Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

pyk, platynka wbita ^^ teraz Uncharted 2...

i co ja mam teraz zrobić z AC2, wymienić/sprzedać czy zostawić tak jak uncharted 2 czy mgs 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pyk, platynka wbita ^^ teraz Uncharted 2...

i co ja mam teraz zrobić z AC2, wymienić/sprzedać czy zostawić tak jak uncharted 2 czy mgs 4?

Ja bym zostawił warto taką grę mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to bedzie wyglądać z DLC? mam polską wersję, a dlc bedzie przeciez z UK PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem mam z subject 16, mial ktos tak ze mu od razu nie wpadlo ? czy wina tego ze nie zrobilem wczesniej update'u?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem mam z subject 16, mial ktos tak ze mu od razu nie wpadlo ? czy wina tego ze nie zrobilem wczesniej update'u?

powiedz najpierw tak, żebyśmy zrozumieli. Chodzi Ci o znalezienie pierwszego, czy wszystkich glyphów ? Masz już całe The Truth do obejrzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytowalem i skasowalem czesc tekstu :/

mam problem, odkrylem te 20 czesci subject16 i nie wpadlo trofeum, tak samo mialem z peleryna ale po zrobieniu update'u systemu na 3.15 i assassina na 1.01 wpadlo od razu, za to subject nie :/ ma ktos pomysl? ogladanie milion razy filmu nie pomaga, na oddzielnej sesji jeszcze raz wszystkie odkryc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z osiągnięciem Victory lies in preparation Mam już kupione wszystkie zbroje bronie ulepszenia, fabułe przeszedłem kupiłem młot który odblokowuje się po 50 piórkach. sakiewki wszystkie kupione. u Claudii brakuje mi tylko 39 piór (98%). mam już chyba wszystko ale brak tego trofeum

brakują mi tylko 4 trofea: Fly Swatter , Show your Colors, In Memory of Petruccio no i właśnie Victory lies in preparation

z tamtymi wiem co zrobić ale z tym brak mi już pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zbroję Altaira masz ? Nie wiem czy ona się do tego trofeum też nie liczy. Jeśli masz to pochodź po sklepach w różnych miastach, kup wszystko co się da i musi wpaść :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zbroję Altaira masz ? Nie wiem czy ona się do tego trofeum też nie liczy. Jeśli masz to pochodź po sklepach w różnych miastach, kup wszystko co się da i musi wpaść  :tongue:

mam wszystko... wszystkie zbroje miecze sakwy wszystko nie mam tylko kilka piórek i kilku misji pobocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z

Doctor:

Perform an Air Assassination on a Poisoned NPC.

Jak to zrobić?

Jak jestem na jakiejś skrzynce to jak do mnie podchodzą strażnicy,

to nie mam opcji zabójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o pomoc...

Po pierwsze w sanktuarium pod willą coś jest więcej oprócz 2 skarbów? jak się dostać do głównego pomieszczenia? Tam pod tą kratą?

Pod drugie... w tym spisie u Claudii mam cały czas 0/6 pięczęci, o co z tym chodzi?

Bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod willa znajduje sie stroj Altaira :)

A po drugie te pieczeci sa to skarby z grobowcow ktore musisz spladrowac w roznych miastach.Sa zaznaczone na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a jak tam wejsc? nie widze zadnej drogi...zadnej belki do skoku, tylko droga do tych 2 skarbó:/

Zbierałam wszystko z grobowców a mimo tego nie ma nigdzie zaznaczonego...pladrpwałam wszystko jak sie dało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a jak tam wejsc? nie widze zadnej drogi...zadnej belki do skoku, tylko droga do tych 2 skarbó:/

Zbierałam wszystko z grobowców a mimo tego nie ma nigdzie zaznaczonego...pladrpwałam wszystko jak sie dało...

najwidoczniej źle szukasz :P , na mapce grobowce oznaczone są takim jakby plomykiem i w kazdym miescie jest 1 , pod koniec kazdego przejscia grobowca zdobywasz pieczęć assasyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem w czym rzecz nie złozyłam ich do krypty...ale i tak nie wiem gdzie to jest... kurcze zaporowa sie gra zrobiła na samym koncu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wejscie do krypty jest naprzeciw tablicy z kodeksami :) Idzie sie schodami na dol.Wujek Ezia Cie tam powinien zaprowadzic :)

Edytowane przez mbroberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak sie pytam z ciekawosci ;] w koncu to temat o trophys nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się chyba na 40% zablokowało wpadanie trofeów ;] Poraz 3 nie chce mi się gry przechodzić ( 1 raz na 7 sekwencji zmieniłem konsole z fat na slim 2 raz na 8 sekwencji zablokowały sie trofea. ) Chyba że patch naprawił problem z zacinaniem się trofeów to mógłbym się skusić, macie jakieś info o tym czy patch to naprawił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę w styczniu i żadnych problemów po patchu nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Birth of an Assassin

Arrivederci Abstergo

Welcome to the Animus 2.0

mam problem bo przeszedlem cala fabule a okazuje sie ze tylko tych trofeow brakuje mi do platynki. co mam zrobic zeby jest odblokowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×