Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,jeśli będziecie robić trofea online w GTA,to chętnie bym się "wprosił" :thumbsup:

Imo im więcej osób,tym lepiej będzie.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świątecznej promocji pojawiły się obydwa dodatki do GTA4 na PSN. Każdy w cenie 26zł. Nie jest niestety napisane czy wymagają pełnej wersji podstawki do uruchomienia. Chciałbym kupić Balad of Gay Tony ale nie wiem czy nie wyrzucę kasy w błoto bo nie mama pełnej GTA 4... Oreintuje się ktoś jak wygląda sytuacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świątecznej promocji pojawiły się obydwa dodatki do GTA4 na PSN. Każdy w cenie 26zł. Nie jest niestety napisane czy wymagają pełnej wersji podstawki do uruchomienia. Chciałbym kupić Balad of Gay Tony ale nie wiem czy nie wyrzucę kasy w błoto bo nie mama pełnej GTA 4... Oreintuje się ktoś jak wygląda sytuacja ?

Z tego co pamiętam, to wersje na PSS potrzebują oryginalnej płytki w napędzie, zaś wersja na BD jasna sprawa nie potrzebuje oryginała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u was tez konsola glosno tlucze plytke w napedzie podczas wczytywania sie gry (przy 1 odpaleniu). Gra sie wczytuje z minute i strasznie skacze glowica po plycie, i chce sie dowiedziec czy to tylko u mnie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem swoją wersję Complete. Oczywiście głównie zależy mi na zrobieniu 10 levelu i reszty pucharków online.

Z tego co czytałem i napisaliście mi tutaj to NOOSE jest najlepszym sposobem do nabijania. Dlatego szukam ludzi, którzy są chętni do klepania tego. Od czasu do czasu można zmienić coopa, ale głównym celem jest NOOSE.

UWAGA: Metoda ta wymaga sporo cierpliwości i ogarniania trybu. Także jak ktoś ma adhd to niech lepiej da spokój :) Levelowanie do 5 mln $$ to od cholery grania. Z tego co liczyłem to od 0 do 5,000,000 to około 1111 gier NOOSE...

Także jeśli nadal jesteście chętni do wspólnego nabijania to dodawać do PSN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie na temat platyny w GTA4, ponieważ sam nie tak dawno zostałem jej posiadaczem.

Mam okazję kupić GTA Complete za 120zł, oczywiście nówka w folii.

Nie brzmi to jak jakaś mega okazja. Ja moją Complete kupiłem za lekko ponad 80PLN w wklepie NoGame w Krakowie. Tak samo nowa, nie Platinum.

PS. Wczoraj w tym samym sklepie kupiłem też nowego Dead Space 2 Limited Edition za 87PLN, z tego co patrzyłem na allegro i ceneo nie było nigdzie w.w. wersji za niżej niż 100, a głównie kosztowały po 120. Jak ktoś mieszka w Krakowie to polecam sklep.

Z tego co czytałem i napisaliście mi tutaj to NOOSE jest najlepszym sposobem do nabijania. Dlatego szukam ludzi, którzy są chętni do klepania tego. Od czasu do czasu można zmienić coopa, ale głównym celem jest NOOSE.

Tak, zdecydowanie nie ma lepszej opcji niż NOOSE na 5kk $. Dodatkowo jakieś "ochłapy" wpadną podczas robienia trofeum "Auf Wiedersehen Petrovic", ale nie przekroczy to 100.000, chociaż zawsze coś.

Osobiście zrobiłem "na ustawce" NOOSE może z 2 razy, kiedy to zagrałem na zajawkę ze znajomymi tą misję po tym jak skończyliśmy robić "Fly The Co-Op". Reszta to zakładanie servera z 3 slotami i czekanie na graczy. Czemu 3 osoby, a nie full? Jak pewnie wiesz/widziałeś na YT misja polega na tym, że 1/2 osoby ochraniają Petrovic'a, a trzecia jedzie po helikopter. Wraca nim i zbiera całą trójkę na pokład. Jeżeli 3 osoby miałyby bronić gościa, to byłoby już Nas 4 + NPC, a tyle osób nie zmieści się w heli. Są jacyś zajawieńcy, co robią tą misję w 4, wtedy dwie osoby jadą po helikoptery [stoją zawsze dwa]. Jedna wsiada i leci na koniec misji, a druga robi to co napisałem wyżej. Jak dla mnie bezsensu, ponieważ ta jedna osoba nie ma praktycznie nic do robienia. Przydatne, jeżeli czwórka znajomych robi to samo trofeum, wtedy każdy ma w tym jakąś korzyść, jeżeli natomiast grasz z "randomami" i ustawisz pokój na 4 osoby jest zamotka. Czasami nikt nie idzie po helikopter, czasami 3 osoby się rzucą do auta, a ta jedna nie obroni Petrovic'a, Game Over, stracony czas - eh. Zakładaj zatem pokój na 3 osoby, czekaj na 2 pozostałe, ewentualnie jedną z dosyć wysokim poziomem, żeby i umiała latać, jeżeli Ty bronisz, albo umiała obronić boss'a, jeżeli Ty będziesz latał. I tak według mnie idealna opcja to 2 + 1. Jeśli czujesz się na siłach, to zawsze próbuj latać = biec na początku misji do auta, jeżli inni gracze zauważą, że po każdej misji biegniesz po helikopter Oni automatycznie będą już ściągać wrogów i całość pójdzie bardzo sprawnie. Jeżeli zauważysz, że inna osoba od razu biegnie do auta, to olej heli i zabijaj żołnieży. Tutaj oczywiście nie wciśnięty całkowicie przycisk do namierzania i ładujesz headshot'y. Nie będę Ci opisywał dokładnie skąd w którym momencie wychodzą żołnierze, albo jaką dokładnie trasą lecieć helikopterem, bo bym się rozpisał na 5 stron. Jeżeli na serio chcesz wbić platynę w GTA4, to po kilkudziesięciu misjach rozkminisz wszystko.

PS. Czasami zdarzy się taka sytuacja, że przez kilka misji gramy z taką samą dwójką graczy. Każdy zna swoje obowiązki, misje wychodzą poniżej 2 minut - warto zostać z takimi graczami i grać z nimi jak najdłużej.

PS2. Po tym jak już wszyscy będziecie w helikopterze wybierz z telefonu opcję - kolejna misja - NOOSE, nie pamiętam jak dokładnie się to wybierało, ale chyba chyba coś takiego jak "Next Game". Jak inni zrobią to samo, wiadomo, że chcą expić kasę.

Z tego co liczyłem to od 0 do 5,000,000 to około 1111 gier NOOSE...

A NOOSE to jakieś 3 minuty = 1111x3=3333 minut /60 = 55 godzin - nic bardziej mylnego. Zdarzy Ci się mnóstwo faili. Jak np. totalne nieogary w helikopterach i fatalne lądowania pod koniec misji, czy lądowanie w wodzie, albo w ogóle nie dolecenie do końca. Goście, którzy będą biegać za żołnierzami w celu $ i zostaniesz sam z Petrovic'em obok Jego samolotu, a samemu dosyć ciężko go bronić na hardzie. [chociaż jest to możliwe] czy po prostu oczekiwanie na graczy, bo sam niestety nie zagrasz misji, a ich coraz mniej, bo gra coraz starsza. Chociaż trzeba przyznać, że pomimo wieku GTA4, w multi zawsze dalej ktoś się znajdzie.

PS. Odnośnie tej kasy z żołnierzy. Jeśli zabijesz jakiegoś z bliskiej odległości to wyleci z niego forsa, nie pamiętam dokładnie ile, ale jeżeli już poznasz respawn i np. będziesz się czaił na przyjeżdżające posiłki to zamiast 4500$ wyciągniesz ponad 5k. Nie wiem czy aż tak opłacalny biznes, bo dochodzi do tego szansa na to, że umrzesz 3 razy, czy zginie Petrovic.

Polecam Ci zatem wbić najpierw Auf Wiedersehen Petrovic z dwóch powodów - wpadnie trochę kasy do 5kk + zobaczysz, czy jest sens dalej bawić się w platynę. Co kilka stron na forum ktoś pisze, że ma buga z tym trofeum. Chociaż ja i tak dalej uważam, że po prostu nie robią wszystkiego, brakuje jednego pojedynczego wyścigu, czy jakiś jest zagrany, ale przegrany. Nie piszę tego jako odpowiedź na każdy post, bo domyślam się jaką frustrację to może wywołać. Widziałem, że znalazłeś tabelkę do tego puchara. Korzystałem z tej samej, zaznaczaj wszystko dokładnie co udało Ci się przejść, sprawdzaj też co jakiś czas staty w Social Club'iePonowne. Przechodzenie wszystkich wyścigów to coś strasznego. Są wyścigi po kilka minut, a w ogóle ich ilość jest dosyć duża. Do tego dochodzi kilka trybów, które ciężko zrobić na ustawce - potrzeba 3 osób, a granie z "randomami" owocuje kick'iem na 5 sekund przed Naszą wygraną, czy po prostu opuszczeniem pokoju przez innych graczy. Ah ta zazdrość? Kiedy wpadnie Auf Wiedersehen Petrovic bierz się za Wanted. Powinno pójść "z górki". Dodam, że ja robiłem dziennie 100k. Jak udało mi się 150, to następnego dnia miałem tylko 50, czasami udało się 200, albo więcej w jakiś weekend. Po prostu postanowienie było przekraczać dziennie jakieś sto tysięcy co przy odrobinie szcześcia trwało lekko ponad godzinę, no i po kilku tygodniach platyna wpadła.

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało. Ten opis niech będzie podziękowaniem za rady dotyczące Vanquish'a.

Powodzenia.

Edytowane przez Zygo89
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zyfo za info. Większość i tak już wiedziałem, ale plusior za pomoc i chęć :)

Ale teraz coś innego...

Poszukuję razem z jospehinola, 2 osób do zrobienia kilku trybów z online do AWP.

Wiem, że Cops n Crocks wymaga 4 osób, ale pewnie jest jeszcze kilka trybów, które wymagają 4 osób.

Dlatego zrobić tylko te 4 osobowe i fajrant.

Oczywiście robimy dla każdego, bo nie dość, że musi wygrać team, to jeszcze trzeba być pierwszym w swoim teamie, żeby dobrze zaliczyło do pucharku (a przynajmniej tak czytałem w necie).

Kto chętny niech dodaje do znajomych, co do terminu, to się zgadamy.

PS.

Dominator, jak coś to dodaj mnie jeszcze raz, bo ostatnio odrzuciłem bo nie miałem jeszcze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodaj mnie do znajomych, mam tylko nadzieję, że Twój nick nie jest odzwierciedleniem zachowania w grze :P

W takim razie potrzeba nam jeszcze jednej osoby. Naprawdę nikt nie chce zrobić tych teamowych rzeczy do AWP?

Podkreślam, że tylko o to nam chodzi. Tam chyba bodajże są raptem 4 tryby, które wymagają 4 osób.

Zrobimy to i każdy pójdzie w swoją stronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodaj mnie do znajomych, mam tylko nadzieję, że Twój nick nie jest odzwierciedleniem zachowania w grze :P

W takim razie potrzeba nam jeszcze jednej osoby. Naprawdę nikt nie chce zrobić tych teamowych rzeczy do AWP?

Podkreślam, że tylko o to nam chodzi. Tam chyba bodajże są raptem 4 tryby, które wymagają 4 osób.

Zrobimy to i każdy pójdzie w swoją stronę :)

O której byście chcieli zacząć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to HS się przyda? Jak coś to mam. smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musimy się zgadać w 4 na jakiś termin. Myślę, że może przyszły weekend?

Zrobienie tego to nie jest długo, także powinno się to zrobić w miarę szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam problem właśnie skończyłem ostatnia misje dla Menny'ego i dostałem sms'a od "nieznajomego" żeby się z nim spotkać na Castle Garden (takie molo i budynkiem jak w infamous), ale kiedy wchodzę na strzale-miejsce rozpoczęcia misji ona się nie odpala identyczna sytuacja jest kiedy wchodzę na miejsce rozpoczęcia misji od Playboy X. Ktoś wie dla czego tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w sensie ten za tydzień :P

Np. koło 18:00?

Mi również pasuje(osobiście wolałbym sobotę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam problem właśnie skończyłem ostatnia misje dla Menny'ego i dostałem sms'a od "nieznajomego" żeby się z nim spotkać na Castle Garden (takie molo i budynkiem jak w infamous), ale kiedy wchodzę na strzale-miejsce rozpoczęcia misji ona się nie odpala identyczna sytuacja jest kiedy wchodzę na miejsce rozpoczęcia misji od Playboy X. Ktoś wie dla czego tak się dzieje?

nie mam pojęcia. Probowałeś przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia. Probowałeś przejść?

wchodzę na strzałke a ona robi się przezroczysta ;| wiec nie mam możliwości jej przejścia, a na smsa nie mogę odpowiedzieć...wyłączyłem konsole odpaliłem gre jeszcze raz ale to nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również pasuje(osobiście wolałbym sobotę).

No to wstępnie nasza ustawka na tryby teamowe to sobota godzina 18:00.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki głupia sprawa. Gram właśnie w The Ballad of Gay Tony i mam misję z przejęciem diamentów. Mam się dostać po drabinie na dach i za wuja nie umię się po niej wspiąć. Naciskam wszystkie guziki na padzie i nic. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×