Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Kod się zgadza,a w zakładce game nie ma żadnych innych opcji niż te podstawowe co mnie właśnie dziwi.Jest to pudełkowa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobiłeś pierwsze instalacja dodatków czy pierwsze uruchomienie pudełkowej gry? Bo jeśli instalacja dodatków to spróbuj teraz po uruchomieniu gry ściągnąć jeszcze raz dodatki i zainstalować. Szczerze to nie wiem czy to może coś pomóc ale nie zaszkodzi spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem porobić trofea online ale po wybraniu dm lub tdm wyszukuje mi gre z max 3 osobami, jest to wina ustawień czy po prostu mało ludzi już w to gra? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej ludzi jest w Hangman NOOSE, bo tam najszybciej się wbija kasę do 10 levelu.

Także tam siedzi najwięcej osób, żeby zrobić puchar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem z misją a właściwie jej nie mam.

Chodzi o to że, po przejściu misji BLOOD BROTHERS nie pojawiła mi się żadna ikonka, powinien zadzwonić do mnie Packie ale nie zadzwonił,

Co robić ? dzwoniłem już do niego o każdej porze dnia... wersja na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiki kilka osób miało ten sam problem, piszą żeby pobiegać po mieście nie robić żadnych innych misji.

Musisz po prostu czekać, packie dzwoni tylko w dzień więc w nocy nie masz co liczyć na telefon.

Dawno nie grałem, ale zobacz czy nie masz telefonu w trybie sleep (nie odbiera wtedy połączeń) chyba coś takiego było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnią misję zrobiłem chyba w we wtorek... nie wiem czy czekanie ma sens ale dzięki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że nie zabiłem Dwayne'a podczas fabuły i mam go w telefonie ale jak na niego nacisne to nie ma do wyboru bowlink, drinking itp. tylko od razu do niego dzwoni i nie mogę się z nim umówić, a jest to potrzebne do trofka Liberty City(5) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm....a to nie tak że trzeba trochę odczekać i dopiero po jakimś czasie będzie można go znowu zapraszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest często występujący "problem". Aby mieć możliwość zapraszania gdzieś Dwayne'a trzeba najpierw odpowiedzieć pozytywnie na jego e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Praktycznie skończyłem podstawkę (jakiś rok temu), gra nieco mnie znużyła i nie mam zamiaru kontynuować. Naszło mnie żeby wrócić do tego świata i widzę, że GTA Episodes from Liberty City jest za 40 zł w PSN. Warto kupić za tą cenę? Podobno dużo lepsza zabawa niż w podstawce...

Czyto jest oddzielna gra, którą można zacząć w każdej chwili czy ingeruje ona jakoś w podstawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Praktycznie skończyłem podstawkę (jakiś rok temu), gra nieco mnie znużyła i nie mam zamiaru kontynuować. Naszło mnie żeby wrócić do tego świata i widzę, że GTA Episodes from Liberty City jest za 40 zł w PSN. Warto kupić za tą cenę? Podobno dużo lepsza zabawa niż w podstawce...

Czyto jest oddzielna gra, którą można zacząć w każdej chwili czy ingeruje ona jakoś w podstawkę?

 

DLC są moim zdaniem zdecydowanie lepsze od podstawki. Pierwszy to genialny klimat motocyklowego gangu. Drugi to stare dobre GTA z dużą dozą humoru i ciekawymi misjami. Oba dodatki mają swoje oddzielne historie jednak niektóre wydarzenia przeplatają się z fabułą podstawki co pozwala nam poznać te wydarzenia z nieco innej perspektywy. Wg mnie warto bo zabawa jest świetna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Praktycznie skończyłem podstawkę (jakiś rok temu), gra nieco mnie znużyła i nie mam zamiaru kontynuować. Naszło mnie żeby wrócić do tego świata i widzę, że GTA Episodes from Liberty City jest za 40 zł w PSN. Warto kupić za tą cenę? Podobno dużo lepsza zabawa niż w podstawce...

Czyto jest oddzielna gra, którą można zacząć w każdej chwili czy ingeruje ona jakoś w podstawkę?

Dodatki są o wiele ciekawsze i nie nudzą jak podstawka (moim zdaniem)...

Oba epizody są oddzielnymi produktami i stanowią odrębną opowieść...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Praktycznie skończyłem podstawkę (jakiś rok temu), gra nieco mnie znużyła i nie mam zamiaru kontynuować. Naszło mnie żeby wrócić do tego świata i widzę, że GTA Episodes from Liberty City jest za 40 zł w PSN. Warto kupić za tą cenę? Podobno dużo lepsza zabawa niż w podstawce...

Czyto jest oddzielna gra, którą można zacząć w każdej chwili czy ingeruje ona jakoś w podstawkę?

Zdecydowanie warto kupić. Może sam dodatek opowiadający o motocyklistach nie jest tak ciekawy, to The Ballad of Gay Tony jest wspaniałym dodatkiem. Niemal każda misja z tej gry bije większość misji wykonywanych w GTA IV. Nie jest tam przedstawiona może jakaś porywająca fabuła (w mojej opinii nie tak dobra jak w GTA IV), ale sam gameplay jest świetny. Postaci ukazane w tym dodatku są świetne, a pan Yusuf Amir zapadł w pamięci. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo. ile jest tak średnio ludzi na serwerach multiplayer ? zamierzam kupić gta już 2 raz, ale tylko dla multi, wiec nie ma sensu zebym kupowal jak sie okaze ze na serwerach jest 2-3 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że nadal gra w to dużo osób w końcu to GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że nadal gra w to dużo osób w końcu to GTA.

słyszałem od kolegi że są po 2-3 osoby właśnie , więc wolałbym inf. od osoby która to teraz włączy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczy jest mało. Na free roam jeszcze jakoś pograć można, ale jakiekiolwiek deathmatch'e są prawie puste.

 

Jestem pewny, że nadal gra w to dużo osób w końcu to GTA.

To, że to GTA nie zmienia faktu, że multiplayer tu jakiś wspaniały nie jest. To nie to co np. SAMP w GTA SA na PC gdzie można sobie dowolnie modyfikować grę. GTA ma już 5 lat i nikomu się w to grać nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to na PSS są 2 wersje tego dodatku, jedna Episodes from LC, która nie wymaga podstawki GTA IV i druga Episodes Bundle która wymaga płytki z IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×