Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe żeby DICE coś dosypywało do BC2? Trzecia noc bez grania i mam "objawy zespołu odstawienia", lęki, poty, drżenie mięśni, bezsenność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda sytuacja ma tez swoje plusy brakuje multi w BC2 "tank" jak narazie bez objawow:)ale za to koncze singla w innej grze nazwy w tym watku nie przytocze :) pozdro i wesolych swiat dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe żeby DICE coś dosypywało do BC2? Trzecia noc bez grania i mam "objawy zespołu odstawienia", lęki, poty, drżenie mięśni, bezsenność...

Ja tak mialem gdy pozyczylem kumplowi BC2 na tydzien :whistling:Dobra singlowa gierka zalatwia sprawe. Polecam Red Dead Redemption :thumbsup:

BTW wyobrazam sobie co sie bedzie dzialo na serwerach jak juz przywroca psn do zycia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialem gdy pozyczylem kumplowi BC2 na tydzien :whistling:Dobra singlowa gierka zalatwia sprawe. Polecam Red Dead Redemption :thumbsup:

BTW wyobrazam sobie co sie bedzie dzialo na serwerach jak juz przywroca psn do zycia :biggrin:

Też odkurzyłem RDR i wybróbowałem betę BF P4F i nawet całkiem przyjemne :)

A z serwerami będzie na bank tak jak było na święta z Vietnamem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem sobie wstrzyknąć singla, tym bardziej, że mam kilka niedokończonych. Niestety o ile kiedyś single FPS wydawały mi się być fajne to od czasu multi mnie nie cieszą. Wąska ścieżka do przebycia z dziwnie zachowującymi się bootami w stałych miejscach. Nie ma to jak szeroka mapka na której wszystko może się zdarzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem sobie wstrzyknąć singla, tym bardziej, że mam kilka niedokończonych. Niestety o ile kiedyś single FPS wydawały mi się być fajne to od czasu multi mnie nie cieszą. Wąska ścieżka do przebycia z dziwnie zachowującymi się bootami w stałych miejscach. Nie ma to jak szeroka mapka na której wszystko może się zdarzyć...

Mam to samo, tyle że z prawie każdą, nie tylko BC2. Jedyne produkcja, która mnie trzyma przy singlu jest Minecraft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Uzywa ktos z was "wymiataczy" reload cancel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Co do reload cancel, kiedys wydawalo mi sie ze on dziala od razu, a nie dopiero po wymianie magazynka. Bo tak to mimo wszystko trwa to dosc dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś grałem na oasis i byłem snajperem xD ;d. poczekałem aż 1 bazę i jak jechali do drugiej (z 3 czołgi a z przodu troche ludzi) to do każdego czołgu po 2 C4. Już naciskam (podjaranie na maxa) a tu ZAWIECHA! Myślałem że wyrzuce konsole za okno ale kumpel mnie powstrzymał. Szok! 3 czołgi bym rozwalił i troche ludzi ale NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI.

Moja rada: jeśli będziecie w takiej sytuacji (jak wyżej ;p) nigdy się nie cieszcie za wcześnie bo wszystko może pójść w .....

Pozdro ;d

Odp: Mafia latałem na każdej mapce :D Uwielbiam latać a wygląd BH i AH64 doprowadza mnie do łez ;p

Edytowane przez SnajPeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie z rozpaczy skończyłem wreszcie singla...i co mi zostało? Zacząć jeszcze raz na hardzie?Czy dac sobie spokój???Ech,dolo-niedolo...ledwo powstałem po YLOD`zie a tu taki pasztet!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus>rob platyne, latwa i przyjemna :)

Ja sprzedalem swojego BC2, i kupuje na xboxa, zeby od nowa sobie lvl wbijac, bez stresu o statsy itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie z rozpaczy skończyłem wreszcie singla...i co mi zostało? Zacząć jeszcze raz na hardzie? ...

Hard w tej grze nie jest jakiś szczególnie wymagający, podejrzewam że po tylu godzinach spędzonych w multi przejechałbyś kampanię bez utraty życia. Mimo wszystko warto choćby dla jedynego z dwóch złotych pucharków przejść na hard ostatni rozdział z singla, ta misja w samolocie mnie osobiście mocno przypadła do gustu a że nie jest zbyt długa to spokojnie można się na nią porwać kolejny raz :thumbsup:

64px-Bad_Co._2_It_sucks_to_be_right_achievement.pngth_gold.png Więcej info tutaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale mnie po prostu nie kręci. :biggrin: Chociaż jakbym miał trochę czasu, to może bym przeszedł z jedną misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to wszystkie trofy z singla zrobilem w 2-3 h wiec na to czas by sie znalazl. Jak masz czas na multi to masz i na singla hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omgt.th.jpg

Panowie śmiac się, czy płakac ?!

OLAĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie jestem aż na tyle zdesperowany, żeby siadać do singla. :biggrin:

W sumie to niewiele Ci zostało, raptem trzy ostatnie misje do przejścia, można to trzasnąć lewą nogą w przewie między zupą a drugim daniem. Swoją drogą ciekawe jak bardzo zdesperowany byłeś że jednak ograłeś wcześniej te 10 kampanii :tongue:KLIK

... Panowie śmiac się, czy płakac ?!

Nie widzę załącznika (blokada witryny po stronie pracodawcy), liczę jednak że jest tam coś związanego z głównym wątkiem tematu? Obadam później ...

Szczerze mowiac to wszystkie trofy z singla zrobilem w 2-3 h wiec na to czas by sie znalazl ...

Tomaszu, graliśmy razem i choć imponowała mi mocno twoja forma w multi to jednak śmiem wątpić że da się zrobić wszystkie trofea w czasie 2-3 godzin <_<

Szczerze to myslalem ze ta ostatnia misja bedzie bardziej wymagajaca ;D

Mowa, ja wcześniej FPS'y oglądałem głównie w gazetach na klopie, BC2 to mój pierwszy shooter ogrywany z taką intensywnością, zaczynałem od singla i od razu całość grałem na hardzie, momentami miałem wrażenie że całe DICE wraz z zarządem EA uparło się na mnie i z uporem maniaka starają mi się obrzydzić dalszą zabawę z ich nieślubnym bękartem ... jakoś poszło :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu, graliśmy razem i choć imponowała mi mocno twoja forma w multi to jednak śmiem wątpić że da się zrobić wszystkie trofea w czasie 2-3 godzin  dry.gif

Wbijasz na easy i jedziesz z koxem ;p Najgorsze sa dwa trofea obiekty i domki. Reszta to pikus ;) Np zeby zrobic trofeum "50 km czolgiem" (chyba tak sie to nazywa) musialem wracac prawie na poczatek zeby wpadlo mi trofeum. Uwierz da sie zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×