Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie o tym...

Powiedzcie mi...jak jeździcie na paliwie? Tzn. chodzi mi o ligowe wyścigi. Jak długo trzymacie bolid na FAST? Aż Wam nie pokaże -1 Lap i potem na standards?

Czy czekacie do Optimala? Bo ja jeżdżę cały czas na Standard, a Fast daje bardzo rzadko, chyba tyko na 1 góra 2 kółka podczas wyścigu i może to jest mój problem.

Ja jezdze tak samo jak Ty ;) co dokladnie widac na ostatnich dwoch wyscigach(relacjach z nich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, ciagle na standard. W australii mialem setup, ze wrecz nie moglem wlaczyc fast bo jadac caly czas na standardzie na ostatniej prostej zawsze konczyla sie benzyna, dla tego musialem jechac jedno kolko na slabej mieszance. Ale zazwyczja.caly wyscig na standardzie i czasami podczas walki lub na ostatnie 2 kolka fast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o wyścig 50% jade większość wyścigu na standart, ewentualnie jak uda mi się odejść od najbliższego kierowcy o jakieś 10s wtedy daje na low aby zaoszczędzić wachy, potem jak mamy dajmy na to wyścig 29 kółek to na 25 okr wrzucam na fast i tak do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerz powiedziawszy to aż mi się nie chce waszych babski, marudnych postów czytać .. WA MAĆ ! Dlaczego moim zdaniem gra się zajebiście i patch jest jak najbardziej w dobrą stronę, a waszym to dno ? Mateo, chory pomysł z tymi nakazami, włączałem aero 11/11 i sprezyny 11/11, nie czuje tam żadnego buga. Wasze bojkotowanie psuje mi frajdę i zaczyna doprowadzać do myśli zrezygnowania z grania w lidze (a naprawdę tego nie chce), z ludźmi którzy zaczynają robić, poważnie, łaskę że grają bo to źle tamto źle. Wkurza mnie to na prawdę. Zajmijcie się graniem, a nie dziennikarstwem. Jestem ciekaw jacy wy jesteście w życiu codziennym, w pracy, szkole itp, ja np. w nim napotykam się codziennie na wielkie bugi, zwłaszcza durne AI itp. etc. I ŻYJE ! Dajcie na luz, proszę ... <_<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerz powiedziawszy to aż mi się nie chce waszych babski, marudnych postów czytać .. WA MAĆ ! Dlaczego moim zdaniem gra się zajebiście i patch jest jak najbardziej w dobrą stronę, a waszym to dno ? Mateo, chory pomysł z tymi nakazami, włączałem aero 11/11 i sprezyny 11/11, nie czuje tam żadnego buga. Wasze bojkotowanie psuje mi frajdę i zaczyna doprowadzać do myśli zrezygnowania z grania w lidze (a naprawdę tego nie chce), z ludźmi którzy zaczynają robić, poważnie, łaskę że grają bo to źle tamto źle. Wkurza mnie to na prawdę. Zajmijcie się graniem, a nie dziennikarstwem. Jestem ciekaw jacy wy jesteście w życiu codziennym, w pracy, szkole itp, ja np. w nim napotykam się codziennie na wielkie bugi, zwłaszcza durne AI itp. etc. I ŻYJE ! Dajcie na luz, proszę ... <_<

I tak trzymaj tacho jestem tej samej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho co napisz mi co takiego ten patch zmienił. Argumenty tacho, argumenty. Bo na razie z twojej strony słyszymy tylko krytykę podejścia do gry, a czysto merytorycznych argumentów co dobrego jest w tej grze jak nie było tak nie ma. Jeśli chcesz oszczędzić sobie nerwów nie czytaj moich postów w kilku tematach.

Jeżeli uważasz, że aero nie jest zbugowane, to dlaczego mateo w chinach dojechał w szarej dupie?

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho wierz mi że jest różnica, a jeśli jej nie zauważyłeś to słabo to przetestowałeś, widziałeś co się ze mną działo na GP Chin kiedy to na Q miałem czas prawie równy z twoim a w wyścigu gdzie dałem areo 4/5 ty mnie nawet zdublowałeś...

Ja chcę tylko aby szanse były jak najbardziej wyrównane i mój pomysł jest wdłg mnie rozsądny i będe się tego uparcie trzymał. Tak jak już pisałem, jak mój pomysł nie wejdzie w życie to itak będe jezdził na 11/11 i niech ktoś spróbuje zajęczeć

że on jechał na normalnych a ja na zbugowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu niechodzi (tak mi sie wydaje )mateo o to że pojedziesz na tych niby zbugowanych bo znając życie każdy albo prawie każdy pojedzie na tych ustawieniach (i oten procent graczy mi chodzi )że niekażdy dobrze sie czuje na ustawieniach areo 11/11 wiec nie każmy ustawiac tych ustawien tylko ich nie zabraniajmy :thumbsup:bo naprzykad mateo zajebiscie czuje bolid na 11/11 a tacho moze lepiej jezdzi sie na 11/9 a np różnica jest 0,2 sek ale bolid mu sie lepiej prowadzi ,takze ja bym zostawi tak jak jest a i tak każdy bedzie jezdzi na 11/11 a nie bedzie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi głównie o to aby nikt do nikogo nie miał pretensji że oszukuje, jeżeli rzeczywiście większość będzie jezdziła na 11stkach to ok, ale tak jak KOWI pisał, zbugowane ustawienia trzeba zrobić jako rekomendowane w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu kombinować. Jedne ustawienia są lepsze drugie gorsze. Niech każdy jeździ na jakich chce. Mi gra się podoba, denerwują mnie tylko tekstury, bo przycinać się potrafią. F1 2010 miała mniej błędów, ale F1 2011 daje więcej frajdy.

Coś jest za coś. Ten Kers i DRS jest tak zajebisty, że naprawde nigdy nie miałem tyle wyprzedzeń w wyścigu.

Przestańmy lamentować , tak jakbyśmy na pogrzebie byli. Uważam że strasznie wrażliwi się staliśmy. Jakby nie patrzeć, ustawienia dajemy takie jak ktoś chce, to tylko błąd z scinaniem zostaje. To aż tak dużo nie jest. Pamiętajcie to nie jest symulacja, a robimy z siebie ekspertów od jazdy bolidem.

Jak ktoś nie chce grać, nudzi go gra, to niech się wycofa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak po pierwsze:

Tacho wierz mi że jest różnica, a jeśli jej nie zauważyłeś to słabo to przetestowałeś, widziałeś co się ze mną działo na GP Chin kiedy to na Q miałem czas prawie równy z twoim a w wyścigu gdzie dałem areo 4/5 ty mnie nawet zdublowałeś...

To było przed patchem, więc po co do tego wracamy ?

Po drugie:

Tacho co napisz mi co takiego ten patch zmienił. Argumenty tacho, argumenty. Bo na razie z twojej strony słyszymy tylko krytykę podejścia do gry, a czysto merytorycznych argumentów co dobrego jest w tej grze jak nie było tak nie ma.

Nie wiem czy w tobie płynie jakaś urzędupska krew czy ki pieron, że aż tak potrzebujesz klarownych dowodów, nie dostrzegając ich samemu, ale podam argumenty. Najważniejszym jest to że gra jest miodna i przynosi mi dużo frajdy, myślę że nie tylko mi. Patch poprawił płynność gry i dodał fajny (może to chłyt martetindody) blur który spełnia swoją funkcję odczucia prędkości. Grafika również została poprawiona. Dźwięk gry jest na dobrym poziomie, a że jestem audiofilem zwracam na to uwagę. Fizyka jazdy - wielki krok w przód, jest nieodwracalnie nie przewidywalna, a każdy kto chociaż raz jeździł prawdziwym samochodem wie że nawet jeśli myślisz lub jesteś mistrzem kierownicy, nigdy nie można być pewnym, zwłaszcza przy wyłączonej kontroli trakcji. Chcieliśmy realizmu, mamy go, wielki plus. Safety Car - dobry bajer, oczywiście jeśli host nie jest zlagowany oraz reszta graczy i każdy jest "normalny", nie próbuje na siłę udowodnić że jest milion bugów bo ludzie, to tylko gra. Nie rozumiem dlaczego ktoś podjął decyzje wyłączenia go, patrząc na poziom naszej ligi, raczej rzadko by wyjeżdżał, a jeśli już to sądzę że dałby radę i nikomu by nie popsuł wyścigu. Setup - przykład katalonia, skrzydła mam ustawione na przód 8 tył 9 i nie potrzebuję więcej, jedzie się aż miło, kwestia szlifowania toru i stylu jazdy. KERS i DRS - tego chyba nie muszę reklamować bo ten element spełnia swoją rolę w 100% i nikt chyba tego nie zaprzeczy.

Jest jeszcze wiele innych plusów które przemawiają, według mnie, ZA. Typu - race director, spectator mode, dodawanie AI online, które po patchu naprawdę potrafią się ścigać (jechałem z nimi wczoraj katalonie, nie nudziłem się), statystyki gracza itp.

Myślę kowal że wystarczy ci moich argumentów.

Wracając do meritum sprawy, czyli "zasady" setupów - jestem na NIE - odpowiedź wyżej. Jeśli liga będzie dalej dążyć do obciążania za wszystko grę i wyszukiwania błędów, nie twierdzę że ich nie ma TO .... i wcale tutaj nikogo nie straszę ani łaski nie robię, bo na pewno ktoś będzie innego zdania niż ja .... to ja po prostu z ligi odchodzę, gdyż iż ponieważ powtarzam, że nie będę grał z ludźmi którzy zachowują się jakby grali z przymusu. Z całym szacunkiem dla każdego z Was.

Z wyrazami szacunku

Grzesiek Tachograf :ninja:

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak po pierwsze:

To było przed patchem, więc po co do tego wracamy ?

Po drugie:

Nie wiem czy w tobie płynie jakaś urzędupska krew czy ki pieron, że aż tak potrzebujesz klarownych dowodów, nie dostrzegając ich samemu, ale podam argumenty. Najważniejszym jest to że gra jest miodna i przynosi mi dużo frajdy, myślę że nie tylko mi. Patch poprawił płynność gry i dodał fajny (może to chłyt martetindody) blur który spełnia swoją funkcję odczucia prędkości. Grafika również została poprawiona. Dźwięk gry jest na dobrym poziomie, a że jestem audiofilem zwracam na to uwagę. Fizyka jazdy - wielki krok w przód, jest nieodwracalnie nie przewidywalna, a każdy kto chociaż raz jeździł prawdziwym samochodem wie że nawet jeśli myślisz lub jesteś mistrzem kierownicy, nigdy nie można być pewnym, zwłaszcza przy wyłączonej kontroli trakcji. Chcieliśmy realizmu, mamy go, wielki plus. Safety Car - dobry bajer, oczywiście jeśli host nie jest zlagowany oraz reszta graczy i każdy jest "normalny", nie próbuje na siłę udowodnić że jest milion bugów bo ludzie, to tylko gra. Nie rozumiem dlaczego ktoś podjął decyzje wyłączenia go, patrząc na poziom naszej ligi, raczej rzadko by wyjeżdżał, a jeśli już to sądzę że dałby radę i nikomu by nie popsuł wyścigu. Setup - przykład katalonia, skrzydła mam ustawione na przód 8 tył 9 i nie potrzebuję więcej, jedzie się aż miło, kwestia szlifowania toru i stylu jazdy. KERS i DRS - tego chyba nie muszę reklamować bo ten element spełnia swoją rolę w 100% i nikt chyba tego nie zaprzeczy.

Jest jeszcze wiele innych plusów które przemawiają, według mnie, ZA. Typu - race director, spectator mode, dodawanie AI online, które po patchu naprawdę potrafią się ścigać (jechałem z nimi wczoraj katalonie, nie nudziłem się), statystyki gracza itp.

Myślę kowal że wystarczy ci moich argumentów.

Wracając do meritum sprawy, czyli "zasady" setupów - jestem na NIE - odpowiedź wyżej. Jeśli liga będzie dalej dążyć do obciążania za wszystko grę i wyszukiwania błędów, nie twierdzę że ich nie ma TO .... i wcale tutaj nikogo nie straszę ani łaski nie robię, bo na pewno ktoś będzie innego zdania niż ja .... to ja po prostu z ligi odchodzę, gdyż iż ponieważ powtarzam, że nie będę grał z ludźmi którzy zachowują się jakby grali z przymusu. Z całym szacunkiem dla każdego z Was.

Tak, to jest kierowca który ma 100 procentową racje.

Mi się wydaje, że niektórym gra się znudziła, nie chce im się grać i na siłę próbują przekonać nas do swojej racji.

A to działa już jak wirus przenosi się na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Tacho, to było przed patchem, ale jeśli chodzi o areo to patch niczego nie poprawił. Na dowód tego jezdziliśmy wczoraj chyba 3 razy katalonie, na pierwszych kwalifikacjach miałem ustawienia 7/6 (reszta standart) i robiłem ledwo 1:17.8xx. Na drugich kwalifikacjach wrzuciłem ustawienia 11/11 (reszta nadal standart) i o dziwo idało mi się zejść bez większego wysiłku do 1:17.1xx.

Po za tym, Tacho traktujesz to strasznie poważnie, ja tylko napisałem jaki mam pomysł i co uważam za rozsądne, a ty odrazu o jakimś odchodzeniu z ligi :) wiadomo że wszystkiego trzeba próbować aby walka na torze była ciekawsza, nie chciałem wywołać jakiejś napinki ale widze że powoli do tego zmierzamy, jeśli chcecie zostawić tak jak jest to ok, ja jestem innego zdania wy innego, trudno.

Tylko jak ktoś mi po którymś wyścigu wypomnie że byłem szybki dzięki ustawieniach 11 to nie ręcze za siebie, i odrazu będe wniskował o kare +60s na następne GP :D

Tak, to jest kierowca który ma 100 procentową racje.

Mi się wydaje, że niektórym gra się znudziła, nie chce im się grać i na siłę próbują przekonać nas do swojej racji.

A to działa już jak wirus przenosi się na innych.

Masz rację, wydaje ci się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Tacho, to było przed patchem, ale jeśli chodzi o areo to patch niczego nie poprawił. Na dowód tego jezdziliśmy wczoraj chyba 3 razy katalonie, na pierwszych kwalifikacjach miałem ustawienia 7/6 (reszta standart) i robiłem ledwo 1:17.8xx. Na drugich kwalifikacjach wrzuciłem ustawienia 11/11 (reszta nadal standart) i o dziwo idało mi się zejść bez większego wysiłku do 1:17.1xx.

Po za tym, Tacho traktujesz to strasznie poważnie, ja tylko napisałem jaki mam pomysł i co uważam za rozsądne, a ty odrazu o jakimś odchodzeniu z ligi :) wiadomo że wszystkiego trzeba próbować aby walka na torze była ciekawsza, nie chciałem wywołać jakiejś napinki ale widze że powoli do tego zmierzamy, jeśli chcecie zostawić tak jak jest to ok, ja jestem innego zdania wy innego, trudno.

Tylko jak ktoś mi po którymś wyścigu wypomnie że byłem szybki dzięki ustawieniach 11 to nie ręcze za siebie, i odrazu będe wniskował o kare +60s na następne GP :D

Masz rację, wydaje ci się.

To akurat nie było zdanie do Ciebie.

Nie zmuszajmy kogoś do grania na danych ustawieniach. Każdy niech jeździ jak chce, to nikt nie będzie ci mówił że wygrałeś dlatego bo skrzydła były 11/11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie było zdanie do Ciebie.

Nie zmuszajmy kogoś do grania na danych ustawieniach. Każdy niech jeździ jak chce, to nikt nie będzie ci mówił że wygrałeś dlatego bo skrzydła były 11/11

A więc sprawa zamknięta moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tacho wyjeżdżasz z argumentem dźwięku, czy jakości grafiki skoro nie o tym jest tutaj mowa. Chodziło mi o arguemnty co ten patch takiego zmienił, że jesteś w stanie powiedzieć, że jest to krok na przód. Samo poprawienie płynności nie wystarczy, bo u mnie tego nie widać w ogole na TV, od początku działało tak jak działa po patchu.

Ja nie mam zastrzeżeń ani do grafiki, ani do dźwięku, ani do fizyki jazdy. Wszystko to co wymieniłeś też zaliczam na plus, bo są to zmiany względem edycji 2010, ale sam patch jako patch niewiele w materii działania gry zmienia. Dodanie jakiś kresek jakości połączenia nie jest wystarczającym feedbackiem jak tak zbugowaną grę.

Ale dobra widzę, że co poniektórzy są jednak "mądrzejsi" i pomimo braku jakichkolwiek spójnych argumentów cisną swoją myśl. Ja już temat zakończę bo nie chce mi się już tego tłumaczyć, bo nigdy nie zrozumiecie o co tak naprawdę mi chodziło z tym aero 11/11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dowód tego jezdziliśmy wczoraj chyba 3 razy katalonie, na pierwszych kwalifikacjach miałem ustawienia 7/6 (reszta standart) i robiłem ledwo 1:17.8xx. Na drugich kwalifikacjach wrzuciłem ustawienia 11/11 (reszta nadal standart) i o dziwo idało mi się zejść bez większego wysiłku do 1:17.1xx.

Zauważ że na tym torze są dwa, bardzo szybkie zakręty, a jeśli popatrzysz na opis ustawienia skrzydeł, to właśnie wysokie ich ustawienie pozwala na pokonywanie zakrętów z duża prędkością. Ustaw 8/9 i daj znać czy jest "zbugowana" różnica.

Po za tym, Tacho traktujesz to strasznie poważnie

Na tyle, że w niedziele żegnam się wcześniej z moją kochaną dziewczyną która jest dla mnie jak paliwo lotnicze :wub: a nie widuję jej codziennie.

Tylko jak ktoś mi po którymś wyścigu wypomnie że byłem szybki dzięki ustawieniach 11 to nie ręcze za siebie

Jeśli pijesz do moich durnych, ironicznych żartów na ten temat to wyluzuj, ja po prostu taki jestem, wesoły ze mnie człowiek :D

Po co tacho wyjeżdżasz z argumentem dźwięku, czy jakości grafiki skoro nie o tym jest tutaj mowa. Chodziło mi o arguemnty co ten patch takiego zmienił, że jesteś w stanie powiedzieć, że jest to krok na przód. Samo poprawienie płynności nie wystarczy, bo u mnie tego nie widać w ogole na TV, od początku działało tak jak działa po patchu.

Ja nie mam zastrzeżeń ani do grafiki, ani do dźwięku, ani do fizyki jazdy. Wszystko to co wymieniłeś też zaliczam na plus, bo są to zmiany względem edycji 2010, ale sam patch jako patch niewiele w materii działania gry zmienia. Dodanie jakiś kresek jakości połączenia nie jest wystarczającym feedbackiem jak tak zbugowaną grę.

Ale dobra widzę, że co poniektórzy są jednak "mądrzejsi" i pomimo braku jakichkolwiek spójnych argumentów cisną swoją myśl. Ja już temat zakończę bo nie chce mi się już tego tłumaczyć, bo nigdy nie zrozumiecie o co tak naprawdę mi chodziło z tym aero 11/11.

A moim zdaniem mistrzu, twój problem tkwi w czymś całkiem innym ... źle to zabrzmi, ale oczerniasz grę bo ci po prostu słabo idzie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że na tym torze są dwa, bardzo szybkie zakręty, a jeśli popatrzysz na opis ustawienia skrzydeł, to właśnie wysokie ich ustawienie pozwala na pokonywanie zakrętów z duża prędkością. Ustaw 8/9 i daj znać czy jest "zbugowana" różnica.

Jeśli pijesz do moich durnych, ironicznych żartów na ten temat to wyluzuj, ja po prostu taki jestem, wesoły ze mnie człowiek :D

1. Tor - wszystko fajnie, ale o ile mi wiadomo, większe ustawienie skrzydeł powinno zmniejszać prędkość max, tutaj czy na 1/1 czy 11/11 w v-max nie ma żadnej różnicy, przypominam że ustawienia testowałem na oddzielnych sesjach kwalifikacyjnych tak więc na każdej sesji miałem tyle samo paliwa, świeże opony.

2. Nie pije do nikogo, każdy ma swoje zdanie i szanuje to.

Jak już pisałem, sprawa dla mnie do zamknięcia, zostaje tak jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem mistrzu, twój problem tkwi w czymś całkiem innym ... źle to zabrzmi, ale oczerniasz grę bo ci po prostu słabo idzie :pardon:

No to po bandzie pojechałeś. Jakoś całą drugą połowę pierwszego sezonu przejeździłem w podobnych okolicach jeśli chodzi o pozycje. Ja mogę być nawet i ostatni, byle tylko było to wynikiem mojej słabej jazdy, a nie głupich błędów gry. Przez te błędy jakoś nie trenuje za dużo i widać tego efekty. Turcja w moim wykonaniu ostra kupa, choć mogło być troszkę lepiej gdyby nie durna kara z dupy. Źle ustawiłem bolid i nie chodzi tutaj o aero tylko o skrzynie biegów, bo na tym się skupiam w tej grze, a resztę już ustawiam zawsze tak samo, bez względu na tor, bo nic to nie zmienia.

Ja nie potrafię na siłe wyszukiwać plusów tam gdzie przeważają minusy.

Więc najlepiej nie czytaj moich postów bo zawsze pojawiać się będzie hejtowanie tej gry, mimo, że będę w nią ciągle grał i w niedziele będę się stawiał na starcie, raz lepiej a raz gorzej przygotowany. Ja jeszcze swojej prawdziwej prędkości od pierwszego sezonu nie pokazałem i na razie się nie zanosi abym to zrobił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo gdyby ta gra była zrobiona tak jak ma być to wszystko byłoby ważnym czynnikiem.

Nie mówię tutaj, że F1 od cm ma być drugim rFactorem, ale żeby ustawienia miały znaczenie.

Już jedno oczko w lewo czy w prawo powinno mieć jakiś wpływ na prowadzenie się bolidu.

Przykro to mówić, ale niestety każdy chyba o tym wie, że w tej grze jest jeden setup na każdy tor.

W patchu nic by nie zmienili, poza tym już chyba żadnego nie będzie i znowu paplanina w przyszłym roku jaka to 2012 nie będzie. Ja teraz mam nauczkę i nie będę się napawał optymizmem dopóki nie kupię gry i w nią nie zagram.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tor - wszystko fajnie, ale o ile mi wiadomo, większe ustawienie skrzydeł powinno zmniejszać prędkość max, tutaj czy na 1/1 czy 11/11 w v-max nie ma żadnej różnicy, przypominam że ustawienia testowałem na oddzielnych sesjach kwalifikacyjnych tak więc na każdej sesji miałem tyle samo paliwa, świeże opony.

2. Nie pije do nikogo, każdy ma swoje zdanie i szanuje to.

Jak już pisałem, sprawa dla mnie do zamknięcia, zostaje tak jak było.

Oczywiście że ustawienie skrzydeł 11/11 zmniejsza prędkość!!! Gdybym tylko nagrywał GP Turcji i dał Ci materiał do porównania z nagraniami chłopaków, zobaczyłbyś różnicę w prędkości na szybkim łuku. Ja miałem skrzydła na 8/5 i na szybkim łuku miałem prędkość około 301 km/h, a inni którzy jechali na 11/11 mieli w tym zakręcie prędkość 285. Nadto, niektórzy nie mogli mnie dojść z DRSem bo im się V max skończył przez to, że mieli skrzydła wysoko ustawione, a ja mogłem im bez DRSu spokojnie odejść.

Dodam jeszcze że to marudzenie nt. ustawień, a raczej zapędy do ograniczania ich stosowania, to jakiś absurd. Przecież kombinowanie z ustawieniami to część tej zabawy w F1 - kto ma lepsze ustawienia lepiej jeździ. Poza tym gra jest dla każdego taka sama, chcesz jeździć na 11/11 jeździj, bo każdy może sobie takie ustawienia zapodać i wtedy o wyniku przesądzą umiejętności, znajomość toru, strategia, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ustawienie skrzydeł 11/11 zmniejsza prędkość!!! Gdybym tylko nagrywał GP Turcji i dał Ci materiał do porównania z nagraniami chłopaków, zobaczyłbyś różnicę w prędkości na szybkim łuku. Ja miałem skrzydła na 8/5 i na szybkim łuku miałem prędkość około 301 km/h, a inni którzy jechali na 11/11 mieli w tym zakręcie prędkość 285. Nadto, niektórzy nie mogli mnie dojść z DRSem bo im się V max skończył przez to, że mieli skrzydła wysoko ustawione, a ja mogłem im bez DRSu spokojnie odejść.

Dodam jeszcze że to marudzenie nt. ustawień, a raczej zapędy do ograniczania ich stosowania, to jakiś absurd. Przecież kombinowanie z ustawieniami to część tej zabawy w F1 - kto ma lepsze ustawienia lepiej jeździ. Poza tym gra jest dla każdego taka sama, chcesz jeździć na 11/11 jeździj, bo każdy może sobie takie ustawienia zapodać i wtedy o wyniku przesądzą umiejętności, znajomość toru, strategia, itp.

No i właśnie o to chodzi, na 11stkach raczej nie powinien dojść do v-maxa tak szybko, mogli też mieć inaczej ustawioną skrzynie niż ty, ja testowałem to w kwalifikacjach, powtarzam 10 raz że zmieniałem tylko areo, reszta była standardowo, tzn balans 6,6 itd.

Po drugie na łuku mogli być wolniejśi bo ty mogłeś jechać na miękkim ogumieniu a oni na twardym, jeżeli już mówimy o porównywaniu ustawień to mówmy o kwalifikacjach bo wyścig to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem załamany.

Tak chwaliliście patcha, a jak dziś włączyłem grę i zainstalowałem to jest gorzej niż było!

Grafika spadła i to dużo. Ten blur jest tak badziewny, że ręce opadają.

Ja nie rozumiem jak można dobrą rzecz zniszczyć. Patcha kolejnego nie będzie i lipa. Musimy się cieszyć tym co mamy.

Dokończymy sezon w spokoju i na spokojnie przemyślimy poczynania na kolejny :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to chodzi, na 11stkach raczej nie powinien dojść do v-maxa tak szybko, mogli też mieć inaczej ustawioną skrzynie niż ty, ja testowałem to w kwalifikacjach, powtarzam 10 raz że zmieniałem tylko areo, reszta była standardowo, tzn balans 6,6 itd.

Po drugie na łuku mogli być wolniejśi bo ty mogłeś jechać na miękkim ogumieniu a oni na twardym, jeżeli już mówimy o porównywaniu ustawień to mówmy o kwalifikacjach bo wyścig to inna sprawa.

Mam wrażenie że nie zrozumiałeś...

Po pierwsze nie porównywałbym mojego Vmax z innymi, z którymi się ścigałem gdybym wiedział, że jadę na innych oponach (obaj jechaliśmy na miękkich, obaj mieliśmy po tyle samo okrążeń, tyle samo paliwa itp.).

Co do drugiej kwestii, to:

V max jest dla każdego inny - mając skrzydła ustawione bardziej w stronę 11/11 wolniej osiągasz w porównaniu do tego co ma skrzydła niżej od ciebie. To zjawisko (czyli przyspieszenie) można równoważyć ustawieniami skrzyni, czyli ustawiając poszczególne suwaki bardziej w prawo uzyskujesz szybsze przyspieszenie kosztem prędkości maksymalnej. Z tego powodu, dwóch ścigających się, z których jeden ma skrzydła 11/11, a drugi np. 1/1, może tak samo przyspieszać. Róznica polega tylko na tym , że prędkość maksymalna tego pierwszego będzie mniejsza w porównaniu do tego drugiego. I tak właśnie jest w tej grze.

Wniosek z tego taki, że majstrowanie suwakami działa i daje różnicę w osiągach bolidu zatem bugów żadnych nie ma w tym zakresie. Wątpiłbym również w opinie niektórych że na każdy tor są jednakowe ustawienia. Owszem, na jednakowych setach można przejechać wszystkie tory, ale niekoniecznie wygrać wszystkie wyścigi. Koledzy z mojej ligi czasem pokazują na jakich ustawieniach strtują i widzę różnicę na torze w porównaniu do mojego bolidu. Ja nie ustawiam skrzydeł na 11/11 i przez to ostatnio trzymam się czołówki i jestem w stanie wyprzedzać lub dochodzić takich jak patrico, deeny czy error. A wszystko przez to że mam inne , szybsze, ustawiania.. Generalnie to innych marudzenie może wynika z tego że te różnice są subtelne i oni ich nie dostrzegają.

Dlatego zanim niektórzy z nas zaczną gadać coś o bugach, niech nauczą się zasad fizyki...

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×