Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko, znam dość dobrze angielski, daje radę i pytanie czy spoko gra się w GTA po angielsku? Bo chciałem sobie ograć complete edition zanim zamówie preordera na Gta 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spoko się gra po angielsku? No normalnie, po polsku i tak nie ma.

Z tym preorderem to się lepiej wstrzymaj. Ta gra może nie wyjść tak szybko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, znam dość dobrze angielski, daje radę i pytanie czy spoko gra się w GTA po angielsku? Bo chciałem sobie ograć complete edition zanim zamówie preordera na Gta 5 ;)

To nie L.A. Noire ;) wystarczy normalna znajomość angielskiego...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, znam dość dobrze angielski, daje radę i pytanie czy spoko gra się w GTA po angielsku? Bo chciałem sobie ograć complete edition zanim zamówie preordera na Gta 5 ;)

Jak ci angielski nie pasuje to pobierz spolszczenie (jeśli grasz na pc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, znam dość dobrze angielski, daje radę i pytanie czy spoko gra się w GTA po angielsku? Bo chciałem sobie ograć complete edition zanim zamówie preordera na Gta 5 ;)

po co bulić za preorder jak zaraz po premierze idzie taniej kupić grę niż w preorderze. MAX PAYNE3 (też od R*) preorderze zwykle był 200-230zł a w MediaMarkt zaraz po premierze za 179...

a co do angielskiego: da się grać po angielsku; fabuła nie jest jakaś trudna bardzo językowo. W grze są dostępne napisy angielskie (+niemieckie, hiszpańskie i francuskie), wystarczy je włączyć, wtedy już bardzo łatwo jest zrozumieć fabułę (jak Cię nie obchodzi fabuła tylko misje same w sobie to nawet bez znajomości ang daje radę- 90% misji to jedź do a, zabierz coś, jedź b postrzelaj, wróć do a i tyle...)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale właśnie zależy mi na tym żeby rozumieć całą fabułę, tak jak grałem w SA na PC. Chciałem wiedzieć czemu ten jest tu a tamten tam i co tu robi i dlaczego itp wiecie o co chodzi. Angielski znam dość dobrze, daje rade sie porozumiewać po angielsku przez HS'a w różnych grach więc biore tą coplete edition i włącze sobie jeszcze angielskie napisy żeby było łatwiej ;D Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w serii GTA nigdy nie była skomplikowana i tutaj jest tak samo, ja z moim 3 letnim uczeniem się tego języka przy 6 nauczycielach nie mam problemów ze zrozumieniem jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jedynym problemem moze byc slang poszczegolnych postaci. Jak Jacob zaczynal nawijac to myslalem, ze odpadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Niko przytoczy coś z Serbskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z ciekawości włączyłem GTA IV i pierwszy serwer na jaki trafiłem to zhakowane lotnisko z wyskoczniami. Niby nic, ale pewnie istnieją też mody na nieśmiertelność, aimboty czy inny syf. Nie będę się w to zagłębiał, czas wyjąć płytę z napędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak odzyskać save'a z GTA IV? Zacząłem TLAD i nadpisałem savea. Da się coś jeszcze zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W folderze narzędzia zapisanych danych save jest. Może jakby się zmieniło jego przypisanie na innego slota to zadziałałoby ale nie wiem jak.

Dałem sobie rade. Save nie wykryło bo był przestawiony, musiałem ręcznie go wczytać.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zawsze na 1 slocie była 4 a teraz był TLAD a 4 była gdzieś niżej. Nie wiem jak to się stało :P.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję osoby, która ogarnia sniper glitch i chciałaby mi pomóc przy wykonaniu trofeum wanted. Chodzi mi o coś takiego:

Chętnych proszę o kontakt gg: 4988391 bądź PSN: HugoL33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Liberty City czy to z PSS czy na płytce jest oddzielną grą, czy aby w nią zagrać potrzeba mieć podstawkę?

I w ogóle czy warto grać w LC nie przechodząc podstawki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku rzeczy nie załapiesz. Ale radze kupic The Complete Edition. I pytam się z ciekawości, dlaczego zrezygnowałeś z pudełkowych wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto.

Płyta to oddzielna gra.

Kiedyś było tylko DLC i trzeba mieć było GTA IV podstawkę, teraz można zassać z PS storę taką wersję która nie potrzebuje płyty GTA IV.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle taniej wychodzi kupując grę z kimś na dwa sloty to raz, a dwa że nie chce mi się biegać po sklepach skoro wszystko mam pod ręką.

Podam przykład. Darksiders II w sklepie kosztuje 199 zł a na psn będzie po 249. Czyli wychodzi po 125 z na os. A że gier nie sprzedaję, bo lubie do nich wracać co jakiś czas to tak mi wygodniej i taniej.

I sprawy dwie mniej ważne ale istotne - gra z dysku dużo szybciej się ładuję niż z płyty, nie ma tak często dropów animacji i nie trzeba wkładać płyt do konsoli :)

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sprawy dwie mniej ważne ale istotne - gra z dysku dużo szybciej się ładuję niż z płyty, nie ma tak często dropów animacji i nie trzeba wkładać płyt do konsoli :)

Jeśli chodzi o ładowanie to prawda, ale w przypadku spadków animacji to nie wiem. Jakoś o wiele częściej doświadczam ich grając z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic. Właśnie ściągam GTA IV z PSS, w sumie 89 zł za podstawkę. Jeśli ktoś chce to mam na sprzedaż SLOT

Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Pamiętam doskonale część pierwszą i drugą :biggrin:

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam na koncie 86 misji głównych i na mapce nie widnieje już żadna misja do wykonania. Ostatnio wraz z Romanem pojechaliśmy się rozprawić z jakimś Ruskiem( miałem do wyboru zabić go albo zostawić). Co trzeba zrobić aby odblokować kolejne misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×