Skocz do zawartości
nathandrake

Race Car Championship

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że w związku z tym co się dzieje jednak trzeba zmienić coś w zasadach, bo nie da się normalnie grać. Jestem tym bardziej zły, że startowałem z 10 pozycji i udało mi się dojść do 5 własnymi siłami, a generalnie słabo jeżdżę, bo nie mam czasu się trenować i nagle taki suprajs :P gdybym sam się na ścianie czy innym aucie roztrzaskał to bym był zły tylko na siebie...

myślę, że po wyścigu powinniśmy się zastanowić nad kolejnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig - niesamowita porażka. Na pierwszym zakręcie byłem pierwszy, a potem przez lagi czy nieuwagę kogoś uszkodziło mi trzy koła (w tym jedno ciężko). Uparłem się, żeby nie zjeżdżać do pitu i przez 14 okrążeń udało mi się utrzymac 3 miejsce. Potem zjechałem do pitu, wyjechałem i bez walki wyprzedzili mnie kupczyk i Rafa - zrobiłem się duchem i po prostu przejechali przeze mnie na kilku zakrętach. Żadnej walki - a przecież nie byłem przez nich dublowany. Troche jeszcze pojeździłem i uznałem, że to nie ma sensu bo i tak żadnej walki nie będzie, bo nawet jak dochodziłem jackaXP to on był duchem. Porażka jednym słowem. Czekam na jakąś reakcję sławka. Może kogoś z lepszym netem jako hosta, bo sam nie wiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę proponować, to to, żeby ktoś inny hostował.

Kto z was nie miałby takiego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i przydało by się chyba jednak uszkodzenia na lekkie zmienić , ciekawiej by było a nie po 1 okrążeniu ostre rozrzedzenie . Ew można jakoś w tyg powtórzyć ten wyścig, o ile ktoś tego chce . No właśnie, kto ma neta ~~10 Mb ,ten niech hostuje . choć nigdy we wcześniejszym turnieju takich problemów nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba były problemy z serwerami bo jak długa gram w GT5 to takiego wyścigu nie miałem. Jeśli chodzi o powtórke to dla mnie jedynie czwartek wchodzi w gre, ale nie upieram się. Co do uszkodzeń to przy tak długich wyścigach jedynie ciężkie są tymi słusznymi - takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do uszkodzeń to mi bez różnicy, czy będą cieżkie czy lekkie. Na pewno nie może tak lagować jak teraz bo się nie dało ścigać normalnie. Czwartek mi jak najbardziej pasuje na wyścig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś stawiło się nas 12stu , może sie da jeszcze kogoś namówić na wzięcie udziału w tym turnieju ? Czy kolega Trzaskal to znajomy kogoś z naszego grona ? bo na liście startowej go nie widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig - niesamowita porażka. Na pierwszym zakręcie byłem pierwszy, a potem przez lagi czy nieuwagę kogoś uszkodziło mi trzy koła (w tym jedno ciężko). Uparłem się, żeby nie zjeżdżać do pitu i przez 14 okrążeń udało mi się utrzymac 3 miejsce. Potem zjechałem do pitu, wyjechałem i bez walki wyprzedzili mnie kupczyk i Rafa - zrobiłem się duchem i po prostu przejechali przeze mnie na kilku zakrętach. Żadnej walki - a przecież nie byłem przez nich dublowany. Troche jeszcze pojeździłem i uznałem, że to nie ma sensu bo i tak żadnej walki nie będzie, bo nawet jak dochodziłem jackaXP to on był duchem. Porażka jednym słowem. Czekam na jakąś reakcję sławka. Może kogoś z lepszym netem jako hosta, bo sam nie wiem. Pozdrawiam.

Emyl z calm szcunkiem ale na 3 cim zakrecie wyprzedzil mnie Med i jechalem drugi do poczatku 2rugiego okrazenia kiedy to Sławek wypchnal mnie z toru (zastanawiam sie jak to bedzie rozstrzygniete)... Zniszczylem dwa amory i silnik. Zjechalem do ptu i wyjechalem piaty... Utrzymywałem pozycje do okrazena 27 i nagle wszyscy mnie wyprzedzili.(W przeciagu dwoch okrazen) Nagle odrobili po pol do jednego okrazenia? Hardcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba się zastanowić czy przy takich lagach uszkodzenia mechaniczne ustawione na ciężkie to dobry pomysł...

Edytowane przez dr_pajhiwoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mieliście najszybsze okrążenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtr34 zapisał replay , więc na pewno chętnie obejrzy go do końca , zrobi zdj i wrzuci tutaj na forum ;] u mnie 1.31.3xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom wyscig byl masakryczny na 1 zakrecie juz przywitalem sie z banda razem z kupczykiem bo ktos chyba dostal laga lub jak widzialem na replayu wypadl z toru i zaraz na niego powrocil z calym impetem taranujac nas 2, w sumie bylo kilka takich dziwnych sytuacji ale to wina laga,np bzyczek ponoc zostal docisniety do sciany jak chcial kogos wyprzedzic lecz jechalem za nimi i widzialem cala krakse,czyli mega lag auto bzyczka latalo od prawej do lewej strony a jak chcialem ich wyprzedzic to tez mi sie oberwalo bo nagle auto bzyczka sie zatrzymalo w miejscu, w sumie co zrobic trzeba pomyslec nad hostem jak chcemy sie scigac w wiecej niz 10, ja mam neta 30mb lecz czasami sa problemy zeby sie do mnie dolaczyc (chyba wina portow)

Edytowane przez rafaespana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emyl z calm szcunkiem ale na 3 cim zakrecie wyprzedzil mnie Med i jechalem drugi do poczatku 2rugiego okrazenia kiedy to Sławek wypchnal mnie z toru (zastanawiam sie jak to bedzie rozstrzygniete)... Zniszczylem dwa amory i silnik. Zjechalem do ptu i wyjechalem piaty... Utrzymywałem pozycje do okrazena 27 i nagle wszyscy mnie wyprzedzili.(W przeciagu dwoch okrazen) Nagle odrobili po pol do jednego okrazenia? Hardcore

Rzeczywiście troche cię wypchnąłem, ale chyba tak wiele na tej sytuacji nie straciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens się teraz kłócić czy nie będziemy powtarzać wyścigu. Ja niestety nie mam nawet powtórki, więc jakby ktoś był taki miły i wrzucił ją na ogólnodostępny serwer to byłbym wdzięczny. Z chęcią zobaczyłbym te wszystkie tańczące samochody zaraz po starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Host musi być z lepszym łączem, bo my z Rafą straciliśmy szanse na jakąkolwiek walke o 1 msc na pierwszym winklu. Po rozrzedzeniu stawki wyścig mi sie mega podobał (ostra pogoń z ostatnich miejsc z Rafą). Co mi sie nie podobało to, że zawodnicy opuszczają wyścig bo "to nie ma sensu". Wszyscy mieliśmy te same problemy i jakoś mogliśmy dojechać do końca wyścigu. A jeżeli już odpuszczasz wyścig to chociaż nie pisz w czacie, bo to mega rozprasza koncentracje. Pomyślcie co będzie sie działo na pierwszym zakręcie w Tokio :rolleyes:. Chyba wystartuje z ostatniego miejsca zeby nie trafic do tego kotła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Host musi być z lepszym łączem, bo my z Rafą straciliśmy szanse na jakąkolwiek walke o 1 msc na pierwszym winklu.

no to jak, powtarzamy wyścig ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował nie powtarzać wyścigu, ale punktację za ten wyścig zmniejszyć o połowę (żeby nie było takiej odskoczni dla tych co ich wywaliło/zirytowali się itp.). Następny wyścig jedziemy już mocniejszymi autkami więc może być ciekawie, a te cup cary dla mnie takie super ciekawe nie były. Ostatni głos oczywiście należy do organizatora. Co do zmiany hosta to ja mam net 10mbit/512kbit więc pewnie nic lepszego:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

no niestety ale u mnie takze na pierwszym zakrecie wywaliło i impetem na bande nie wiadomo czemu-zniszczenia masakra-potem kolejne stłuczki -tylko i wylacznie przyczyna byl lag

no z 2 razy dostałem po dupie od kogos jednak potem-połaczenie mi sie zerwało i teraz nawet powtórki nie moge obejrzec

podejrzewam ze przy nastepnym wyscigu-ew.powtórce wczorajszego (to wy zdecydujcie) trzeba bedzie wylaczyc ciezkie uszkodenia przy takim lagu na rozgrzewce

ps.czy przy treningach założonych wcześniej przez Sławka tez były takie LAGI?

Edytowane przez zbynio81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przy takich lagach jakie mieliśmy nie ma mowy o normalnym ściganiu i tym bardziej nikt nie powinien mieć do nikogo pretensji.

Po kilku próbach wyprzedzenia kogoś które zakończyły się kontaktem i zniszczeniem samochodu (przez lagi a nie z winy mojej czy innego zawodnika) stwierdziłem że nie ma sensu jechać dalej, bo 45 okrążeń jechać sobie tylko dla siebie nissanem micrą nie jest niczym fascynującym.

Moim zdaniem ten wyścig powinien być anulowany, bo był po prostu nie sprawiedliwy, ok niby wszystkim lagowało tak samo, ale nie można było pokazać swojego prawdziwego potencjału wyścigowego. Jeżeli do tych wyścigów podchodzimy w sposób dość profesjonalny, to i łącze musi być takie które da radę normalnie przeprowadzić wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ze byly juz wczesniej wyscigi w wiecej niz 10 na laczu Slawka i niebylo problemow, mi sie wydaje ze sony cos kombinuje z netem bo jak sami widzieliscie non stop mialem blad PSN, myslalem ze tez niema sensu jechac tym wyscigu bo zaraz mnie wykopie ale sie jakims cudem udalo, wg mnie lecimy w poniedzialek nastepny etap czyli gt500( lecz jak bedzie komplet to wystartujemy wyscig na 1 okr i przetestujemy lacze) jak co to mozna w pokoju wylaczyc czata glosowego zawsze to cos pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się w tym temacie zrobic ankietę ? niech prowadzący zrobi ankietę czy powtarzać wyścig, czy nie :P Sławek, jaką masz predkość neta ? Ja z bratem mamy 7Mb na nas 2 , czyli wychodzi po 3,5 - lipa,żeby zakładać serwer na więcej niż 8 osób :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że te problemy zaczeły się po ostatniej aktualizacji. Wcześniej było ok. Dzisiaj wchodziłem na kilka różnych pokoi i wszędzie jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie ze lecimy nastepny wyscig. w tyg mozemy zrobic trening i sprobowac łącze Emyla :smile:. o ile Emyl bedzie chciał zakładać pokój. co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniśmy powtórzyć, ten wyścig to był totalny niewypał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×