Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

O jakie problemy Ci chodzi? Ja dzisiaj rozegrałem chyba 10 spotkań. Skończyłem jakąś godzinę temu. Nie miałem żadnych komplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to moze byc pytanie nie na czasie ale orientuje sie ktos ile kosztuje fifa 12 na PS3 w MM lub Empiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

69 w MM

Nie no bez jaj serio nówka folia na PS3 za 69 zł w MM w całej Polsce ? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fifie istnieje a w tym meczu Polska nic nie grała i byc moze dobrze, ze stalo sie jak stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet Mou by tu nic nie dał, ruszali sie jak drewniane ludziki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do całej tej wirtualnej gwiazdy. Do tej pory grałem tylko pojedynki, ale dowiedziałem się, że podobną frajdę sprawia granie jednym zawodnikiem. Chciałem prosić, żeby ktoś mi wyjaśnił, jak taką postać rozwinęliście do tych ok. 90 umiejętności... wg już stworzyłem. Co dalej? Stworzyć karierę i grać cały czas nowe sezony? Jakby ktoś mi wyjaśnił, jak to wszystko działa, byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak od trzeciej ligi zwróciłem uwagę, że moi przeciwnicy grają z wysuniętą linią obrony i jakby maksymalnie zawężali pole gry. Bardzo ciężko się wtedy piłkę rozgrywa, bo nie ma na nic miejsca. Próbowałem bawić się w różne rodzaje formacji i różnie bawiłem się suwakami w taktykach, ale z mizernym skutkiem.

Pytanie dla tych, którzy wygrywali ligę lub grają w pierwszej lub drugiej. Jakie formacje i taktyki stosujecie, bo na stówę trzeba coś zedytować, żeby grać w pierwszej lidze i ją wygrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do całej tej wirtualnej gwiazdy. Do tej pory grałem tylko pojedynki, ale dowiedziałem się, że podobną frajdę sprawia granie jednym zawodnikiem. Chciałem prosić, żeby ktoś mi wyjaśnił, jak taką postać rozwinęliście do tych ok. 90 umiejętności... wg już stworzyłem. Co dalej? Stworzyć karierę i grać cały czas nowe sezony? Jakby ktoś mi wyjaśnił, jak to wszystko działa, byłbym bardzo wdzięczny :)

zanudzisz się w karierze, weź sobie odrazu grę rankingową, bo i tak większość umiejętności Ci tam wpadnie bez problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj strzalka w prawo na superofensywna i wtedy bedziesz gral wysoko linia obrony

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj strzalka w prawo na superofensywna i wtedy bedziesz gral wysoko linia obrony

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Hehe, no gram tak, ale wtedy trzeba uważać na kontry bo jest ciepło. Mało tego oprócz superofensywnego ustawienia robię własną taktykę z wysuniętą linią obrony i wtedy jest miazga :)

Chodzi mi przy tych ustawieniach jaką formacją grać i jak poprzesuwać suwaki we własnej taktyce właśnie, bo widzę że to nie to, co czasami potrafią zrobić swoim pressingiem moi przeciwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... Czy wraz z awansami do wyższych lig tempro gry wzrasta? Bo jakoś to tak odczułem po awansie z ligi do ligi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do całej tej wirtualnej gwiazdy. Do tej pory grałem tylko pojedynki, ale dowiedziałem się, że podobną frajdę sprawia granie jednym zawodnikiem. Chciałem prosić, żeby ktoś mi wyjaśnił, jak taką postać rozwinęliście do tych ok. 90 umiejętności... wg już stworzyłem. Co dalej? Stworzyć karierę i grać cały czas nowe sezony? Jakby ktoś mi wyjaśnił, jak to wszystko działa, byłbym bardzo wdzięczny :)

można robić zarówno w karierze jak i meczach rankingowych wg, ale jak zależy Ci na tym żeby jak najszybciej wbić skilla to jest sposób. weż szybki mecz, w menu przedmeczowym wejdź w ustawienia gry i wciskaj R1 aż dojedziesz do "Konfiguracja rozgrywki - użytkownik" i ustaw sobie szybkość biegu, podań i strzałow i przyspieszenie na 100, a niedokładność podań i strzałow na 0. później R1 na konfiguracje rozgrywki SI i wszystko to co wymieniłem ustaw odwrotnie. Wtedy niemal każdy strzał z 40metrów to bramka, a si nie może wymienic 2 podan. Takie robienie wyzwań jest niesamowicie nudne, więc polecam tylko jesli naprawde Ci zalezy na szybkim rozwinięciu gwiazdy

Panowie, tak od trzeciej ligi zwróciłem uwagę, że moi przeciwnicy grają z wysuniętą linią obrony i jakby maksymalnie zawężali pole gry. Bardzo ciężko się wtedy piłkę rozgrywa, bo nie ma na nic miejsca. Próbowałem bawić się w różne rodzaje formacji i różnie bawiłem się suwakami w taktykach, ale z mizernym skutkiem.

Pytanie dla tych, którzy wygrywali ligę lub grają w pierwszej lub drugiej. Jakie formacje i taktyki stosujecie, bo na stówę trzeba coś zedytować, żeby grać w pierwszej lidze i ją wygrać?

zwykła formacja 41212 albo lekko edytowana 4222 ( jeden ze srodkowych pomocnikow wysunięty nieco do przodu na wysokości lpo i ppo) i na poczatku meczu ustawienie superofensywne.

Edytowane przez rafalblabla
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie zależy mi na czasie, to po prostu grać karierę, tak?

A jeżeli kontroluję cały skład w tym szybkim meczu i w drużynie jest po prostu mój zawodnik, to i tak zdobywa on punkty, jeśli wykonuję nim podania, strzelam bramki itd? Poza tym zauważyłem, że jak to poprzestawiałem i w karierze strzeliłem chyba 20 bramek w meczu, to nie było żadnego wyświetlenia co się zmieniło. Raptem podskoczyła mi jakaś szybkość sprintu czy coś... Rozumiem, że to długotrwały proces, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie zależy mi na czasie, to po prostu grać karierę, tak?

A jeżeli kontroluję cały skład w tym szybkim meczu i w drużynie jest po prostu mój zawodnik, to i tak zdobywa on punkty, jeśli wykonuję nim podania, strzelam bramki itd? Poza tym zauważyłem, że jak to poprzestawiałem i w karierze strzeliłem chyba 20 bramek w meczu, to nie było żadnego wyświetlenia co się zmieniło. Raptem podskoczyła mi jakaś szybkość sprintu czy coś... Rozumiem, że to długotrwały proces, tak?

Tak, jak kontrolujesz cały skład to Twojemu zawodnikowi wyzwania wpadają i tak.

Ten manewr z ustawianiem szybkości itd działa też w meczach w karierze, więc nie ma znaczenia czy grasz szybkie mecze, czy właśnie karierę.

żeby sprawdzić jakie wyzwania pozostały do wykonania trzeba wejsc w menu głownym w "wirtualna gwiazda" i wyzwania, a żeby wpadały te srebrne i złote, trzeba grać na klasie światowej.

Proces jest długotrwały, bo niektóre wyzwania są dosyć cięzkie, (400 goli w karierze, 30 razy zawodnik meczu itd.), więc co by nie robić trzeba sporo grać, żeby je wszystkie wykonać.

A nawet po wykonaniu 100% wyzwań, maksymalny skill dla napastnika wynosi 89.

Edytowane przez rafalblabla
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Wreszcie ktoś mi ten temat przybliżył :)

Wielkie dzięki za wszelkie informacje. Wygląda na to, że jeśli chcę jakoś konkretniej pograć po sieci, to powinienem zabrać się za moją wg i porządnie ją wytrenować. Czeka mnie sporo pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem by ktoś poruszał ten temat, dlatego ja to zrobię. Fifa nie wyszukuje nam przeciwników na podstawie lig w których gramy - tak na prawdę to tylko wyznacznik naszej formy, cały czas znajduję nam przeciwników na podstawie "skill level" - czyli tego co funkcjonowało w poprzednich fifach. Skąd ten pomysł? Od jakiegoś czasu ciężko mi było połączyć się z jakimkolwiek przeciwnikiem, i wałęsałem się pomiędzy 3-4 ligą. Jednakże kiedy gram spary ze znajomymi którzy grają w ligach 1-3 to zazwyczaj z nimi wygrywam, co wydawało mi się dziwne. Próbowałem wszystkiego jeśli chodzi o moje połączenie internetowe - razem z odblokowywaniem portów i innymi rzeczami, jednakże dziś grając z jednym gościem w sezonach, zapytałem go w której lidze gra. Oczywiście odpowiedź nie była nazbyt miła, gdyż przegrał mecz: "The same as you dumbass, div 1" tymczasem ja znajduję się w lidze 4.. EA sprytnie usunęło możliwość sprawdzenia swojego poziomu doświadczenia z menu gracza, ale nadal można to sprawdzić w pokojach graczy - należy przytrzymać L2 i zmienić sortowanie listy na "według poziomu doświadczenia". Ja np. mam poziom 40 - który jest raczej wysoki, dlatego często na wyszukanie przeciwnika z którym mnie nie rozłączy muszę czekać ok. 25 min. Polecam wam także zapytanie swoich byłych oponentów o ligę, żeby nie zarzucać mi kłamstwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut czekasz na przeciwnika??? Domyślam się, że grasz na manualu, bo ja pałętam się między 2 a 3 ligą na asystach i przeciwnika wyszukuje mi w 10 sekund...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na asystach gram.. opisałem całe zjawisko w poprzednim poście, i czemu tak się dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uruchamiałeś jakiś speedtest żeby zobaczyć jak szybki masz internet? Może po prostu łącze nie daje rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącze 10mb/s i w poprzednich fifach nie bylo problemu, w innych grach tez nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×