Skocz do zawartości
nathandrake

Race Car Championship

Rekomendowane odpowiedzi

Robię podobne czasy

nowy rekord jak zdłubałem na 550KM suprę, bo wcześniej ganiałem taką ok 530KM i na razie rekord do 1:37.584 w trybie on-line ale generalnie średnie czasy moje do 1:38.xxx-1:39.xx

a jak wiadomo nie liczyć się best lap, ale powtarzalność czasów.

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie fajna walka, bo czasy mam podobne:)

Przypominam wszystkim, że jedziemy dzisiaj bez kar, uszkodzenia ciężkie. Bardzo proszę uważać przy dublowaniu i pamiętać, że tor w niektórych miejscach jest wąski i nie można oczekiwać, że wolniejsi od razu będą przepuszczać szybszych.

Do zobaczenia na torze. Pokój otwarty w okolicach 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie fajna walka, bo czasy mam podobne:)

jak nie ma presji to mi się lepiej jeździ, zawsze jak przed kimś uciekam albo kogoś gonię to gdzieś przesadzę i gdzieś przywalę czy mnie obróci.

Przypominam wszystkim, że jedziemy dzisiaj bez kar, uszkodzenia ciężkie. Bardzo proszę uważać przy dublowaniu i pamiętać, że tor w niektórych miejscach jest wąski i nie można oczekiwać, że wolniejsi od razu będą przepuszczać szybszych.

problemów z łączem mam nadzieję nie będzie, więc trzeba liczyć na to, że każdy będzie uważał. Są miejsca gdzie można wyprzedzać, są miejsca gdzie trzeba bardzo uważać, a do tego fajny szybki tor - będzie ciekawie

no i też trzeba pamiętać, że płynna jazda, bez latania bokami na zakrętach czy na nawrocie opony starczą na dłużej, więc będzie mniej zjazdów do pit stopu, a przy 45 kółkach to też może mieć znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać! :)

Mam nadzieję że wszyscy będziemy się szanować i obejdzie się bez trzydziestu zjazdów do pit stopu na naprawę samochodu :)

Do zobaczenia wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oponki jak oponki i te pitstopy, a co do wyscigu to moze jak juz bedzie troche ludzi to pojechac 1 wyscig probny z 2 okrazenia bedziemy widziec czy niema lagow, pozatym tez tak sie robi w roznych meczykach tzw lag match, co do czasow to NSX 1,35,9xx online bez uystawien jeszcze

Edytowane przez rafaespana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać! :)

Mam nadzieję że wszyscy będziemy się szanować i obejdzie się bez trzydziestu zjazdów do pit stopu na naprawę samochodu :)

Do zobaczenia wieczorem

ale co by też z pit stopu z głową wyjeżdżać, bo tam przy wyjeździe samochody pędzące po prostej już mają sporą prędkość i ciężko może być uniknąć wypadku.

oponki jak oponki i te pitstopy, a co do wyscigu to moze jak juz bedzie troche ludzi to pojechac 1 wyscig probny z 2 okrazenia bedziemy widziec czy niema lagow, pozatym tez tak sie robi w roznych meczykach tzw lag match, co do czasow to NSX 1,35,9xx online bez uystawien jeszcze

były próby na tym łączu i przy (jeżeli dobrze pamiętam) 9 uczestnikach bardzo płynnie się jeździło, ale oczywiście możemy sprawdzić, żeby nie powtórzyła się sytuacja z zeszłego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ilu nas dziś będzie jechało. Póki dopiero zaczynamy, można jeszcze swoich znajomych namówić, żeby nas było jeszcze więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emyl123 otwiera pokój na kolejne eliminacje ok. 20, a jak ktoś ma ochotę jeszcze poganiać to zapraszam do siebie. myślę, że za jakieś 10 minut będę ganiał, a pokój za sekundę będzie dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak znaleźć ten pokój? Nie mam Emyla w znajomych, wysłałem do niego zaproszenie ale nie przyjmuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, net mi się zesrał dosłownie na sekundę, wywaliło mnie z psn od razu no i odpuszczam sobie ten wyscig. Uważam, że gdzieś w zasadach jest jakaś luka, że część ze startujących po jednym lub dwóch kółkach rezygnuje z wyścigu :/ trzeba to porawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie za pomocą jakiego programu można obejrzeć replay na kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie za pomocą jakiego programu można obejrzeć replay na kompie?

na kompie nie da sie obejrzec powtorki

Uważam, że gdzieś w zasadach jest jakaś luka, że część ze startujących po jednym lub dwóch kółkach rezygnuje z wyścigu :/ trzeba to porawić

zgadzam sie w 100%. ciekawe czemu Bzyczek znowu odpuścił? W tym turnieju panuje dziwna zasada "nie idzie mi to rezygnuje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym wyscigu było to uzasadnione bo lagi byly straszne i nie dało się normalnie grać, ale tutaj wszystko bylo ok, szkoda ze tyle osob odpuscilo, moze ujemne punkty za to dawac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 5 czy 6 razy z rzędu wylądowałem w pit stopie, byłem już dublowany przez kilka aut, więc odpuściłem, bo jazda 30 okrążeń od tak po prostu nie miała dla mnie sensu...

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze szczerze... Zapiłem i dopiero teraz wróciłem do domu... Medd... dzwonił do mnie przed samym wyścigiem ale niestety byłem "offline"...

Edytowane przez gtr34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee Panowie smigamy dla zabawy a nie dla prawidzwych $$, nawet jak jedziesz ostatni to zostan do konca bo jak by kazy tak postanowil ze mi nieidzie to bysmy sie we 2 czy 3 scigali, slomiany zapal jak to sie gada, ja jestem za odejmowaniem pkt w nestepnym wyscigu za opuszczanie eventu bo mi nie idzie......, pozatym napewno bylaby lepsza zabawa jak by na torze bylo tyle osob ile startowalo a tak to sie spotykalo gdzies jednego zawodnika i przez kilka okrazen same pustki

yy co do nastepnego wscigu to tor Cape Ring oczywiscie ten dlugi, a i jeszcze jedno bo jest kilka fajnych race carow ktorych niema na liscie dozwolonych a czy mozna bedzie ich uzywac po wczesniejszym napisaniu jaki to egzemplarz, bo np IS 200 Lexus to tak troche niebardzoo pasuje pod takie maszyny jak BMW czy Zonda

Edytowane przez rafaespana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee Panowie smigamy dla zabawy a nie dla prawidzwych $$, nawet jak jedziesz ostatni to zostan do konca bo jak by kazy tak postanowil ze mi nieidzie to bysmy sie we 2 czy 3 scigali, slomiany zapal jak to sie gada, ja jestem za odejmowaniem pkt w nestepnym wyscigu za opuszczanie eventu bo mi nie idzie......, pozatym napewno bylaby lepsza zabawa jak by na torze bylo tyle osob ile startowalo a tak to sie spotykalo gdzies jednego zawodnika i przez kilka okrazen same pustki

yy co do nastepnego wscigu to tor Cape Ring oczywiscie ten dlugi, a i jeszcze jedno bo jest kilka fajnych race carow ktorych niema na liscie dozwolonych a czy mozna bedzie ich uzywac po wczesniejszym napisaniu jaki to egzemplarz, bo np IS 200 Lexus to tak troche niebardzoo pasuje pod takie maszyny jak BMW czy Zonda

Również nie podoba mi się to, że tyle osób wychodzi. Przecież nie trzeba odrazu wygrać. Liczcie na to, że dogonicie zawodników z przodu, przecież oni też mogą popełniać błędy. Co do kary, to na pewno nie będzie ona suptelna.

Jeżeli chodzi o następny wyścig to oczywiście możemy dodać do listy jeszcze jakieś fury.

Edytowane przez nathandrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po wyścigu:

Pierwszy start to jakaś masakra. Większość pojechała tak jak w trybie A-Spec. Drugi start już poszedł lepiej, tylko dostałem w tyłek od Kupczyka, czego efektem było uszkodzone koło i przymusowy pit-stop. Potem przed końcem pierwszego okrążenia jeszcze zaraz po nawrocie był wielki młyn w którego nie mogłem uniknąć. Na następnym okrążeniu zaliczyłem spina - kolejny pit stop (wtedy to już byłem definitywnie ostatni). Ale potem zakasałem rękawy i uznałem, że nie odpuszczę. No i dotarłem na 4 miejscu, pewnie też dzięki temu, że niektórych (medmax) wywaliło, a niektórzy mają za słabe nerwy.

Sorki za zamieszanie w lobby przed pierwszym startem, ale naprawde nie wiedziałem kto jest z listy, a kto nie. Trzaskal i maniollo (za którego Trzaskal ręczył) mega mi podpadli - jeden za rozróbę w pierwszym starcie, drugi za fochy podczas wyścigu. Szkoda ludzi, którzy wyszli z wyścigu bo zrobiło się pusto, ale mówi się trudno. Może się rozkręcimy i pod koniec turnieju bedzie całkiem fajna ekipa do ścigania.

Pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko dostałem w tyłek od Kupczyka

oj Emyl. Nie Ty dostałeś ode mnie tylko ja od Ciebie. Przypomnij sobie, obejrzyj na powtórce kto zmienił tor jazdy powodując kolizje. Ja jechałem po zewn, a Ty nagle odbiłeś na mnie.

Dzisiaj przejechałem sie po Cape Ring Zondą LM. Dla mnie masakra, narazie nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhe tez posmigalem zonda po tym torze i po 1 okrazeniu juz na felgach jechalem, TCS i inne asysty mam wylaczone jak zawsze wiec gadam odrazu ze bedzie hardcore, w pewnym momencie myslalem ze to proba driftu taki mlyn byl, chetny ktos na trening w tygodniu bo czasy ktore robie pewnie sa kiepskie i moze cos sie wymysli (1,25,6xx)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punktacja drugiego wyścigu:

1.RAFA-POLSKA - 25pkt

2.kupczyk - 20pkt

3.Timber - 18pkt

4.Emyl123 - 15pkt

5.slawek1996 - 12pkt

Ogólna punktacja:

1.RAFA-POLSKA - 35pkt

2.kupczyk - 29pkt

3.slawek1996 - 18pkt

3.Timber_PL - 18pkt

4.Emyl123 - 15pkt

5.medmaxx-89 - 12,5pkt

6.trzaskal - 7,5pkt

7.JackXPPL - 5pkt

8.pajhiwo84 - 4pkt

9.KRXX - 2,5pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasy ktore robie pewnie sa kiepskie i moze cos sie wymysli (1,25,6xx)
:

mozemy posmigac ktoregos dnia. ale powiem Ci Rafa ze chyba nie ten tor masz ustawiony. Jedziemy po Cape Ring ten ponad 7km chyba. i Czasy bedą chyba ponad 2 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym wyścigu mogę pojechać Nissanem GT-R Concept LM Race Car? Niestety nie posiadam w garażu żadnego z dopuszczonych do wyścigu samochodów oprócz BMW M3 GTR Race Car który jest trochę za słaby do niektórych maszyn dopuszczonych do wyścigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, może Sławek by się wypowiedział czy można używać wszystkich samochodów z "race car" w nazwie, bo ja nie mam żadnego z dopuszczonych w temacie, a z kasą też krucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×