Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tylko czy oni biora to WSZYSTKO pod uwage... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu będzie filmik...:verymad:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu będzie filmik...:verymad:

Pierwsze wideo z Dev Diary ma być pod koniec tygodnia wraz z GP Europy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wiem chociaż kiedy będzie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś się pokazało. Jeszcze oglądam i nie mogę jeszcze dać komentarza :sweat:

Liczyłem na coś więcej, ale już mi się podoba tylko te opony tak dziwnie jakoś, ale zostawię to bez komentarza.

Mam cichą nadzieję, że nie jest to finalny produkt...

A tak poza tym to czy mi się wydaje, czy będzie kontra w tej grze?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że tryb multiplayer będzie jedną z najważniejszych rzeczy na których się skupi Codemasters przygotowując F1 2011.

Szkoda tylko, że dalej są te lipne filtry. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem sobie że nie napale sie na tą edycje jak na F1 2010 ale znów mnie mają :P

Tak pozatym to widać że kontry rzeczywiście chyba są w grze (jak ktoś wyżej wspomiał).

Trawa na oponach fajna rzecz i to co mi się rzuciło w oczy to to - że wreście żeby wyprzedzić trzeba będzie się wysilić i na dohamowaniach AI nie hamuje 5 sek wcześniej niż my.

Acha i tu macie same Dev Diary bez tych pierdółek w HD

http://www.youtube.c...h?v=RoBU3L0QXGc

@ Przepraszam Patricko wypsło się :sweat:

Edytowane przez RandyOrtonRKO
Jeszcze raz zobaczę wulgaryzmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego... AI znowu dziwnie się zachowuje, niesamowite przyspieszenia Virginu, który jedzie po wewnętrznej... Od razu przypomniała mi się Catalunya z F1 2010 i "niesamowite" AI.

Drażni mnie to strasznie "nerwowe" zachowanie się AI. Było to już w F1 2010 i z tego co widzę to będzie i tutaj... Brak tej płynności w poruszaniu, tylko non-stop bardzo agresywne ruchy i zmiany linii. A jak jedziemy obok to i tak zawsze bolid przeciwnika się nam odsunie, więc śmiało można się wciskać...

Grafika to żadnych zmian, ale tutaj to niczego się nie spodziewam, bo akurat pod tym względem w F1 2010 było już ok.

Nie wiem też jak można zobaczyć po tych urywkach, że fizyka jazdy została poprawiona...

W pierwszych filmikach F1 2010 też się wszyscy jarali (łącznie ze mną, efekt napalenia się na gre), że jaka genialna ta fizyka nie będzie.

Tutaj będzie można dopiero powiedzieć cokolwiek jak się zagra, bo żaden filmik mi nie pokaże co poprawili, a czego nie.

Na plus to filmiki z naszym kierowcą podczas kariery. Brakowało tego w F1 2010 i to bardzo. W karierze wiało nudą jak cholera.

Jedyna animacja to wejście do sali konferencyjnej i tyle...

Mam nadzieję, że tutaj będzie lepiej. W końcu to Codemasters, więc niech się wzorują na pierwszej Toca Race Driver, gdzie mini wątek fabularny genialnie się sprawdził wg mnie.

Nie mówię, że w F1 ma być fabuła, ale żeby coś się działo podczas tej kariery, a nie z toru na tor bo można zasnąć...

Dzisiejsze samochodówki już są tak rozbudowane i ciekawe, że naprawdę muszą wymyślić coś konkretnego do tej kariery, a nie tylko 7 nudnych jak flaki z oleju sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę jeszcze swoje trzy grosze odnośnie kierownicy i rąk. Po pierwsze cieszy mnie, że kierownice są w każdym bolidzie inne, ale to było już wiadome jakiś czas temu, po drugie jeśli ktoś nie zobaczył (może nawet o tym nie pomyślał) to popatrzcie się na ręce kierowcy... W końcu nie są przyklejone do kierownicy tylko widać jak zmieniają biegi itd. Trzecia ważna dla mnie rzecz to to, że wydaje mi się jakby skręt kierownicy był większy w porównaniu z tym w F1 2010.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dłuższy wywiad z panami Hood'em i Jeal'em. Nie wiem czy coś ciekawego powiedzieli bo dopiero odpaliłem, jak skończę oglądać dam znać czy warto. :P

Edit:

Nic nowego nie powiedzieli podczas tego wywiadu. Podkreślali, że bardzo dużo uwagi poświecili fizyce opon i zawieszenia, przez co lepiej czuć bolid i można śmiało po tarkach jechać bez strachu o spina. Dali chłopakom trochę pojeździć i wniosek ogólnie był jeden, że jest dużo lepiej niż w poprzedniej wersji.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali chłopakom trochę pojeździć i wniosek ogólnie był jeden, że jest dużo lepiej niż w poprzedniej wersji.

Taa, bo tych co mówili inaczej pewnie wycięli, hehe :P

Wydaje mi się, że trzeba czekać do GamesComu na pierwsze konkretne filmiki z gameplaya.

Tak było z F1 2010 to i pewnie z F1 2011 będzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lige przebudowujemy bo bedzie 16 zawodnikow online :) Pytanie tylko jak sobie lacza z tym poradza. :)

Ale dzieki za material Kowi i kilka spostrzezen..

Ciekawe to z tymi calymi naglowkami przed wyscigiem. To jak bedziesz odpowiadal bedzie wkoncu mialo przelozenie na jakies reakcje np gazet.

Wazna rzecz moim zdaniem to to ze bedzie ten DRS i KERS ale za to nie rozumiem bo w tym wywiadzie mowili o paliwie. Czy wkoncu bedziemy mieli mozliwosc podejrzenia blizej ilosci paliwa w bolidzie i czy faktycznie styl jazdy bedzie musial byc zmieniony aby paliwo nie bylo tak wchlaniane.

Poruszony zostal watek opon, ciekawe jak to zrobia? Czy bedziemy mieli przynamniej 2-3 pity w ciagu wyscigu i czy te pirelli beda tak schodzily szybko oraz jak szybko sie beda te opony nagrzewac. Mowa byla rowniez o reakcji opon na zmienna pogode, no to mam nadzieje ze zostanie dopracowane bo jak ktos na mokrym torze gnal na miekkich to bylo przegiecie.

Generalnie poki co uwazam ze moze byc ciekawie, jednak jak zwykle to tylko ich slowa i oni zapewne zachwalaja jak sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paliwem to już gdzieś było, że jakiegoś rodzaju kontrolka będzie pokazująca czy uda się dojechać do mety na danym mapowaniu silnika. Będzie więcej sensu w korzystaniu z różnego mapowania w różnych fazach wyścigu.

Myślę, że nie ma się co bać o wytrzymałość opon na bank będą starczać na tyle na ile prawdziwe opony wytrzymują. Mówili jeszcze, że jest teraz duża zależność miedzy tym jak mokry jest tor a mieszanką i że jest lepiej niż w zeszłym roku.

Ja po obejrzeniu podsumowania od chłopaków z Inside SimRacing jestem dużo bardziej pozytywnie nastawiony do nowej edycji.

Ja jestem tylko ciekaw ile w braku filmików jest działania Codemasters a ile dokłada tutaj FOM, które wszystkie materiały musi zaakceptować. :P

edit:

A i jeszcze zastanawia mnie czy w multi trzeba będzie z tymi kierowcami AI jeździć czy będzie można ich wyłączyć i w szesnastu jeździć.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze na bank bedze mozna wylaczyc. Zatem jesli bedzie 16 osob online chyba musimy zaczac robic zapisy:P

hehe... oczywiscie zart. Nie mniej jednak ja mam przeczucie ze spotkamy sie na torze w naszej lidze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że teraz wprowadzono ten zakaz korzystania z różnego rodzaju mapowań, więc pewnie i w grze to będzie.

Na kwalify i wyścig powinniśmy wybierać jedno mapowanie.

Co do ligi to jeszcze dużo czasu i na razie nie ma sensu czegokolwiek robić w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o F1 2011 to mam wiele obaw. Z jednej strony Codies mają doświadczenie związane z częścią 2010, z drugiej strony regulamin w tym roku jest o wiele bardziej skomplikowany w tym sezonie, a każdy wie jakie problemy mieli developerzy przy zeszłorocznej edycji. W F1 2010 przegrałem kilkaset godzin po mimo wielu błędów, jednak teraz nie będę już taki pobłażliwy. Brak S.I tylko skrypt, zbugowane pit-stopy, strasznie kulawy system powtórek. To MUSI zostać poprawione. Tak samo to, że S.I jeździ zawsze z pustym bakiem, oraz skryptowane ździeranie się opon. W tegorocznej edycji chcę dostać lepszą fizykę, bardziej realistyczny model jazdy, lepsze SI, czas III sektora ;), safety car i wiele innych. Anglicy mają trudne zadanie, ale wierzę, że mu sprostają. Na plus idzie wygląd bolidów i to, że kierownice wreszcie są podobne, a nie tak jak w 2010 jakieś z kosmosu. No i kierowcy wreszcie ruszają palcami, rękoma, zwiększyli też promień skrętu rąk, co cieszy. Trzeba czekać na gamescom.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre pytanie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym kers'em w red bull'u to nic nie wiadomo mnie osobiście się wydaje ze to taka zagrywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na początku naprawdę nie mieli dobrego, ale teraz już chyba się poprawiają:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak wpłynie na bolidy zakaz uzywania dmuchanego dyfuzora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×