Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przypominam sobie abym podawał jakąkolwiek stronę z ofertą kupna tej gry ;) A tymbardziej nie proponowałbym wam kupienia tej gry w ciemno za 245 zł, po tym co pokazali w F1 2010. Bałbym sie ze trafie do sali wstydu ;)

Dlatego proszę uwazniej czytac :)

Wybacz najmocniej. Mój błąd :)

--

jeden koles ktory testowal napisal ze 2011 jest o niebo lepsza od 2010 ciekawe co mial na mysli

Może chodzi o wygląd nieba podczas wyścigu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podcast PC-Games

bis ca. 1:00:22: F1 2011

Może ktoś przetłumaczy całe info :)

Nieoficjalnie podano jakieś info :D

Podobno była prezentacja w Dubaju i niemiecki PC-Games przeprowadził wywiad z uczestnikiem czy coś w tym stylu (poprawcie jak coś źle mówię)

Chyba główny projektant był w Dubaju na weekendzie wyścigowym więc może to i prawda.

-W prezentacji użyto bolidów z wersji 2010

-CM wiedzą, że poprzednia wersja była słaba bla bla bla...i starają się by tym razem było lepiej ...

-Całkowicie nowa fizyka jazdy

-Poprawiono tryb kariery

-16 graczy online do tego 8 IA heh to by było coś :)

-Tryb kooperacji w karierze (nie wiem co to znaczy)

-Poprawiono wywiady

-Dodano animacje po wyścigu, podium

Wszystko spisane forum F12011 ale nikt tego pewnie nie potwierdzi.

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podcast PC-Games

-16 graczy online do tego 8 IA heh to by było coś :)

-Tryb kooperacji w karierze (nie wiem co to znaczy)

16 graczy online? Hmm...w GT się udało to może chociaż tyle będzie. Ale jeśli mam być szczery, to wolę dopracowane na ostatni guzik 12 bolidów, niż znów zbudowane 16.

Ale mam nadzieję, że to tylko plotki i poprawią masę rzeczy zamiast dodawać tylko bolidy.

Tryb kooperacji, to ma być coś w rodzaju Autologa z NFS'a. Czyli podgląd czasów robionych przez znajomych, itd.

Ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli byłoby fajnie, ale tak jak Patricko pisze niech poprawią najważniejsze rzeczy. Co do tych 8 bolidów AI to oby było tak jak w 2010, w sensie, żeby można było je włączyć i wyłączyć. W końcu online jest po to, aby jeździć z homo sapiens nie?:tongue:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kierownice fanateca miały pełne wsparcie na ps3(F1 2010)? Mam zamiar kupić fanateca GT3 i zastanawiam się czy F1 2011 będzie obsługiwać tą kiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 ludzi w online...:o

Muszę być w Małej Lidzie 2011 koniecznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie, czy kierownice fanateca miały pełne wsparcie na ps3(F1 2010)? Mam zamiar kupić fanateca GT3 i zastanawiam się czy F1 2011 będzie obsługiwać tą kiere.

Tak ciężko poszukać używając google?

http://community.cod...ontrollers.html

A teraz uprzedzę twoje następne pytanie działać będzie pomimo braku oficjalnego potwierdzenia.

http://www.fanatecwh...ith-F1-2010-PS3

Do F1 2011 musisz poczekać na oficjalną listę, ewentualnie możesz zasugerować się tymi które będą w dirt 3 :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście będzie 16 graczy online to oj będzie się działo w naszej lidze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej będzie to 12 bolidów bo jak sobie co się czasami działo to nawet nie chce myśleć jakby to wyglądało w 16 bolidów. Totalna masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno F1 2011 musi byc o wiele lepsze niz F1 2010, mysle ze CM wyciagnelo wnioski :) mam nadzieje ze juz niedlugo zaczna dawac wiecej szczegolow. A czy potwierdzone jest ze bedzie KERS i DRS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest gra na bazie sezonu 2011, więc dlaczego miałoby tego nie być...

To tak jakbyś pytał, czy opony będą mieli Pirelli czy nadal Bridgestone'y...

A czy CM wyciągnęło wnioski? Na forum u nich znowu przechwałki twórców, że jaka to F1 2011 nie jest wspaniała i ile to zmian w niej nie będzie.

Ale niech mi wybaczą, bo po bublu jakim było F1 2010 na pewno poczekam na pierwsze rzetelne recenzje i gameplaye ludzi, którzy już grę nabyli.

Zastanawiam się jakie teraz dziwne bugi będą nas dręczyły. Jak w F1 2010 były non stop przebijające się opony, tak tutaj pewnie będzie non stop odlatywać tylne skrzydło lub jeszcze jakieś inne cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytalem, bo czesto gesto musza z czegos rezygnowac na rzecz czegos innego :) no ja tez tym razem nie rzuce sie na pre-orderka tylko poczekam na reakcje graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy potwierdzone jest ze bedzie KERS i DRS?

Na początku nie było to wyjaśnione, teraz też nie widziałem żadnego potwierdzenia,

ale po ostatniej prezentacji wyszło na jaw kers i drs są dostępne w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to w multi wypadnie i gdzie będzie diodka, która będzie informowała o możliwości włączenia DRS :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 ludzi w online...:o

Muszę być w Małej Lidzie 2011 koniecznie :D

teraz to juz zapewne ta liga nie bedzie mala.... a raczej po prostu nazwiemy ja LIGA :) bo ostatnia nas troszke przerosla:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz zapewne ta liga nie bedzie mala.... a raczej po prostu nazwiemy ja LIGA :) bo ostatnia nas troszke przerosla:D

Dobrze powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to w multi wypadnie i gdzie będzie diodka, która będzie informowała o możliwości włączenia DRS :biggrin:

Albo na środku ekranu, albo koło obrotomierza, w kokpicie też będzie raczej sygnalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.videogamer.com/pc/f1_2011/preview-3012.html

There are two new tracks, improved handling, oscillating bodywork improved damage, revamped pit stops, 2011 rule additions, enhanced garage visuals, a new press feedback system and a dynamic cloud system. Whilst these are minor additions in the grand scheme of things Codemasters' Stephen Hood is quick in assuring us that this is "not just a small update"

No i co dla nas ważne. Potwierdzone zostało 16 graczy online. Pozostałych 8 to AI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo jakieś zdjęcia w końcu zobaczyłem :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta spoko, fotki jakie tam są napawają optymizmem, w deszczu na slickach nie ma co będzie dobrze teehee.gif

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie te obrazki, w razie gdyby ktoś nie wiedział gdzie szukać:

79093601.jpg

20664491.jpg

51667952.jpg

88746864.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na faceb jest jeszcze jeden screen na torze chyba w Korei.

Trochę bliżej prawdziwej F1 niż w tamtym roku, oby była przednia rywalizacja na torze i żeby nic nam nie przeszkadzało podczas jazdy.

Już nie mogę się doczekać nowego sezonu, zabieram się za nową czołówkę do filmików :D

A i pytanie co robimy z ilością graczy dajemy 12 czy 16 ?

Jeden gracz mógłby być obserwatorem sędzią, tylko co by niby obserwował i jak,

w ogóle powinien być tryb gościa czy coś takiego miałby wtedy wgląd we wszystko co się dzieje na torze, zapisywałby wtedy cały wyścig i skrót gotowy... tak się rozmarzyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybu online to trzeba poczekać na konkretne informacje. Jak będzie rzeczywiście to 16 to trzeba będzie protestować czy nie będzie lagów tak jak w GT5 wiecznie były. No i czy rzeczywiście będzie jakiś tryb obserwatora czy coś w tym rodzaju.

Ja osobiście obstawałbym za starymi składami z pierwszego sezonu, tak jak ustaliliśmy. Czyli mówiąc krótko - 12 osób.

Dlaczego? Bo nie mam zamiaru co wyścig robić śledztwa kto kogo uderzył, zepchnął, wepchnął się, itd.

Już przy 12 osobach czasami się nie ogarniało tego wszystkiego, a co dopiero przy 16...

Ewentualnie zrobić głosowania w ligach czy chcą pozostać ligą 12 osobową czy dokoptować im tych 4 dodatkowych.

Ale sprawy ligowe to będziemy omawiać jak już będzie wsio wiadomo czyli zapewne jak dopiero gra wyjdzie.

Wracając jeszcze do screenów to mam nadzieję, że usuną te głupie blury i filtry z 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×