Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

KOWI dosłownie rozumiesz, napisałem tylko, że w końcu są zdjęcia nic nie mówiąc o tym jak wyglądają. Jak Ci zależy to powiem tylko, że faktycznie sliki w deszczy to masakra, ale to pewnie początkowe zdjęcia, a tak w ogóle to zbyt podobne do 2010 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się zdaje ale patrząc po tych fotkach wychodzi na to że zdjeli wreście te pieprzone filtry :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy zauwazyliscie, ale na kilku screenach widac ludków w budkach machających flagami czego w 2010 chyba nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie info:

Spisane z Gamesvillage.it gdzie CM udzielał wywiadu

Kto zna włoski to może przetłumaczy cały,

F1 2011

-Możliwe, że w kolejnych edycjach zostanie wprowadzona funkcja 3D (Kinect/Move różdżki kije itd.) lecz na dzień dzisiejszy autorzy chcą dopracować wersje na ten rok.

-Tryb kooperacji będzie polegał na wspólnym przechodzeniu kariery. Jeden team, wspólna strategia gry, wspólne treningi. To może być ciekawe :)

-Zmiana i poprawa prowadzenia bolidów to główny aspekt gry nad którym pracują autorzy

-Każdy bolid będzie miał oryginalną kierownice i animacje do niej (aktualnie zespół pracuje nad tym)

-System pogody został poprawiony, pada w jednej części toru, druga część jest sucha, dodatkowo została wprowadzona ilość wody na powierzchni toru

(tak chyba już było wcześniej)

Ogólnie mają więcej danych i informacji więc gra powinna być lepsza od poprzedniej edycji bla bla bla :D

Z jednej strony mówią, że w tym roku jest o wiele prościej gdyż bazują na wersji 2010, a z drugiej, że mają więcej pracy związanej z licencjami FIA.

Wszędzie już widać wysyp informacji, to pewnie przez E3

Gdzieś czytałem, że ma być SC :D

Edytowane przez Helion07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawe jak bdyie y osigami bolidw. Bolid HRT w F1 2010 był na 1 okr. wolniejszy o zaledwie sekundę od Renault i  czy dadzą też zasadę 107%. 

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bdyie y osigami bolidw. Bolid HRT w F1 2010 był na 1 okr. wolniejszy o zaledwie sekundę od Renault i czy dadzą też zasadę 107%.

u mnie w 6 sezonie kovalainen byl 3 w singapurze ale to normalna rzecz kto wie czy za 5 lat nie beda wygrywac :P Co do zasady 107 % to musza ja dac bo to jest wymog FIA tak samo jak KERS czy DRS. Niestety zdjecia mnie nie napawaja optymizmem. Owszem jest wiecej detalinp. ludki machajace flagami ale graficzne to wszystko jakby gorzej a nie lepiej. Na szczescie maja jeszcze duzo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helion07 dzięki za info, na takie coś czekałem, osobne kierownice, kooperacja też będzie bardzo fajna. Kurde a już miałem mówić, że nie kupię po tych screenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wstrzymam z decyzja do wydania gry, ewentualnych rzetelnych recenzji. Screeny nic mi nie mówią, tak samo zapewnienia twórców po zeszłorocznym bublu też mnie nie przekonają. Fajny zapowiada się co-op, reszta dla mnie mało znaczące szczegóły w porównaniu do fizyki, jak będzie taka kupa jak w ostatniej wersji moich pieniędzy nie zobaczą. Plus do tego durny VIP PASS na bank będzie, co na starcie odejmuje 10 punktów od zajebistości gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypluj to!:biggrin: Nie mogą dać VIP PASS-a bo to będzie głupie, ale z tego co się orientuję to w Dirt 3, więc pewnie i tutaj będzie.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie VIP Pass. Nauczyli się od debilnego EA... A my nie mamy innego wyjścia jak uzywanie tego dziadostwa, żeby móc grać online...

Co do samej gry to niech już tak nie czarują ile to zmian i poprawek nie będzie... Bo zapewne pit-stopy nadal będą szwankować, albo któryś z nowych systemów.

A te screeny to są przecież z wersji 2010 z drobnymi zmianami pod 2011. Ale fakt faktem, że filtrów nie widać. No chyba, że już ktoś się nimi w photoshopie bawił.

Chyba tylko ja i KOWI podchodzimy do tej gry jak należy...z dystansem i bez napalania się. Na F1 2010 byłem napalony jak szczerbaty na suchary, zresztą jak cała reszta.

Ale odkrywając kolejne bugi w 2010 czułem się jakby ktoś wylał na mnie kubeł zimnej wody.

Dlatego do 2011 mam spory dystans i wszelkie screeny, informacje, itd. od CM nie robią już na mnie wrażenia.

Co będzie to będzie. Albo będzie to kolejna gra z serii: kup, przejdź i pozbądź się jak najszybciej.

Albo będzie to w końcu produkt, przy którym będziemy chcieli spędzać więcej czasu.

PS.

SC w 2010 też miał "podobno" być. Dopiero trochę przed premierą było wiadomo że go nie będzie na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.destructo...11-202747.phtml

Taki tam wywiad jak wywiad. Trzymał gębę na kłódkę na temat Safety Car'a. Ale ta Hollie Bennett... wub.gif

edit: chyba ze to darcie ryja: "safety caaaar, yeeeeeee" oznacza potwierdzenie SC w grze :P

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.destructo...11-202747.phtml

Taki tam wywiad jak wywiad. Trzymał gębę na kłódkę na temat Safety Car'a. Ale ta Hollie Bennett... wub.gif

edit: chyba ze to darcie ryja: "safety caaaar, yeeeeeee" oznacza potwierdzenie SC w grze :P

Od początku SC miał być już w wersji `11 tylko się ukazała `10 już trąbili ze niewyrobili :/ teraz jeszcze pewnie dadzą "fl" i tegoroczne nowości ...

tylko zęby się dało grac przed wiosną........... (a nie czekanie na kolejne patche) bo klimat jest , czuć walkę :) ale te wszystkie smaczki trzeba dobrze dopracować zęby nie tylko byly........

Ja w nich wieżę w końcu nazwa zobowiązuje :)

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma być pokaz na expo? Jutro czy pojutrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad 2010 spedzalismy az za duzo czasu... Nie mniej fakt do tej wresji trzeba podejsc z wiekszymi nadziejami i oczekiwaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe oficjalne screeny:

F1 2011 E3

F1 2011 E3

F1 2011 E3

Konferencja ma być jutro, albo dzisiaj w nocy nie pamiętam, ale będzie zamknięta więc minie trochę czasu zanim ktoś się wyłamie, może jakiś ukryty stream :D

Konkretne info o grze ma być w tym tygodniu pewnie po E3, a video w następnym tygodniu.

Znalezione na forum CM ;)

f1codemasters.jpg

251014_10150344260642785_511157784_9792482_4341064_n.jpg

223354_10150320248202785_511157784_9557238_6919585_n.jpg

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helion07 co ja bym bez Ciebie zrobił:biggrin: Już mam doś szukania tych wszystkich informacji, a Ty zawsze coś podeślesz na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helion07 co ja bym bez Ciebie zrobił:biggrin: Już mam doś szukania tych wszystkich informacji, a Ty zawsze coś podeślesz na forum :)

Czytaj forum Codemasters F1 2011 tam jest wszystko, no może prawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak publikowałem tutaj wszystko co dotyczyło F1 2010, tak Asshuri robi to z F1 2011.

Bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chce :) A i jakoś po F1 2010 mój zapał opadł i na wszystko patrzę z ogromnym dystansem.

Screeny z E3 to tylko ten z Williamsami chyba jest najświeższy bo już mają tegoroczne malowanie.

Na moje oko to opony z boku za bardzo walą po oczach tymi kolorami. Wiadomo, że w prawdziwej F1 czasami ciężko się rozeznać jakie opony kto ma, a tutaj to z kilometra widać kto na czym jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja i nie ma w tym sezonie tych pasków tylko w 2 wyścigach było, a teraz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrane na szybko po wczorajszej konferencji:

olpwc.th.jpg

Trochę o split screen

Trochę zapowiedzi

Gaming Nexus E3 F1 2011

Oficjalna informacja prasowa na końcu.

MotoHype E3 2011

Tym razem w Abu Dhabi będzie zmienna pora dnia, startujemy w dzień kończymy przy sztucznym świetle, reszta już była omawiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w dalszym ciągu bez innych zdjęć i filmiku. Nie chcę tu nic mówić ale te zdjęcia co wypłynęły to sobie w cztery litery można wsadzić, ponieważ każdy wie, że to tak miało wyglądać.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryman a czego ty oczekujesz, że już się pojawią jakieś gamepleye czy coś? Filmik powie Ci tylko czy jest spoko grafika, ale nie dowiesz się czy np. w szykanie po tunelu w Monaco gra nie zwalnia, czy model jazdy jest na tyle dobry by nie wymyślał spinów w różnych dziwnych miejscach. Tak jak podejrzewałem dali bana na publikowanie filmów z konferencji. Jak na razie to jedyną rzeczą która jest dla mnie na plus z tego co powiedzieli to CO-OP. To może być rewelacyjne rozwiazanie, śmigać sobie z kumplem cały sezon w tym samym zespole, o ile AI będzie dużo bardziej wymagające i ten nieszczęsny model jazdy będzie znośny. Liczę w tym roku na demo przed premierą, bo po prostu po zeszłorocznej edycji już im na pewno nie zaufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI ja nie oczekuję niczego zbyt wymagającego, ale chodzi mi przede wszystkim o wygląd bolidów i ogólnie grafiki. Demo jak najbardziej by się przydało, a ten co-op jeśli im się uda to faktycznie będzie rewelacyjna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×