Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy mecz grałem z innym przeciwnikiem dziwne trochu żeby w każdym meczu w drugiej połowie stracic taką przewage i nic nie mogłem zrobic ale może masz racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORY za oftop ale dzisiaj nastapil dzien kompromitacji polskiej pilki klubowej czas na zmiany dac im po 3 tys zl i niech lataja lech vs kelnerzy z zadupia 1-1 legia vs kelnerzy 2-2 leigia grala w przewadze ruch vs kelnerzy z czarnodziury 0-1 KOMPROMITACJA KAZDEJ Z TYCH 3 DRUZYN A ZWLASZCZA RUCHU sory za temat ale to jest tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORY za oftop ale dzisiaj nastapil dzien kompromitacji polskiej pilki klubowej czas na zmiany dac im po 3 tys zl i niech lataja lech vs kelnerzy z zadupia 1-1 legia vs kelnerzy 2-2 leigia grala w przewadze ruch vs kelnerzy z czarnodziury 0-1 KOMPROMITACJA KAZDEJ Z TYCH 3 DRUZYN A ZWLASZCZA RUCHU sory za temat ale to jest tragedia

Akurat Ruch jako jedyny wygrał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pisałem już o klubie i wiem że ludzie się odezwali. Niestety wtedy kiedy już straciłem nadzieję i skasowałem klub. Więc pomyślałem że spróbuję jeszcze raz.

Zapraszam do klubu.

Kontakt ze mną na forum klubu:

polishcrewps3.fora.pl

Nie szukajcie klubu w grze bo jeszcze go nie ma. Strona jest nowa więc za wiele tam jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam Fife 12 od wczoraj i wybralem sobie klub ktoremu kibicuje.

Nie dostaje PD ani nie jest napisane że wybrałem jaki kolwiek klub zamiast herbu Chleslea (własnie ich wybrałem) to pokazuje mi sie logo EA Sports.

Czy dopiero od poniedziałku bd mi sie pokazywal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pomylka ruch na szczescie wygral pisalem to przy wyniku 0-1 i nic nie wskazywalo by bylo inaczej a czasu bylo malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pomylka ruch na szczescie wygral pisalem to przy wyniku 0-1 i nic nie wskazywalo by bylo inaczej a czasu bylo malo

Jedno jest pewne z polską piłką będzie coraz gorzej biznesmeni coraz częściej się wycofują z inwestowania w piłkę nożną. Wychodzą takie jaja jak ze sprzedażą licencji Polonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba licencji groclinu, bo na takiej gralo ksp. Ale proponuje nie offtopowac;)

LwW/Tapatalk2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ustawic pada bez analogów do sterowania na strzałkach??

No to o zwodach możesz zapomnieć :biggrin:

Wchodzisz tak... Konfiguracja Gry - Konfiguracja kontrolera (przestawiamy się na Atak a potem Obrone), następnie masz cały opis klawiszologii i zamieniasz "taktyka i nastawienie" z "poruszanie" i tak oto masz sterowanie na strzałkach lecz tracisz w tym momencie przestawienia taktyczne bo nie masz analogów :) pozdrawiam

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to i tak do kumpla bo ja mam orginalny pad do ps3 ale on chcial ze mna grac to mu powiedzialem zeby se kupil pada i kupil bez analogow jakis za 10 zl on i tak nie wie co to sa zwody wiec tak bedzie git :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy czy w UT do następnej edycji lepiej mieć zawodników czy kasę , nie wiem czy sprzedać czy zostawić skład obecny.

Edytowane przez djh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy czy w UT do następnej edycji lepiej mieć zawodników czy kasę , nie wiem czy sprzedać czy zostawić skład obecny.

Ani jedno ani drugie nic Ci raczej nie da, jest robiony reset. Albo był do tej pory.

Ale uwaga- jedyne co przeszło mi z edycji 2010/11 do 2011/12 to bid tokeny :P Więc nakupowałem tego kilka tysięcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie nic Ci raczej nie da, jest robiony reset. Albo był do tej pory.

Ale uwaga- jedyne co przeszło mi z edycji 2010/11 do 2011/12 to bid tokeny :P Więc nakupowałem tego kilka tysięcy ;)

A mi się zdaje ze właśnie dodatkowe paczki dostało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje ze właśnie dodatkowe paczki dostało

No dodatkowe paczki też, ale to nijak się ma do sprzedawania/zostawiania składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy mi się tylko wydaje czy sędziowie zaczęli gwizdać więcej tzw. karnych z kapelusza? Zdarza mi się to nader często kiedy używam X w polu karnym. Często piłka, akcja jest zupełnie gdzie indziej a tu boom, karny dla przeciwnika z dupy wzięty.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z tym nic się nie zmieniło. Po prostu gorzej Ci idzie gra i tyle. Ja nie mam ostatnio żadnych większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję zrobić trofeum w UT z wartością klubu 85 mln i:

1.Jest ktoś chętny na wspólne zrobienie tego trofika?

2. Ma ktoś niepotrzebnych piłkarzy do oddania?

3. Ma ktoś niepotrzebne monety do oddania/sprzedania?

4. Może jest ktoś życzliwy kto pożyczy monety na czas osiągnięcia trofeum? W podzięce mogę oddać również wszystko co sam posiadam w UT.

5. Ktoś ma jakieś rady dotyczące tego trofeum?

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję zrobić trofeum w UT z wartością klubu 85 mln i:

1.Jest ktoś chętny na wspólne zrobienie tego trofika?

2. Ma ktoś niepotrzebnych piłkarzy do oddania?

3. Ma ktoś niepotrzebne monety do oddania/sprzedania?

4. Może jest ktoś życzliwy kto pożyczy monety na czas osiągnięcia trofeum? W podzięce mogę oddać również wszystko co sam posiadam w UT.

5. Ktoś ma jakieś rady dotyczące tego trofeum?

Peace!

Najszybsza możliwa metoda to kupowanie świecących brązowych kart po 150 monet. Kazda taka karta daje z tego co pamiętam 60-120 tysięcy do wartości klubu.

Możesz też się bawić w zakładanie nowego klubu, transferowanie piłkarzy do głównego, kasowanie itd. w koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem dziwny problem z paszportem nie mogłem grać wybrałem ten próbny 2 dniowy i dobiero wtedy zadziałało ciekawe jak się skończy ten dwudniowy miał ktoś taki problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem dziwny problem z paszportem nie mogłem grać wybrałem ten próbny 2 dniowy i dobiero wtedy zadziałało ciekawe jak się skończy ten dwudniowy miał ktoś taki problem???

Ja ostatnio też miałem problem z paszportem,nie moglem online pograc,wystarczyło od nowa fife włączyć,zadziałało. Edytowane przez artete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Już od dłuższego czasu mam mały problem z tą grą - od któregoś patcha w menu głównym wolno przeskakuje się z okienek ... inaczej pisząc menu główne w grze zwalnia. Miał ktoś taki problem i wie co należy zrobić by menu w grze działało normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli to pytanie już było, ale 343 stron nie chce mi się przeglądać... Czy jeśli kupię z kimś Fifę 12 przez PSS i jak pobiorę z jego konta to, czy ja też będę mógł grać w sieci, czy tylko osoba u której na koncie została gra kupiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli to pytanie już było, ale 343 stron nie chce mi się przeglądać... Czy jeśli kupię z kimś Fifę 12 przez PSS i jak pobiorę z jego konta to, czy ja też będę mógł grać w sieci, czy tylko osoba u której na koncie została gra kupiona?

Musisz założyć na swojej konsoli konto tej osoby i wtedy możesz logować się na swoje konto i grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×