Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisał AXA. Zależy od wersji. Na aukcji niby jest napisane, że jest to EfLC (ta niewymagająca podstawki), ale proponuję się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z grafiką w GTA IV TCE, mianowicie obraz jest bardzo rozmyty a tekstury niewyraźne. Pytanie czy ktoś miał takie problemy i jak je rozwiązać? Bo wątpie że taka grafika jest prawidłowa, chociaż słyszałem że ten tytuł nie jest zbyt piękny graficznie ale żeby aż tak  ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na Ps3 wygląda. Sam się dziwiłem jak miałem 4. Na Xboxie wygląda to lepiej, chociaż też nie jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dobry tv i u mnie wyglada dobrze,wydaje mi sie ze od tego tez zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie że to problem z tv, też mam dobry i dodatkowo z żadną inną grą takich problemów nie było :P aaa i jeszcze jedna sprawa, można jakoś "ustabilizować" kamerę podczas jazdy samochodem? przy skręcaniu kamera szaleje ( przypuszczam że z czasem sie przywyknie) ale czy nie można jakoś kamere usatwić na stale "przytwierdzoną" do tyłu auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to w przypadku rozdzielczosci 1080p proponuje zmiejszyc do 720p. W TLaD w menu Display jest opcja Noise Effect (nie wiem jak w TCE), ktora rowniez moze miec na to wplyw. Ogolnie mozesz sobie pogrzebac w opcjach. Kamere zmieniasz selectem, ale nie mozna chyba jej przytwierdzic do tylu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUż kiedyś poruszałem ten problem, ale zgubiłem wątek więc zapytam jeszcze raz. Około 2 lat temu przeszedłem całe GTA zrobiłem niemalże 100% ale jako świeży posiadacz czarnulki nie ogarniałem trofeów i innych 'dodatkowych' opcji. Problem polega na tym że nie odblokowało mi się żadne trofeum związane z grą, co troche mnie irutyje. Planuje kupić jeszcze raz płytkę i wbić chociaż kilka procent trofeów. Miał ktoś taki problem? Czy jest możliwość że jak włożę inną płytkę to odblokują mi się zbugowane pucharki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea moga nie wpadać z kilku powodów:

-masz niezaktualizowaną wersję gry (trofea zostały wprowadzone w patchu)

-używasz cudzego save'a

-używałeś kodów co zblokowało trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety żadna z powyższych opcji mnie nie dotyczy, chyba że ewentualnie pierwsza ale to też raczej nie możliwe żebym grał bez aktualizacji jak grałem przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuwałeś plik zapisu i zaczynałeś od nowa? Trofea nie są retroaktywne. Spróbuj przejść pierwszą misję na czystym save'ie.

Swego czasu, zanim wprowadzili trofea ukończyłem GTAIV na 100%, a po patchu musiałem usunąć save i robiłem wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy odpaliłem gta4 na mojej konsolce i mam takie pytanie. Czy jest jakiś sposób na wyłączenie bądź przynajmniej na zmniejszenie efektu rozmycia. Trochę mnie ono przeraziło. Kiedyś grałem na pc i pamiętam, że tam nie było czegoś takiego a przynajmniej w takim stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatkach sa inne filtry obrazu. TLaD jest jeszcze bardziej szare i bezbarwne, a TBoGT jest bardziej kolorowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się podłącze o pytania o GTA IV.

Grałem jakieś 4 lata temu na PC i nie skończyłem całej gry. Miałem przez chwilę GTA IV na PS3 (3-4 lata temu), ale grafika a właściwie jej płynność mnie sterroryzowała i odpuściłem. Czy teraz po patchach jest lepiej zwłaszcza z płynnością podstawki? A jak z grafiką i płynnością animacji w dodatkach? Chętnie bym zagrał przed GTA V.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanko czy mógłby ktoś doradzić jak zdobyć trofeum Catch The Bus w TBoGT? Chodzi o zatańczenie w obu klubach Tony'ego bez większych błędów.  Wiem jak to wygląda potem i w ogóle tylko ze mam problem na początku gdy pojawia się napis HOLD i niby wciskam L2 i R2 ale zawsze coś jest źle jak to dokładnie zrobić, wciskać jednocześnie oba co sekundę, na zmianę co sekundę, do rytmu? Ciągle próbuję i próbuje i ciągle mi nie wychodzi.

Edytowane przez PVL55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hold - trzymaj. Musisz wychylić drążek w dowolną stronę i trzymać aż skończy się odliczanie. W międzyczasie możesz naciskać R2 i L2 w rytm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się podłącze o pytania o GTA IV.

Grałem jakieś 4 lata temu na PC i nie skończyłem całej gry. Miałem przez chwilę GTA IV na PS3 (3-4 lata temu), ale grafika a właściwie jej płynność mnie sterroryzowała i odpuściłem. Czy teraz po patchach jest lepiej zwłaszcza z płynnością podstawki? A jak z grafiką i płynnością animacji w dodatkach? Chętnie bym zagrał przed GTA V.

Pozdrawiam.

Niestety, płynność to największy minus GTA. Da się z czasem przyzwyczaić a gra jest świetna więc warto.

P.s. Jeśli ktoś pamięta spadki fps w GTA SA na ps2 to wie, że GTA 4 chodzi przy SA jak złoto :-D to była dopiero niegrywalna masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w tej grze dalo się być policjantem/pracować w policji? Widzialem jeden fajny filmik, calkiem nie zle to wyglądalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w tej grze dalo się być policjantem/pracować w policji? Widzialem jeden fajny filmik, calkiem nie zle to wyglądalo ;)

 

jak się weszło do radiowozu to szło robić misje policyjne - łapanie różnych bandytów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to ja widzialem coś ambitniejszego i bardziej rozwiniętego... chociaż teraz już wyczytalem, że to dodatek na PC. Zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Zakupilem na promocji z psn GTA4 Complete edition, w xmb nie widze ikony od dodatków a w samej grze tez nie widze opcji uruchomienia dlc. Pytanie brzmi jak je uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem prawie całe i nawet mi gra katalogu na trofiki nie zrobiła ;) Choć gra była aktualizowana a cheatów nie używałem (na początku oczywiście :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×