Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli sie za lige wezma ludzie ktorzy chca cos zrobic to mysle ze damy rade. jednak najpierw subforum potrzebne jako pkt pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@saintgb1972

Nie jest powiedziane, że coś z tym zrobili i będzie można zrobić ligę online bez żadnych for, ani spisywania tabel własnoręcznie. Mniej roboty = więcej grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@saintgb1972

Nie jest powiedziane, że coś z tym zrobili i będzie można zrobić ligę online bez żadnych for, ani spisywania tabel własnoręcznie. Mniej roboty = więcej grania!

Widzac rozwiazanie w 11 i na biede z jaka potraktowali mozliwosc tworzenia wlasnej ligi w grze to szczerze watpie aby cokolwiek zmienili w tym aspekcie w Fifa 12 . Aczkolwiek zawsze mozna miec nadzieje , ze tak sie stalo. Nie chce tu uchodzic za jakiegos eksperta w tworzeniu ligi ale przez blisko rok wspoldzialalem w utrzymaniu strony z liga i troszke doswiadczenia nabralem . Error wspomnial o tym aby zebrac 20 chetnych z tym , ze ja gwarantuje , ze po dwoch tygodniach odejdzie 5 osob po nastepnych dwoch kolejne 5 . Aby zrobic cokolwiek musi byc strona dla ligi musza byc na tej stronie otwarte zapisy tak aby utrzymac zawsze okreslona ilosc graczy aby po rezygnacjach wszystko sie nie posypalo. Musi byc regulamin w ktorym beda zawarte obowiazki dla chetnych , ktorzy chca sie bawic w lige . musza byc zrobione terminarze przynajmniej na polowe sezonu , i tabela musi byc aktualizowana przynajmniej raz dziennie. Poza tym po zakonczeniu kazdego sezonu odchodzi kilku graczy i naprawde sa spore rotacje . Ilosc graczy zdecydowanych i pewnych osiaga sie po okolo trzech sezonach .

Uwierz mi , ze tworzenie tabeli i ligi obslugiwanej tylko z poziomu forum gdzie aktualizacje beda robione raz w tygodniu jest troszke slabym pomyslem. Robienie ligi na zasadzie " skrzykniemy kilka osob i zrobimy lige" jest naprawde bezcelowe. Do premiery gry jest dwa miesiace jesli ktos czuje sie na silach aby zrobic strone to nie ma sprawy moge pomoc w tworzeniu regulaminu czy tez terminarza tak aby na kilka dni przed data premiery strona byla gotowa do uzytku .

Jak juz wspominalem na stronie www.ligafifa.pl bedzie robiona liga dla Fifa 12 moze nie warto wywazac drzwi otwartych i wystarczy zapisac sie na tej stronie do ligi. Jesli ktos chce sie przekonac jak to dziala to moze zapisac sie w chwili obecnej do rozgrywek w Fifa 11.

Sam pomysl z liga jest super bo kazdy mecz ligowy wyzwala o wiele wiecej emocji niz spotkania tylko o punkty rankingowe ale w calym tym pomysle najslabszym i najbardziej wadliwym punktem sa gracze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edycja limitowana? fify?

Tak. Ma zawierać jakiś kod, który umożliwia odbiór 2 złotych paczek w UT co miesiąc + jakieś tam dodatkowe atrakcje. Wiem, że w zachodnich sklepach jest możliwość zamówienia takich egzemplarzy. Jestem ciekaw, czy w Polsce też będzie taka wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saintgb1972 , kochany, ja widze ze ty jestes bardzo sceptyczny co do ligi tutaj. Ja mam dobre wspomnienia zwiazane z ludzmi z tego forum. Bardzo oni chca cos organizowac i grac. Przyklad z f1 fajnie o tym swiadczy. Jednak skoro tak bardzo jestes przeciwny to owszem zapraszaj na tamto forum. Jednak sprobowac z nami mozesz tez i tutaj nie uwazasz?? Jesli dostaniemy subforum, a od tego warunkuje wogole rozpoczecie dzialalonsci ewentualnej ligi to mozna cos tworzyc. Regulamin sie napisze a reszta jak razem sie wezmiemy pojdzie latwo. POzdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ma zawierać jakiś kod, który umożliwia odbiór 2 złotych paczek w UT co miesiąc + jakieś tam dodatkowe atrakcje. Wiem, że w zachodnich sklepach jest możliwość zamówienia takich egzemplarzy. Jestem ciekaw, czy w Polsce też będzie taka wersja.

u nas się to nazywa FIFA 12 PL + bonus!

:D

http://www.ultima.pl/fifa_12_pl_bonus/i10390/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku raczej kupię Pro Evo 2012. Cały czas kupowałem FIFĘ ale trochę już mi się znudziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby bylo jasne to napisze , ze nie czerpie zadnych profitow z tego , ze ktokolwiek zarejestruje sie na stronie o ktorej wspomnialem.

Error tak jestem sceptyczny jesli chodzi o lige forumowa gdyz mam doswiadczenia z poprzedniego razu jak byla organizowana liga po premierze Fifa 11 . Nazbieralo sie wtedy chetnych na 4 ligi po 16 graczy a cala zabawa trwala chyba trzy tygodnie przy kolejnej probie byly 2 ligi po 12 graczy i po 2 tygodniach polowie uczestnikow odechcialo sie grac . Podajesz przyklad ligi w Formula 1 ale tam jak juz pisalem jest inna specyfika , z tego co sie orientuje to przed startem bylo glosowanie w jaki dzien i o ktorej godzinie kazda z lig bedzie jezdzila i chyba byly nawet jakies przesuniecia aby kazdemu to pasowalo , roznica polega tez na tym , ze w F1 spotyka sie 8 graczy np w piatek o 20tej i jest ok . Niestety w lidze fifa jest to nieosiagalne , owszem teoretycznie mozliwe , aby spotkalo sie 16 graczy w piatek wieczorem i rozegrali iles tam kolejek.

To ze gracze rezygnuja nie jest tylko domena tego forum , na stronie ligafifa po premierze gry bylo 7 lig po 16 graczy po okresie swiateczno-noworocznym zostalo chetnych na 4 ligi w chwili obecnej sa dwie ligi bodajze po 20 graczy a ludzi , ktorzy sa od poczatku powstania strony jest okolo 15. To obrazuje jak ciezko jest utrzymac stala ilosc chetnych. Przy 20 graczach na poczatek bedzie niezwykle trudno sie utrzymac i dograc sezon do konca.

Juz w chwili obecnej warunkujesz powstanie ligi od zalozenia przez administracje podforum , nie wiem na jakim jestes etapie rozmow z adminami ale tutaj zaden z nich sie nie wypowiedzial a jak juz pisalem nie sa oni sklonni do stworzenia tego podforum . Zatem mamy pierwsza przeszkode prawde mowiac niewielka ale jednak .

Na pewno mozna na forum znalezc osoby , ktore beda graly lige regularnie bez olewania ale moze zamiast tego lepiej organizowac turnieje gdzie wszyscy chetni spotkaja sie w jednym dniu i wyloni sie mistrza takiego turnieju . Mysle ze na turniej z 12 uczestnikamo potrzeba okolo 4 godzin. Do tagiego przedsiewziecia nie trzeba zadnej "obcej" strony wystarczy forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ligi i rozgrywania kolejek to wg mnie jak napisalem wyzej mamy np tydzien na rozegranie 4 spotkan. kazdy z kazdym sie umawia i jest ok. Tak kiedys w jakies lidze bylo i naprawde to wyszlo. Ze ludzie odchodza to wiemy... dlatego tez zrobimy lige na 20 osob i tylko jedna reszta to rezerwowi i wowczas szybciutko bedziemi zastepowac jednych drugimi... Co do rozmowy z adminami to napisze dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i straciłeś kasę bo w dniu premiery pewnie TESCO walnie 169zł MM/SATURN 179zł tak jak było z 11

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak właśnie będzie :P Strasznie pozytywnie jestem nastawiony do tej 12.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie? Wywrotek z trailerow? Bo ja poza tym wielkich zmian nie zauwazylem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie? Wywrotek z trailerow? Bo ja poza tym wielkich zmian nie zauwazylem.

Jak sam powiedziałes trailerów, bo jest tylko kilka partyzanckich gameplayów, gdzie i tak nie wiele widać. Ja bym poczekał na games com, wtedy sie wszystko okaże.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam powiedziałes trailerów, bo jest tylko kilka partyzanckich gameplayów, gdzie i tak nie wiele widać. Ja bym poczekał na games com, wtedy sie wszystko okaże.

Dokladnie za 2 tygodnie bedzie wysyp gameplayow "z reki" i dopiero wtedy sie okaze czy gra bedzie dobra/zla. A narazie nic interesujacego poza IE nie ma i sama gra wypada blado.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blado nie blado i tak 90% posiadaczy 11 kupi 12 nie widzę sensu kłótni.

Ja też jestem na nową fifkę pozytywnie nastawiony a jak komuś się to nie podoba to niech nie kupuje moja kasa zrobię z nią co będę chciał!

Grajcie sobie w 11 albo kupcie pes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blado nie blado i tak 90% posiadaczy 11 kupi 12 nie widzę sensu kłótni.

Ja też jestem na nową fifkę pozytywnie nastawiony a jak komuś się to nie podoba to niech nie kupuje moja kasa zrobię z nią co będę chciał!

Grajcie sobie w 11 albo kupcie pes...

Kto kupi nic mnie to nie obchodzi, nic mi do tego co robia ze swoimi pieniedzmi - nawet jesli z trzezwego punktu widzenia to wyrzucenie pieniedzy w bloto. Jednak to nie zmienia faktu, ze gre mozna obiektywnie oceniac, a w obecnym stanie rzeczy(a raczej doniesien z sieci) nie ma sie zbytnio na co napalac. FIFA 11 tak sie sklada, ze to gra exploitow, jesli tego nie poprawia w 12 to nie wiem co musieliby za nowosci wprowadzic, zeby mimo tego byla dobra na dluzszy okres czasu - bo efekt nowosci nie trwa wiecznie.

A tak pozatym dla mnie FIFA i tak rzadzi online z trybem Wirtualnych Klubow i sposrod wszystkiego co oferuje to jedyna rzecz, ktora kusi by kupic nowa odslone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój problem synku :)

Synku, gry komputerowe nie stanowią problemu w moim życiu. O fifie niewiele wiadomo, a sugerowanie się jedynie szumnymi zapowiedziami Ruttera wydaje mi się niezbyt trzeźwym rozwiązaniem. Od 10 moja fascynacja malała z każdym miesiącem. A tych miesięcy za wiele nie było. 10 sprzedałem po 3 miesiacach (w miedzyczasie zdazylem wygrac ze 2 turnieje na fifaplay i lige na fifa.pes.com.pl, ktora wowczas byla jedna z najlepszych w pl), w 11 dałem rade pograć miesiąc (w wydaniu HC), by potem z nudów sporadycznie włączac ta gre. Ping pongi, stamina, bramkarze, słupki, przeskakiwanie rosłych obrońcow przez pokurczy majacych 170 cm przy walce ramie w ramie, gole strzelane do pustej bramki, złote minuty 43-45 i 87-90 - to wzsystko sprawiło, ze ta gra w niczym nie przypomina symulacji. Jest to po prostu zabawna kopanka, która skutecznie eliminuje poczucie funu rosnącego z meczu na mecz a powoduje jedynie solidne wkurwienie. Niewytlumaczalne jest dla mnie, że w meczu oddaje 15 strzalow, rywal 2 i przegrywam 2;1, trafiajac przy tym 4 razy w slupek. Ja wiem, ze w realu takie mecze sie zdarzaja. Jednak mamy tu do czynienia z ogromna dypsroporcja. W realu taki mecz trafi sie 1 na 100, w fifie natomiast (liczby z mojego doswiadczenia +/-) 1 na 5/10.

O 12 przeczytałem tyle, ze nie usuną momentum, będą fajne koziolki, podobno lepszy drybling. Przeczytałem rowniez, ze ping pong nie zostal zniwelowany i powielone zostały bledy z poprzedniej czesci (wypowiezdi obiektywnych testerow).

Jak tu zachować optymizm? Zazdroszcze różowych okularów.

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synku, gry komputerowe nie stanowią problemu w moim życiu. O fifie niewiele wiadomo, a sugerowanie się jedynie szumnymi zapowiedziami Ruttera wydaje mi się niezbyt trzeźwym rozwiązaniem. Od 10 moja fascynacja malała z każdym miesiącem. A tych miesięcy za wiele nie było. 10 sprzedałem po 3 miesiacach (w miedzyczasie zdazylem wygrac ze 2 turnieje na fifaplay i lige na fifa.pes.com.pl, ktora wowczas byla jedna z najlepszych w pl), w 11 dałem rade pograć miesiąc (w wydaniu HC), by potem z nudów sporadycznie włączac ta gre. Ping pongi, stamina, bramkarze, słupki, przeskakiwanie rosłych obrońcow przez pokurczy majacych 170 cm przy walce ramie w ramie, gole strzelane do pustej bramki, złote minuty 43-45 i 87-90 - to wzsystko sprawiło, ze ta gra w niczym nie przypomina symulacji. Jest to po prostu zabawna kopanka, która skutecznie eliminuje poczucie funu rosnącego z meczu na mecz a powoduje jedynie solidne wkurwienie. Niewytlumaczalne jest dla mnie, że w meczu oddaje 15 strzalow, rywal 2 i przegrywam 2;1, trafiajac przy tym 4 razy w slupek. Ja wiem, ze w realu takie mecze sie zdarzaja. Jednak mamy tu do czynienia z ogromna dypsroporcja. W realu taki mecz trafi sie 1 na 100, w fifie natomiast (liczby z mojego doswiadczenia +/-) 1 na 5/10.

O 12 przeczytałem tyle, ze nie usuną momentum, będą fajne koziolki, podobno lepszy drybling. Przeczytałem rowniez, ze ping pong nie zostal zniwelowany i powielone zostały bledy z poprzedniej czesci (wypowiezdi obiektywnych testerow).

Jak tu zachować optymizm? Zazdroszcze różowych okularów.

Radze poczekać na demo... Wersje w które grali testerzy to pewnie beta, albo alpha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Od 10 moja fascynacja malała z każdym miesiącem. A tych miesięcy za wiele nie było. 10 sprzedałem po 3 miesiacach"

Tak się składa, że u mnie nie było miesiąca w którym bym nie grał w fife, fakt późnej coraz bardziej irytowała.

"w 11 dałem rade pograć miesiąc (w wydaniu HC), by potem z nudów sporadycznie włączac ta gre."

Do teraz gram, i musisz zrozumieć, że dla niektórych nadal ta gra jest bardzo dobra. Tobie się nudzi po miesiącu, mi się nie nudzi wogóle.

"Ping pongi, stamina, bramkarze, słupki, przeskakiwanie rosłych obrońcow przez pokurczy majacych 170 cm przy walce ramie w ramie, gole strzelane do pustej bramki, złote minuty 43-45 i 87-90 - to wzsystko sprawiło, ze ta gra w niczym nie przypomina symulacji."

Zakładam, że grasz na asystach a ja będę się upierał, że wtedy gra traci jakieś 50% swojej wartości. Ping pongów na ręcznych ustawieniach nie ma, przeskakiwania też nie, bo to zależy od wrzutki a najpierw najpierw trzeba dobrze to zrobić. Złote minuty? To, że padają gole pod koniec meczu czy połowy to nie zależy od gry, tylko od gry twoich obrońców. A nawet jak to się dzieje to właśnie dobrze, bo to jest realistyczne. Wystarczy obejrzeć jedną kolejkę Premiership a w co najmniej 2-3 meczach taka sytuacja zaistnieje.

"Jest to po prostu zabawna kopanka, która skutecznie eliminuje poczucie funu rosnącego z meczu na mecz a powoduje jedynie solidne wkurwienie. "

Twoim zdaniem, dla mnie to jest najlepsza symulacja piłki nożnej na rynku. Wiaomo, nie mam klapek na oczach. Ma ona wiele błędów ale to i tak nie zmienia faktu, że gra się w nią rewelacyjnie.

"Niewytlumaczalne jest dla mnie, że w meczu oddaje 15 strzalow, rywal 2 i przegrywam 2;1, trafiajac przy tym 4 razy w slupek. Ja wiem, ze w realu takie mecze sie zdarzaja. Jednak mamy tu do czynienia z ogromna dypsroporcja. W realu taki mecz trafi sie 1 na 100, w fifie natomiast (liczby z mojego doswiadczenia +/-) 1 na 5/10."

Może warto popracować nad skutecznością?

O 12 przeczytałem tyle, ze nie usuną momentum, będą fajne koziolki, podobno lepszy drybling. Przeczytałem rowniez, ze ping pong nie zostal zniwelowany i powielone zostały bledy z poprzedniej czesci (wypowiezdi obiektywnych testerow).

Jak tu zachować optymizm? Zazdroszcze różowych okularów.

"Widzisz, ja wyczytałem trochę więcej o tej odsłonie i widziałem także trochę optymistycznych opinii więc pozwól, że będe z niecierpliwością czekał na ten tytuł."

Nie rozumiem skąd ten pesymizm na tym forum? Wyjrzyjcie za okno, słońce świeci! ;) Z każdą odsłoną Fify rewolucję były wielkie i twórcy wprowadzali do gry coś wielkiego. (Przynajmniej dla mnie). Nie mam zamiaru zamartwiać się teraz czy kupić czy nie tylko ze względu na opinie kilku testerów. Ja na 100% grę kupię i sam się przekonam czy było warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że u mnie nie było miesiąca w którym bym nie grał w fife, fakt późnej coraz bardziej irytowała.

fajnie

Do teraz gram, i musisz zrozumieć, że dla niektórych nadal ta gra jest bardzo dobra. Tobie się nudzi po miesiącu, mi się nie nudzi wogóle.

też fajnie

Zakładam, że grasz na asystach a ja będę się upierał, że wtedy gra traci jakieś 50% swojej wartości. Ping pongów na ręcznych ustawieniach nie ma, przeskakiwania też nie, bo to zależy od wrzutki a najpierw najpierw trzeba dobrze to zrobić. Złote minuty? To, że padają gole pod koniec meczu czy połowy to nie zależy od gry, tylko od gry twoich obrońców. A nawet jak to się dzieje to właśnie dobrze, bo to jest realistyczne. Wystarczy obejrzeć jedną kolejkę Premiership a w co najmniej 2-3 meczach taka sytuacja zaistnieje.

Gram tak jak większość ludzi online i tak, jak się gra na turniejach, więc Twoje argumenty do mnie nie przemawiają.

Złote minuty. Misiu, oglądałem nie jeden mecz, serio. I absurdalnych sytuacji rodem z fify w, której przeciwnik dostaje z niebios mega boosta w 3 ostatnie minuty nie wiedzieć z jakiej przyczyny w normalnej piłce nie ma. Raptem nikogo nie da sie dogonić a zawodnicy z Twojej drużyny rozbiegają się w bliżej niezidentyfikowanych kierunkach. To nie jest normalne i tego nie zaakceptuję. W takiej grze nie rządzi skill tylko gówniane skrypty a to wpływa negatywnie. Po to jest online, by rządziły umiejętności a nie widzimisię konsoli.

Twoim zdaniem, dla mnie to jest najlepsza symulacja piłki nożnej na rynku. Wiaomo, nie mam klapek na oczach. Ma ona wiele błędów ale to i tak nie zmienia faktu, że gra się w nią rewelacyjnie.

No to fajnie po raz trzeci.

Może warto popracować nad skutecznością?

To mnie zabiło. Pozostawię bez komentarza, bo ten jest totalnie zbędny.

"Widzisz, ja wyczytałem trochę więcej o tej odsłonie i widziałem także trochę optymistycznych opinii więc pozwól, że będe z niecierpliwością czekał na ten tytuł."

Pozwalam

Nie rozumiem skąd ten pesymizm na tym forum? Wyjrzyjcie za okno, słońce świeci! ;) Z każdą odsłoną Fify rewolucję były wielkie i twórcy wprowadzali do gry coś wielkiego. (Przynajmniej dla mnie). Nie mam zamiaru zamartwiać się teraz czy kupić czy nie tylko ze względu na opinie kilku testerów. Ja na 100% grę kupię i sam się przekonam czy było warto.

Ja od 09 wielkiej rewolucji nie widzę. Raczej zjazd w dół. Mi by wystarczyło, gdyby znerfowali loby i poprawili strzały z dystansu i usunęli momentum. Wtedy miałbym bardzo solidna symulacje. 10 natomiast była totalnym gniotem a 11 powieliła jej błędy. Ze słńca się cieszę, 12 z utęsknieniem nie wypatruję, gdyż nie mam ku temu optymizmowi sensownych przesłanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że u mnie nie było miesiąca w którym bym nie grał w fife, fakt późnej coraz bardziej irytowała.

Do teraz gram, i musisz zrozumieć, że dla niektórych nadal ta gra jest bardzo dobra. Tobie się nudzi po miesiącu, mi się nie nudzi wogóle.

Zakładam, że grasz na asystach a ja będę się upierał, że wtedy gra traci jakieś 50% swojej wartości. Ping pongów na ręcznych ustawieniach nie ma, przeskakiwania też nie, bo to zależy od wrzutki a najpierw najpierw trzeba dobrze to zrobić. Złote minuty? To, że padają gole pod koniec meczu czy połowy to nie zależy od gry, tylko od gry twoich obrońców. A nawet jak to się dzieje to właśnie dobrze, bo to jest realistyczne. Wystarczy obejrzeć jedną kolejkę Premiership a w co najmniej 2-3 meczach taka sytuacja zaistnieje.

Twoim zdaniem, dla mnie to jest najlepsza symulacja piłki nożnej na rynku. Wiaomo, nie mam klapek na oczach. Ma ona wiele błędów ale to i tak nie zmienia faktu, że gra się w nią rewelacyjnie.

Może warto popracować nad skutecznością?

Ze wszystkim się zgodzę w 100%

Też widzę błędy tej gry np: bramkarze HEROSI bramkarz jakiejś śmiesznej drużyny z ligi czeskiej broni takie piły że gdyby to było w realu nawet by nie drgnął ;)

Lecz zagrywam się w tą grę od dnia zakupu aż po dzień zakupu kolejnej części.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maty15

Kurczę myślałem, że stać cię na trochę więcej niż komentowanie moich wypowiedzi "fajnie". Cóż.

Nie chcę się tu z tobą kłócić na temat tego czy pomiędzy 09 a 11 nie zaszła żadna rewolucja. Każdy widzi to gołym okiem ale jeśli twoje zdanie jest inne to graj w 09.

Życzę powodzenia i samych zwycięstw.

Edytowane przez Graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×