Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

- Street Cleaner (hide 5 dead bodies in a Bale of Hay) nie wiem co to jest Bale of Hay

- Doctor (perform an air assassination in a poisoned NPC) albo robię to źle albo trofek nie chce wpaść

- Show your colours (wear auditore cape in each city)

- Red light addict (spend 5000 florins on courtesans)

Street Cleaner musisz schować ciała do tych nie wiem jak to nazwać "wozów z sianem" do tych do których można się chować przed strażami. Bierzesz martwego delikwenta na ramie i wrzucasz powtarzasz to 5 razy i po sprawie banalne :)

Doctor musisz zatruć kogoś potem wleźć na jakiś murek i z skoczyć na niego ze sztyletem.

Show your colours można wykonać dopiero jak zbierzesz wszystkie 100 piórek dostaniesz pelerynę Auditore od matki Ezio. ubierasz go w nią i po prostu musisz pojawić się we wszystkich miastach.

Red Light Addict musisz po prostu wynajmować kurtyzany i wydać na to 5000 florenów czasem się te panienki przydają ;)

Ogólnie trofea banalne ; p większość podczas gry jedynie zbieranie piórek i te zagadki kilka dni zabawy z tym i pierwsza platynka ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym trophy z peleryną Auditore nie zapomnij, że musisz też odwiedzić Apeniny. Bez tego trophy nie wpadnie.

Mi pierwsza platyna wpadła właśnie w AC2. Trofea banalne, super gra.

Tak wgl., to witam wszystkich użytkowników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś z Was problemy z trofeami w assassinie? Odkrylem 17 punktow widokowych a nie wpadl mi trofik za 10, do tego zrobilem wszystkie misje dla Lorenzo jakie moglem do 6 sekwencji DNA i tez nie dostalem pucharku za wykonanie 1 misji dla niego :/

Spotkał sie juz ktos z czyms takim czy trafila mi sie po prostu jakas felerna wersja gry? Mam nadziej ze te trofea wpadna... kiedys :P

No niestety ja mam podobną przyjemność...Nie wpadły mi trofea za sekwencje 10 i 11 + Prison Escape. I mam pytanie czy można jakoś wrócić do tych sekwencji czy trzeba od nowa zaczynać? Dodam ze mam wersje GOTY;] Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok: Witam,

Mam mega problem z wbiciem ostatniego trofeum o nazwie Victory lies in preparation < w którym trzeba zebrać wszystkie ostrza, zbroje itd.

U kowala mam wszystko wykupione 100 piórek zebrałem (mam ten młot) sakiewki średnie,duże mam :D nawet wille mam na 100 % rozwinięta

PS. nie wiem od czego to zależy, czy może mieć wpływ to że nie wykonałem wszystkich misji pobocznych?

ps.2 TYKO TEGO TROFEA BRAK MI DO PLATYNY

ps.3 POMOCY !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś ulepszenia do trucizn i noży? Jedno u lekarza, drugie u szewca. Na 99% tego właśnie Ci brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do tego pokoju ze zbrojami i przejrzyj wszystko DOKŁADNIE. Możliwe, że coś przeoczyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do tego pokoju ze zbrojami i przejrzyj wszystko DOKŁADNIE. Możliwe, że coś przeoczyłeś ;)

Ani jedno ani drugie, poszedłem do medyka, ale tam tylko 2 zakładki są do wyleczenia się i kupowania trótek i lekarstw.

a co do pokoju ze zbrojami, każdą ubrałem i nawet każdą naprawiłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś u szewca ŚREDNI i DUŻY pas na sztylety/trucizny?

Musisz kupić i taki, i taki. 

Skończyłeś już grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś u szewca ŚREDNI i DUŻY pas na sztylety/trucizny?

Musisz kupić i taki, i taki.

Skończyłeś już grę?

Tak skończyłem grę u kowala i szewca i medyka wykupione mam wszystko ...:ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroję Altaira też masz?

...ehh, spadam do domu, to był męczący dzień. Popatrzę jutro.

Tak :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory lies in preparation 10

Get all Hidden Blades, Item Pouches and Armor upgrades for Ezio.

You don’t need to have the Altair armor for this. Progressing through the game will unlock different blades and upgrades. They are:

Blades – Dual Blade, Poison Blade, and Pistol. All given to you by Leonardo.

Item Pouches- The three types of pouches are Medicine, Knife Belt and Poison Vial. Each has a large and a medium size, you need both. These are purchased from the tailor.

There are 4 types of Armor- Leather, Helmschmied, Metal and Missaglias. Each type of Armor has 4 parts- Greaves, Vambraces, Chest Guard and Spaulders. These are purchased from the blacksmith, which are the hammers on your map.

Jeśli masz to wszystko, to znaczy, że masz jakiegoś niezbyt fajnego glitcha. Mi gra zglitchowała na 2 grobowcach i 2 DNA memories. Musiałem przechodzić jeszcze raz (co było w sumiie bardzo przyjemne). 

Możesz też spróbować usunąć GAMEDATA, i odpalić grę jeszcze raz.....sejwów nie stracisz, to chyba warto spróbować.  Tylko nie kasuj SAVEDATA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory lies in preparation 10

Get all Hidden Blades, Item Pouches and Armor upgrades for Ezio.

You don’t need to have the Altair armor for this. Progressing through the game will unlock different blades and upgrades. They are:

Blades – Dual Blade, Poison Blade, and Pistol. All given to you by Leonardo.

Item Pouches- The three types of pouches are Medicine, Knife Belt and Poison Vial. Each has a large and a medium size, you need both. These are purchased from the tailor.

There are 4 types of Armor- Leather, Helmschmied, Metal and Missaglias. Each type of Armor has 4 parts- Greaves, Vambraces, Chest Guard and Spaulders. These are purchased from the blacksmith, which are the hammers on your map.

Jeśli masz to wszystko, to znaczy, że masz jakiegoś niezbyt fajnego glitcha. Mi gra zglitchowała na 2 grobowcach i 2 DNA memories. Musiałem przechodzić jeszcze raz (co było w sumiie bardzo przyjemne).

Możesz też spróbować usunąć GAMEDATA, i odpalić grę jeszcze raz.....sejwów nie stracisz, to chyba warto spróbować. Tylko nie kasuj SAVEDATA.

mógł byś mi dokladładniej wytłumaczyć, w jaką zakładke mam wejść i co usunąć, bo nie moglem znaleść pliku GAMEDATA, a mam stres tak na chybil trafił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z tym trofeum. Tylko Victory lies in preparation brakowało mi do platyny. Próbowałem usunąć gamedata i też nie pomogło. Zacząłem przechodzić grę drugi raz i w sekwencji 9 po zakupach u szewca nagle wpadło mi to trofeum i upragniona pierwsza platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tym trofeum gdzie muszę kupić obrazy we Florencji i Wenecji, kupiłem juz wszytskie obrazy w tych 2 miastach i trophy nie chcę wpaść:( macię jakąś radę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofkiem "Vitruvian Man" zebrałem wszystkie znaki, oraz odkodowałem, tak, że mam cały filmik. Pomimo to trofeum nie chce wpaść. Jakieś pomysły???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofkiem "Vitruvian Man" zebrałem wszystkie znaki, oraz odkodowałem, tak, że mam cały filmik. Pomimo to trofeum nie chce wpaść. Jakieś pomysły???

Masz wszystkie 20 glyphów znalezionych i rozwiązanych? A może wpadło w czasie oglądania filmiku a ty nie zauważyłeś że zaliczyło ? Jak masz wszystko to może obejrzyj cały filmik z zakładki The truth/prawda , Mi wpadło po rozwiązaniu ostatniej zagadki na samym początku filmiku gdy się włącza samoczynnie.

Jako że mam dobry humor (ba miły ze mnie koleś) znalazłem rozwiązanie ktore być może ci pomoże.

"For anyone who have had the same trophy glitched follow these steps to receive the trophy.

1) Were you online when you did all the glyphs?

A) If so unplug the ethernet cable or restart your ps3 and then get back on the game "offline"

B) Individually select and watch each glyph Truth Video. One of the videos should then glitch and then have you do 1 of the glyph puzzles you did earlier. Once completed "boom" trophy should unlock.

If you were offline and did all glyphs and it glitched for you try the same thing and it should work, although mine glitched when I was online."

Wersja pl (skrót)

Jeżeli konsola była podłączona do internetu w czasie wykonywania trofeum, odłącz kabel ethernet i uruchom grę jeszcze raz lecz w trybie offline (czyli z odłączonym internetem)

Następnie indywidualnie obejżyj każdy z filmików prawdy osobno (zakładka truth.prawda) jeden z nich powinien być zbugowany/zglichowany (jak zwał tak zwał) w takim przypadku musisz jeszcze raz rozwiązać zagadkę tego glyphu. Po rozwiązaniu powinien wpaść trophy."

Podejrzewam że zbugowany może być więcej niż jeden filmik, więc najlepiej obejrzeć wszystko dopóki nie wpadnie trofeum. No i nie musisz znowu szukać tego glyphu bo zagadkę możesz rozwiązać z zakładki truth lub obiekty, nie pamiętam do końca gdzie :P

Edytowane przez Kaeln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem i rozwiązałem wszystkie 20 zagadek. Trofeum nie wpadło. Sprawdzałem na swojej liście i dalej jest jako nie zaliczone. Filmik obejrzałem już chyba ze 100 razy i nic. Proponowane przez Ciebie rozwiązanie tez nie pomogło. Miałem konsolę podłączoną do internetu w trakcie gry. Odłączyłem kabel, odpaliłem offline obejrzałem filmik 20 razy i nic(swoją drogą jak mam obejrzeć poszczególne filmiki skoro po odgadnięciu wszystkich zagadek w tym menu jest tylko jeden filmik i załącza się automatycznie?????). włączyłem konsolę podpiąłem sieć, i dalej nic.

Dzięki za pomoc, ale chyba trzeba będzie przejść ją jeszcze raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema że nie mam w co grać właczylem sobie Asassina z zamiarem zebrania tych piórek i mam problem z 1 znajduje się we Florencji na belce koło muru http://www.gamesradar.com/f/assassins-creed-ii-feathers-and-treasure-chests-guide/a-20091118131317820094/p-2 numer SMN8 jak tam mam wskoczyć?Chyba mialem za dluga przerwe z grą i nie wiem.Wskakuje na 1 belke na 2 juz nie daje rady??!!.Proszę o jakies rady sugestie od tych co zebrali te piórko-piórka.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gsq

musisz zrobic dokladnie to co jest podane na w/w stronie nad screenem :)

you’ll need to run up the wall and jump sideways from each of the lower beams to reach it.

czyli, wbiec na sciane (kiedy juz stoisz na belce) i skoczyc w odpowiednia strone - w tym wypadku bedzie to lewo :)

to jest jedna z umiejetnosci Ezio pokonywania wiekszych odleglosci..

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trofeum No-hitter. Niby miałem w jednej walce 10 strażników używałem bomb dymnych i nie zaliczyło mi zadania, ne wiem może źle robiłem ze w pewnym momencie odzyskiwali świadomość tego gdzie sa i dalej bomba? Jak wy to robicie. z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik z trofkiem Sweeper. Mam już umiejętność walki, przechwyciłem od strażnika włócznie po czym zawojowałem z grupą. Tak ze 3 razy udało mi się przewrócić 5 i nic. Czy wciąż może istnieć jakiś bug? Może coś robię nie tak? Jeden się przewraca o drugiego, czy coś... Na razie pogram dalej i spróbuję jeszcze raz za jakiś czas, ale może ktoś już miał taki problem ?

Dodam że jak dotąd z żadnym innym trofeum nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik z trofkiem Sweeper. Mam już umiejętność walki, przechwyciłem od strażnika włócznie po czym zawojowałem z grupą. Tak ze 3 razy udało mi się przewrócić 5 i nic. Czy wciąż może istnieć jakiś bug? Może coś robię nie tak? Jeden się przewraca o drugiego, czy coś...

Zerkałeś na YT, tutaj jest to fajnie pokazane :teehee:

... ne wiem może źle robiłem ze w pewnym momencie odzyskiwali świadomość tego gdzie sa i dalej bomba? Jak wy to robicie. z góry dzięki za pomoc :)

Na pewno nie jest to przyczyną, poniższy filmik potwierdza że tak można :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Tomo, głowy nie dam sobie uciąć ale chyba miałem tak samo. Generalnie to nie jestem pewien ale chyba dłużej przytrzymywałem kwadrat. Jak się chwilkę przytrzyma on od razu robi zamach a jak dłużej to się mocno napina i to może dlatego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×