Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie naliczają mi się punkty doświadczenia po meczach? Punkty za zapisanie formacji czy wejście do gry naliczają się prawidłowo...

mam ten sam problem wie ktos ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem wie ktos ocb?

bo jest dzienny limit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jest dzienny limit ;)

wiem ze jest dzienny limit ale w tym momencie mam zdobyte dzienne pkt 20 a zagralem 3 mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio mam taki dylemat czy kupić FIFĘ 12... Naprawde mi się podoba, boję sie tlyko o to czy nie będzie monotonna i czy po prostu nie poczekac na FIFE 13, tylko 5 miesiecy. I czy oplaca sie dokupic FIFA12 EURO DLC?

Jakie 5? Przecież wychodzi we wrześniu. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kupiłem:) Mam nadzieję, że pozytywne wrażenia będą, gdyż demo wprost uwielbiałem a FIFA Street wciąż ląduje w moim dysku od czasu do czasu. Gram na manualu, jeżeli ktos chce dodac, to nick taki sam jak na ps3site.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym i nie umie sobie jakoś tego wyobrazić, więc zapytam tutaj. Mam taką sytuację, że mam nowe playstation (stare zepsute) i pytanie czy będę musiał kupować nowyh online pass do fify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym i nie umie sobie jakoś tego wyobrazić, więc zapytam tutaj. Mam taką sytuację, że mam nowe playstation (stare zepsute) i pytanie czy będę musiał kupować nowyh online pass do fify?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym i nie umie sobie jakoś tego wyobrazić, więc zapytam tutaj. Mam taką sytuację, że mam nowe playstation (stare zepsute) i pytanie czy będę musiał kupować nowyh online pass do fify?

Wszystko masz przypisane do konta PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM MEGA WIELKI PROBLEM Z FIFA RAZEM Z KUMPLEM ;)

OTÓŻ TO GDY ZAPRASZAM KUMPLA DO WSPÓLNEJ GRY TO PISZE WCZYTYWANIE A PÓZNEJ błąd łączenia z grą .

kumpel mnie też tak zaprasza i też ten sam błąd mam ja robimy to w meczach towarzyskich i w ulimate team i ciągle ten błąd ; (( kurde nawet nie można za takie pięniądze w necie pograc żenada może macie jakieś podpowiedzi jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TERAZ NOWY BŁĄD połączenie z przeciwnikiem zostało przerwane pomoże KTOŚ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa12 to chyba jest jeden wielki błąd... U mnie gra zawiesza się na Arenie, pomiędzy pojedynkami online... Pozdro dla cierpliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zawiesza się na arenie, w menu, w pojedynkach, czasami sama gra a nie raz zacina mi konsole. Cud gra, nie wiem za co ja dałem 200zł. Już nie mówie o tym że grając wirtualne kluby online, bardzo często kogoś wyrzuci. I to nie zależy od internetu bo wyrzuca zarówno mnie, jak i ludzi z USA czy innych krajów. Jeden wielki ch*j z tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem,ponieważ dzisiaj chciałem zobaczyć cenę paczki kart na Ultimate Team i wszedłem na PS Store i się zacięło. Przez jakieś 2-3 minuty leciała muzyka z Fify i animacje,tylko był

zaciemniony ekran i ładowało się to kółko od czasu do czasu... I jak skończyło się ładować to pokazało się PS Store i nagle wyskoczył błąd zaczynał się na 80 i dalej jakieś cyferki... Jak naciskało się kółko,żeby wyjść to od razu pokazywał się ten błąd i nic nie dało się zrobić,więc zresetowałem konsolę. Wchodzę potem i w Fifie pokazuje mi żebym wpisał Online Pass. Wpisywałem i nic. Ściągnąłem go i znowu ten błąd z PS Store. Zresetowałem konsolę 2-gi raz i wszedłem w PS Store i pokazał się ten błąd. Wchodzę w Fifę i nadal to samo :|

Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Online Pass-em także miałem ten sam problem co Ty. Samo przeszło, chyba za trzecim uruchomieniem wszystko było już ok(wystąpił błąd, ale nie zablokowało mi to dostępu do usług sieciowych). ;)

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy tak narzekacie na ta gre...gralem na ps3 i w 11 i teraz w 12 i nigdy mi sie nie zdarzaly takie problemy...owszem raz mi sie zawiesila ale konsola off/on i bylo okej :D a podczas meczu to moze raz mnie rozlaczylo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałem sobie ściagnąć pare reprezentacji z creation centre. ale nie moge. Przy wyborze zespołu jest tylko przycisk "opublikuj". Kiedyś ściągałem ekstraklasa patch bez problemu.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Online. Otuż gdy wybieram tryb online, wyskakuje okienko z emailem i hasłem do konta ea. Wpisuję swoje passy i wyskakuje błąd. Dodam że jak loguje się na stronie ea wszystko chula. Ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie łączy z EA. Jak juz raz na 10 razy się uda to za minute znów rozłącza. Pare razy pojawila mi się też informacja o zużytym online passem i żeby wpisać kod (skąd mam go znać?). Pobrałem online passa jeszcze raz ale nic to nie dało :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzisiaj odpalam nowa Fife, zaczynam Ultimate Team, zagrałem jeden mecz a jako że jestem zachłanny, to sprzedałem 2 graczy(2 ma kontuzje) i pisze że nie wystarczająca ilość graczy... Nie mam wystarczająco duzo kasy na nawet najgorszych graczy, co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Możesz usunąć klub i zacząć od nowa (lepiej jakoś) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie Ultimate Team. Mam aktualnie bardzo dobrego zawodnika Macheda z wloch. sa 2 wersje jego. 1sza ktora mam to Macheda w Queens Park Rangers , a 2ga to w Manchesterze United. Moje pytanie brzmi czy moge posiadac 2 karty z tym samym zawodnikiem ale w innych realnych klubach? statystyki maja takie same, a ten z man utd kosztuje 2k wiecej niz ten z QPR. Obydwie maja 73 zgrania i sa rzadkie srebrne.

jeszcze 25mln i bedzie platynka.dobrze ze dodali puchar za 2k w UT.po 1 zdobyciu zmniejsza sie wygrana do 1100 za final.

fajny motyw mam.gram ciagle UT i niechcacy wyszedlem do menu fify.i omsknalem sie na padzie i wlaczylem demo euro 2012.wyszedlem z niego, wlaczam UT i w pucharze komentarz mam z Euro.szpakowski komentuje moj mecz ( Northampton vs Chelsea ) ze to cwiercfinalowy mecz euro 2012.teraz mam final 2012.jeszcze niech mi gratis trofeum wrzuci za wygranie euro 2012 klubem nierealnym :)

Edytowane przez Twarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty z herbami i strojami klubów podnoszą wartość klubu czy tylko sami zawodnicy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie Ultimate Team. Mam aktualnie bardzo dobrego zawodnika Macheda z wloch. sa 2 wersje jego. 1sza ktora mam to Macheda w Queens Park Rangers , a 2ga to w Manchesterze United. Moje pytanie brzmi czy moge posiadac 2 karty z tym samym zawodnikiem ale w innych realnych klubach? statystyki maja takie same, a ten z man utd kosztuje 2k wiecej niz ten z QPR. Obydwie maja 73 zgrania i sa rzadkie srebrne.

jeszcze 25mln i bedzie platynka.dobrze ze dodali puchar za 2k w UT.po 1 zdobyciu zmniejsza sie wygrana do 1100 za final.

fajny motyw mam.gram ciagle UT i niechcacy wyszedlem do menu fify.i omsknalem sie na padzie i wlaczylem demo euro 2012.wyszedlem z niego, wlaczam UT i w pucharze komentarz mam z Euro.szpakowski komentuje moj mecz ( Northampton vs Chelsea ) ze to cwiercfinalowy mecz euro 2012.teraz mam final 2012.jeszcze niech mi gratis trofeum wrzuci za wygranie euro 2012 klubem nierealnym :)

Nie da się mieć 2 takich samych zawodników nawet jeżeli są wersje z obu klubów.

A co do kolegi wyzej to nie ma sensu zwiekszanie wartosci klubu strojami i herbami nawet jezeli to dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz kupowac zawodnikow.herby nic niedaja.mialem ich mase jak robilem trofeum za 100paczek i potem na koncu wszystkie sprzedalem.zostawilem 1 wyjazdowe i 1 domowe koszulki i 1 herb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×