Skocz do zawartości
nathandrake

Race Car Championship

Rekomendowane odpowiedzi

To pisz, tylko żeby to nie były 24 godzinne wyścigi i inne typu endurance:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo czy Audi R8 LMS Race Car '09 może wziąć udział w wyścigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj do tego zestawienia zonde R i każdy będzie już miał czym pojechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem , że jaguar , citroen , chyba BMW (ktoś wyżej pisał) i lexus nie osiągają 700 koni z tuningiem nawet, także trzeba by dodać albo więcej race carów albo ograniczyć moc do 650koni np ?

a co do czasu to offline 2:18:397

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ograniczę tą moc(jak pisałem regulamin nie wiedziałem ile te samochody mają dokładnie mocy). Zondą R nie jedziemy, to jest w końcu turniej Race carów!

Moje czasy to 2,23

Emyl w trybie b-spec w wyścigu Dream car championship(ostatni wyścig w klasie ekstremalnej) dostaniesz samochód z listy.

Edytowane przez nathandrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zonda R jest jak najbardziej Race carem , mimo ze nie ma tego w jej nazwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem replay i jednak to Kupczyk spowodował u mnie uszkodzenia a nie odwrotnie. Faktycznie w drugim zakręcie to ja go troche przyblokowałem, był kontakt, ale bez uszkodzeń. Natomiast jakoś dwa zakręty dalej przez kontakt z Kupczykiem zostałem wyrzucony na ściane i stąd uszkodzenia koła. Nie pisze tego, żeby składać jakiś protest czy coś tylko nie lubie jak mi ktoś coś wmawia, a było inaczej. Dobra, koniec marudzenia. Trzeba się wziąć za jakieś treningi bo na razie to sam sobie psuje wyścigi, a nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu rozszerzamy listę dostępnych samochodów na najbliższy wyścig? Ja np. w ogóle nie gram w trybie B-Spec więc nie mam możliwości zdobycia jakiegoś auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba przydało by się przełożyć wyścig z poniedziałku na jakiś inny dzień, np. sobota, co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówicie, że Zonda R jest Race carem, to dodam ją do listy, a co do zmiany terminu wyścigów, to niewiem co na to inni uczestnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i chyba przydało by się przełożyć wyścig z poniedziałku na jakiś inny dzień, np. sobota, co wy na to ?

w sobote to ja już bede świętował :biggrin:. mi poniedzialek pasuje najbardziej, ale dostosuje sie do wiekszosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem też inne fajne wyścigi w necie, ale są w piątki i soboty, więc ja odpadam bo to czas na imprezy :) Poniedziałek mi odpowiada najbardziej.

A co z Audi R8 LMS Race Car '09? Moim zdaniem to spokojnie samochód który moglibyśmy dopuścić do wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta Wielkanocne świętuje się głównie chyba w niedzielę i poniedziałek, więc nie mam pojęcia dlaczego wszyscy w poniedziałek macie czas ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wieczorem mogę jeździć, w sobote nie ma szans, pogoda jest grilla trzeba rozpalić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc nie mam pojęcia dlaczego wszyscy w poniedziałek macie czas ....

bo we wtorek i tak trzeba iść do pracy, a wiec wieczorem juz trzeba sie przygotować psychicznie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj... Przełóżmy ten wyścig. Przecież będą święta... Głosujmy komu pasuje jaki dzień oprócz lanego poniedziałku. "Kupczyk" ja np w poniedzialek bede pil i nie bede w stanie pojechac.. Osobiście mi pasuje kazdy dzien oprocz świąt tj. Niedzieli i pomiedziałku. Niech reszta się wypowie i ustalmy jakis dzień. Rzecz jasna jeśli większość zadeklaruje sie jechać w poniedziałek to uszanuje... Najwyżej pojade pod wpływem ;) Pozdro. Aha za jazde pod wpływem punkty liczymy razy 2 hehehe

zonda R jest jak najbardziej Race carem , mimo ze nie ma tego w jej nazwie :)

Medd ma jak najbardziej racje. Właśnie te "R" oznacza racing

Jeśli ktoś ma wątpliwości radze zajrzeć do sieci. Rzadko zgadzam się z braciakiem ale tu akurat popieram go w 100% Jestem za tym aby Zonda R zostala dopuszczona do tego wyscigu.

Edytowane przez gtr34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie trzeba wkoncu dodac te furki i przelozyc termin wyscigu, jak dla mnie moze byc nawet w nestepny poniedzialek, tylko czekam za lista dopuszczonych samochodow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie poniedziałek to może czwartek? Bo we wtorek i w środę gra liga mistrzów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ten czwartek, dla mnie to wszystko jedno w jaki dzień pojedziemy(oprócz wtorku i środy) byle by godzina została

Edytowane przez nathandrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czwartek też byłby idealny. A i Radosnych Świąt dla wszystkich, odpocznijcie od telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim spokojnych i radosnych świat Wielkanocnych!

PS: Wyścig oficjalnie przenosimy na czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg tego co pisza na portalach to najwczesniej jutro wieczorem lub nawet za tydzien wlacza PSN wiec trza czekac bo czwartek moze tez byc bez PSN, chociaz teraz mam czas na Bspeca i zaliczenie tego vettela na tym porabanym torze suzuka

PS moze dammy ktorys wyscig w deszczu bedzie ciekawie

Edytowane przez rafaespana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×