Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam poważny proplem z awp a mianowicie mi nie zaliczyłodry.gif a sprawdzałem w stats ( network) i nie miałem mafiya work i jednego wyścigu z gta race więc wygralem w tych dwóch i nadal mi nie zaliczyło a jak sprawdzam ponownie to mam wszystko więc nie wiem co jest???

Prosze o pomoc i z góry dziekibiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam chętnego do zrobienia AWP w jednej sesji , jestem już po jednej próbie (w kilku sesjach) i oczywiście nic..

level 9, brakuje AWP i Wanted, psn id: migdalek, gg po lewo, chętnych proszę o konakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałem zapytać czy wie ktoś czy wyjdzie spolszczona wersja GTA 4 ?? Jest bardzo dużo dialogów dlatego nie kupiłem jeszcze tej gry bo w wersji angielskiej nie będe kumał wszystkiego... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałem zapytać czy wie ktoś czy wyjdzie spolszczona wersja GTA 4 ?? Jest bardzo dużo dialogów dlatego nie kupiłem jeszcze tej gry bo w wersji angielskiej nie będe kumał wszystkiego... Pozdrawiam

w grze użyty jest prosty angielski, pozatym co tu kumac :) wszystko na mapie zaznaczone jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w grze użyty jest prosty angielski, pozatym co tu kumac wszystko na mapie zaznaczone jest 

Jemu chyba chodziło o fabułę, która jest NIESAMOWITA ;) Grać bez niej, to jakby nie grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie.

Fabuła w IV jest genialna, zresztą tak jak w poprzednich częściach.

Grę przeszedłem dwa razy, chciałem nawet wyciągnąć platynę, ale te zadania w multi mnie zniechęcają maksymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się ukończyć GTA IV ;) Jak do tej pory, absolutnie żadna gra, nie przyciągnęła mnie w takim stopniu do konsoli (3 dni z rzędu po 10 godzin grania, później średnio po 4-5 (co oczywiście nie przekłada się na czas potrzebny do ukończenia wątka głównego - ten zajął mi 28,5 godziny, więc załapałem się na trofeum - bo niektóre misje trzeba powtarzać kilka razy). 

Fabuła dosłownie zabija, moim  zdaniem wielu twórców filmów akcji powinno uczyć się od panów z Rockstar. 

Zobaczymy co jeszcze uda mi się wskurać w temacie trofeów (a tych jest sporo), choć platyny raczej na 100% nie będzie ;) 

Jedno jest pewne - GTA IV JEST WIELKIE ;) Dopiero teraz się o tym przekonałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pewnie wiecie postać Niko została zaczerpnięta z filmu "Za linią wroga", jednak pewnie niewiele osób skojarzyło film Thick As Thieves z GTA IV ;)

-dzielnica rosyjska "little russia"

-diabelski młyn

-drewniane molo nieopodal

-postać Petrovica

To raczej nie zbieg okoliczności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV przeszedłem na PC kilka dni po jego premierze, jednakże na konsoli to jest caaaałkiem coś innego :). Wracam do grania, 3majta się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i proszę o pomoc.Nie wiem jak wykonać dwie misje z tym logiem na mapie (krawat) i P [Packie]

[P]- you need to be wearing a suit and tie with smart shoes beforce meeting Packie.

[krawat]środkowa wyspa - you need wear smart shoes to the interviev

proszę o pomoc :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sam sobie odpowiedziales ... - musisz wlozyc(kupic) porzadny garnitur i buty w perseusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oczus. musisz właśnie mieć ładne ubranko, będzie Ci potrzeba przynajmniej z 1200 dolców. Kupujesz ubranko i czekasz aż Ci się pokarze krawat. Wtedy jedziesz tam i wykańczasz kolesia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup porządny garnitur i eleganckie buty. Jedziesz na miejsce, sekretarka zaprowadzi Cię do jego gabinetu, chwilkę z nim rozmawiasz i kiedy będziesz gotowy, naciskasz bodajże L1 żeby wstać i strzelasz ;) No a potem.... sam zobaczysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej misji najlepiej wyskoczyć przez okno za jego biurkiem... To najszybsza droga i omija się strażników ;)

luki98_pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zabic go z noża i wtedy "psiarnia" nie goni ale musisz uwazac na straznikow bo jeśli zobaczą przez otwarte drzwi trupa to sam się dowiesz co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przechodziłem gta 4 drugi raz zabiłem go nożem, ale i tak był filmik z tą sekretarką... i policja zaczęła mnie gonić ;/ :pardon:

luki98_pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem a mianowicie pucharki mi się nie wbijają,zrobiłem wszystko co trzeba i nic ni ma :(.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem a mianowicie pucharki mi się nie wbijają,zrobiłem wszystko co trzeba i nic ni ma :(.Proszę o pomoc.

zdefiniuj może najpierw "Wszystko co trzeba"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co trzeba żeby zdobyć pucharek,o to mi chodziło.

Miałem taki sam problem. Zaczełęm nową grę wtedy gdy nie byłem podłączony do neta. Przeszedłem z 20+misji i powinienem dostać z 3 trofea, ale nic z tego...

Musiałem rozpocząć nową gre wtedy gdy byłem podłączony do neta i zalogowany w PS Network. Wtedy trofea elegancko wpadały. :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co trzeba żeby zdobyć pucharek,o to mi chodziło.

widocznie nie wszystko skoro nie zdobyles. A jakis pucharek w ogole w GTA zdobyles? Czy tylko niektórych nie mozesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem a mianowicie pucharki mi się nie wbijają,zrobiłem wszystko co trzeba i nic ni ma :(.Proszę o pomoc.

Musisz pobrać patch (czyli mieć konsolę podłączoną do internetu) i rozpocząć nową grę.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×