Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

siema, mam pewien problem. kupilem complete edition gta, sciagnelem, zainsatlowalem podstaweke nastepnie dodatki no i wlaczam gre. wyskakuje mi komunikat ze znaleziono dodatek np o geju tonym i pytanie czy chcem go wlaczyc. wybieram "nie" i automatycznie wlacza sie podstawka gta 4. i tu moje pytanie, gdyz mialem juz kiedys na plycie te dodatki i tam na ladym tle wybieralo sie poprostu ktory dodatek wlaczamy. ja teraz takiego czegos nie mam. nie moge wybrac np. tego drugiego dodatku. po odistalowaniu geja tonego dopiero wtedy komunikat pytal czy wlaczyc ten drugi dodatek. o co chodzi??? myslalem ze kupie complete i bede mial do wyboru w co gram a tu jest cos poje**ne. macie tez taki problem albo wiecie jak temu zaradzic?

Edytowane przez chomik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu wybierz Load, tam możesz zacząć grać w dowolny dodatek, albo podstawkę.

. tylko najpierw trzeba jakos uruchomic lost and damned czy jak to sie pisze ale jest to jakis sposob. dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. i tu moje pytanie, gdyz mialem juz kiedys na plycie te dodatki i tam na ladym tle wybieralo sie poprostu ktory dodatek wlaczamy. ja teraz takiego czegos nie mam. nie moge wybrac np. tego drugiego dodatku. po odistalowaniu geja tonego dopiero wtedy komunikat pytal czy wlaczyc ten drugi dodatek. o co chodzi??? myslalem ze kupie complete i bede mial do wyboru w co gram a tu jest cos poje**ne. macie tez taki problem albo wiecie jak temu zaradzic?

okno wyboru DLC jest tylko w wersji pudełkowej- w wypadku cyfrowej chcą zmienić dodatek który grasz lub przełączyć się na podstawkę ładujesz normalnie grę, po załadowaniu wybierasz z menu opcję game/ load game i wczytujesz save z 2go DLC albo podstawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak kupie GTA IV w Norwegii to czy jest możliwość, że będzie język Polski ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszej możliwości gdyż ta gra nie ma Polskiego języka na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie byś nie kupił, gra będzie po angielsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, z GTA jeszcze nie miałem styczności (nie bić), lepiej na początek zaopatrzyć się w podstawkę, czy od razu w complete edition? Na ile starczają dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję kupić Complete Ediiton, ale zaczynać od podstawki i nie ruszać Epizodów.

Sama podstawka wg. mnie nie była jakaś extra (moja osobista opinia), natomiast dodatki (zwłaszcza TBoGT) były świetne. Dodatki starczają gdzieś na 17-23 godziny. Zależy jak grasz, bo ja osobiście lubiłem sobie pojeździć po mieście, wyścigi, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór między podstawką, a Complete Edition jest chyba oczywisty. Po co brać samą podstawkę skoro można wziąć wszystko i mieć więcej rzeczy do robienia? Przejście każdego dodatku to jakieś 7-10h (zależnie od umiejętności i tego czy skupisz się tylko na misjach, czy będziesz się bawił). Podstawka z kolei zajmuje 20-30h. Jeśli będziesz chciał robić 100% to ten czas może się nawet wydłużyć dwukrotnie, a o platynie wolę nawet nie wspominać :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, z GTA jeszcze nie miałem styczności (nie bić), lepiej na początek zaopatrzyć się w podstawkę, czy od razu w complete edition? Na ile starczają dodatki?

jak w ogóle nie grałeś to kupuj complete edition- warto.

DLC są długie, ile dokładnie to nie wiem bo grałem z przerwami i trochę zeszła mi masa czasu zanim je ukończyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, z GTA jeszcze nie miałem styczności (nie bić), lepiej na początek zaopatrzyć się w podstawkę, czy od razu w complete edition? Na ile starczają dodatki?

Bierz Complete Edition, robienie 100%(platyna+reszta) w podstawce z dodatkami zajęło mi ok 150 h.

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyżby mi się gra bugnela?

Robię ostatnia misje- A Revenger's Tragedy

Gdy jestem już na łodzi gonie helikopter Dimitriego gonie jak najszybciej,podlatuje helikopter Jacoba i gra prosi mnie abym podjechal w wyznaczone miejsce i skoczył do helikoptera. Wszystko ok,ale gdy już jestem blisko tego helikootera to Jacob odlatuje :/

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

człowieku daj to w spoiler!!!!!

Jeśli dobrze pamiętam to musisz tam być szybciej. Też miałem ten problem ale bodajże po 3 próbach udało mi się. Po prostu podpłyń tam wcześniej i gdy on podleci niżej to nie zatrzymuj się tylko płyń dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja starałem się być tam pierwszy ale znowu ten sam efekt :/ Zaczyna to mnie irytowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zatrzymujesz się pod nim czy płyniesz dalej? Bo jeśli dobrze pamiętam to trzeba cały czas :r2: do końca wciśnięte mieć bo jak puścisz to on odlatuje. Spróbuj tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cały czas mam

Przycinki to wina kamery w moim szrocie

@Daray

Zemsta to widziałem/gralem parę lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie zamierzam kupić GTA 4 i potrzebuje kogoś do pomocy w trofeach Auf Wiedersehen Petrovic i Wanted. Jest ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupie teraz używane GTA IV to bede musial miec kod zeby grac online ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od Rockstar nigdy nie posiadały online passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupie teraz używane GTA IV to bede musial miec kod zeby grac online ?

Nie Trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem ostatnio dodatki na PSS a teraz pudełkową wersję GTA4. Jak je teraz odpalić po zainstalowaniu ich bo nigdzie nie widze żeby gdzieś była opcja uruchomienia któregokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem ostatnio dodatki na PSS a teraz pudełkową wersję GTA4. Jak je teraz odpalić po zainstalowaniu ich bo nigdzie nie widze żeby gdzieś była opcja uruchomienia któregokolwiek.

Powinno być po naciśnięciu :start: w zakładce game. A jeśli nie ma to sprawdź z boku pudełka gta 4 jest kod. Powinien chyba być BLES 00229. Jeżeli kupowałeś w polskim ps store i masz taki kod to będzie chodzić. Jeżeli masz inny ten kod z boku.. niestety kupiłeś grę nie przeznaczoną na rynek europejski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×