Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Postacie same lvlują, czy jakoś można rozdać "punkty"?

Same. Jedynie można wykupywać skille za zdobyte punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma auto regen HP ...ale stamina odnawia się jak nic nie robimy (tak jak w Demon's souls). Jak dla mnie na początku grając magiem jest ciężko. Ale pewnie im dalej w grę tym będzie łatwiej heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadzam się, gram łucznikiem i mam problemy z hordą wilków na samym początku gry. Do tego akurat tą walkę mam w nocy, nic nie widać :/

A jak się te skille wykupuje?

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, gram łucznikiem i mam problemy z hordą wilków na samym początku gry. Do tego akurat tą walkę mam w nocy, nic nie widać :/

A jak się te skille wykupuje?

Idziesz do tawerny (czy jakby to tam nazwać ) i gadasz z gościem, u którego można przenocować, wykupić / ułożyć skille dla siebie i swojego pawna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ważne info - przynajmniej dla mnie

Aby otrzymać kody DLC obiecane w preorderze, trzeba wysłać email na adres sklep@move.pl i w treści wpisać numer zamówienia gry , w temacie DLC Dragon's Dogma i przysyłają kody .... a dowiedziałem się tego dopiero po zadzwonieniu do Infolinii sklepu muve. Niby gdzieś takie info było na stronie u nich , ale ja tam nic nie widziałem.

Ja tam steamu nie oglądam , bo za dużo na Youtube sięnaoglądałem gameplayu od gościa co się zwał Rob Cram i jakiegoś (chyba) araba i link do jego walkthrough http://www.youtube.com/show/dragonsdogmawalkthrough?s=2

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gierka warta ceny?

Musiałem anulować swojego pre -ordera bo koleś z allegro chciał zwrot kasy za gierkę - i nie starczyło mi funduszy.

Ale już jest dobrze chyba dzisiaj ją zamówię skoro taka dobra jak mówicie.

Kurier przyniesie mi grę w sobote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba w soboty nie pracują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W takim razie poczekam do poniedziałku :) Bansai mnie nakręcił znowu na ten tytuł bo zastanawiałem się czy znowu składać zamówienie.

A jak giera jest trudna no to świetnie :biggrin:

Są poziomy trudności?

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie. ale jest NG+

Możesz pooglądać steam z NG+ tutaj http://pl.twitch.tv/vgamingnetwork jeśli jeszcze gra

I w końcu dostałem kody DLC :)w domu przetestuje hehe

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie :) Chyba najlepsze rozwiązanie jakie mogło być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem wczoraj do 4ej lub 5ej, wstalem o 11, zjadlem surimi i gram dalej, tak ta gra wciaga. Gdyby nie urlop do pierwszego mialbym problemy w pracy na pewno :D

@up

nie ma poziomow trudnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33h i 53 poziom miał koleś po ukończeniu gry. niezły wynik. choć nie mam info ile side questów zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm gram 4 godziny, i jeszcze nie znalazłem żadnej broni. Czy loot w ogóle istnieje w tej grze? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszelakie znaki na ziemi i niebie wskazują na to że gra jest po prostu bardzo dobra i ma w sobie dokładnie to czego od niej oczekuję. Jest powszechnie chwalona z jeden z lepszych systemów walki w action-rpg, fajny świat, dosyć wysoki poziom trudności(również na późniejszym etapie gry) oraz kapitalne potwory. Jak kogoś nie odstrasza on-disc DLC (BUUUuuuuuu!!!!!! :skull: ) kampowo-cliche setting(oczywiście popełniony z pełną premedytacją) i delikatnie mówiąc, niezbyt wybitna fabuła, to nic tylko brać. Sam niby mam w co grać ale mam straszną ochotę i kto wie czy niedługo nie wybiorę się do sklepu.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w jaki sposób udostępnić "pod wynajem" swojego pawna? Wystarczy w opcjach zaznaczyć w Main Pawn Online Access na "Anyone"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w jaki sposób udostępnić "pod wynajem" swojego pawna? Wystarczy w opcjach zaznaczyć w Main Pawn Online Access na "Anyone"?

Musisz się wyspać w tawernie lub w innym miejscu gdzie masz "płatny" sen. I wtedy twój pawn zostaje przeniesiony na serwer.

Wie ktoś, gdzie mogę znaleźć moje przedmioty z DLC z preorderu ?? Bo nie wiem gdzie dostać płasz i ulepszenie do broni itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Wie ktoś, gdzie mogę znaleźć moje przedmioty z DLC z preorderu ?? Bo nie wiem gdzie dostać płasz i ulepszenie do broni itp

W swoim "depozycie" np. Union Inn w Gran Soren.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No własnie też o tym doczytałem. Jak wrócę z pracy to sprawdzę. Choć podobno wszystkie 3 dlc z preorderu to crap :P ale zawsze to lepsze niż nic. Szczerze mówiąc wczoraj znowu chwile pograłem i musiałbym iść do "lochu" pod gildią pawnów ale będę musiał jakieś side questy porobić żeby wbić trochę expa haha

hmmm gram 4 godziny, i jeszcze nie znalazłem żadnej broni. Czy loot w ogóle istnieje w tej grze? :laugh:

Loot to przeważnie zioła, grzybki, jakieś potionki i materiały do craftingu. Przedmiotów sypiących się setkami z wrogów się nie spodziewaj. z tego co widziałem, przeważnie 90% tego co będziesz nosił pochodzi ze sklepów w miastach a nie z lootu.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

System walki jest wyjebisty. Gram striderem i jest kosmos. Strzelanie z łuku w Dragon's Dogma jest IMO absolutnie najlepszą mechaniką walki na dystans w RPGach tego typu. Sprawia tyle frajdy, a animacje są super. Sprint wygląda świetnie, szczególnie z rollem na końcu. Świat wygląda ładnie, a gra wykorzystuje kilka ciekawych pomysłów w mechanice. Eksploracja zapowiada się też nieźle, lubię włazić w jakieś kąty i znajdywać tam przedmioty i wygląda na to, że DD będzie mieć tego pod dostatkiem.

Oprawa jest bardzo nierówna. Moje postacie wyglądają bardzo ładnie, animacja jest mocna, nawet tekstura mokrej odzieży (haha, nawet w Uncharted 3 tego zabrakło, co za żal) jest. Z drugiej strony są porażki, jak roślinność. No i te pionki ględzą i ględzą. Można oszaleć. Żeby jeszcze gadali jakoś jeden naraz, a nie wszyscy jednocześnie i nie idzie skumać o co chodzi. No i zbliżenia przy dialogach z postaciami, które nie oferują zadań ani nic - zupełnie niepotrzebne.

Zastanawia mnie jedno. Kiedy jestem w mieście/wiosce itp., animacja biegu (zwykłego, nie sprintu) jest normalna. Ale kiedy wyjdę w teren, postać tak dziwnie powoli drepcze, nawet bez broni w łapach. To jest normalne, da się to zmienić?

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Zastanawia mnie jedno. Kiedy jestem w mieście/wiosce itp., animacja biegu (zwykłego, nie sprintu) jest normalna. Ale kiedy wyjdę w teren, postać tak dziwnie powoli drepcze, nawet bez broni w łapach. To jest normalne, da się to zmienić?

Ktoś wspominał, że jest ciężko i strach zbaczać z drogi zwłaszcza w nocy bo moby srogie. Może ma pełne pory ze strachu??? post-598-0-38227700-1338081287.gif

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W linku ściąga z listą kombinacji przedmiotów: http://www.realsg.co...plete-item.html

Ktoś może już stworzył jakiś item, na którym można nieźle zarobić? :biggrin:

Mapa Gransys:

mapadd.png

Edytowane przez fenrizpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcający tytuł tylko design świata troche bez polotu. W sumie wstępnie byłbym zainteresowany ale czy mógłby ktoś w skrócie napisac główne wady i zalety, innowacje w stosunku do innych action-rpg ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×