Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

DLC przed premierą gry <pusty śmiech>

To nie jest dlc tylko sprzedawanie gry w kawałkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te dodatki nie są niezbędne do gry, ani nie blokują Ci możliwości jej ukończenia, więc teza o sprzedawaniu gry w kawałkach jest nieco na wyrost, żeby nie powiedzieć - krzywdząca.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Co innego jakby zaraz po przejściu Prologu wyskoczył komunikat ...wykup DLC aby zagrać w Dragon's Dogma ... albo aby ukończyć smoka wykup DLC, który odblokowuje smoka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wlasnie zaczynam gre i zobaczymy jak to sie bedzie prezentowac. :biggrin:

Nota przestrogi, nie uzywajcie kodu na pobranie dema Residenta 6 zaraz po odpakowaniu gry, trzeba czekac az sie pojawi na PSN/XBL inaczej go tylko zmarnujecie.

PS. Nie wiem kto dal zielone swiatlo na puszczenie w menu glownym tak zje*anej muzyki ale wiem jedno, ktos powinien go zastrzelic (zrozumiecie jak wlaczycie gre).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wlasnie zaczynam gre i zobaczymy jak to sie bedzie prezentowac. :biggrin:

Nota przestrogi, nie uzywajcie kodu na pobranie dema Residenta 6 zaraz po odpakowaniu gry, trzeba czekac az sie pojawi na PSN/XBL inaczej go tylko zmarnujecie.

PS. Nie wiem kto dal zielone swiatlo na puszczenie w menu glownym tak zje*anej muzyki ale wiem jedno, ktos powinien go zastrzelic (zrozumiecie jak wlaczycie gre).

EEEEeeee na PS3 czy Xboxie zaczynasz już grę ? ???!!

A tak się chyba właśnie składa, że przyjechał kurier z DD ...ale pewności nie mam bo dopiero jak przyjadę z pracy to się dowiem.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wlasnie zaczalem, na Xboxie, ale na PS3 tez juz moglem oryginala kupic u mnie w sklepie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te dodatki nie są niezbędne do gry, ani nie blokują Ci możliwości jej ukończenia, więc teza o sprzedawaniu gry w kawałkach jest nieco na wyrost, żeby nie powiedzieć - krzywdząca.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Jak się produkuje gre i części elementów nie umieszcza się na płycie albo umieszcza blokując key'em który się potem sprzedaje za dodatkowe pieniądze to jest ok? Przecież to farsa jest. Gra którą kupujesz jest zubożona o kontent który możesz se dokupić w dniu premiery, ale nie musisz bo bez niego da się przejść gre, tyle że grasz w biedną wersje.

Add-on który wychodzi jakiś czas po premierze i który jest tworzony PO premierze jest jak najbardziej w porządku ale jak to zwykle bywa pogoń za kasą wszystko wypacza i teraz mamy zalew DLC- rzeczy już w produkcji gry przeznaczonych do oddzielnej sprzedaży. Trudno się dziwić wydawcy, że chce zarobić jak najwięcej ale też przykro się patrzy jak wszystko schodzi na psy przez tą pogoń za mamoną,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ma co już krytykować. Sam Capcom powiedział, że odchodzą od Disc Located Content :P więc mam nadzieję, że nawet jak będą jakieś większe DLC do Dragon's Dogma to jak cena będzie dobra to na spółkę warto będzie kupić.

A co ciekawe to to, że na jednym koncie będzie można grać tylko 1 postacią BUUU, czyli nie będzie można w ramach tego samego konta przeskakiwać i grać róznymi postaciami - tak przynajmniej słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem PS3Site TV z Dogmą i mam następujące, może trochę niedyskretne, pytanie: czy redaktor Musiol jest jakiś specjalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, niech mi ktoś powie, jak z tymi 3 DLC do DD z preorderu ... bo przyszłą mi gra, a żadnych kodów nie widzę na DLC ...ale gry jeszcze nie włączyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Muve na maila przysyłają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, kolego. Premiera jutro, na pewno dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie dostałem

Ewentualnie zobacz w SPAM'ie...

Ale spokojnie dostaniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie o grze.. Zastanawiam się nad kupnem ale nie jestem przekonany. Co z grafiką, muzyką oraz światem gry ? Tj. w pełni otwarty z miastami, zróżnicowanymi krainami, czy coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEST FUCKIN' GAME ... EVER.

Jak ktos mi powie ze ten tytul to sredniak to najpierw niech zagra a potem odpokutuje wg wlasnego widzimisie. Moglbym napisac elaborat na temat tego co mi sie zajebiscie podoba, a co tylko podoba, jednak szczerze mowiac nie chce mi sie, wole wracac grac. Powiem tylko, ze wlasnie wyszedlem z dungeon'a doslownie "zmeczony", mialem juz kompletnie dosc tej miejscowki, wyszedlem oblowiony lootem, bez leczniczych przedmiotow z martwymi pionkami oraz bolacymi palcami od zacietych walk, i jakby tego bylo malo, to wyszedlem akurat jak jest noc. Co robie ? Wchodze na forum, jem snikersa i czekam na dzien, boje sie chodzic w tej grze noca sam bez leczniczych przedmiotow.

Love this game.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Gralem w dwugodzinne demo FF'a ktore pokazalo co nieco :D Moge pindolic, o! Zas demo Dogmy nie oddaje sprawiedliwosci tej grze, tworcy sobie nim w stope strzelili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie tych wszystkich tekstów i dialogów rzucanych przez naszych pionków podczas gry, jest możliwość jakoś to wyłączyć ?? bo w demie mi to strasznie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wylaczyc napisy na ekranie pojawiajace sie jak cos mowia (tylko ich napisy, reszta dziala), samych glosow pionkow nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem mało ale sensownie (mam nadzieję), bo ograłem grę tylko do momentu po pokonaniu Hydry. Wybrałem Maga i muszę powiedzieć, że cholernie cieżko mi się gra. Ledwo jak wyszedłem z miasta, to wilki, bandyci ...znowu bandyci, skilli miałem mało wykupionych a mój główny pionek Fighter mocno obrywał. Gry jak na obecną chwilę bardzo trudna mi się wydaje (może jakbym grał fighterem albo striderem i na pionka wybrał Maga byłoby łatwiej). Ale demko przy pełnej wersji to jakaś kpina. Dostajemy tam naprawdę kox ekipę, a już po prologu nie jest tak wesoło :)

Przyznam się bez bicia, maga słabo ogarniam, ale już na "teście arisena" umarłem w walce z ogrem i nie przez to że jestem lama czy coś. Po prsotu spamowałem na ogra zaklęciami, skończyła się stamina, dopadły mnie orki a ogr skoczył mi na głowę (albo dostałem łapą - sam już nie wiem).

Wkurzyło mnie brak moich obiecancych 3 DLC i to, że żaden z moich friendsów nie uploadował pionka ...ale spokojnie poczekam.

Tak teraz myślę, czy przemęczyć się magiem, czy może zmienić się na fightera przy najbliższej okazji a pionka na maga.

Mimo małej ilości czasu na ogranie wczoraj uważam, że gra jest dobra, ciężka (jak na razie) i mam tylko nadzieję, że ogarnę maga heh. Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłem u maga...to to, że jak rzucam spellami i się zbyt spieszę, to przy kombinacji R1 + :triangle: czasem mi mag atakuje zwykłym :triangle: . Nie wiem jeszcze dlaczego, ale może za szybko wszystko chciałem robić.

Przy okazji jak grałem, tak mi się ręcę spociły i pad nagrzał, że musiałem go schłodzić hehe (taki JOKE )

foto_pobudka_nr604_47.jpg

Lodówka nie moja, ale oddaje sens hah

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piszcie o grze.. Zastanawiam się nad kupnem ale nie jestem przekonany. Co z grafiką, muzyką oraz światem gry ? Tj. w pełni otwarty z miastami, zróżnicowanymi krainami, czy coś innego ?

Z mojego dość niedługiego kontaktu z grą powiem tak. Muzyka w menu głównym eehm (mało klimatyczna ale ujdzie). Grafika jak to już ktoś kiedyś wspomniał jest dobra, ale przenikanie postworów przez tekstury .. albo naszej postaci przez stogi siana (które po prostu są jakby ich tam w ogóle nie było), doczytywanie się wrogów czasem jest dość wolne (ale jakoś nie przeszkadza mi w grze). Co do muzyki w trakcie gry to nie mam zastrzeżeń - bo jest dobra i jak do tej pory współgra dobrze z klimatem. Otwartego świata dużo jeszcze nie odkryłem, ale w zasadzie biegałem gdzie mi się podoba (no nie całkiem, bo sporo wrogów poza głównym traktem było i czasem strach zbaczać). Co do miast to hmn, niby wszystko ok, można je zwiedzać, okradać bez żadnych problemów domu itp ...biegać po dachach tak jakby z Assasyna :P (ale jak skoczyłem z dachu do sianka to niestety mnie rozplaszczyło hehe) - jedyne co może być na minus w miastach, to jak ktoś w recenzjach wspomniał - mała ilośc npc i brak uczucia że miasto "żyje". Ze zróżnicowanych krain powiem niewiele, ale las jest ciemny i straszny, od czasu do czasu spotykamy piękne widoki i w zasadzie to tyle co mogę powiedzieć.

Teraz tylko czekam, aż ktoś doda do friendsów i się powymieniamy pionkami :P

Edytowane przez Dragio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zaczynam gre i zobaczymy jak to sie bedzie prezentowac. :biggrin:

Nota przestrogi, nie uzywajcie kodu na pobranie dema Residenta 6 zaraz po odpakowaniu gry, trzeba czekac az sie pojawi na PSN/XBL inaczej go tylko zmarnujecie.

PS. Nie wiem kto dal zielone swiatlo na puszczenie w menu glownym tak zje*anej muzyki ale wiem jedno, ktos powinien go zastrzelic (zrozumiecie jak wlaczycie gre).

A wiadomo kiedy pojawi się to demo?

Ja właśnie idę po swoją kopię DD. Po spędzeniu kilku godzin z tą grą podzielę się odczuciami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee we wrześniu ? Mi się wydaje, że ten kod się nie marnuje, tylko udostępnia nam na przyszłość to demko. Dokładne info jest na tyle (od wewnątrz, pod płytą) pudełka Dragon's Dogma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×