Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Albo coś się popieprzyło, albo trafiłem na cheatera, bo dzisiaj na Conqueście na White Pass gość jechał sobie w czołgu. Chciałem go rozwalić z Gustava. Wystrzeliłem 4 rakiety z różnych stron, a nie zabrało mu nawet troszkę życia, on mnie z kolei zabijał bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo coś się popieprzyło, albo trafiłem na cheatera, bo dzisiaj na Conqueście na White Pass gość jechał sobie w czołgu. Chciałem go rozwalić z Gustava. Wystrzeliłem 4 rakiety z różnych stron, a nie zabrało mu nawet troszkę życia, on mnie z kolei zabijał bez problemu.

Koledzy podmienili Ci dla żartu pociski na gumowe. :tongue:

Zdarza się. Już chyba każdy z nas choć raz tego doświadczył

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniłem się z kolesiem 2 razy kosami i magazynkiem i żaden z nas nie padł. Uciekliśmy w przeciwnych kierunkach. Dziwna akcja. Jak by jakiś shield był wokół nas. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym graczem bf: bc 2. ?Czy macie moze jakies porady dla nowicjusza? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym graczem bf: bc 2. ?Czy macie moze jakies porady dla nowicjusza? ;)

Nie graj przeciwko Bzykaczowi i Basowi to może przeżyjesz!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na harvest day (jakies 20 minut temu) cos tam chwile lagowalo. Chociaz juz pod koniec poprzedniej rundy czulem sie troche jak ze stadkiem terminatorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym graczem bf: bc 2. ?Czy macie moze jakies porady dla nowicjusza? ;)

Nie rzucaj padem w kierunku TV i okna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie ściskaj za mocno(pozdro holek :thumbsup:)

Staraj się grać na spokojnie. I przede wszystkim przetestuj wszystkie możliwe ustawienie. Po każdym tak z godzinkę i wybierz to najbardziej odpowiadające tobie i twojemu sposobowy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gry jak dzisiejszy Cold War to cos pieknego :rolleyes: Przy okazji trafilem na HS'owy dzien Mistejk :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gry jak dzisiejszy Cold War to cos pieknego :rolleyes: Przy okazji trafilem na HS'owy dzien Mistejk :biggrin:

Co do panienki Mistejk - możecie mi wytłumaczyć po co podkładać paczkę przy 70 ticketach? I to na każdą, na każdej mapie? Jeżeli ktoś jest sprinterem to niech idzie na squad rusha nie psuje zabawę innym 23 osobom!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie ich problem. Problemem jest ten, co psuje zabawę innym. A podkładanie przy 70 ticketach to psucie zabawy. Te 300 punktów można zdobyć zabijając 6 osób. Poza tym jeżeli podkłada wciąż ta sama osoba pomimo, że wysyła się jej wiadomości aby tego nie robiła, pomimo tego, że wszyscy do niej strzelają to chyba coś jest nie tak.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie ich problem. Problemem jest ten, co psuje zabawę innym. A podkładanie przy 70 ticketach to psucie zabawy. Te 300 punktów można zdobyć zabijając 6 osób. Poza tym jeżeli podkłada wciąż ta sama osoba pomimo, że wysyła się jej wiadomości aby tego nie robiła, pomimo tego, że wszyscy do niej strzelają to chyba coś jest nie tak.

zgadzam się holek po prostu trzeba zrobic zgraną ekipę która nie będzie podkładała tak szybkothumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja się dziwie co oni robią 70 ticketów jest, a oni paczkę podkładają .blink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja się dziwie co oni robią 70 ticketów jest, a oni paczkę podkładają .blink.gif

Niestety niektórzy lubią psuć innym zabawę. Czekam jeszcze na wypowiedź sprawcy zamieszania. Ciekawi mnie co ma w tej kwestii do powiedzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio się mnie pytała, o co chodzi z tym niepodkładaniem, to jej wytłumaczyłem, jeśli dalej wszystko wysadza to ja nie wiem czemu, ja myślę, że to błąd nowicjusza :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektórzy lubią psuć innym zabawę. Czekam jeszcze na wypowiedź sprawcy zamieszania. Ciekawi mnie co ma w tej kwestii do powiedzenia.

Znasz rozwiązanie - Conquest :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz rozwiązanie - Conquest :)

Ale nie chcę wychodzić z serwera gdzie jest 20 znajomych! Chcę na nim zostać i się dobrze bawić a nie kończyć grę w 5 minut!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rush polega na podkładaniu. Nie pasi to Bas dał Ci odpowiedź.

Edit.

Broń N-comów to Ci nie podłożą a nie w swoim stylu biegać po respawnie przeciwnika.

Edytowane przez nocny_napoleon
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chcę wychodzić z serwera gdzie jest 20 znajomych! Chcę na nim zostać i się dobrze bawić a nie kończyć grę w 5 minut!

Ja wiem, ale to jest analogiczna sytuacja do tej o podkładaniu C4 na m-comy. Nie ma co dywagować bo nie dojdzie się do porozumienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zasadę - pierwszy m-com wywalić, jeśli ma się okazję, na drugi poczekać, aż tickety zjadą do 30-25 (zależnie od klasy przeciwnika)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się gra ze znajomymi to raczej dla przyjemności,a nie dla 'popisania się' podłożeniem paczki przy pełnym serwerze polaków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×