Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

nieaktualne

Edytowane przez Jakov.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie da się połączyć z ea a jak juz się uda to ZA KAŻDYM RAZEM zrywa mi połączenie w trakcie meczu (internet na kompie działa idealnie). Ma ktoś tak samo??? Co zrobić??? Bardzo proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Mam pytanko. Czy jest możliwość zagrania meczu na jednej konoli przeciwko komuś z neta? Tzn.: ja razem z kolegą na jednej konoli (2 pady) możemy zagrać przez neta? Jeżeli tak to jak?

Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie da się połączyć z ea a jak juz się uda to ZA KAŻDYM RAZEM zrywa mi połączenie w trakcie meczu (internet na kompie działa idealnie). Ma ktoś tak samo??? Co zrobić??? Bardzo proszę o pomoc!!!

U mnie to samo od około 3 tygodni problem z serwerami nie moge się połaczyć albo często zrywa w trakcie meczu dawniej nie miałem żadnych problemów i też nie wiem co może być przyczyną.W ogule jak grałem w fife 11 to serwery lepiej działały nie wiem czy z 5 razy mnie rozłaczyło a grałem ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... pamiętam w fifie 9 i 11 miałem może jedną zwieche a grałem ponad rok na każdej. Jeżeli tego nie zrobią to zapomnę o fifie 13 w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pewien kłopot z graniem po sieci.. mianowicie bez problemu i szybko znajduje mi przeciwnika czy to w sezonie pojedynków czy w FUT. Nie mogę jednak pograć praktycznie z nikim ze znajomych..o co kaman? Jakie powinny być ustawienia sieci w ps3?

Zaznaczam, że mam zewnętrzne ip i firewall na routerze wyłączony, znajomi mają zew ip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie naliczają mi się punkty doświadczenia po meczach? Punkty za zapisanie formacji czy wejście do gry naliczają się prawidłowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że po tylu latach z Fifą, stwierdzam iż ta gra to jest żenada. Serwery EA, wyrzuca co chwile, ustawiony mam router elegancko (nie byle jaki), grając kluby zazwyczaj raz na 2/3 mecze wyrzuci albo kogoś od nas albo kogoś od przeciwnika. Po ostatniej cudownej łatce moja konsola zaliczyła więcej zwiech niż przy całym czasie spędzonym przy innych grach. Już nie mówię o samej grze, grając 5* drużynami (już dawno nie gram) rzadko wygrywa ten który jest lepszy, a ten któremu wpadnie bramka z dupy ale o tym już było tu mówione więc nie ma co dyskutować. Fajnie by było jakby KONAMI się troche postarało i zrobiło fajnego PESa, pewnie po raz pierwszy w życiu bym sie na niego skusił...

Edytowane przez Xalen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy XD , w starszych fifach albo PESie juz sam nie wiem gdzieś była opcja że jak prowadze atak to wciskam np (Nie jestem pewien ) L2 i zawodnicy mi sie ustawiaja najblizej bramki jak się tylko da w Fifa 12 jest taka opcja ? bo naprawdę bez tego tak mi z dupy się gra ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że po tylu latach z Fifą, stwierdzam iż ta gra to jest żenada. Serwery EA, wyrzuca co chwile, ustawiony mam router elegancko (nie byle jaki), grając kluby zazwyczaj raz na 2/3 mecze wyrzuci albo kogoś od nas albo kogoś od przeciwnika. Po ostatniej cudownej łatce moja konsola zaliczyła więcej zwiech niż przy całym czasie spędzonym przy innych grach.

Na Xie nie mam takich problemów, więc nie wiem czy to nie wina PSN.

Już nie mówię o samej grze, grając 5* drużynami (już dawno nie gram) rzadko wygrywa ten który jest lepszy, a ten któremu wpadnie bramka z dupy ale o tym już było tu mówione więc nie ma co dyskutować. Fajnie by było jakby KONAMI się troche postarało i zrobiło fajnego PESa, pewnie po raz pierwszy w życiu bym sie na niego skusił...

Tak już bywa, to że masz 10 strzałów, a przeciwnik 2 nie znaczy, że od razu wygrasz. Starczy się dobrze bronić + jakaś kontra i... możesz wygrać LM jak Chelsa lub Euro jak Grecja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie naliczają mi się punkty doświadczenia po meczach? Punkty za zapisanie formacji czy wejście do gry naliczają się prawidłowo...

U mnie, gdy gram w Sezonach pojedynkow zalicza PD normalnie. Ale gdy gram w FUT to zalicza mi ostatnio srednio raz na 3-4 rozegrane mecze. Nie wiem co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoja fifa 2012 na ps3. Mianowicie od wczoraj po strzeleniu kazdej bramki wlacza sie powtorka (tryb jej zapisu) z ktorego nie udaje sie wogole wyjsc!!! zarowno w meczu jak i na arenie. metoda prob i bledow doszedlem do tego ze mozna zmienic nr kontrolera i tylko .wtedy mozna wyjsc z zapisu powtorki i powrocic do meczu, niestety dziala to tylko w przypadku gry dwoch urzytkownikow albo jak ja strzele bramke komputerowi. w przypadku gdy komputer strzeli ta opcja juz nie dziala.czy ktos kiedys spotkal sie z podobnym problemem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co mają dodatek EURO 2012.Opłaca się go kupić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co mają dodatek EURO 2012.Opłaca się go kupić???

Tak jesli kupisz go na dwie osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granie meczów w trunieju/turniejach UT punktów PD nie ma. Za granie w trybie kariery (zagrałem mecz towarzyski i superpuchar) punktów nie ma (kariere ostani raz grałem 3 miesiące temu). Z zagranie szybkiego meczu punktów PD nie ma :)

Otrzymuję punkty tylko za za granie meczów towarzyskich w UT i to aż 200 :) żyć nie umierać :)

Czy wbicie trofeum 50 h z fifą, zalicza wszytskie mecze, te z UT też?

Edytowane przez ps321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granie meczów w trunieju/turniejach UT punktów PD nie ma. Za granie w trybie kariery (zagrałem mecz towarzyski i superpuchar) punktów nie ma (kariere ostani raz grałem 3 miesiące temu). Z zagranie szybkiego meczu punktów PD nie ma :)

Otrzymuję punkty tylko za za granie meczów towarzyskich w UT i to aż 200 :) żyć nie umierać :)

Czy wbicie trofeum 50 h z fifą, zalicza wszytskie mecze, te z UT też?

Niestety nie, jakby tak było to trofeum to dawno by gościło już na mojej liście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granie meczów w trunieju/turniejach UT punktów PD nie ma. Za granie w trybie kariery (zagrałem mecz towarzyski i superpuchar) punktów nie ma (kariere ostani raz grałem 3 miesiące temu). Z zagranie szybkiego meczu punktów PD nie ma :)

Otrzymuję punkty tylko za za granie meczów towarzyskich w UT i to aż 200 :) żyć nie umierać :)

Czy wbicie trofeum 50 h z fifą, zalicza wszytskie mecze, te z UT też?

Nie. Trzeba się pomęczyć w innych trybach gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że że można dołączyć do trybu kariery ligi stworzone w Creation Centre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie mi polecić jakiś gamepad na ps3, oczywiście będzie mi praktycznie potrzebny tylko do fify...

Oryginalny ma jak dla mnie za blisko gałeczki i mi się ześlizguje ;/

Lepiej gra mi się na padach z xboxa ale nie chcę zmieniać konsoli.

Może macie coś do polecenia i gdzie można kupić... kumpel z Irlandii przywiózł fajnego pada do ps3 na wifi, z układem jak w xbox oraz z okleiną gumową aby się ręka nie ślizgała. (podobna nowsza wersja jest z nadmuchem aby się ręce nie pociły :P), niestety jednak nie mogę go znaleźć nigdzie na polskich stronach internetowych... Może macie coś fajnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ostatnio coraz bardziej także grając na PS3 miałem zwiechy, podczas wejścia w mecz nie uruchamiało go i pomagał tylko reset... Ostatnio kupiłem fife 12 na xboxa i tam gra uruchamia się o wiele szybciej, każde menu np. po meczu w sezonach uruchamia się o wiele szybciej, gra się nie zawiesza i ładniej wygląda, na tym samym kablu i tv. Trzeba się już przyzwyczaić nowa łatka ukaże się koło października jako FIFA 13 :))) A jeżeli macie możliwość grania na xbox w fife- polecam mimo tego, że pad jest gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam mimo tego, że pad jest gorszy.

Na Xboxie pad jest gorszy? co za bzdura

Do Fify o wiele lepiej mi sie gralo, palec tak sie nie slizga i w ogole...

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palec tak sie nie slizga i w ogole...

to sobie kup nakładki na analogi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×