Skocz do zawartości
nathandrake

Race Car Championship

Rekomendowane odpowiedzi

ee sa lagi teraz we wszystkich pokojach nawet tych z 5 gwiazdkami i zarabistym zasiegiem wiec za wczorajsze karambole zostaje winne SONY, teraz trzeba zrobic trening w tygodniu i posprawdzac lacza innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę postawić pokój w czwartek o 19 tylko dajcie znać wcześniej czy wam pasuje, bo jak nie to pojadę w wyścigu 4F race.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego wyścigu nie nie będziemy powtarzać, ale punktacje zmniejsze o połowe(to co proponował Emyl)

Punktacja po pierwszym wyścigu:

1.Medmaxx89 - 12,5pkt

2.RAFA-POLKSA - 10pkt

3.kupczyk - 9pkt

4.Trzaskal - 7,5pkt

5.slawek1996 - 6pkt

6.JackXPPL - 5pkt

7.pajhiwo84 - 4pkt

8.KRXX - 2,5pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że nie powtarzamy ostatniego wyścigu skoro był przeprowadzony w warunkach nie pozwalających na normalne ściganie i nie mówię tu o warunkach pogodowych tylko mega lagach przez które wyprzedzanie lub obrona swojej pozycji było praktycznie nie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinienem dać radę pojeździć z Wami w czwartek, więc do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trening aktualny dzisiaj? jak rozumiem trenujemy pod GT 500, czyli wyścig drugi, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, że dzisiaj o 19 lecimy? Tor i samochody takie jak w wyścigu nr 2. Zobaczymy czy da się u mnie jeździć. Aha jedziemy bez czatu głosowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce to ja jeszcze założyłem pokój i dalej będziemy trenować na tej trasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super się jeździło. Seryjną Castrol TOM'S Suprą '97 kręciłem regularnie 1:40-1:41, ale jeszcze sporo jest do poprawy i można dodać koni i zejść z masy :)

jak ktoś chce to ja jeszcze założyłem pokój i dalej będziemy trenować na tej trasie

zdłubię coś Suprę i lecę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy czemu jak mnie zdublują i stane się duchem to już nawet jak walcze o pozycje z kimś kto mnie jeszcze nie zdublował to i tak jestem duchem? Bo strasznie mnie to irytuje. W sumie to na takim torze jak Tokio to można kary wyłączyć bo nie ma gdzie ścinać. Tylko moga byc jaja z dublami, ale na to już jest regulamin. Co wy na to?

Aha, jak wam się jeździło na moim łączu, bo ja nie zauważyłem żadnych opóźnień, a w szczycie było nas 9 na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również nie zauważyłem niedogodnień , kary można wyłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie mega podobalo, ze jak mnie na pierwszym zakrecie ponioslo i jechałem prosto w tylek med'a to zrobilem sie duchem i nie spowodowalem zniszczen innego uczestnika. kiedy tak sie robi? tzn. jakie musza byc ustawienia wyscigu zeby tak sie stalo na pierwszym winklu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za wyłączeniem kar na tym torze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ducha to sa to kary, mozna wylaczyc kary ale wtedy osoby ktore beda dublowane powinny zjezdzac troche z drogi, bynajmniej tak jest w zasadach, bo w sumie tylko sie walczy z tym co jest na pozycji nizej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj drugi wyścig turnieju. Zawody odbędą się o 20 : 45 na torze Tokio. Tylko samochody SUPER GT są dozwolone. Przypominam, że to Emyl123 dzisiaj hostuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trenuję sobie, bo w weekend nie bardzo miałem czasu, a dzisiaj luźny dzień i wykręciłem on-line 1:39,463, a ostatnio na treningu nie mogłem zejść poniżej 1:41.xxx. Pewnie dla większości z Was to żaden sukces, ale u mnie progres spory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×