Skocz do zawartości
nathandrake

Race Car Championship

Rekomendowane odpowiedzi

qrwa nie moge sobie skonfigurować konta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co jest z frekwencją? Do wyścigu staje nas ledwo pięciu, a później każdy się wykrusza z okrążenia na okrążenie. Mnie też szlag trafił jak po pierwszym zakręcie byłem drugi a po drugim zakręcie byłem już ostatni bo uszkodziłem opone. Mało tego, przegapiłem zjazd do pitstopu (bo musiałem rozdzielić synów, którzy zaczęli się tłuc) i w efekcie jechałem dwa pierwsze okrążenia uszkodzonym autem ze stratą do Rafy 2:44 Jednak nie poddałem się i próbowałem gonić, a tu wszyscy sami rezygnują. Trochę więcej zangażowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem parę próbnych kółek jeśli chodzi o następny wyścig na Nurburgring GP/F stabilne czasy w granicach 1:57:9-1:58:1 A jak Wasze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie należę do tych co jak na starcie źle pójdzie to opuszcza pokój, przeciwnie, jeszcze bardziej cisnę aby odrobić straty i dogonić czołówkę, ale jak zostało nas wczoraj na torze długości 7 km tylko trzech zawodników no to sorki ale nie widziałem sensu jechać dalej praktycznie po pustym torze, sam dla siebie. Myślę że powinniśmy zweryfikować listę startową, niech się wszyscy jeszcze raz określą kto może jeździć a kto nie, może zmienić trasy jeżeli będzie nas mało, nie wiem cokolwiek żeby nie było takich sytuacji, bo ja tu sobie wieczór rezerwuje zamiast wyjść z kumplami na piwo, a tu ani wyścigu, ani piwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie bylo z przyczyn które już kiedyś napisałem. Dopiero dzisiaj nad ranem wróciłem z wakacji. Od następnego tygodnia jestem na starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee , ja przeczytałem wcześniejszy post że wyścig się raczej nie odbędzie i sobie inaczej rozplanowałem dzień. Ktoś chętny wieczorem strzelić kilka próbnych kółek, a później tako pościgać się na sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee , ja przeczytałem wcześniejszy post że wyścig się raczej nie odbędzie i sobie inaczej rozplanowałem dzień. Ktoś chętny wieczorem strzelić kilka próbnych kółek, a później tako pościgać się na sieci ?

Ja się pisze. O której?

Aha i taki apel. W miare wolnego czasu i możliwości puszczajcie zdalne wyścigi. Każdemu kasa się przyda. Ja np. jak mam chwile puszczam zdalniaki i biore wszystkich kierowcow znajomych po kolei (zeby było sprawiedliwie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21 stawiam pokój. Jak ktoś chce poćwiczyć zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety nie pojadę już rzadnego wyścigu ponieważ wyjeżdżam do Belgii. Szkoda bo fajne były te poniedziałkowe wieczory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie niestety nie pojadę już rzadnego wyścigu ponieważ wyjeżdżam do Belgii. Szkoda bo fajne były te poniedziałkowe wieczory.

to zabieraj PS3 ze sobą :wink:. A na poważnie to 3maj sie tam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakaś aktualna punktacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punktacja trzeciego wyścigu:

1.RAFA-POLSKA -25pkt

2.KRXX - 20pkt

Szkoda, że tak mało nas było

Ogólna punktacja:

1.RAFA-POLSKA - 60pkt

2.kupczyk - 29pkt

3.KRXX - 22.5pkr

4.slawek1996 - 18pkt

5.Timber_PL - 18pkt

6.Emyl123 - 15pkt

7.medmaxx-89 - 12,5pkt

8.trzaskal - 7,5pkt

9.JackXPPL - 5pkt

10.pajhiwo84 - 4pkt

RAFA ma już ogromną przewage nad resztą.

Następny wyścig to potyczka samochodów Touring Car jak zwykle o tej samej porze w najbliższy poniedziałek. Mam nadzieje, że Emyl jest prygotowany na hostowanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę gotowy:) Do zobaczenia na torze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punktacja trzeciego wyścigu:

1.RAFA-POLSKA -25pkt

2.KRXX - 20pkt

Szkoda, że tak mało nas było

Ogólna punktacja:

1.RAFA-POLSKA - 60pkt

2.kupczyk - 29pkt

3.KRXX - 22.5pkr

4.slawek1996 - 18pkt

5.Timber_PL - 18pkt

6.Emyl123 - 15pkt

7.medmaxx-89 - 12,5pkt

8.trzaskal - 7,5pkt

9.JackXPPL - 5pkt

10.pajhiwo84 - 4pkt

RAFA ma już ogromną przewage nad resztą.

Następny wyścig to potyczka samochodów Touring Car jak zwykle o tej samej porze w najbliższy poniedziałek. Mam nadzieje, że Emyl jest prygotowany na hostowanie ;-)

Z całym szcunkiem dla Rafa, ale nastepny wyścig na pewno Med pojedzie a to są zawodnicy z tej samej półki... Więc będzie bardzo ciekawie. Wiadomo, że sercem bede kibicował bratu, ale niech wygra lepszy. PS3 nie mogę zabrać ze sobą bo to syna, ale wykombinowałem , że na pierwszą wypłatę kupie swoje własne. Problem w tym, że nie bede miał swego save'a (zero samochodów w związku z tym) Chyba , że ktoś z Was wie jak przegrać save'y z PS na drugie PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całym szcunkiem dla Rafa, ale nastepny wyścig na pewno Med pojedzie a to są zawodnicy z tej samej półki...

bez różnicy z jakiej są półki. I z jednym i z drugim już wygrywałem i tylko to mnie interesuje :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez różnicy z jakiej są półki. I z jednym i z drugim już wygrywałem i tylko to mnie interesuje :tongue:

Hehe Kupczyk życzę Ci wygrać z nimi na prawdę Nawet będę Ci kibicował. Ja nawet ostatnio raz wygrałem z Medem (Timber świadkiem) , ale to się zdarza raz na sto razy. Nie obraź się ale stawiam Rafa albo Med 2 pierwsze miejsca sa zajęte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie obraź się ale stawiam Rafa albo Med 2 pierwsze miejsca sa zajęte...

spoko. gadam sobie z przymrużeniem oka. wiem, że obydwoje są mocni i dlatego wygrana z nimi smakuje najlepiej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy wkoncu jedziemy? w ten poniedzialek czy w czwartek bo musze wiedziec za wczasu zeby godzinke wczesniej z roboty sie urwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamuliłem, ie wystartowałem.... pojechałem o 18 z ojcem po telewizor i dopiero co wrociłem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

med piszesz komentarz o 20.08 a wyscig zacząłem dopiero o 20.40. Dałbyś rade, ale przynajmniej byłem oczko wyżej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm ja tam widze godzinke 21,08, mniejsza z tym oby w nastepnym wyscigu bylo nas jeszcze wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez widzę 20.08 a pisałem po 21 :/ nie wiem o co chodzi. jak wyniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×