Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ci zależy to weź konsole i do innego tv podepnij, rozróżnisz gdzie problem. Jest jeszcze opcja kabla jakim łączysz ps3 z tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hdmi kablem lacze konsolke, a co do TV sprawdzilem wczoraj na innym i jest to samo ;d jakis fejk ze strony ustawien ps3, tak mi sie wydaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jakby ktos chcial pograc wieczorkami w fife 12 to zapraszam.Gramy po 22 mila atmosfera.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pomozcie mam problem z trofkiem 100 lat EA Sports. Mam ponad 2000 bramek a to za 20 goli nie wpadlo mial ktos podobny problem odpiszcie prosze tu lub na priv. Moj PSN id mielczar1712 jesli ktos chce pograc to tez pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem z WIRTUAL KLUB. A wiec gramy z kolesiami (4-5) z notami 75-83 w wirtualny klubem i nic nam nie wychodzi.Podania totalnie nie celne strzaly rowniez a obrona kuleje.Przeciwnikowi wychodzi wszystko podania do nogi z polowy boiska rzadko sie zdaza ze podanie nie jest celne.Mam nadzieje ze ktos pomoze nam co mamy zrobic aby chociaż te podania byly celne (moze jakies ustawienia mamy zle ustawione)Dodam ze poziom umiejetynosci mamy 10.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gra ktoś w fifke moj nick to bartep zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chetnie pogram z kims 1vs1 i zapraszam do wirtualnego klubu FC Kosmos moj nick na ps3 to sztochaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że nie przesiadłem się na Fife13 i ciągle mykam jeszcze z tą staruszkę to jestem chętny do gry 1 vs 1 na manualu, albo pograć w jakimś Wirtualnym Klubie ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie goscie rozwalaja jak sie umieja dlugo utrzymac przy pilce-a ja latam za nia jak poje**** jesli ja mam pilke i sie chce nia tak pobawic,zaraz mi odbieraja masakra !!!! albo jak podaje swojemu zawodnikowi- i pilka leci do niego to on stoi i czeka zamiast podbiec do niej !!! moze mam cos zle w ustawieniach kontrolera ustawione co???? mam alternatywne-ale moze w recznym musze pozmieniac?? podpowiecie?? wszystko dac na ASYSTY czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszedzie asysty sobie ustaw poza wrzutkami i mozesz klepac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to wrzutki jak ustawic :)????na czesciowo czy jak ?? bylem w 1 lidze ale niewiem jak to zorbilem hehe mowie ci goscie klepia niektorzy a ja latam jak ten cep ;d;d

strzal tez masz ustawiony na asyste????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawzse wzsystko na asysty ustawiam, tylk owrzutki częściowe daje. I ping pong odchodzi mniej wiecej taki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezle tylko stare bo 11 hehe :) zapraszam online moze co???? w 12??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stare ale zasada ta sama. Nie mam fify 12, wymienilem w promocji w empiku na 13tke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile potrzeba kart brązowych +/- na te trophy związane z wartością klubu powyżej 85 mln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukam ludzi do klubu Polish Fighters 63 miejsce w rankingu ogólnym.Szukamy ludzi grających przedewszystkim wieczorami ok 21-22.Niemamy jakiś dużych wymagań poprostu musisz grac zespołowo dużo podawać oraz najlepiej jak bys miał 20 lat bądż więcej.Zainteresowanych prosze o kontakt GG.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam mały "problem". Otóż w Trybie Kariery grałem Wirtualną Gwiazdą. Wygrałem Ligę BBVA i nie dostałem żadnego trofeum, mimo, że w FIFA 12 jest trofeum za wygranie ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla osób, które nie grały jeszcze online (tak jak ja) nie da się już zrobić trofea Challenge Accepted i platyna jest niemożliwa. Da to się obejść?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... Jakieś 5 miesięcy temu EA i tak umieściło zadanie na prośbę graczy, teraz bym już na to nie liczył, minęło zbyt dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam następujący problem. sporo czasu grałem w fife 11. w koncu zmienilem na 12

problem jest taki ze w 11 jakoś lajtowo sobie radziłem na zawodowcu a w 12 nie potrafie na początkującym piłki odebrać.

wiecie jak zmienić sterowanie przy odbiorze tak jak było w 11 ?

z góry dzięki

Edytowane przez Scott-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×