Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

miał / ma ktoś błąd uszkodzonych danych i po ponownym wczytaniu zapisanych stanów gry błąd pliku podczas wczytywania sevów???

jak to naprawic?? zainstalowac patch 1.01???

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze filmiki uwazam, że powinni osłabic kontrole trakcji. W 2010 jazda bez kontroli dawała przewagę, a teraz to przewage maja ludzie z kontrolątrakcji :S Ja nie lubie jeździć ze wspomagaczami, dla tego jeżdżę bez kontroli przez co muszę sie namęczyć żeby dogonić tych z kontrolą. Jakaś kpina, powinno spowalniać to bolid a nie dać mu MAXIMUM GRIP (jak w crysisie, gdy się włącza odpowiedni tryb skafandra) ...

UP: nie, nie miałem takiego problemu, mimo iż grałem na początku na 1.0 dopiero potem podłączyłem się do neta i ściągnąłem 1.1

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj się stał cud :D

Razem z deenym walczyliśmy o pierwsze miejsce i obaj dostaliśmy DRSa :D Ta gra mnie zadziwia :D Nikogo nie było w pobliżu na kim mógłbym złapać DRSa bo byłem przed deenym, a tu nagle słyszę pik i DRS włączony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest f1 2011 w polskiej wersji? Wlasnie kupilem i napisy typu kariera mam po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest f1 2011 w polskiej wersji? Wlasnie kupilem i napisy typu kariera mam po angielsku

Nie ma polskiej wersji F1 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale i tak swietna gierka :)

A jeszcze pytanko jak sie wlacza system kers? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzikiem który sobie przypisałeś do kersu o ile zespół w którym jeździsz ma kers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie odnośnie co-op czy trzeba cały sezon grać z 1 osobą online czy np. 3 wyścigi z gościem A a resztę z gościem B ??

I czy można karierę co-op robić równolegle z singlem?

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dany sezon możesz przejechać tylko z jedną osobą.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdze w williams i niewiem czy ma kers ale obok licznika mam napisane taka baterie czerwona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jedno dziwne pytanie ;) Czy można ustawić sobie GP online i zagrać je tylko w jedną osobę? :) Zmierzam do tego, że jak wiadomo każdy jakoś tam sobie trenuję przed wyścigami ligowym, ale nie zawsze jest okazją aby dołączyć do oficjalnych treningów. Wiadomo też, że zachowanie bolidu podczas zwykłego GP jest troszkę inne niż w naszych ligowych wyścigach w trybie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek zabijasz mnie pytaniami, ale tak Williams ma KERS.

Verbatimek nie. Nie możesz grać sam, musisz mieć przynajmniej jedną osobę jeszcze. Swojego team mate dajmy na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.f1fanclub...ontent=FaceBook

Nareszcie jakieś konkretniejsze wiadomości ws. patcha 1.02

No i proszę 11/11, więcej fps, do votowania potrzeba wszystkich osób, tylko po jakiego grzyba dodali 60 sekund w trybie online?

ech może teraz będą jakieś lepsze ustawienia na wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym sie czepiał, ale nie zauważyłem wzmianki o poprawieniu błędu ścinania zakretów, chyba że jestem ślepy :P

edit: chyba że to ten punkt "poprawienie systemu kar"

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sobie pograłem i stwierdzam iż 2011 jest stosunkowo lepsza od 2010 ; ) jedyne co mogłbym dodać to Polski Dubbing :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretne informację naładowały mnie pozytywną, optymistyczną myślą i chce mi się grać :) Szkoda że nic nie wspomnieli o moim ulubieńcu - Safety Car ...

No i proszę 11/11, więcej fps, do votowania potrzeba wszystkich osób, tylko po jakiego grzyba dodali 60 sekund w trybie online?

ech może teraz będą jakieś lepsze ustawienia na wyścig.

Z tymi 60 sekundami to chodzi o quick race, więc jakoś raczej nam nie będzie to przeszkadzać.

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretne informację naładowały mnie pozytywną, optymistyczną myślą i chce mi się grać :) Szkoda że nic nie wspomnieli o moim ulubieńcu - Safety Car ...

Z tymi 60 sekundami to chodzi o quick race, więc jakoś raczej nam nie będzie to przeszkadzać.

Myśle że jeśli chodzi o SC to wszystko zależy od łącza graczy, jak wszycy mają dobre łącze to SC nie świruje, a jak ktoś ma słabsze to zaczyna wariować, pewnie dlatego dodali te oznaczenia kto jakie ma łącze (kolorki przy nicku w lobby).

No nic, z niecierpliwością czekam na "premiere" patcha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jeśli chodzi o SC to wszystko zależy od łącza graczy, jak wszycy mają dobre łącze to SC nie świruje, a jak ktoś ma słabsze to zaczyna wariować, pewnie dlatego dodali te oznaczenia kto jakie ma łącze (kolorki przy nicku w lobby).

No nic, z niecierpliwością czekam na "premiere" patcha :D

Mateo nie do końca tak jest chyba, przecież graliśmy kiedyś i każdy był bez lagów, a na monte carlo różne rzeczy się działy. Fajnie by było gdyby nad nim popracowali i wprowadzili byśmy do ligi SC ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.f1fanclub...ontent=FaceBook

Nareszcie jakieś konkretniejsze wiadomości ws. patcha 1.02

Czyżby łącze miało jednak znaczenie?

- "w trakcie gry online przy każdym z graczy będzie wyświetlać się oznaczenie w kolorach czerwony, bursztynowy, zielony - będą one oznaczać wydajność łącza."

W NHL omijam graczy z bursztynowym wskaźnikiem, bo już przy nich są lagi. Nie wspomnę o czerwonych.

- "więcej łącza zostanie przeznaczone na utrzymanie łącza, gracze z słabszym łączem będą mieli ograniczone możliwości jeśli chodzi o rozmowę z innymi"

Nie wiem czy dobrze interpretuję ten fragment, ale chyba chodzi o to, że kosztem ograniczenia komunikacji głosowej będzie zmniejszone prawdopodobieństwo stracenia połączenia z grą ludzi ze słabszym łączem.

--

- "licznik do wyścigu (quick race) odlicza teraz 60 sekund i nie liczy od nowa po dołączeniu poszczególnych graczy"

Dobrze, że tu ruszyli głową, bo to co jest w tej chwili to porażka. Można czekać na rozpoczęcie wyścigu w nieskończoność, bo wystarczy, że ktoś wejdzie do sesji i czas odlicza się od nowa :D

- "Codemasters pracuje też nad tym by Sony i Microsoft wyczyściło tablice osiągnięć po wydaniu patcha"

Miło, że i o tym pomyśleli.

.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wreszcie nie będe miał DC :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie dziwne może głupie pytanie.

Czy przy pomocy pilota do ps3 można grać w F1 2011. Chodzi mi o co-op nie mam możliwości grania on-line bardzo słaby i "pożyczony" internetwhistling.gif

Więc lokalnie czy jest taka szansa nie chodzi mi o samą jazdę bo grałbym sam na Padzie a jako drugi kierowca na pilocie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic odnośnie pilota, ale to raczej nie możliwe.

Jeśli chodzi o co - op to nie zagrasz tak jak myślisz. Na split screenie można zagrać pojedyncze GP, a nie cały sezon.

Więc jeśli chcesz grać co - op to tylko przez sieć.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chetny na zagranie calej co-op w F1 2011 ? Chcialbym wbic trofea ktore trzeba wbic w trybie co-op. Piszcie na Psn : Antek452

Pozdrawiam :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×