Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też tak jest jak wczoraj grałem w lidze online MU to miałem skład Wisły,przed aktualizacją było normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym sezonie pojedynków jest jakaś tabela bo wygrałem 2 mecze i muszę wygrać co najmniej 4 mecze żeby awansować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol Neymar w paczce, 50k do przodu : )

Nie zatrzymujesz sobie go ? Najdroższy i tak jest chyba mesjasz - 1mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym sezonie pojedynków jest jakaś tabela bo wygrałem 2 mecze i muszę wygrać co najmniej 4 mecze żeby awansować???

EA Sports przy okazji tegorocznej edycji swojej piłki wpadło na genialny w swej prostocie pomysł – Sezony pojedynków. Wcześniej, rozgrywając towarzyskie potyczki z losowymi przeciwnikami po drugiej stronie kabla, dostawaliśmy punkty doświadczenia, które przekładały się na nasz poziom w grze. Założenie bardzo dobre i wykorzystywane w wielu produkcjach, jednak niekoniecznie oddające ducha futbolu. Tym razem zamiast tego mamy swoistą ligę. Składa się ona z określonej liczby meczów, w trakcie których musimy zdobyć pewną ilość punktów, aby awansować lub po prostu nie spaść – wszystko w znanym na całym świecie systemie: 3 punkty za zwycięstwo, 1 za remis. W miarę jak przechodzimy do kolejnych, wyższych lig, dostajemy coraz silniejszych przeciwników. Gra dobiera nam oponenta nie tylko ze względu na jego umiejętności, ale też biorąc pod uwagę siłę drużyny, jaką chcemy grać, więc w końcu można spokojnie rozgrywać spotkania także słabszymi zespołami. System, na którym oparte były „szybkie potyczki” z losowym przeciwnikiem, tak naprawdę się nie zmienił, ale sposób, w jaki jest nam w tym roku serwowany, to rzeczywiście doskonałe rozwiązanie. - cytat z jakiejś strony.

Gdy zaczynasz start w lidze masz pokazane ile potrzebujesz punktów do awansu (lub wyższej lidze do utrzymania się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Sports przy okazji tegorocznej edycji swojej piłki wpadło na genialny w swej prostocie pomysł – Sezony pojedynków. Wcześniej, rozgrywając towarzyskie potyczki z losowymi przeciwnikami po drugiej stronie kabla, dostawaliśmy punkty doświadczenia, które przekładały się na nasz poziom w grze. Założenie bardzo dobre i wykorzystywane w wielu produkcjach, jednak niekoniecznie oddające ducha futbolu. Tym razem zamiast tego mamy swoistą ligę. Składa się ona z określonej liczby meczów, w trakcie których musimy zdobyć pewną ilość punktów, aby awansować lub po prostu nie spaść – wszystko w znanym na całym świecie systemie: 3 punkty za zwycięstwo, 1 za remis. W miarę jak przechodzimy do kolejnych, wyższych lig, dostajemy coraz silniejszych przeciwników. Gra dobiera nam oponenta nie tylko ze względu na jego umiejętności, ale też biorąc pod uwagę siłę drużyny, jaką chcemy grać, więc w końcu można spokojnie rozgrywać spotkania także słabszymi zespołami. System, na którym oparte były „szybkie potyczki” z losowym przeciwnikiem, tak naprawdę się nie zmienił, ale sposób, w jaki jest nam w tym roku serwowany, to rzeczywiście doskonałe rozwiązanie. - cytat z jakiejś strony.

Gdy zaczynasz start w lidze masz pokazane ile potrzebujesz punktów do awansu (lub wyższej lidze do utrzymania się).

Teraz zrobiłem awans do 9 ligi :D i jak np. nie będę grać przez 2 tyg. w sezonie pojedynków to spadnę z ligi?? czy to jest obojętne i tak statystyki będzie mi liczyć od ilości rozegranych szpilów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zatrzymujesz sobie go ? Najdroższy i tak jest chyba mesjasz - 1mln.

Jezus jest w Fifie ?!?!?!

Proszę, sprawdź w słowniku co znaczy słowo "mesjasz", bo od tego co napisałeś oczy zaczęły mi krwawić. To, że "Messi" brzmi podobnie do "mesjasz" nie znaczy, że nazywanie go tak ma jakikolwiek sens.

Po za tym nie widziałem Messiego za 1mln a 800k paru było a i tak nikt nie przebijał. Najdroższego widziałem Ronaldo 750k kosztował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zrobiłem awans do 9 ligi :D i jak np. nie będę grać przez 2 tyg. w sezonie pojedynków to spadnę z ligi?? czy to jest obojętne i tak statystyki będzie mi liczyć od ilości rozegranych szpilów

Sądzę, że decyduje ilość meczy, a nie czas w którym je rozegrałeś. Sam gram w 9 lidze, a więc nie jestem ekspertem. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym nie widziałem Messiego za 1mln a 800k paru było a i tak nikt nie przebijał. Najdroższego widziałem Ronaldo 750k kosztował.

18 Okt 2011 13:27XboxLionel Messi (IF1)2.500.000

A mi skasowało statystyki w fut... każdy z zawodników ma 0 meczy rozgranych

Czasem się tak dzieje, wróci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robię składu z ligi brazylijskiej, albo Brazylijczyków więc go sprzedałem.

Kupiłem Evrę i na Ferdinanda powinna być kasa jutro albo dziś wieczorem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co dają te Big Tokensy?

Z góry dzięki za pomoc.wink.gif

BID tokensy, pozwalaja ci podbijac dalej aukcje, nominalnie mozesz 25 razy cos podbic i pozniej musisz czekac az ci sie naladuja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robię składu z ligi brazylijskiej, albo Brazylijczyków więc go sprzedałem.

Kupiłem Evrę i na Ferdinanda powinna być kasa jutro albo dziś wieczorem.

Strzelam, że robisz Manchester, gratsy! :D

Nie wiem, czy to ja jestem coraz lepszy, ale generalnie raczej to chyba fakt zblokowania selecta w grze na necie. 4 z 5 meczy wygrywam, toć to jest niewiarygodne jak dużo leszczy grało używając tego dziadostwa! No nic, tylko się cieszyć :D

A tak btw, dziś typ mnie skręcił w fajny sposób, dostał piłkę prostopadłą, na plecach miał mojego obrońce, piłkę wypuścił jedna strona a pobiegł drugą, jak to uczynić?

Edytowane przez Buziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim pytaniem jak zapisać powtórkę w meczu online albo FUT ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim pytaniem jak zapisać powtórkę w meczu online albo FUT ???

Najpierw po zakończeniu meczu wchodzisz w powtórki, wybierasz jedna, i dajesz trójkąt, pojawi się czy chcesz zapisać itd. Potem z menu głównego wybierasz studio powtórek i wybierasz którą 'wysłać'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw, dziś typ mnie skręcił w fajny sposób, dostał piłkę prostopadłą, na plecach miał mojego obrońce, piłkę wypuścił jedna strona a pobiegł drugą, jak to uczynić?

Prawym analogiem można wypuścić piłkę dalej np. żeby kogoś obiec. Mnie się udało ze 2 dni temu minąć rywala na obieg przy użyciu zwodu L2+przód+tył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawym analogiem można wypuścić piłkę dalej np. żeby kogoś obiec. Mnie się udało ze 2 dni temu minąć rywala na obieg przy użyciu zwodu L2+przód+tył :D

by minąć kogoś na obieg,trzeba w odpowiednim momencie przed przeciwnikiem wychylić prawy analog do przodu (zależy jak jesteście ustawieni)...poprostu na niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, czy dzisiaj również wywala z serwerów UT po zakończonych meczach? jest sens grać? Bo wczoraj była tragedia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, czy dzisiaj również wywala z serwerów UT po zakończonych meczach? jest sens grać? Bo wczoraj była tragedia..

powiem Ci, że grałem dzisiaj z 6-7 meczy w UT w godzinach 13-16 i było wszystko wporządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz zmodyfikowane taktyki po swojemu, bo kiedyś podobno od tego było...

Ustukałem w końcu Goldzik Skład Barclays :D

ide spróbowac zagrać, oby nie wyrzucało...

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#I5x3XtSBbbICa

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po zakupie nowej FIFY 12,ale mam mały problem w Ultimate Team z wywalaniem,tak jest cały czas z tą rozgrywką?

Edytowane przez Rufi74PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×