Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie doradzi co z tą moją rejestracją IWC ? :(

Turniej FIWC dobiegł już końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś coś podziałać żeby wyniki z FIFY 12 były widoczne na profilu na Facebooku?

w ustawieniach konsoli ustawiasz dane do FB i niestety tylko trofea ktore zdobedziesz beda sie wyswietlaly na twoim profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli było, ale jak zrobić żeby zawodnik nie biegł do piłki. Jest sytuacja, że piłka wyjdzie poza boisko, jest praktycznie nie do zatrzymania, a mój zawodnik za wszelką cene chce ją przyjąć, jak go powstrzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli było, ale jak zrobić żeby zawodnik nie biegł do piłki. Jest sytuacja, że piłka wyjdzie poza boisko, jest praktycznie nie do zatrzymania, a mój zawodnik za wszelką cene chce ją przyjąć, jak go powstrzymać?

Przytrzymaj :r2: + :l2:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z tymi punktami doświadczeń? Gram głównie online, czy te punkty można również gromadzić grając w innym trybie? Ogólnie to coś dziwnego się dzieje ostatnio, od wczoraj w ogóle mi punktów nie nalicza choć rozegrałem ponad 20 meczy i teraz trzeba mieć bodajże 5500 pkt żeby wejść na następny poziom. Wcześniej było to coś około 4500.

Mam znajomego, który gra w fifę na Xboxie o wiele rzadziej a ma tych punktów o wiele więcej ode mnie. Ło co kaman? Za co dostaję się ów punktów najwięcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z tymi punktami doświadczeń? Gram głównie online, czy te punkty można również gromadzić grając w innym trybie? Ogólnie to coś dziwnego się dzieje ostatnio, od wczoraj w ogóle mi punktów nie nalicza choć rozegrałem ponad 20 meczy i teraz trzeba mieć bodajże 5500 pkt żeby wejść na następny poziom. Wcześniej było to coś około 4500.

Mam znajomego, który gra w fifę na Xboxie o wiele rzadziej a ma tych punktów o wiele więcej ode mnie. Ło co kaman? Za co dostaję się ów punktów najwięcej?

Także sporo gram i mi nalicza prawie zawsze, nie raz odłączy mi się ten licznik z PD, ale to rzadko kiedy.

Gram online, a brat gra najczęsciej karierę czy też szybki mecz i zawsze nalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit punktów na dzień to 2000 o ile się nie mylę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Szukam graczy do nowo powstałego klubu: First to Fight.

Nie liczy się dla nas overall, a umiejętność gry zespołowej, i ogólny skill - wyzwania same często się robią podczas rozgrywania meczy.

Szukamy skutecznych napastników, kreatywnych pomocników i obrońców ze spokojem. Mile widzany headset.

Kontakt:

PSN - Jakov3k

GG - 8375488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj :r2: + :l2:.

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o del

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grając w tryb kariery bramkarzem, można w okienku transferowym zmienić barwy klubowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osób do meczów towarzyskich w FIFA 12 :) Mój nick w PSN: szczerkos.

Czekam na zaproszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj :r2: + :l2:.

Człowiek ma ponad 700 meczów rozegranych na F12 i jednak cały czas się uczy, hehe nie wiedziałem o takiej kombinacji, a jest ona przydatna. :)

BTW, jak zrobić żeby zawodnik podczas walki o piłkę w powietrzu starał się ją przyjąć a nie główkował? Przy główkach w środku pola używam R1 z kwadratem i rzadko kiedy piłka poleci dokładnie do innego zawodnika z mojej drużyny. Można jakoś piłkę skleić na klatę w powietrzu nie tracąc jej na rzecz przeciwnika, który ze mną walczy w powietrzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Śmieszny jest fakt, kiedy się gra, wszystko wciska sie automatycznie i jak trzeba rozpisać kombinacje przycisków do danej sytuacji to nagle czarna dziura :]

Zdaje sie że trzeba przytrzymać (nie klepać w niego) X w momencie przyjmowania piłki z powietrza. Wtedy zawodnik zamiast wybić, przyjmie ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

od pewnego czasu (około 2-3 tygodnie) mam problem z moją Fifą12. Mianowicie gra zawiesza mi się bez powodu. W trakcie meczu znika nagle komentarz i gdy chcę przejść do menu pauzy dostaje tylko pustą tapetę stadionu i jedyne co mogę zrobić to reset PSki. Takie zawieszenia występują w każdym miejscu - gra online, offline, menu, itd. TO tylko kwestia czasu. Czasem zawiesza się po 5 minutach czasem pozwala rozegrać nawet dwa mecze. Problem jest taki, że w UT mam już DNF na poziomie 0,50 i przestałem grać, bo co mecz mnie wywala. Dodatkowo problem jest taki, że po resecie PSka nie widzi płyty. Aby znowu ją widziała muszę albo ją wyłączyć i poczekać z godzinę lub dwie, albo włożyć płytę z inną grą i ją uruchomić. Wtedy czasem sie udaje. Nie mam natomiast żadnych problemów z innymi grami, zarówno ofline i online chodzą wyśmienicie i nic się nie zawiesza, jedynie FIFA i to tylko 12, bo fifa11 chodzi bez zarzutu. Płytę sprawdziłem i jest super czysta i bez najmniejszych zadrapań. Oprócz tego nie mogę się także zalogować na aplikację FUT Web. Przyjmuje mój login i hasło, ale wywala błąd i przerzuca na te stronę https://www.ea.com/soccer/services/authenticate/login. Miał ktoś z Was może podobny problem, albo może wie ktoś jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za każdą radę:)

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osób do meczów towarzyskich w FIFA 12 :) Mój nick w PSN: szczerkos.

Czekam na zaproszenia :)

a grasz moze na manualu?? Bo ja dopiero się uczę i mógł bym właśnie tak posparować z kimś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

Jak chcesz to ja moge czasem cos na manualu zagrac, id: fryz1916.

LwW/Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

Jak chcesz to ja moge czasem cos na manualu zagrac, id: fryz1916.

LwW/Tapatalk 2

Spoko to możemy jakiś sparing pierdzielnac... tylko ostrzegam, ze dopiero zaczynam przygode z manualem, ale wczesniej dlugo gralem na asystach ;).... ja jakby co to gram zazwyczaj wieczorami... wysle Ci pozniej zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik, w końcu sparingi są po to żeby się uczyć;) ja też grywam wieczorami z przerwami na mecze euro ostatnio także jakoś się złapiemy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najlepiej gac w przelaczaniu aotumatycznym ? reczne , wysokie pilki czy automat ? i wspomaganie jakie .. najlepiej dla pro graczy ta wiadomosc jest :P prosze o odp ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

od pewnego czasu (około 2-3 tygodnie) mam problem z moją Fifą12. Mianowicie gra zawiesza mi się bez powodu. W trakcie meczu znika nagle komentarz i gdy chcę przejść do menu pauzy dostaje tylko pustą tapetę stadionu i jedyne co mogę zrobić to reset PSki. Takie zawieszenia występują w każdym miejscu - gra online, offline, menu, itd. TO tylko kwestia czasu. Czasem zawiesza się po 5 minutach czasem pozwala rozegrać nawet dwa mecze. Problem jest taki, że w UT mam już DNF na poziomie 0,50 i przestałem grać, bo co mecz mnie wywala. Dodatkowo problem jest taki, że po resecie PSka nie widzi płyty. Aby znowu ją widziała muszę albo ją wyłączyć i poczekać z godzinę lub dwie, albo włożyć płytę z inną grą i ją uruchomić. Wtedy czasem sie udaje. Nie mam natomiast żadnych problemów z innymi grami, zarówno ofline i online chodzą wyśmienicie i nic się nie zawiesza, jedynie FIFA i to tylko 12, bo fifa11 chodzi bez zarzutu. Płytę sprawdziłem i jest super czysta i bez najmniejszych zadrapań. Oprócz tego nie mogę się także zalogować na aplikację FUT Web. Przyjmuje mój login i hasło, ale wywala błąd i przerzuca na te stronę https://www.ea.com/s...henticate/login. Miał ktoś z Was może podobny problem, albo może wie ktoś jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za każdą radę :)

Dzięki

kup sobie PES 2012, he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio mam taki dylemat czy kupić FIFĘ 12... Naprawde mi się podoba, boję sie tlyko o to czy nie będzie monotonna i czy po prostu nie poczekac na FIFE 13, tylko 5 miesiecy. I czy oplaca sie dokupic FIFA12 EURO DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio mam taki dylemat czy kupić FIFĘ 12... Naprawde mi się podoba, boję sie tlyko o to czy nie będzie monotonna i czy po prostu nie poczekac na FIFE 13, tylko 5 miesiecy. I czy oplaca sie dokupic FIFA12 EURO DLC?

w sumie, jak Ci się nie spieszy, to możesz poczekać te 5 miesięcy

DLC EURO - nie opłaca się, chyba, że na spółke z kimś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak najlepiej gac w przelaczaniu aotumatycznym ? reczne , wysokie pilki czy automat ? i wspomaganie jakie .. najlepiej dla pro graczy ta wiadomosc jest :P prosze o odp ...

Sprawdz jak ci bedzie wygodnie i tyle;)

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×