Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Patch 2

Hi all,

I'm pleased to inform you all that the patch has now been approved by both Sony and Microsoft and is slated for release on all platforms on Monday 21st November.

As a result I've now updated the below patch notes with the finalised list of fixes.

PATCH INFO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze bo bedzie mozna już od poniedziałku trenować :biggrin:przed nastepnym gp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze w poniedzialek bedzie, bo tak jakby wyszedl np w niedziele to troche lipa z wyscigiem.

Mam nadzieje, ze te setupy beda jakims wyzwaniem, a nie to co teraz jeden setup na wszystkie tory ze zmiana ustawienia skrzynibiegow.

Mogliby w sumie z tym tc cos zrobic bo troche jest przegiete, ale to w sumie tak przy okazji bo w lidze i tak jest bez, a tylko jakies wspolne treningi mnie denerwuja.

Ciekawe jak to bedzie ze scinaniem zakretow, bo nie powiem denerwujace staje sie nagminne scinanie niektorych zakretow, w innych miejscach ostrzezenia z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeste ktoś chętny żeby zrobić całego co-op w sobote wieczorem? Z jednym ( z ligi:P) grałem ale coś nie odpisuje więc zależy mi żeby to zrobić max do 2h. Jak coś to wyślij zaproszenie na psn(andre_maks_PL) z info i w sobote wieczorkiem ogarniemy temat i wbijemy razem trofiki za co-op'a. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę posty kowala i patricosana w poniedziałek .... "To źle, tamto jeszcze gorzej" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie i nie ma co się z tego śmiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie i nie ma co się z tego śmiać.

A właśnie że jest, boś maruda jak ten ze smerfów :) nawet głos podobny masz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maruda spoko smerf :P

A tak na poważnie to my z Kowim zawsze potrafimy realnie spojrzeć na sytuację :) hehe

Bardzo ładnie chłodziliśmy zapał wszystkich jeszcze przed wyjściem F1 2011. I co? Myliliśmy, że będzie bubel?

Fizyka jazdy zgodzę się, jest naprawdę fajna i daje przyjemność, ale cała reszta...chałwa!

Dobra, dobra. Już więcej nie piszę, bo zaraz znowu przyjdzie jeden z drugim i będzie, że niszczę atmosferę w grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Some good news for the weekend here, the 2nd F1 2011 patch has now been approved by both Microsoft and Sony and we hope to have it released for you on Monday the 21st of November. A full list of fixes can be found at the below link.

To coincide with the release of the patch we're going to be performing at some point next week a leaderboard wipe for the time trial and time attack online modes.

Once again our thanks for your patience whilst we worked on the 2nd patch and also for your valuable feedback.

Taką informację znalazłem na facebookowej stronie dewelopera F1. Jeśli faktycznie wszystko jest tak kolorowo jak to przedstawiają to w poniedziałek będziemy mogli sprawdzić na ile są w stanie poprawić to co totalnie spieprzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką informację znalazłem na facebookowej stronie dewelopera F1. Jeśli faktycznie wszystko jest tak kolorowo jak to przedstawiają to w poniedziałek będziemy mogli sprawdzić na ile są w stanie poprawić to co totalnie spieprzyli.

Ciekawe czy zresetują wszystkie trofea tak jak to pisali na liście zmian które wprowadzą wraz z patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oni wspominalio resetowaniu trofek czy tez czasow z TT bo mi sie wydaje, ze trofki zostana a wszystkie czasy z TT zostana wyczyszczone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, leaderboardsy zostaną tylko zresetowane. Nie wiem gdzie Mateo tam trofea widział :)

Ja jestem tylko ciekaw jak teraz setupy będą działać i czy poprzez poprawienie kar mają też na myśli brak kar za scinanie zakrętów.

Szkoda, że o SC ani słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, leaderboardsy zostaną tylko zresetowane. Nie wiem gdzie Mateo tam trofea widział :)

Ja jestem tylko ciekaw jak teraz setupy będą działać i czy poprzez poprawienie kar mają też na myśli brak kar za scinanie zakrętów.

Szkoda, że o SC ani słowa...

Patricko, mi wydaje się że SC zależy od łącza.

Czyli jak jedna osoba ma już słabsze łącze to SC będzie głupiał.

Myśle, że te zmiany związane z łączem, załatwią ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.f1fanclub...ontent=FaceBook

Fragment na samym dole newsa

Możliwe, że więcej usprawnień pojawi się w ciągu kolejnego tygodnia. Codemasters pracuje też nad tym by Sony i Microsoft wyczyściło tablice osiągnięć po wydaniu patcha.

Tak mi sie wydawaje że chodzi o trofea :P, albo tylko czasy w TT tak jak mówicie.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to Tacho zauważył jest patch,

poprawili płynność trochę ale jest

dodali blura po bokach więc jest wrażenie prędkości :D

sprawdzałem tylko Turcję ale ścinanie bez zmian jechałem znowu jak wrc

no i jedenastki chyba poprawione, tylko nie mam jak tego porównać

te setupy to trzeba by przysiąść sprawdzić dokładnie i wtedy cofnąć zakaz używania 11/11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę pojeździłem przed wyjściem do pracy. Wczoraj na 11/11 zrobiłem czas 1:19,8xx ( Turcja ) dzisiaj na tych samych ustawieniach ledwo utrzymuję się na torze :D

Zakręt nr 8 na 3 okrążenia 2 razy spinowałem czyli jest dobrze :) Już nie ma imba 11/11, ale równie dobrze może być coś innego ... Ale już możemy spokojnie powiedzieć, że zakaz 11/11 traci ważność.

Płynność poprawiona w garażu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę pojeździłem przed wyjściem do pracy. Wczoraj na 11/11 zrobiłem czas 1:19,8xx ( Turcja ) dzisiaj na tych samych ustawieniach ledwo utrzymuję się na torze :D

Zakręt nr 8 na 3 okrążenia 2 razy spinowałem czyli jest dobrze :) Już nie ma imba 11/11, ale równie dobrze może być coś innego ... Ale już możemy spokojnie powiedzieć, że zakaz 11/11 traci ważność.

Płynność poprawiona w garażu :)

W garazu a co na trasie ? Nadal są klatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W garazu a co na trasie ? Nadal są klatki ?

Na trasie nie ma tragedii w płynności, ja dopiero ściągam patcha i tu też moje zdziwienie bo tylko 33MB? o.O

Pracowali tyle nad 33MB patcha?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na trasie jest również lepiej. Właczyłem Singapur i jest bardzo zauważalna zmiana jeśli chodzi o jakość światła na oponach. Poprzednio wyglądało to jak 256k, teraz jest OK. Kwestie setupów myślę że komarzycho dobrze zobrazował, jest tak jak mówi. Osobiście jestem zadowolony, bo mnie zależało na dwóch rzeczach czyli frame rate i setup bug. Poczekajmy aż zagra Patricosan i Kowal, oni na pewno znajdą milion błędów :) to śpece

Na trasie nie ma tragedii w płynności, ja dopiero ściągam patcha i tu też moje zdziwienie bo tylko 33MB? o.O

Pracowali tyle nad 33MB patcha?!

To mnie też zastanawia ... Spodziewałem się co najmniej 200mb. Jeszcze jedna rzecz, pamiętam że coś CM przybąkiwali że tego nie mogą tamtego nie mogą bo tamto sram to i jeszcze kwestia wielkości patcha. No ale taki GT5 ? Potrafią zrobić patch ważący 1GB i jest ok ... o co kaman ? To jest jakis hosting i zależy od tego kto ile se wykupi ? :biggrin:

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego, ze GT5 robi firma, ktora nalezy do Sony ;p

Przeklejam moje odczucia z naszego ligowego tematu:

"To tak na szybko:

w lobby widac ping jak w innych grach na podstawie kolorow i kresek,

jechalem na padzie w Turcji bo mi sie kiery nie chcialo podlaczac, zmienili cos z moim zachowanym setupem, bo mialem inne predkosci na biegach,

grafiki nie wiem czy jest lepiej czy nie, nie patrze na to tongue.gif

11/11 nie testowalem ale ludzie pisali, ze od 6/6 nie czuc roznicy tak mocno wiec musieli poprawic to i tamto."

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie był ważne klatki ;) wiecej nie potrzebuje aha i podobno dodali blura ;) uczucie prędkości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie był ważne klatki ;) wiecej nie potrzebuje aha i podobno dodali blura ;) uczucie prędkości ;)

Dodali, nawet ciekawie to wygląda, przejechałem się chwilke na Singapurze w multi ale tylko we trzech, ale widać że płynność naprawde została poprawiona tak samo jak wygląd opon, wcześniej na singapurze nie dało się jezdzić tak muliło teraz to jest bajka :)

Niewiem jak przy więszkej ilości graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×