Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak kolega pisze nie opłaca się kupować w pre orderze. Ja niestety skusiłem się na 11 w pre i zapłaciłem 220 a w ten sam dzień właśnie w tesco były po 169 zł... Co do okładki jest jakieś potwierdzone info odnośnie Wojtka Szczęsnego ? Bo osobiście mam chrapke na okładkę z Jackiem .

Nic nie jest potwierdzone, ale na oficjalnym fejsie EA Polska jest głosowanie na polską twarz w fifie i prowadzi Szczęsny. A skoro ma być Polak + gwiazda, to raczej Jack nie ma szans z Rooneyem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ligi forumowej... Sam z kolegami z forum robiliśmy ligę dla ludzi ale jak error chcesz coś zaczynać to załóż dla szlachciców stronę i pięknie ją wykończ, a następnie wysyłaj zaproszenia w złotych kopertach do ludzi. Wiem z doświadczenia jak takie ligi się kończą... Ludzie grają jeden, dwa mecze i koniec. :rolleyes:

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest potwierdzone, ale na oficjalnym fejsie EA Polska jest głosowanie na polską twarz w fifie i prowadzi Szczęsny. A skoro ma być Polak + gwiazda, to raczej Jack nie ma szans z Rooneyem :)

No niestety, mam nadzieję że będzie można jednak nabyć bez większych przeszkód wersję z Jackiem ;-)! Swoją drogą ciekawe jak to głosowanie przełoży się rzeczywiście na wpływ na okładkę - sądzę że i tak już decyzja podjęta btw kiedy mamy zobaczyć polską okładkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś na temat edycji limitowanej? Można ją gdzieś zamówić w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Lewy będzie :P

Lewy z Błaszczykowskim już się przejedli... ;D Przydałby się ktoś nowy, jak właśnie Szczęsny ;)

A co do tego kiedy wyjdzie oficjalna okładka- rok temu był to 19 Sierpnia, czyli tak 5-6 tygodni przed premierą. W tym roku powinna wyjść podobne czyli tak w połowie Sierpnia.

Edytowane przez krzysje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Piszczek będzie na okładce polskiej Fify 12.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Piszczek będzie na okładce polskiej Fify 12.

Skąd to info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aferze korupcyjnej z Piszczkiem w roli głównej - wątpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Piszczek będzie na okładce polskiej Fify 12.

:biggrin: Dobre!

W sumie to nie maja kogo dac, nasi pilkowcy to trampkarze w porownaniu do sredniakow europejskich. Nie powinni wogole dawac polskiej okladki bo tylko wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą ligą to znakomity pomysł. Myślę, że error masz talenty organizacyjne i niezbędne doświadczenie w dziedzinie prowadzenia rozgrywek online to mógłbyś się tym zająć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zerknac jak dziala strona z liga zapraszam na strone www.ligafifa.pl udzielalem sie troszke na tamtej stronie po tym jak nasza forumowa liga wyzionela ducha. W tej chwili jest zastoj spowodowany wakacjami ale mozna sprawdzic jak wygladaja tabele , terminarze itd itp. mozna sie tez zapisac do gry w 11 i moge Was zapewnic ze bedzie tam organizowana liga dla 12

Najwiekszym problemem przy organizacji ligi sa sami gracze . Zawsze znajdzie sie ktos kto olewa lige lub rezygnuje po kilku spotkaniach . Przed rozpoczeciem ligi musi byc zrobiony regulamin aby kazdy kto sie bedzie chcial zapisac zapoznal sie z nim i dopiero wtedy podjal decyzje .

Error liga w F1 ma troszke inna forme tam spotyka sie 8 graczy w okreslonym dniu i o okreslonej godzinie niestety w lidze fifa tego nie osiagniesz . Moim zdaniem lige powinny prowadzic dwie no moze trzy osoby , ktore zrobia strone, napisza konkretny regula\min i ktore beda odpowiadaly za zrobienie terminarzy , wpisywanie wynikow , rozstrzyganie sporow innymi slowy beda odpowiadaly za cala organizacje . Z doswiadczenia wiem takze , ze utrzymanie np 4 lig ze spadkami i awansami jest utopia , no ale probowac zawsze warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o ligę chodzi to myślę, że dobrym posunięciem byłoby przygotowanie jej już pod FIFA 12. Premiera już za 2 miesiące, do tego czasu zebralibyśmy chętnych, ich drużyny, podzielili na ligi, umieścili wszystko w stosownym miejscu. W sam raz zastanie nas premiera i nic tylko grać :) A, że gameplay w 12 ma być mocno przebudowany - ciekawsza rywalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Dobre!

W sumie to nie maja kogo dac, nasi pilkowcy to trampkarze w porownaniu do sredniakow europejskich. Nie powinni wogole dawac polskiej okladki bo tylko wstyd.

Piszczek to na chwilę obecną, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, który gra regularnie (praktycznie przez 90min spotkania) w dużym zagranicznym klubie oraz w mocnej lidze jaką bez wątpienia jest Bundesliga.

Nie bez powodu został uznany najlepszym prawym obrońcą Bundesligi, razem z P. Lahmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega wątpliwości, że na obecną chwilę Piszczek to nas najlepszy piłkarz. Jednak po ostatnich wydarzeniach związanych z jego osobą wątpię aby był na okładce. Dla wielu zwykłych zjadaczy chleba niezbyt dobrze by się kojarzył i mogliby nie kupić gry. Tak jak wcześniej napisałem, pewnie Szczęsny. Chyba, że pójdą po kogoś innego, może do powracającego do formy Boruca, może po przyzwoitego Obraniaka, może do Kuszczaka^^. Ciężko w tym roku przewidzieć kto będzie na okładce, o tym dowiemy się dopiero po połowie Sierpnia,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał rydz87. Piszczek to nasz najlepszy zawodnik i zasługuje na bycie na okładce. No, ale on jest znany, więc to on jest głównym skorumpowanym i złym polskiej piłki. Media każdemu dupę obrobią, a dyskwalifikacja Piszczka przez PZPN zakrawa na ponury żart. Najlepiej niech ściągną kolejnego murzyna, którego wujek ma brata polaka i dadzą mu polskie obywatelstwo. Obecnie to chyba jedyny polski piłkarz, który znaczy coś w klubie w jednej z 4 najlepszych lig i nie stoi w bramce. No, ale to Łukasz P. Nie ma zmiłuj w tym kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że na okładce będzie Robert Lewandowski, gdyż ostatnio jest to najbardziej medialny polski piłkarz.Przypominam, że to On brał udział w turnieju talentów Coca-Cola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że na okładce będzie Robert Lewandowski, gdyż ostatnio jest to najbardziej medialny polski piłkarz.Przypominam, że to On brał udział w turnieju talentów Coca-Cola.

On już był na okładce, bodajże FIFY 10.

Wg mnie najbardziej zasługują na bycie na okładce Piszczek i Szczęsny. Choć równie dobrze mogą dać Eugena Polańskiego. Nie powinno się oceniać gry po okładce, więc nie ma to szczególnego znaczenia kto na niej będzie. I tak wszyscy kupią tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał rydz87. Piszczek to nasz najlepszy zawodnik i zasługuje na bycie na okładce. No, ale on jest znany, więc to on jest głównym skorumpowanym i złym polskiej piłki. Media każdemu dupę obrobią, a dyskwalifikacja Piszczka przez PZPN zakrawa na ponury żart. Najlepiej niech ściągną kolejnego murzyna, którego wujek ma brata polaka i dadzą mu polskie obywatelstwo. Obecnie to chyba jedyny polski piłkarz, który znaczy coś w klubie w jednej z 4 najlepszych lig i nie stoi w bramce. No, ale to Łukasz P. Nie ma zmiłuj w tym kraju...

A dlaczego to niby ponury żart ? Każdy jest równy wobec prawa przyjacielu, nie ma wyjątków. Nie umniejszam absolutnie umiejętności Piszczka bo piłkarzem jest bardzo dobrym ale nie powinno to wpływać na decyzje co do jego wcześniejszych wybryków. Brak kary za korupcje byłby tylko i wyłącznie przyzwoleniem na takie zachowanie i stałoby się to normą w polskiej piłce nożnej. Co do samej okładki ja liczę na to, że obok Rooneya znajdzie się Wojtek i Jack W. Słusznie również zauważył kolega że nie ważne kto będzie na okładce bo i tak grę kupimy ale co sobie pogadamy to nasze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fejsbuka EA:

On the cover of the Polish version of the game appears Szpakowski Dariusz and Wlodzimierz Szaranowicz

:P

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ligi i mojej wizji tego przedsiewziecia.

Ogolnie ja przepraszam ale nie jestem zainteresowany jakims tworzeniem nowych stron dla fify12 i wogole takich rzeczy. Jak cos robic to tutaj na forum. Robimy np lige skladajaca sie z 20 osob. Wybieramy sobie z druzyn ktore maja po np 4 gwiazdki i wybieramy kto pierwszy ten lepszy (oczywiscie organizatorzy podaja pule zespolow). Nastepnie wymyslamy ze robimy np po 4-5 kolejek w tygodniu. Od poniedzialku do soboty ludzie musza rozegrac mecze, kazdy mecz ma byc opisany przez gospodarza na zasadzie wynik strzelcy kartki i krotki komentarz meczu. W niedziele organizatorzy wszystko ogarniaja i jest nowa tabela w poniedzialek. Innymi slowy w 2 miesiace rozgrywamy sezon i potem mozna sie bawic w spadki i awanse... Do prowadzenia ligi takiej jest potrzebne kilka osob wiec ewentualnie prosze sie zglaszac.

Moze z kolei cos gra sama oferuje w tym aspekcie ligowym wiec byc moze da rade cos takie zrobic z uzyciem gry i wowczas wszystko jest ustawione i zorbione odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibbson

Nie umniejszam winy Piszczka za to co zrobił. Media i tak już go zeszmaciły do roli pana z kropką w nazwisku. Przysłowiowy Kowalski idąc do sklepu i widząc okładkę Fifa 12 nie zobaczy świetnego prawego obrońcy grającego w znaczącym klubie, tylko krętacza, polaczka, fryzjera, czy kij wie kogo jeszcze. Zauważ, że od początku całej tej afery to właśnie jemu dostaje się najbardziej po dupie, a On był tylko pionkiem w tym skorumpowanym gównie. Dał kopertę, bo musiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze z kolei cos gra sama oferuje w tym aspekcie ligowym wiec byc moze da rade cos takie zrobic z uzyciem gry i wowczas wszystko jest ustawione i zorbione odrazu.

Error, z tego co się orientuję to w FIFIE 11 i 10 była możliwość stworzenia Ligi Online w samej grze i to gra wszystko tam ogarniała, więc chyba w najnowszej edycji takiej możliwości z pewnością nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error, z tego co się orientuję to w FIFIE 11 i 10 była możliwość stworzenia Ligi Online w samej grze i to gra wszystko tam ogarniała, więc chyba w najnowszej edycji takiej możliwości z pewnością nie zabraknie.

Fifa 11 oferuje cos takiego jak liga ale jest to tak dennie rozwiazane , ze szkoda slow . Po pierwsze widaoczne jest tylko kilka ostatnich wynikow , po drugie nie ma terminarza , po trzecie nie ma pelnej tabeli a sam interface tej ligi jest tak zrypany , ze szkoda slow. Powiem Wam , ze jestem niemile zaskoczony tym , ze gra taka jak Fifa nie oferuje mozliwosci stworzenia ligi z prawdziwego zdarzenia , takiej gdzie bedzie pelna tabela , gdzie bedzie mozliwosc sprawdzenia wszystkich wynikow oraz gdzie beda zliczane zolte i czerwone kartki

Jesli chodzi o lige , ktora nie bedzie miala swojej strony tylko bedzie obslugiwana z poziomu forum to szczerze mowiac nie widze mozliwosci aby sie takowy twor utrzymal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×