Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sprawdzałem SC na Monza.

W pierwszą szykanę chciałem wejść jak najszybciej, żeby być blisko SC.

Prawie w niego uderzyłem i ściąłem zakręt z karą przejazdu przez pit.

I w pojawił się bug, wyprzedziłem SC i jechałem nie tak jak wszyscy za SC tylko normalnie.

Zyskałem na tym 40 sekund i zjechałem na karę. I takim sposobem zaliczyłem trofeum.

Ustawiłem poziom przeciwnika na amator i miałem włączone inne wspomagacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtop ale czy mógłby mi ktoś zeskanowac okładke F1 2011 ? W internecie szukałem ale nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos na temat Patchy? Kary mnie po prostu rozwalaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie dziwne może głupie pytanie.

Czy przy pomocy pilota do ps3 można grać w F1 2011. Chodzi mi o co-op nie mam możliwości grania on-line bardzo słaby i "pożyczony" internetwhistling.gif

Więc lokalnie czy jest taka szansa nie chodzi mi o samą jazdę bo grałbym sam na Padzie a jako drugi kierowca na pilocie??

Pierwszy problem to usyawienie pilota tak zeby byl jako kontroler nie jako dodatek. Wystarczy w opcjach (przytrzymac przycisk ps) ustawic numer od 1 do 4. Druga kwestja to sterowanie, ale tu juz nie mam pomyslu :P kiedys uzylem pilota i 2 padow za 20zl do trofeum gdzie potrzeba bylo 4 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale już po ptakach skoro co-op'a można tylko online robić w sensie karierę i to tylko z jednym zawodnikiem/znajomym cały sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patch Status Thread (updated 09.11.11)
For those of you who have read the Patch Process thread , Step 1 & 2 have now been completed; many thanks to all of you who provided as much information as possible on the issues you have encountered. The patch has now been submitted to MS and Sony (Step 3) for their testing and approval prior to prepping it for release. Once the patch has passed submission we'll update the below fix list with the finalised patch notes.

Jest dobrze ! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ! :thumbsup:

Chciabym żeby wyszła w niedziele ,i wszystkim tym którzy jeżdza na gazie zrobił psikus :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ciągu tygodnia powinien się objawić

Bardzo optymistyczne założenie :)

Trzeba pamiętać, że to dopiero (już) STEP 3, a więc projekt został powierzony do MS i Sony w celu zatwierdzenia go. Co jeśli go nie zatwierdzą? Wtedy CM będzie musiało ponownie zająć się STEP 1 i 2.

Gdy STEP 3 przejdzie pomyślnie, to wtedy kolej na STEP 4, czyli wprowadzenie patcha do obiegu. Sam STEP 4 może zająć tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dwu tygodniowy termin jest bardziej realny, chyba ze sony się szybko uwinie, bo jak nie przyjmą tego to już CM będzie dla mnie skończone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MilczaR spieprzaj z tym pesymizmem :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

To nie pesymizm hehe. Ja jestem niepoprawnym optymistą, ale jednak znając już ten proces, jakim jest zatwierdzenie patcha, a potem wypuszczenie go, muszę być realistą :) Rok temu było niemal to samo.

Oczywiście też chodzi mi po głowie, że może to być już za parę dni i będę trzymał kciuki, żeby to była ta niedziela, ale trzeba się przygotować na to, o czym pisze KOWI, czyli na więcej niż 1 tydzień czekania.

A swoim postem chciałem was po prostu ostudzić :P

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadziała tak jak powinien to pokaże, ale znając życie z tym może być różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch wyjawi kto jeździł uczciwie a kto oszukiwał i to mnie cieszy :tongue:

Niekoniecznie. Jeszcze się okaże, że po patchu czołówka będzie jeździć jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie już bliżej niż dalej :) ja jednak pozostaje optymista i wierze ze nic nie spartolili a zatwierdzenie przez sony to tylko fromalnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na patch, mam pytanie tak z innej beczki, odnośnie zarządzania przez Was silnikami... Jak zmieniacie, na które GP można bardziej zużyte zastosować np. monaco etc. unsure.gif

Tak nie do końca wiem czy dobrze z tym kombinuję, poza tym dość irytujące jest że zmieniając na I-szej sesji treningowej zaraz na początku, traci się jeden trening (jeżdżę na expert, all off, legend, dystans 100% i cockpit cam).

Przecież to nie jest wymiana nazwijmy to "karna" (z powodu uszkodzenia etc.) tylko wynikająca ze strategii zarządzania silnikami... ale w 2010 było tak samo więc pewnie tak już musi byćconfused.gif

To tak w oczekiwaniu na patch...

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na patch, mam pytanie tak z innej beczki, odnośnie zarządzania przez Was silnikami... Jak zmieniacie, na które GP można bardziej zużyte zastosować np. monaco etc. unsure.gif

Tak nie do końca wiem czy dobrze z tym kombinuję, poza tym dość irytujące jest że zmieniając na I-szej sesji treningowej zaraz na początku, traci się jeden trening (jeżdżę na expert, all off, legend, dystans 100% i cockpit cam).

Przecież to nie jest wymiana nazwijmy to "karna" (z powodu uszkodzenia etc.) tylko wynikająca ze strategii zarządzania silnikami... ale w 2010 było tak samo więc pewnie tak już musi byćconfused.gif

To tak w oczekiwaniu na patch...

Pozdrawiam,

Hm ja nigdy nie bawilem sie zmiana silnika ;P po prostu mniej kolek jezdze w praktyce. 1 sesja to 5-6 kolek, aby poznac/przypomniec sobie tor i tyle :P zawsze silniki nie sa zbyt zuzyte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×