Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto w ultimate team kupowac menadzerow Team Talks +3% zeby zebrac 50% co to da w grze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z Fifą

Ja miałem tak przy Fifa 11 ale i z innymi grami tak się działo i był to początek YLOD. W twoim przypadku to dosyć dziwne. Spróbuj po zakończonym meczu nie wyłączać od razu tylko daj konsoli trochę ochłonąć, ja po zakupie nowej konsoli przed każdym wyłączeniem jej odczekuje ok. 15 minut.

Wie ktoś może gdzie można zgłaszać gole do bramki tygodnia ? Przy 11 było to na stronie EA a teraz nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema to znowu ja, przewaliłem ok. 150k na paczki i nic nie wypadło. Czy ze srebrnej paczki za 15k wylatuje cały skład do jednej formacji na każdą pozycję czy losowi piłkarze na losowe pozycje?

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić FIFA 12 od pesa robię przerwę bo mnie poirytował jak by ktoś miał czas to niech opiszę mi cechy Ultimate team. Czy można ulepszyć overall kupionego zawodnika bo słyszałem, że są karty jakieś z treningami. Widziałem też, że są trenerzy na jakimś filmiku widziałem Wengera oni też mają jakiś overall i dają coś drużynie?

Z góry dzięki za opis tego trybu gry.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usun prosze cie konto z tego forum i idz grac bo ci to chyba tylko najlepiej wychodzi.

to ty usuń konto złodzieju. albo czekaj, pomogę ci. NARA

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić FIFA 12 od pesa robię przerwę bo mnie poirytował jak by ktoś miał czas to niech opiszę mi cechy Ultimate team. Czy można ulepszyć overall kupionego zawodnika bo słyszałem, że są karty jakieś z treningami. Widziałem też, że są trenerzy na jakimś filmiku widziałem Wengera oni też mają jakiś overall i dają coś drużynie?

Z góry dzięki za opis tego trybu gry.

Treningi zwiększają overall zawodnika tylko na jeden mecz a trenerzy zwiększają zgranie zespołu i mogą dodawać 3% do kontraktu lub team talks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było online w sezonie pojedynków...

Faktycznie pokazuje jakbym grał normalny mecz towarzyski,,,dziwne,

W każdym razie można zobaczyć w historii meczów Barca - Milan 4:2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ma ktos juz DLC? dzisiaj 24ty. ciekawe jak sie sprawuje, ja osobiscie niekupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

• Origin: 8am UK time / 12am PDT

• Xbox 360: 2pm UK time / 6am PDT

• PS3: 4am UK time (April 25th) / 8pm PDT (April 24th)

http://forum.ea.com/...st/1633544.page

Więć wygląda na to, że pogramy dopiero jutro :< Pieprzone Xpudło znowu ma pierwszeństwo.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś kupił DLC i sprawdzil czy idzie sciagnac na 2 konsole to bylbym wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UEFA EURO już jest dostępne, 69PLN, 672mb i klucz do gry :) Przy odpaleniu gry ściągamy patch 1.05 (29mb).

POLSKA:

ATK: 81 POM: 74 OBR: 73

stroje Polaków bez licencji..

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UEFA EURO już jest dostępne, 69PLN, 672mb i klucz do gry :) Przy odpaleniu gry ściągamy patch 1.05 (29mb).

POLSKA:

ATK: 81 POM: 74 OBR: 73

stroje Polaków bez licencji..

Stroje polaków bez licencji......brzmi tak jakoś odpychająco. I komu trzeba w ciry trzasnąć za taki "detal" .....za przeproszeniem.:@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie było Polski na żadnym trailerze,żeby ludzie od razu się nie zniechęcili hehe ale jaja

Nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak do kogo... J*** PZPN !!... Dlatego też nie ma Polskiej E-klasy w Fifie bo chcieli za licencje (no nie PZPN ale spółka zarządzająca ligą ) mniej więcej tyle co za licencje ligi angielskiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jajca...coraz bardziej sie waham nad kupnem tego DLC.

Właśnie 2 h. temu przeczytałem na forum EA, że Polska razem takimi cudami jak Walia nie jest licencjonowana. Nie wierzyłem w sumie, ale teraz już wszystko jasne. Kpina.

EDIT: Yay, faktycznie, jest już na PSN. 69zł. Dobra cena, myślałem, że będzie za 99zł. No nic, ściągamy i gramy. Wrażenia niebawem.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tą wersje próbną, zainstalowałem ale nie mam jej w menu głownym FIFY. Wie ktos jak to poprawnie zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z wersją pełną heh. Kupiłem ten dodatek za 69zł, pobrało mi jakiś plik który ma 100 kb. Po czym w Fifie pobrało mi łatkę (54mb). W menu mam UEFA EURO, pisze mi, że dodatek mam zakupiony/posiadany, ale jak mam go pobrać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UEFA EURO już jest dostępne, 69PLN, 672mb i klucz do gry

Czyli jeżeli chcielibyśmy z kumplem ściągnąć tę grę na dwie osoby, to tylko jedna będzie mogła korzystać z trybu online grając w UEFA 2012?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×