Skocz do zawartości
nathandrake

Race Car Championship

Rekomendowane odpowiedzi

No w deszczu byłoby ciekawie. Ja jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co robimy z wyścigiem 2 maja? moze ten wtedy też zmieńmy na następny czwartek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatek trzeba sie polaczyc z PSN a zapowiada sie na nastepny tydzien postoju, wg mnie wyscigi powinny zostac w poniedzialki, a jak wlacza PSN to go pojedziemy, co do pogody to losowa moze byc tak samo mozna tez dac z czasem np noc i deszczyk uhh by sie dzialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy jechać dzisiaj, ale z powodu przerwy w dostawie prądu do PS Network wyścig odbędzie się w najbliższy poniedziałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy jechać dzisiaj, ale z powodu przerwy w dostawie prądu do PS Network wyścig odbędzie się w najbliższy poniedziałek

ja tam wyjeżdżam na weekend majowy i nie pojade. ale wydaje mi sie ze Wy tez nie pojedziecie bo Sony nie da rady naprawić PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN będzie działać w okolicach 2 maja, więc myślę, że spokojnie pojedziemy w poniedziałek. Ja będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz, a ja tak czekałem na ten dzisiejszy wyścig :(

Trudno, czekam w takim razie na info kiedy jedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz piszą, że ponoć najwcześniej PSN zadziała 4 maja - a tak mi się online chce pojeździć :P BTW też za każdym razem musicie się logować na forum mimo "zapamiętaj mnie" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też za każdym razem musicie się logować na forum mimo "zapamiętaj mnie" ??

taaa... denerwujące co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa wlacza 4 maja oby a 5 pewnie znowu bedzie jakis error bo im serwery padna od nadmiaru osob chcacych sie zalogowac i zmienic dane czy haslo a czym bardziej pograc, pewnie jak sony bedzie jeszcze robic to psn to w tym wyscigu co teraz bedzie doswiadczymy nie ziemskich lagow jak to bylo w pierwszym wyscigu bo tez cos sony robilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ma wrócić w już w tym tygodniu, a więc wyścig odbędzie się w najbliższy poniedziałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN powinno wrócić już w tym tygodniu, a wraz z nim wraca nasz turniej! Jeżeli wszystko pójdzie tak jak powinno to w końcu odbędzie się 3 wyścig turnieju. Jak zwykle w poniedziałek o 20 : 00!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie PSN już działa! Może jakiś trening przed poniedziałkowym wyścigiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu. Proponuję czwartek o 20 pośmigać rekreacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w czwartek być, ale nic nie obiecuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też postaram się być we czwartek. Kto stawia pokój? Proponuje, żeby Emyl, chociaż nie jechałem ostatniego wyścigu ale braciak mówił, że na Jego łaczu było ok.

Edytowane przez gtr34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro zrobimy trening. Hostować będzie Emyl. Mam nadzieje, że nie będzie lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade w 4fun (sąsiedni wątek). Polecam się zapisać, bo zabawa przednia, więc niestety na mnie jako hosta nie liczcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dojdzie do wyścigu w poniedziałek. Chcieliśmy zrobić trening we czwartek i jest problem z połaczeniem się. Ja z Medem bez problemu się połączyliśmy (ale mamy wspólny net przez router) natomiast Rafa nie mógł wejść do pokoju przez nas założonego. Kiedy Rafa postawił pokój z kolei my nie mogliśmy wejść do niego. Wynika z tego, że PSN jeszcze w pełni nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN już jest, ale nie jest jeszcze w pełni sprawne. Wyścig prawdopodnie nie odbędzie się jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niestety dzisiaj ani w środę nie dam rady nic pojeździć (praca) więc musicie zorganicować nowego hosta. No chyba, że wyścig się nie odbędzie, ale to już od was zależy. Wg mnie PSN działa już całkiem nieźle, w zeszłym tygodniu w 4fun jeździliśmy we wtorek i czwartek i nie było żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To jak Panowie, jest dziś ten wyścig czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×