Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

FIFA jest gra niesamowicie dobra pod wzgledem technicznym i nie trzeba jej wprowadzania kolejnych innowacji, a balansu. Ja chce wyeliminowania nadludzkich bramkarzy, przez ktorych strzaly sa ograniczone. Weliminowania dokladnych podan gora i usuniecia podbijajacej sie pilki przy kazdym podaniu po ziemi. A ci beda sie koncentrowac na wszawym kinektcie i zbednym Move, zamiast dopracowywania gameplayu - jesli to tak bedzie wygladac ta gra dla mnie umarla(przynajmniej do czasu, az sobie poukladaja priorytety w glowie).

Dokladnie, ale to jest wlasnie EA sports zamiast poprawiac bledy i glitche, to dodaja nowe i niepotrzebne nikomu bajery, ktore pozniej okazuja sie byc kolejnymi elementami gry do poprawki. Dla mnie FIFA na next geny to od samego poczatku byly rozgrywki klubowe online, praktycznie w nic innego nie gralem, po naprawde udanych latach gry w F09/F10 w kluby z naprawde wielkimi sukcesami, jakie bylo moje zaskoczenie, gdy wyszla F11.., do dzisaj nie potafie tego zrozumiec co EA zrobilo z klubami. Ludzie grajacy bramkarzami w pelnia na auto, (trzymasz jeden przycisk a on broni wszystko).., system podan np ,,chce podac do goscia blisko mojego grajka, a pilka leci z 2 metry od niego". W F11 w klubach nie ma juz tej swobody i miodnosci z grania, dla mnie w tym roku to byl koszmar, nawet dostalem oferte gry dla Cool Runnings, ale odmowilem bo sprzedawalem w tym czasie juz FIFE 11, a to o czyms swiadczy. Jezeli nie zrobia cos z bramkarzami i systemem podan + wiele innych spraw, to bedzie znowu kolejny rok, ktory ja odpuszczam i gram w kluby NHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Fifa 11 odniosła sukces i zdaje się, że zasłużony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Fifa 11 odniosła sukces i zdaje się, że zasłużony :)

Ja grajac ze znajomymi na jednej konsoli lubie pograc w FIFE11, ale to co sie dzieje z gra 1na1 online to jakas porazka. Systemowo gra jest lepsza od 10, ale online calkowicie to rozpie*, zamienia sie w gre bledow i przypadkow. Dla mnie teraz jedynym sluszny tryb online to Wirtualne Kluby i tylko on trzyma przy fifie.

Chwala im za wproawdzanie nowosci do gry, ale "co za duzo to i swinia nie zezre".

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co było lepsze w 10tce jeżeli chodzi o online? Pytam, bo ja zaczynałem od World Cup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

mniej bledow. glitchow oraz rozlanczen z przeciwnikiem. Lepsze strzaly z dystansu.

@temat

jak dla mnie musza poprawic strzaly z dystansu bramkarzy bo na manualu nie da sie grac z bramkarzem klasy realu czy barcelony. Odpal gre na manual i juz nie jest tak latwo i nudno, gra nabiera innych kolorow i dopiero jest prawidziwa gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 11 PS3 Liga "On-line"

284a6e6e87bbb728m.jpg

1. Regulamin

* Każdy musi przestrzegać regulaminu za nieprzestrzeganie grozi wyrzucenie z ligi lub punkty karne

* Liga składa się z 10-16 drużyn (zależne od zgłaszających się). W każdej rundzie będą rozgrywane mecze od 9-15 w zależności ile drużyn się zgłosi. Punktacja meczów to : Zwycięstwo - 3 , Remis - 1 , Przegrana - 0 .

2. Terminarz i Rozgrywki

* Liga wystartuje 8 lipca. Do 7 lipca będą przyjmowane zgłoszenia. Maximum drużyn w lidze 16. W jednej rundzie maximum meczy będzie wynosiło 15.

Punktacja : Zwycięstwo - 3 p. , Remis - 1 p. , Przegrana - 0 p. .

* Terminarz będzie przewidywał dwa dni na rozegranie meczu. Jeżeli w tym czasie nie będzie mogła jedna ze stron rozegrać meczu proszę zgłaszać to dzień przed zbliżającą się kolejką do stolar17 ( PSNID : stolar17 GG : 780524 pisać nawet jak niedostępny ) i wtedy mecz będzie przesunięty o max. 7 dni po dogadaniu się przeciwników.

* Wszystkie mecze powinny być rozegrane w określonych dniach. Jeżeli jeden z graczy nie będzie odpisywał drugiemu wtedy proszę pisać do stolar17 ( na PSN lub GG obojętnie ) wiadomość o treści : Gracz o nazwie (podajemy nazwe PSNID) nie odpisuje na wiadomości. Wtedy wysyłam wiadomość do takiej osoby jeżeli nie uzyskam odpowiedzi zostaje uznany walkower. Proszę przed zbliżającą się kolejką dogadywać w sprawie meczy.

* Po rozegranym meczu obaj gracze zobowiązani są wysyłać wiadomość do stolar17 ( PSN lub GG) o meczu. Przykład : ( PSNID Gospodarza ) 3 : 1 (PSNID Gościa) Mecz przebiegł do końca lub Mecz został rozłączony ale dokończony . W wypadku kiedy mecz zostanie rozłączony do minuty 65 mecz zostaje rozegrany ponownie z takim samym stosunkiem bramek. Przykład : Gra rozłączyła się w 15 minucie przy wyniku (gospodarz) 1:0 (gość) . Mecz zostaje wznowiony tylko że "gość" musi dać sobie strzelić jedną bramkę ! Jeżeli gra rozłączy się po 65 minucie mecz jest dogrywany z takim samym stosunkiem bramek tylko że czas meczu ma wynosić 90 - (minuta w której rozłączył się mecz).

* Graczowi któremu "przypadkiem" będzie się rozłączała gra (max. 2 razy) zostanie on usunięty z ligi !

3. Kluby itp.

* Gramy tylko klubami nie reprezentacjami !

* Taktyki, ustawienia i składy dowolne !

4. Kartki

* Graczom którym mecz się rozłączy a ich zawodnik będzie miał czerwoną kartkę (żółta kartka też) oczywiście musi ją ponownie dostać (ten sam zawodnik) . Mecz który został rozłączony przy rzucie karnym musi być wznowiony też rzutem karnym. Czyli jednym słowem to co było przed rozłączeniem meczu musi być po jego wznowieniu .

Zapisy trwają do 7 lipca 2011 roku. Proszę podawać zgłoszenia ze swoim ID z PSN, numerem GG i klubem którym chcesz grać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie przeciwko bramkarzowi co ma overall 91 nie ma praktycznie sensu, chyba że ten jest kompletnym idiotą. Wyprowadza się po 10 i więcej akcji w klubie, a taki leszczyk stopuje wszystko co nie spadnie mu za kołnierz. Dosłownie cyborg. Sam Casillas na 1v1 ma 88 przez co łapie czasem piłki, których w życiu by nie wyjął.

Same zmiany idą zdecydowanie w dobrym kierunku, bo nie ma już klepki przez całe boisko za co chwała EA, ale niektóre zagrania są całkiem z dupy. Dla mnie ideałem byłoby poprawienie tych nieszczęsnych GK w klubach, ulepszenie systemu podań i zbalansowanie wszystkich zagrań. Czasem krew zalewa jak na poziomie 4,5k pkt. trafia się typ grający Realem Madryt i jego gra sprowadza się do schematu: odbiór -> podanie do Xabi Alonso, Diarry -> lob przez pół boiska, bo i tak Kryśka tam zawsze się znajdzie. No i liczę, że ten nowy system obrony wzmocni grę w obronie, a nie sprawi, że pierwszy sprawniejszy drybler będzie wbijał po 5,6 bramek na mecz. I to z moich narzekań i zachcianek byłoby tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się powtarzać, ale większość tych problemów nie dotyczy gry na manualu. Gra sprawia frajdę i jest bardziej prawdziwa. Nie ma kosmicznych piłek do przodu i idealnych strzałów po idealnych wrzutkach. Jedyny minus? Trudno znaleźć przeciwnika online który też gra na ręcznych ustawieniach. No i ciężko się na początku nauczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gronie moich znajomych, nie mam ludzi grajacych na moim poziomie, wiec jak juz przychodza do mnie to nie chca grac w sportowki xD. Co do FIFy ja sie wypowiadam odnosnie klubow bo to mnie tylko interesuje. W FIFIE 09 i 10 w klubach liczyly sie umiejetnosci, i nie bylo przypadkowych i slabych druzyn w czolowce. Wystarczy spojrzec na rankingi w FIFIE 11 80% tych druzyn nie byloby w TOP 50 gdyby nie ,,SUPERMAN BRAMKARZ". EA poszlo w kierunku robienia gier dla noobow i ,,casuals" , niestety jest to odczowalne tez w tym roku w NHL 11, a wiec nie tylko FIFA. Juz naprawde nie ufam EA i dla mnie jest to wielka niewiadoma co nam zaserwuja w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qim>>> Nie liczyłbym na zmianę gry bramkarzy, którzy zawsze tak grali, nawet w zamierzchłych latach dziewięćdziesiątych. FIFA tak ma i raczej to się nie zmieni.

EA poszlo w kierunku robienia gier dla noobow i ,,casuals" , niestety jest to odczowalne tez w tym roku w NHL 11, a wiec nie tylko FIFA. Juz naprawde nie ufam EA i dla mnie jest to wielka niewiadoma co nam zaserwuja w tym roku.

Poszła? Zawsze tak było. Nie tylko w grach sportowych, choć FIFkę ratuje sterowanie manualne, ale i tak ludziska w sieci grają na automacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFkę ratuje sterowanie manualne

Sterowanie jak sterowanie ale powinni jakoś zaprogramować grę by pomagała lepszym piłkarzom.

Rozumie że podanie za plecy KAKI to moja wina ale to jest śmieszne jak piłkarze pokroju Ronaldo, Mesi podają za plecy gra powinna jakoś leciutko polepszać podania zawodników powiedzmy ponad 80.

Zawodnik z polskiej ligi bym się nie zdziwił jak zagra za plecy ale jak barca podaje nie celne to już jest śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi KopaczK o grę w klubach. Jak bramkarz ma 91 i gra nim żywa osoba to nie idzie bramki strzelić. Łapie wszystko - istny superman. Jeśli już gra AI o podobnych parametrach to jest już łatwiej. I jak ktoś już napisał w tym wątku, że marny klub grający totalny syf z GK 91 potrafi dojść do 5k pkt bardzo szybko. W 1v1 online ten problem, aż tak bardzo nie przeszkadza, bo GK gra AI, a nie człowiek. No i tylko Casillas ma 88, więc idzie żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, trochę na boku : czy fifa 12 (i wcześniejsze) zakupione np. na zavi, the hut mają wersję multilanguage - czyli czy jest tam np.język polski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła? Zawsze tak było. Nie tylko w grach sportowych, choć FIFkę ratuje sterowanie manualne, ale i tak ludziska w sieci grają na automacie...

Całe życie gram na krzyżaku i na automacie i nie zamierzam tego zmienić. Nie czuję się z tego powodu jak noob. Nagle wszyscy zaczęli grać na manualu i hejtują tych którzy ich ogrywają grając na automacie...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: ) to chyba zależy od strefy dla której gra została wydana ; )

Edytowane przez Dajgosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie gram na krzyżaku i na automacie i nie zamierzam tego zmienić. Nie czuję się z tego powodu jak noob. Nagle wszyscy zaczęli grać na manualu i hejtują tych którzy ich ogrywają grając na automacie...

Nie ma nic zlego w asystach, gdy sa wywazone odpowiednio. Tu niestety to przegiecie. Jesli EA pojdzie po rozum do glowy to zrobi cos w koncu z bezwladnoscia i zawodnicy beda reagowac na zmiany kierunku biegu zgodnie z prawami fizyki, podania nie beda idealnie dokladne. Wtedy asysty nikomu nie beda przeszkadzac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie gram na krzyżaku i na automacie i nie zamierzam tego zmienić. Nie czuję się z tego powodu jak noob. Nagle wszyscy zaczęli grać na manualu i hejtują tych którzy ich ogrywają grając na automacie...

Czy ktoś Cię do tego zmusza? Na pewno nie ja. Graj jak lubisz. ;)

EDIT:

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne spodobał mi się ten filmik, z reguły ich nie oglądam bo tylko przelewają tam wodę. Ten za to przypadł mi, ponieważ często gram karierę jak tylko dostanę nową fifkę do ręki, i gra z sztuczną inteligencją mocno się liczy. Dobrze, że się za to zabrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa-soccer-12-20110708035341332.jpg

Essien reprezentuje taki poziom jakiego oczekiwalbym od kazdego zawodnika w obecnej generacji, vizualny oczywiscie.

Po wiecej screenow zapraszam tu:

http://uk.media.xbox360.ign.com/media/106/106070/imgs_1.html

W tym zdjecia stadionu Juve, zdjec z Manager Mode i z meczu.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda, ale niestety nie są to zrzuty ekranu, a przygotowane "shopki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarz Drogby również niczego sobie. Shopki nie shopki, ale tekstury twarzy pozostaną te same. Czekam z niecierpliwością na konkretny gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was chłopaki. Co mi po ryju Drogby? Grając w Fifę nigdy nie zwracam uwagi na twarze zawodników bo i tak ich po prostu nie widać. Może na PS4 będzie z tym lepiej ale narazie skupmy się na GRYWALNOŚCI i poprawkach, które mieli wprowadzić. To są nic nie warte jpegi. Nic z nich nie wyczytamy, nawet kibice rozmazani. Bez urazy Smalec.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was chłopaki. Co mi po ryju Drogby? Grając w Fifę nigdy nie zwracam uwagi na twarze zawodników bo i tak ich po prostu nie widać. Może na PS4 będzie z tym lepiej ale narazie skupmy się na GRYWALNOŚCI i poprawkach, które mieli wprowadzić. To są nic nie warte jpegi. Nic z nich nie wyczytamy, nawet kibice rozmazani. Bez urazy Smalec.

Jeżeli FIFA ma być najlepszą symulacją piłki nożnej, to każdy element gry musi być na najwyższym poziomie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, grafika to element, ktory rowniez ma sie rozwijac. Ja chce widziec poprawe graficza w miare mozliwosci obecnej generacji, zarowno jak i gameplayowa. Tu akurat nic sie nie da ocenic po obrazkach oprocz grafiki. Sa zdjecia moge je ocenic, bedzie gameplay to powiem co o nim mysle. Roznice gameplayowe sa zapowiedziane, a co z nich wyjdzie sprawdzimy na gamescom i przy demie.

Kielczan nie sadze, zebys nie zwracal w ogole uwagi na grafike w koncu mogli bysmy grac dalej w sensible soccer i siwetnie sie bawic...

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarze są okej. Cieszę się, że cały czas starają się je ulepszać. Wiadomo, nie będzie im się chciało co roku jeździć po obozach i robić te sesje z zawodnikami, bo na to potrzeba i czasu i kasy. Pamiętam jak kiedyś w FIFA na PC ściągałem sobie twarze haha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×