Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

To ostatnie brzmi bardzo ciekawie, ale nie ukrywam że ja to tak naprawdę czekam aż Capcom ogłosi dodanie jakiejś formy co-opa. Niemniej jednak kapitalny pomysł.

Powoli się łamię i zastanawiam czy nie kupić jakoś w okolicy premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowy filmik wideo bo ten co podałeś jest prywatny

I niech mi ktoś powie, że to nie wygląda epicko haha

Oraz 3ci pamiętnik developera

(wklejone ponownie bo mi wcieło podczas edycji)

Co ciekawe... taki event jak Ur Dragon to coś czego nie spodziewałem się od Capcomu ...w każdym razie nie w formie darmowej - a raczej płątnego DLC :P

EDIT:!

No dobra, przemyślałem trochę sprawę z tym Ur Dragonem i stwierdzam, że to nie jest najlepszy pomysł w moim mniemaniu. Wychodzi na to, że od początku gry jesteśmy skazani na porażkę i Smok nas zabiję. I tutaj pojawia się kwestia ... albo będzie NG+ (mam nadzieję, że ze skalowaniem potworów - ale przeczy t otemu co mówili Twórcy DD) ... albo będzie trzeba robić nową postać ...co byłoby już zupełnie do du*y.

Ale załóżmy że jakoś to będzie ..... czyli tworzymy postać...gramy np te 30h i umieramy na smoku, i jeśli dobrze zrozumiałem jeśli trafi się nam odpowiedni moment - czyli tysiące graczy już doszły do smoka i go osłabili - to może uda się nam ubić smoka (oczywiście wszystko omawiam w trybie online). A jeśli np umrzemy i smokowi zostanie bardzo mało hp .... to może się zdażyć, że zanim dobiegniemy do niego smok już będzie zregenerowany (czyli ktoś w innym wymiarze go ubił i smok sie odrodził) - i nie ukrywam, że bym się wkurzył. Idąc dalej tym tropem można by grać offline i ubijać smoka w kilku podejściach - ale bym chyba umarł z nudy - i dostać jakąś tam nagrodę.

A co do nagród to niby mają być inne dla trybu online i offline ...

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go oglądałem to nie był prywatny. Pewnie teraz dopiero zmienili na prywatny ;)

A co do pomysłu, to ja bym go na Twoim miejscu aż tak bardzo nie torpedował. Capcom pokazuje, że nie boi się nowych, unikatowych pomysłów. Nie robią gry na opier... tylko starają się włożyć do niej jak najwięcej innowacji. Za to plus. Na premierę gierki nie kupuje, bo wole zaopatrzyć się w pierwszej kolejności w Dark Souls. Ale po przejściu Demon Souls i Dark Souls, Dragons Dogma powinna zejść do 150zł i wtedy na wakacje będzie idealna okazja do kupna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli mi ktoś pomoże i zeskanuje dowód zakupu gry na ps3 ... to będę mógł zapisać isę do kampanii graczy i z tego co się orientuję ...dostanę rabat 50% na zakup ...w tym też Dragon's Dogma

Ma ktoś dobre serce i zeskanuje dowód zakupu ? :pinch:

Jeśli chodzi o pomysł Capcomu to nie torpeduję. Ale jest tyle niejasności jak na obecną chwilę, że ciężko się połapać czym tak na prawdę Dragon's Dogma będzie. Na 90% będę chciał kupić preorder na początku przyszłego tygodnia i jak się uda z rabatem 50%,

Martwi mnie tylko fakt, że nasz główny pionek nie będzie mógł być klasą hybrydową. No i ciekawe czy Capcom wystosuje jakieś oficjalne info w sprawie tego Smoka

EDIT

No dobra ... pogrzebałem trochę na FB ( o zgrozo co ja robię tam..co ja tam robię?!) i z tego co się doszukałem... to ten Smok to (na szczęście) nie jest Smok z końca gry (yeey) Czyli de facto można spokojnie grać. Ten cały Ur-dragon to zombie (taa znowu zomibe haha!) Smok - można powiedzieć klon naszego Sercokrada - i będzie prawdopodobnie sobie urzędował w jakiejś specjalnej miejscówce. Za bicie smoka będą przyznawane nagrody prawdopodobnie wedle systemu ile zadałes obrażeń, taka nagroda - no i oczywiście specjalna nagroda dla farciarza co ubije smoka. Co ciekawe a pewnie mało osób zwróciło na to uwagę ... MUSIMY UBIĆ (tak to prawda) Ur-Dragona ...żeby zdobyć trofeum The Messiah

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ur-Dragona będzie można znaleźć w Everfall. Natomiast fakt, że jest za niego trophy oznacza, że smok nie może być aż tak straszny. Z reguły deweloperzy nie umieszczają pucharków za niemal niemożliwe lub w taki sposób polegające na szczęściu wyzwania, więc nie ma co panikować. Gracze ubiją go po paru dniach po premierze -> respawn. A jak ktoś będzie platynował, przejdzie w tryb offline gdzie sprawa na pewno będzie do załatwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Dragio - chopie, nie załamuj mnie... Przecie ten Ur Dragon to nie bedzie boss singlowy tylko jakaś forma multi, byc może zintegrowana ze światem singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ Dragio - chopie, nie załamuj mnie... Przecie ten Ur Dragon to nie bedzie boss singlowy tylko jakaś forma multi, byc może zintegrowana ze światem singla.

No nie załamuję haha. I tak, będzie Ur Dragon w singlu i z doniesień będzie miał duuuuuuużo mniej HP niż ten z multi. Zastanawiam mnie czy jeśli pobijemy trochę smoka ... i smok padine ...to czy wpadnie nam trofik za jego ubicie ...czy może to nasza ekipa (my +3 pionki) muszą zadać FINAL BLOWA ?!

EDIT:

A tutaj dość ciekawe filmiki gościa (40 lat) który ogrywał już DD

Dość ciekawe ( oblookałem kilka z nich) zwłaszcza gameplay z wariorem ...wygląda o wiele trudniej niż się można spodziewać po demku.

Takie pytanko, kto zamierza kupić DD ... i jakie głowne pionki bęzdiecie robić ...to bedziemy mogli się powymieniać (choć ja niestety zbyt dużo nie bedę mógł pograć haha... około 2-3 razy w tyg po max 2h pewnie).

Ja myślałem o zrobieniu (na początku) Magic Archera ...ale skoro nie można hybryd brać dla pionków ...to chyba stridera / rangera ...a sam może się pobawie jako fighter albo mag. Jeszcze nie zdecydowałem heh

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik w sam raz dla tych co jojczą że gra będzie za łatwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki, syf był już nie do zniesienia, temat stał się praktycznie NIECZYTELNY, dobrze że zrobiłeś porządek, dzięki! :thanks:

żeby nie było - to wyżej to oczywiście sarkazm

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko i w przeciwieństwie do wielu osób bardzo mi się spodobało.W gierce będzie coop?Wtedy by był wogóle czad.Hit na miarę Dark Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko i w przeciwieństwie do wielu osób bardzo mi się spodobało.W gierce będzie coop?Wtedy by był wogóle czad.Hit na miarę Dark Souls.

Niestety ... co-op nie jest obecny ... (a może będzie w formie DLC ...oby haha) ale można się wymieniać pionkami (a dokładnie swoim głównym pionkiem) z kolegami i innymi graczami. I idąc dalej jeśli ktoś wypożyczy naszego pionka ...to nasz pionek zdobywa wiedzę o świecie/potworach/zadaniach ... i może przynieść jakieś pieniądze / przedmioty z wypraw.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I idąc dalej jeśli ktoś wypożyczy naszego pionka ...to nasz pionek zdobywa wiedzę o świecie/potworach/zadaniach ... i może przynieść jakieś pieniądze / przedmioty z wypraw.

cad-20120425-2a694.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAhahahaahahhahaahaha ....ohohohohooo dobreee. Świetna parodia - w pełni oddaje sens wypożyczania pionków :) :jester:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posty zniknęły ... więc jak ktoś pamięta, niech mi przypomni o czym była mowa wczoraj bo ja nie pamiętam :( :scare:

Hmn, na łamach serwisu cdaction.pl znalazłem ciekawe info jakoby Dragon's Dogma nie miało być wydane na PC

W rozmowie z serwisem CVG Hiroyoki Kobayashi, producent Dragon’s Dogmy, oświadczył, że Capcomnie ma planów” wydania gry na PC. Powodem jest system Pionkówwirtualnych towarzyszy wspomagających bohatera gracza. Dlaczego? Jedną z głównych opcji tego rozwiązania jest możliwość dzielenia się nimi i z innymi osobami. Na takiej „wycieczcePionek będzie zdobywał punkty doświadczenia. I to właśnie ten „ficzer” okazał się – według Kobayashiego – największą przeszkodzą na drodze do stworzenia wersji PC. Implementacja tego systemu na komputerach byłaby bowiem dla developerów „zbyt trudna”.

Wymówka fajna, ale cieszę się że taki tytuł zostanie na konsolach :)

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... info które podchwyciłem ze strony głównej apropo DLC od Capcomu .... to że pomyślą o innej formie DLC niż na płycie po Dragon's Dogma ..co oznacza, że na płycie Dragon's Dogma możemy spodziewać się jakis DLC ..... i mam ndzieję, że będzie to co-op hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja , znowu multi post (sorki Admini i modzi) i znowu garstka info w sprawie DD - mianowicie wczoraj (a dziś odkryty przeze mnie) na YT gameplay / walktthrough z oficjalnej gry... skąd? nie mam pojęcia, przecież premiera jest dopiero jutro w USA . Ale co ciekawe gościowi co gra trofea już wpadają podczas gry

SPOILER WARNING !!!

Nie moge się doczekać premiery w europie i mojej kopii gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posypały się oceny :

IGN - 7.5

Edge - 7

Eurogamer – 7

Push Square – 8

The Guardian – 4/5

Game Informer – 8.50

Strategy Informer – 8

Meristation – 7.7

OXM UK -8

Eurogamer Italy – 8

Beefjack – 9.3

Videogamer – 8

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posypały się pierwsze oceny :

IGN : 7,5

Gameinformer : 8,5

Edge : 7

No toż troszkę się spóźniłeś. Te oceny to już sprzed ponad tygodnia są. Jutro posypią się pewnie recenzje, komentarze itp z USA. Wielka szkoda, że u nas premiera jest trochę później. Swoją drogą się zastanawiam, jaka będzie szansa, że mojego pionka ktoś w ogóle wypożyczy, skoro będą tysiące pionków graczy + cały zapas pionków wbudowanych. I dodatkowo gdzieś mi się obiło o uszy, ze DLC do DD będzie zawierało nowe questy, bronie itp i prawdopodobnie ma wyjść jakoś miesiąc po premierze (ale co do dokładnego info to nie jestem pewien)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znowu ja , znowu multipost ... no ale sorry bo trzeba nowe info zrobić

Wyszły 3 DLC

  • Dragon’s Dogma

A Coiffure You Can’t Refuse (7 zł)

From A Different Sky – Part 1 (4 zł)

Rift Crystal Pack (4 zł)

A Coiffure You Can’t Refuse

You and your main pawn will be fighting in style after you add these eight new hairstyles to your character customization tool, for a total of 48 different hairstyles. As an extra treat, the Mercedes-approved Captain's Armor will be added to the Black Cat's inventory, and your item storage to boot. Just look for the blue-green icon! *This bonus can only be applied once per saved data. If the items are discarded or given away during gameplay, they will be lost.

From A Different Sky

The first 10 quests of the series, 'From a Different Sky.' Their goals are simple: obtain special medallions. But it will take all your smarts to get them all. Check the notice board below the Pawn Guild to begin! *Some quests may only be taken on or completed at certain points in the story, or with certain combinations of vocations and skills. *A maximum of 6 quests appear on each notice board at a time. Please clear a few if you don't see your new purchases right away.

</p>

Rift Crystal Pack

Nie wiem ile tych RC ale można to kupować kilka razy .... taki RC booster

COMMENT

Jak dla mnie tylko pakiet 2 wydaje się sensowny do kupna. Nowe questy - ale co martwi to fakt, że to part I. Nowe fryzury i 1 pancerz jakoś mnie nie użądza.

Edytowane przez Dragio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

capacom + nowa marka (tylko tu pozytyw) + średnia ocen w okolicach 7 + tryliard płatnych dlc w dniach premiery = naprawdę podziękuje :) i chyba nawet nigdy się nie zainteresuje...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel już od paru dni piraci na X360 i jest generalnie bardzo z gry zadowolony - chwali system walki i grafikę jako całość, no i mówi że gra zapowaida się na w choooy długą.

A co do tych DLC to mnie zawsze dziwiły spiny o to - póki to nie są chamsko wycięte istotne fragmenty gry, tylko takie dodatki dla tych co im mało, to komu to, do kroćset fur beczek, przeszkadza? Ja też tęsknię za czasami kiedy gdy, jak już wychodził jakiś dodatek do giery, to miał objętość, nierzadko, godną zupełnie nowej gry, ale te czasy minęły i teraz coś takiego jest wyjątkiem a nie regułą. Ale żebym miał sobie odmówić zagrania w obiecującą pozycję bo są jakieś popierdółkowe DLC do kupienia? Bez jaj.(Inna sprawa że całkiem sensownie wycenione - niech mi ktoś przypomni ile kosztowały skiny do Batmana czy Mass Effecta?)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość DLC "A Coiffure You Can't Refuse" (cena 7 zł):

8 nowych fryzur:

Captain's Armor (brak wersji męskiej):

Captainsarmor1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 8 fryzur i 1 pancerz za 7zł to przesada. Zestaw misji jest ok. A że z zamówieniem preorder otrzymam 3 kody na pancerz, broń i Rift crystals ... to nawet dlc 3 jakoś mnie nie użądza. Co prawda można by pewnie zatrudnić jakiegoś kox pawna, który by nas doprowadził do końca gry ...ale po co tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×