dziko jeździć jak pojazd sam hamuje ;o. Ale jak komuś to nie przeszkadza. Jedni chcą dążyć do realizmu inni nastawiają się tylko na lajtową jazdę a jeszcze inni na wyśrodkowany poziom trudności więc zbawieniem jest custom settings więc chwała za WŁASNY wybór trudności/realizmu/czy jak to inaczej zwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co byłoby świetną rzeczą do zrobienia z F1 2012 - głosowe komendy a'la ME3+Kinect. Sobie wyobraźcie (moja sytuacja z wczoraj) - jedziesz pierwszy bolidem Lotusa i widzisz w lusterku Schumachera zbliżającego się na każdym zakręcie do Ciebie. Ty byłeś w pit lane, ale nie wiesz, czy ci za tobą już byli. I gdyby można było przez radio zapytać się zespołu Was Schumacher in pit stop? i dostajesz odpowiedź od zespołu. W ogóle w team radio słucham samych pierdół (jadę 21. i dostaję komendę że Vettel wyprzedził kogośtam, a oni jadą 3. i 4.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w team radio słucham samych pierdół (jadę 21. i dostaję komendę że Vettel wyprzedził kogośtam, a oni jadą 3. i 4.).

Dlatego to była pierwsza rzecz jaką wyłączyłem w offline i online :P Jak w 2010 gadał bzdury tak tutaj nadal gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch Update - The 2nd all formats patch for the game is now roughly halfway through being tested, this means that we should be in a position middle of next week to give you another update regarding what specific fixes it will contain.

Our thanks go out to all of you who have given us constructive feedback about the game, this has proven invaluable during the patching process to date and your patience whilst we work on the patch is greatly appreciated.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch Update - The 2nd all formats patch for the game is now roughly halfway through being tested, this means that we should be in a position middle of next week to give you another update regarding what specific fixes it will contain.

Our thanks go out to all of you who have given us constructive feedback about the game, this has proven invaluable during the patching process to date and your patience whilst we work on the patch is greatly appreciated.

:woot:

ciekawe co zepsuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na tego patcha jakby nowa gra miała wyjść ;D

Mam nadzieję, że jak już go zainstalujemy to takie będziemy mieć odczucia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, jeszcze nie kupilem11tki (fify tez nie kupuje jednej po drugiej ;) )

mam pytanko, czy w 11tce poprawili juz:

-jak chce ominac poboczem karambol to dostaje kare za nieprzepisowe wyprzedzanie?

(czy trzeba pokornie czekac az sie wszyscy zwina)

- to samo dotyczy jak przeciwnik nagle zapireutuje na torze i go smigniesz poboczem

- czy dostaje wreszcie ktos kare jak dojezdzam do pierwszego zakretu i mam z d..y garaz

(a na koniec przy punktacji okazuje sie ze winnych nie ma)

generalnie jak wygladaja kary w stosunku do 10tki czy sa jakies zmiany, dzieki i pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-jak chce ominac poboczem karambol to dostaje kare za nieprzepisowe wyprzedzanie?

(czy trzeba pokornie czekac az sie wszyscy zwina)

Tak dostajesz często karę jak ktoś stoi na poboczu, albo wyleci.

Chociaż z tym wylatywaniem już nie tak często, ale zdarza się nadal.

- to samo dotyczy jak przeciwnik nagle zapireutuje na torze i go smigniesz poboczem

Jak złapie spina to nie ma kary, w poprzedniej też nie było za to kar. Chyba, że jechało coś od razu zanim, to pojawiała się żółta flaga i zakaz wyprzedzania.

Ale wtedy możesz go i tak wyprzedzić bo to jest ok, gorzej jak wyprzedzisz wtedy kogoś innego.

Ze spinem w 2011 mi się nie zdarzyło dostać kary.

- czy dostaje wreszcie ktos kare jak dojezdzam do pierwszego zakretu i mam z d..y garaz

(a na koniec przy punktacji okazuje sie ze winnych nie ma)

Nie, nadal lipa..przeważnie to jeszcze Ty dostajesz karę za to, że blokujesz i powodujesz kolizję.

A jak jedziesz za kimś i kogoś lekko muśniesz tylko, to dostajesz karę za kolizję...

generalnie jak wygladaja kary w stosunku do 10tki czy sa jakies zmiany, dzieki i pozdr.

Nie ma, jest tak samo źle, a za sprawą Safety Cara jest jeszcze gorzej...

Niby ma być patch teraz, ale nie naprawią kar. Wszyscy liczą tylko na poprawienie bugu z setupami oraz możliwości nagminnego ścinana zakrętów na torach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, jeszcze nie kupilem11tki (fify tez nie kupuje jednej po drugiej ;) )

mam pytanko, czy w 11tce poprawili juz:

-jak chce ominac poboczem karambol to dostaje kare za nieprzepisowe wyprzedzanie?

(czy trzeba pokornie czekac az sie wszyscy zwina)

Zarówno w 10 jak i w 11 karambol trzeba ominąć na lekkim gazie powoli, a kary się nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pit-stopami już nie ma problemów takie jakie były w 2010, także tutaj to poprawili.

Nawet jest gęsto to sprawuje się tak jak powinno, przez co walka w pit-stopie nabiera tutaj kolorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×