Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajny to był efekt, jak ten mój heros się go złapał za pióra, ten zaczął fruwać jak szalony i nawet o ziemie uderzać a ja go ciacham tym sztylecikiem. :) Epicko takie coś wygląda, oby sporo takich bossów było na świeżym powietrzu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sądze żeby te demo odbiegało znacząco od fulla który jest już w tłoczni pewnie. No chyba że jakiś idiota zatwierdził wypuszczenie ubogiego demka żeby zrobiło antyreklame wypasionej full wersji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o toto: szczerze naprawdę myślę o tym tytule jako o grze w którą nikt szanujący się "rpg-man" nawet się nie zainteresuje. Ja przynajmniej nie mam zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o toto: szczerze naprawdę myślę o tym tytule jako o grze w którą nikt szanujący się "rpg-man" nawet się nie zainteresuje. Ja przynajmniej nie mam zamiaru.

Ja się zainteresuję i pewnie sporo innych osób także.

eeh przez to demko na YT powstało mnustwo spam-filmików ..... i ciężko wyszukać informację które przed demkiem łatwo było wyłapać - jak np wywiady, gameplay z poza demka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zainteresuję i pewnie sporo innych osób także.

Wpis:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sądze żeby te demo odbiegało znacząco od fulla który jest już w tłoczni pewnie. No chyba że jakiś idiota zatwierdził wypuszczenie ubogiego demka żeby zrobiło antyreklame wypasionej full wersji.

Ale wlasnie tak jest - to jest demo które mieli gotowe rok temu na targi. Najwyrazniej zwyczajnie nie opylało im sie robic nowego. Swoją drogą to jestem ciekawy czy Capcom znowu nam odwali swój sztandarowy psikus i w 2 miechy po premierze zapoda DLC z co-opem? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno tej gry nie kupie. Capcom odwala taką szopkę z DLC, że już nie tylko ja, ale i większość graczy straciła do nich szacunek. Co z tego, że kupisz grę za 200zł jak za pół roku wyjdzie edycja super hiper masa DLC, a ty nie dostaniesz żadnego gratisa? Kupiłem dawno temu SFIV - wyszły kolejne 2 edycje, kupiłem MVC3 wyszła za chwilę nowa. Szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten tytuł kupie w trakcie upadku konsol tej generacji czyli za około 1.5 roku... Dla mnie jak i dla wielu dno i metr mułu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... jeśli to faktycznie była wersja sprzed roku a wersja finalna będzie w miarę poprawiona, to czemu nie - ale tylko po znacznym spadku ceny, i jak na horyzoncie nie będzie nic lepszego (na szczęście się na to nie zapowiada)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam ze Zdunem, dno i wodorosty .

I nie chodzi tu o techniczną strony gry która prezentuje sie po prostu słabo, chodzi mi głównie o walkę która jest kompletnie bezbarwna i mi nie dawała żadnej satysfakcji .

Serio jak ktoś pisze o jakiś epickich akcjach w tym demku to ja się zastanawiam czy ja w te same demo grałem .

Bez jaj kozacki to był shadows of the colossus a i graficznie wersja HD prezentuje się lepiej od DD .

Na prawdę te walki z bossami jak dla mnie są żałosne, zero mocy zero dynami zero wyzwania (mam uczucie taniej kalki, zrobionej kompletnie bez polotu)

Animacje ataków tragedia wszystko tak drewniane jak bym te animacje miały po 2 klatki .

Jak ktoś grał w Demon Souls czy Dark Souls to chyba zgodzi się ze mną że tam to była prawdziwa uczta, design broni zbroi tarcz animacje ciosów itd nie wspominając o mega klimatycznych miejscówkach .

Tutaj wygląda to wszystko fatalnie a gwoździem do trumny jest system walki i banalnie niski poziom trudności .

Nie pamiętam jeszcze demka na psn który by mnie aż tak bardzo zniechęciło do gry, dawno czegoś tak słabego nie widziałem .

Czekam z ciekawości na pierwsze recenzje ale będę zdziwiony jak tej gry nie zjadą to się nie może udać .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chyba poczekam na recenzje finalnej wersji, ale żeby było nieporozumień - gra się całkiem przyjemnie. Problem polega na tym, że pionki kompletnie są niepotrzebni (przynajmniej w tym demku). Nasza postać jest na tyle wymaksowana, że sobie bez problemu poradziłaby z przeciwnikami (może poza bossami). Sam sie wkurzałem, jak pionek leciał i mi rozwalał golema, którym sam chciałem się zająć. Chaos podczas walki masakryczny. Ogólnie dużo fajnych, ciekawych motywów, jak choćby ten gdzie AI przytrzymuje powtorka, tak bysmy mogli go ubić. Ganianie z łukiem też świetne, do tego fajny efekt dnia i nicy pokazany. Grafika? Przeciętna, ale ujdzie... Cóż, za 100zł brałbym bez zastanowienia, 200zł to już temat do przemyślenia. Nie wiem czy lepsze rpg na PS3 wyjdzie w najbliższym czasie... Zawsze mogę też kupić Dark Souls (tak, od niedawna mam PS3 i dopiero "nadrabiam") i pograć w podobnym, ale dużo trudniejszym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie zastanawiaj się nawet .......

Ale zacznij od Demon Souls nic lepszego nie znajdziesz na ps3 perełka nawet nie tej generacji konsol ale wg mnie jedna z najlepszych gier EVER .

A DD kupisz sobie kiedyś za grosze nie wróżę jej sukcesu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie zastanawiaj się nawet .......

Ale zacznij od Demon Souls nic lepszego nie znajdziesz na ps3 perełka nawet nie tej generacji konsol ale wg mnie jedna z najlepszych gier EVER .

A DD kupisz sobie kiedyś za grosze nie wróżę jej sukcesu ...

Wrozyc to sobie mozesz, gra juz osiagnela sukces stety czy niestety, wystarczy poczytac zagraniczne fora na ktorym ludzie pieja z zachwytu oraz poczytac zapowiedzi recenzentow ktorzy rowniez sa zachwyceni, dodajmy do tego date premiery ktora pieknie naklada sie na obecny brak RPG, a juz na pewno takich gdzie mamy swobode ruchu i mamy kompletny sukces. Ja poczatkowo bylem na nie, po ograniu konkretniej dema jestem na tak i biore w dzien premiery, gra ma bolaczki ale jestem sklonny wierzyc ze je wynagrodzi z nawiazka.

@blackhawk

Jesli jestes graczem starej daty to mozesz inwestowac w dark souls, jesli nie jestes to na razie sobie daruj, poziom trudnosci moze skutecznie zniechecic kogos kto jest swiezym graczem nauczonym ogrywac obecne gry ktore nie sa niestety zadnym wyzwaniem.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jezusie, Maryjo i Józefie...ludzie...jako człowiek wychowany na takich grach jak Final Fantasy, fan Demons i Dark Souls, grający też w Disgaea widzę te wasze zachwyty na Dragon's Dogma to po prostu płakać się chce. Od początku byłem na nie i po demie też jestem na nie. Cena gry poleci na łeb na szyje i to w bardzo szybkim tempie. Takie to drewniane, sztywne i w ogóle bez polotu. Na prawdę jeśli ktoś chce kupiź grę to każda inna propozycja będzie lepsza. Nie marnujcie pieniędzy tym bardzej, że to CAPCOM - ostatnia dobra gra tego producenta to RE4 na ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

castiel - tu nie bluźnij gdyż capcom robi najlepsze bijatyki tej generacji (ssf4 i sfxt) więc z nimi tak źle nie jest. Ale fakt gra ta zapowiada się na idealną casualową grę około rpgową ;) z masą bugów, nieprecyzyjności i szaro-burości....

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że było demo :banana:

Wiem teraz żeby omijać tą grę szerokim łukiem! Też myślę, że DD ma beznadziejny system walki - wcale nie czuć tej walki, bezcielesne potwory - już dawno nie widziałem tak spieprzonych animacji i pracy kamery.

Jedno z najgorszych dem w jakie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażając nikogo napiszę " ludzie dajcie na luz". Każdy może mieć własne zdanie , bo każdy ma inne gusta i nie każdy jest hardcorowym graczem, który musi przejść grę bez 1 chekpointu. Dragons Dogma nie ma być następną / kopią Demon's Souls czy też Dark Souls.

Jak możemy się dowiedzieć z dzienników developerów, jest to coś dla nich nowego, gdzie starali się połączyć elementy wartkiej akcji z rpg z dodatkiem otwartego świata.

Jeśli ktoś grał w Demon's Souls - a ja obecnie gram, to mam SZCZERĄ nadzieję, że przy Dragons Dogma mógłbym się równie dobrze bawić. Pytanie dlaczego? Ano dlatego że nie będę tych gier stawiał na tym samym poziomie. Jestem przekonany, że gra mi się spodoba (choć nie wiem chy kupię preorder czy używkę), ale nie uda się nikomu wmówić mi, że to crap i syf i woda po kwiatach.

Jeśli ktoś ma zamiar ciągle pisać "nie kupujcie bo to syf od capcomu" i "jakie to denne i brzydkie" to lepiej idźcie pograć w Dark/Demon souls albo innego aRpg. Ta gra to nie ma być God of War (h&s) w oprawie Heavy Raina (grafa miód) i jeszcze z fabułą Dragon Age, a przynajmniej ja tak tego nie odbieram.

No tak, ktoś powie że gra jest za łatwa - może to i racja, ale czy to źle?

Grafika i animacja kuleje - w wielu grach kuleje a jednak dużo osób w nie gra .... bo czasem liczy się klimat

No i to gra fantasy jakby nie patrzeć ... ale na szczęście nasza postać nię będzie tam biegac z mieczem wielkości wieżowca... i skille nie będą rozwalały połowy globu no i SUPER! Bo jakby nasza postać mogła biegać z jakimiś broniami wielkości drzewa to na pewno bym jej nie tykał patykiem nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie troszke pisanie ze gra jest za latwa kiedy opieramy swoj argument na demie gdzie stoczylismy 2 walki na 20 lvlu. Trudno zeby bylo ciezko skoro w prologu mamy 20 lvl nieprawdaz ?

Jesli ktos zna angielski niech sobie obejrzy filmik i prawdopodobnie zmieni zdanie co do poziomu trudnosci gry kiedy uslyszy jak ta gra moze dac popalic.

Animacje prezentuja sie koszmarnie, fabula nie zapowiada sie jakos fenomenalnie, jednak w Skyrimie mamy praktycznie te same mankamenty (a wiem cos o tym bo siedzialem w lodowej krainie 150h na PCie) a jednak ludzie graja w niego i graja, dlaczego ? Swoboda, i tutaj bedzie mocna strona Dragon's Dogmy, nie w grafice, nie w szlifach technicznych a w swobodzie dzialania, w czasie gry oraz w innowacyjnym cyklu dnia i nocy gdzie noc to noc (mowiac wprost, ciemno jak w dupie, bo tam nie maja latarni co kilka krokow) i cytujac pana z filmiku podanego wyzej: "noca ta gra zamienia sie w prawdziwy survival horror poza miastem" <- mnie to strasznie ciekawi, dodajmy do tego swobode ktorej w grach jest jak na lekarstwo i ja jestem kupiony.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym gameplayu powyżej wygląda o niebo lepiej(wręcz bardzo fajnie) niż te demko .

Ja zdania nie zmieniam oceniam to co ograłem a demko jest fatalne .

Śmieszy mnie takie pisanie "Ta gra to nie ma być God of War (h&s) w oprawie Heavy Raina (grafa miód) i jeszcze z fabułą Dragon Age "

To pytam się czym ma być ?

Sacred 2(H&S) w oprawie Cross Edge(poziom ps2 drętwa animacja spadki fps) z fabułą ala Hanah Montana(okrągłe zero) ?

Zajebisty pomysł na zrobienie RPG .

Ja rozumiem że mało jest RPG ale nie oznacza to że mam zaklinać rzeczywistość i jarać się na byle średniakiem bo to RPG ......

Powtórzę jeszcze raz najgorsze demo jakie widziałem na Ps3 ale patrząc po gameplayach na YT pełna może jeszcze się wybronić .

Jak będzie ok może kiedyś kupię u kresu PS3 puki co jest sporo ciekawszych gier na PS3 których nie ograłem .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie smieszy, ze wypowiadacie sie o grze, jakbyscie ja cala w 100% znali. Ograliscie tylko demo, nie znacie w ogole fabuly, swiata, wiekszosci elementow gry (levelowanie, zbieractwo, crafting), wiec nie wiem skad przychodza Wam do glowy pomysly, ze gra ma fabule rodem z Hanah Montana. Demo o niczym nie przesadza, zwlaszcza ze to jakis staroc sprzed roku. Wiec wrzuccie na luz, poczekajcie na recki i ewentualnie kupcie sobie w przyszlosci tania uzywke tej gry. Wtedy mozna rozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, jak zawsze zrobiły się 2 obozy Za oraz PRZECIW.

Ja mam tylko nadzieję, że z Dragon's Dogma nie będzie tak jak było z Dragon Age 2 ...... czyli niby cud miód i malina a dużo osób narzekało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że było demo :banana:

Wiem teraz żeby omijać tą grę szerokim łukiem! Też myślę, że DD ma beznadziejny system walki - wcale nie czuć tej walki, bezcielesne potwory - już dawno nie widziałem tak spieprzonych animacji i pracy kamery.

Jedno z najgorszych dem w jakie grałem.

Phi, w tym samym dniu zostało wypuszczone o wiele gorsze demo - Ninja Gaiden 3. Poza tym, ile razy można trąbić o tym, że to demo jest z gry sprzed roku? Wiele rzeczy mogło się zmienić, na obecnym gameplayach bardzo ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kupuje Dragon's dogma w pre-orderze lub w dniu premiery lub chwile po klika "LUBIĘ TO"( w prawym górnym rogu tego posta HEHEHE) i dodaje mnie do friendsów...będzie z kim wymieniać się przydupasami hahahahaha

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ale zaleciało przedszkolem stary :P

("kto kupi nowe ludziki transformersów palec do budki" tak te 25 lat temu się z kolegami w przedszkolu bawiłem :P )

poza tym dragon age 2 "cud,miód i malina" czy my graliśmy w ten sam tytuł??...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz.... to dobrze że przedszkolem zaleciało..bo ten temat się robił za bardzo poważny.

Tak na marginesie. Ciekawi mnie czy będą jacyś inni przeciwnicy niż gobliny,bandyci, zombie, nieumarli, wilki, golemy, cyklopy, gryfy, chimery i kurioliszki( czyba tak to się zwało) oraz smoki.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×