Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem z tego, że wystarczy pobranie tylko Fify 12 z konta tamtej osoby, a następnie zalogowania się normalnie na swoje konto bez potrzeby wchodzenia na tamto drugie. Nie będzie potrzebny wtedy żaden kod do grania w sieci bym mógł np. zagrać sobie meczyk online z tamtą drugą osobą, tak?

Edytowane przez pojolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem z tego, że wystarczy pobranie tylko Fify 12 z konta tamtej osoby, a następnie zalogowania się normalnie na swoje konto bez potrzeby wchodzenia na tamto drugie. Nie będzie potrzebny wtedy żaden kod do grania w sieci bym mógł np. zagrać sobie meczyk online z tamtą drugą osobą, tak?

Tak, musisz zalożyć swoje konto w fifce i normalnie grasz z kim chcesz. Ja tak właśnie zrobiłem kiedy popsuła mi płytę córka. Kupiłem na allegro fife do pobrania z PSN Store za 50 zł :) i dostałem nazwę konta i hasło. Grę używaja cztery osoby z tego co widzę w ustawieniach, a teoretycznie w takim przypadku powinna być na dwie konsole tylko... Nie wiem o co kaman, ale najwazniejsze że gra działa.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz zalożyć swoje konto w fifce i normalnie grasz z kim chcesz. Ja tak właśnie zrobiłem kiedy popsuła mi płytę córka. Kupiłem na allegro fife do pobrania z PSN Store za 50 zł :) i dostałem nazwę konta i hasło. Grę używaja cztery osoby z tego co widzę w ustawieniach, a teoretycznie w takim przypadku powinna być na dwie konsole tylko... Nie wiem o co kaman, ale najwazniejsze że gra działa.

Widocznie grę kupili jeszcze gdy było 5 slotów na konto. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie grę kupili jeszcze gdy było 5 slotów na konto. Proste.

Nie wiedziałem, że była kiedyś taka możliwość. Zawsze kupowałem grę na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Już od dłuższego czasu mam mały problem z tą grą - od któregoś patcha w menu głównym wolno przeskakuje się z okienek ... inaczej pisząc menu główne w grze zwalnia. Miał ktoś taki problem i wie co należy zrobić by menu w grze działało normalnie ?

spróbuj zainstalować ponownie grę na konsoli powinno zadziałać tylko dla bezpieczeństwa skopiuj wcześniej zapisy gry aby nie utracić swoich postępów w fifie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co Cycorus teraz? ZATKAŁO RÓSKIE KAKAŁO? ;)

A kolegę Pyrola chciałem zapytać, czy odrobił już lekcję, ale to dopiero jak pójdzie do szkoły. Poza tym wakacje mamy.

pan CYCORUS sie poskarzyl i mi bana dali,potem pewnie w nocy mialmokre,sny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaraz jeden z drugim będą mieli perma bana...i nie obchodzi mnie kto zaczął...

Pyrol jeszcze warn w nagrodę za niepotrzebne prowokowanie i odgrzebywanie jakiegoś zatęchłego gó...a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do wieczornych gier online mój psn skamilos gram Barcą jestem dostępny zazwyczaj po 22.00 codziennie chyba że żony nie ma to czasem w ciągu dnia gram:) pozdrawiam wszystkich "grających dziadków" po 30:)

a apropos wywalania z serwerów to wywala mnie raz lub dwa na dziesięć gier w sezonie pojedynków więc chciałby pograć trochę z kimś z listy znajomych i sprawdzić czy będzie to samo . mam neta do 20Mb więc o lagach z mojej winy nie ma mowy chyba że mam coś w routerze żle ustawione...ale jakby było żle to cały czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest platyna ;) Mam nadzieję że w 13 nie będzie takiego beznadziejnego trofeum jak "Klub się rozwija", myślałem że zrobię je w tydzień a zajęło 8 miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie widział identyczne trorea w 13, Fifa 12 to jedyna gra w której mam platynę :P poprzednie części miała stanowczo za trudną do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie chce się logować na serwery EA. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co się nie mylę trwa konserwacja PSN i sobie nie pogracie dzisiaj online ;)

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN działa, serwery EA nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN działa, serwery EA nie działają.

A serwery EA że tak powiem ssą, nie raz mnie rozłącza w trakcie gry bez powodu lub nie nalicza pkt. doświadczenia, taka gra w tej fifie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. nie chce ktoś kupić Mordicia z Tottenhamu w UT? Kupiłem go tylko dla trofeum, teraz sprzedam bo BARDZO okazyjnej cenie.

Nieaktualne.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że pisze, nie znalazłem takiego tematu. Mam nietypowy problem z Fifa 2012 i przepusta sieciowa. Jestem zielony i chciałem aktywowac przepustkie. Mam oryginalna fifke. Teraz gram na wersji próbnej a chcialbym zaaktywowac ten kod.

Prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do playstation store i wybierasz małą ikonkę po prawej na górze taki pisak druga w kolejności, wpisujesz tak kod i masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby tak nie kombinowac to prosciej wlaczasz fife i przy byle jakim trybie sieciowym wyskoczy ci paszport online dajesz tam ze chcesz wykorzystac paszport i wpisujesz tam kodzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie dzis cos dziwnego przytrafilo, odpalam fife w ktorej juz rozegralem okolo 600 meczy online, a tu mi wyskakuje info zebym wpisal kod sieciowy, gdy nacisnalem krzyzyk wyskoczyl jakis tam blad, wiec wzialem tego triala na 2 dni bo mialem chcice na meczyk. Mam nadzieje ze pozniej jakichs cyrkow nie bedzie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie dzis cos dziwnego przytrafilo, odpalam fife w ktorej juz rozegralem okolo 600 meczy online, a tu mi wyskakuje info zebym wpisal kod sieciowy, gdy nacisnalem krzyzyk wyskoczyl jakis tam blad, wiec wzialem tego triala na 2 dni bo mialem chcice na meczyk. Mam nadzieje ze pozniej jakichs cyrkow nie bedzie ..

zdarza się to często. Jest to błąd gry, odpalasz jeszcze raz i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram final pucharu..90 minuta strzelam na 2-0..koles zatrzymuje gre i wychodzi!i co?ja musze grać finał raz jeszcze!smutne to jest,bo to mój 1 finał był..:( 2 pewnie przegram na złość,ale trudno,przynajmniej ja nigdy nie uciekam....do tych co uciekacie...sram na was i sikam..pozdrawiam normalnych graczy.Fankis

gram final pucharu..90 minuta strzelam na 2-0..koles zatrzymuje gre i wychodzi!i co?ja musze grać finał raz jeszcze!smutne to jest,bo to mój 1 finał był.. :( 2 pewnie przegram na złość,ale trudno,przynajmniej ja nigdy nie uciekam....do tych co uciekacie...sram na was i sikam..pozdrawiam normalnych graczy.Fankis

2 wygrałem 6-4..:)..ale kolesia prosiłem już przed meczem by nie uciekał jak przegra!!WYGRANA:)puchar we właściwych ręcach!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ejeejejeje, ale przecież jak koleś wyjdzie poprzez zwykle opuszczenie gry to przegrywa przecież, niewiem nigdy nie grałem w turniejach ale przynajmniej tak jest normalnie ; o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda..koles kiedzs uciekl,napisalem mu co o tym mysle,przyznał sie ze uciekł,a ja mecz mialem do powtórki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×