Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że niektórzy przyzwyczaili się do gier, w których samo przejście gwarantuje 98% trofeów. To zaprzecza idei tych osiągnięć, a Rockstar jest wymagający wobec graczy. Jako jedna z niewielu już firm zresztą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście boli to, że te pucharki są na multi, a nie na singlu. Zrobiłem 100% gry + parę osiągnięć z dodatków, a i tak dużo mi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście boli to, że te pucharki są na multi, a nie na singlu. Zrobiłem 100% gry + parę osiągnięć z dodatków, a i tak dużo mi zostało.

Moim zdaniem to dobrze. Przynajmniej jakieś urozmaicenie.

Ja miałem z tym dużo przyjemności i zabawy, która nie kończyła się po 8 godz. gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole w takie gry grać spokojnie na singlu.

Edytowane przez makmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole w takie gry grać spokojnie na singlu.

Spoko :) Kwestia gustu :)

Mnie tam nie przeszkadza co kto lubi :) - byle nie udowadniał, że białe jest czarne :D

granie - indywidualna sprawa :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Źle pamiętasz. Dwayne nie daje żadnych zadań.

Też miałem z tym kiedyś problem i znalazłem w internecie informacje o tym, że należy odpisać na jego e-maila. Może usunąłeś bądź masz pełną skrzynkę? W drugim przypadku usuń niepotrzebne wiadomości. Jeśli nie no to nie wiem. W tej grze zdarzają się różne błędy.

Nie mam żadnych maili, a jak próbuje zadzwonić to niemam żadnego wyboru tylko od razu dzwoni. Zaznaczam że ukończyłem wątek fabularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w komórce masz może Playboya na liście kontaktów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kogoś zabijemy to jego kontakt może nadal być w telefonie. Ja np. przez całą grę miałem Vlada w liście kontaktów.

A może negatywnie odpowiedziałeś na tego jego maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kogoś zabijemy to jego kontakt może nadal być w telefonie. Ja np. przez całą grę miałem Vlada w liście kontaktów.

Po ukończeniu fabuły wszystkie zbędne kontakty znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nową aktualizacją PSS można kupić GTA IV: Episodes From Liberty City za 6 dych. Czy jeśli kupię same dodatki to do platyny będę musiał zdobyć trofea także z podstawki (zmuszając mnie do jej zakupu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jeśli kupisz Episodes z PSS to bez podstawki płytowej i tak ich nie uruchomisz.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, dzięki za info. Ale bym się zdziwił gdybym tego nie doczytał :P Czyli tak czy siak muszę kupić full GTA..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trofea z dodatków nic nie mają do platyny. Platynę robisz w podstawce, dodatki to tylko dodatkowe trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w komórce masz może Playboya na liście kontaktów?

playboya zabiłem. Bardzo możliwe że negatywnie odpowiedziałem na jego email tak jak powiedział homer. Można coś jeszcze zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jeśli kupisz Episodes z PSS to bez podstawki płytowej i tak ich nie uruchomisz.

kolego lecisz mi piwko za oszukiwanie :P Wlazłem na PSS przed chwilą i w opisie Episodes From Liberty City jest napisane, że gra nie wymaga podstawowej wersji :) To tak gwoli sprostowania, gdyby ktoś chciał sobie kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

playboya zabiłem. Bardzo możliwe że negatywnie odpowiedziałem na jego email tak jak powiedział homer. Można coś jeszcze zrobić??

W takim wypadku nie powinno się to liczyć do 100%

kolego lecisz mi piwko za oszukiwanie :P Wlazłem na PSS przed chwilą i w opisie Episodes From Liberty City jest napisane, że gra nie wymaga podstawowej wersji :) To tak gwoli sprostowania, gdyby ktoś chciał sobie kupić ;)

Dawniej dodatki można było kupić pojedyńczo lub jako Episodes Bundle. Teraz dodano je również jako Episodes from Liberty City, które tak jak w przypadku wersji na płycie, nie wymaga podstawki.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego danken mam nadzieje że masz racje i zacznę robić 100% na tym save, a jeśli zrobię i będzie mi brakowało tych dziesiątych procenta to odpuszczę sb to 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej rozchodzi o wygranie każdego wyścigu. A i jeszcze zabicie 20 graczy pistoletem w ciągu jednej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GTA IV Complete na PSN, ale nie mogę zagrać w dodatki. Gdzie można je znaleźć?

Na samym początku, po odpaleniu płyty, powinieneś mieć 3 ekrany z wyborem, w którą grę chcesz grać.

Nie masz tego? Niemożliwe, żebyś tego nie miał...

Na płycie pisze Complete Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×