Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze wracamy do dyskusji sprzed 2 tygodni "ja tam nie widze framedropow" "a ja mowie ze nie ma" " ale ja je widze" "bo jestes slepy"

czym jeszcze sie poszturchamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

dyzio to widocznie masz problem, ja potrafię siedzieć przed LCD 26" z 50cm okolo bo stoi mi na biurku razem z konsola i moge tak od rana do wieczora grac i sie gapic na niego a LCD swieci jak jasna cholera xP

Mnie dobija takie coś "bo dostali w łape" żal i żenua, widać że was to boli że jakaś wasza zajebista gra takiej oceny nie dostałą i trza płakać i oczerniać to :X jeżeli jesteście ludźmi dla których liczy się grafika a nie gameplay to super i nie grajcie w GTA bo GTA ma dostarczać frajdę z gameplaya a nie z grafiki kto gra od 1 to wie o tym no ale są wyjątki i wolą bardziej grafę z kijowym gameplayem. Założe się gdy wyjdzie Mafia 2 to moze wpadną z dwie dziesiątki lub wogóle a IGN nie wystawi grze 10 no chyba że gra będzie ideałem i będzie masę frajdy dostarczać tak jak przy IV o tym powiedzieli.

http://www.next-gen.biz/index.php?option=c...36&Itemid=2

Płaczccie i czytajcie z tego wszyscy, jeszcze poczekajmy na rozdanie nagród w głosowaniu które co roku się odbywa przez jakiś tam serwis już nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na początku gry, tzn. przeszedłem z jakieś 4 misje. Wiecie po ilu misjach otwiera się kolejna część miasta? Centrum kiedy mi się otworzy? tzn. manhattan? Prosze o odpowiedz. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograj to zobaczysz? co to za roznica kiedy sie otworzy? na skroty i tak nie pojdziesz :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałem się dowiedzieć. Jestem bardzo ciekawy. Oczywiscie, wiem, ze na skróty nie pójdę, ale zawsze fajnie wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dyzio to widocznie masz problem, ja potrafię siedzieć przed LCD 26" z 50cm okolo bo stoi mi na biurku razem z konsola i moge tak od rana do wieczora grac i sie gapic na niego a LCD swieci jak jasna cholera xP

Mnie dobija takie coś "bo dostali w łape" żal i żenua, widać że was to boli że jakaś wasza zajebista gra takiej oceny nie dostałą i trza płakać i oczerniać to :X jeżeli jesteście ludźmi dla których liczy się grafika a nie gameplay to super i nie grajcie w GTA bo GTA ma dostarczać frajdę z gameplaya a nie z grafiki kto gra od 1 to wie o tym no ale są wyjątki i wolą bardziej grafę z kijowym gameplayem. Założe się gdy wyjdzie Mafia 2 to moze wpadną z dwie dziesiątki lub wogóle a IGN nie wystawi grze 10 no chyba że gra będzie ideałem i będzie masę frajdy dostarczać tak jak przy IV o tym powiedzieli.

http://www.next-gen.biz/index.php?option=c...36&Itemid=2

Płaczccie i czytajcie z tego wszyscy, jeszcze poczekajmy na rozdanie nagród w głosowaniu które co roku się odbywa przez jakiś tam serwis już nie pamiętam

No dobrze, do gameplaya i fabuły nic nie mam ale mnie wkurza to że piszecie że grafa jest zaj****** a wcale tak nie jest. Ludzie piszą że antyaliasing jest i wszystko śmiga dobrze, albo są ślepi albo boją się pokazać błąd w GTA. Moim zdaniem jest to najlepsza gra do tej pory na PS3 ale nie będę przymykał oka na błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak chciałem się dowiedzieć. Jestem bardzo ciekawy. Oczywiscie, wiem, ze na skróty nie pójdę, ale zawsze fajnie wiedzieć

Na około 11% gry odblokowuje się druga wyspa Bohan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem... Ja byłem wielkim fanem GTA 4 przed premierą i około 2 tygodnie po.... Więc nie mów peps że ja narzekam bo żadna moja fav. gra nie dostaje takich ocen... Mnie nie obchodzą oceny ale to co ja czuje. (przykład HAZE - 5/10 a wdg mnie 9/10) A ja czuję że GTA4 to poprostu zwykły średniak... Może następna odsłona coś poprawi...

P.S. "wy wielcy fani" pewno nie otworzycie oczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, do gameplaya i fabuły nic nie mam ale mnie wkurza to że piszecie że grafa jest zaj****** a wcale tak nie jest. Ludzie piszą że antyaliasing jest i wszystko śmiga dobrze, albo są ślepi albo boją się pokazać błąd w GTA. Moim zdaniem jest to najlepsza gra do tej pory na PS3 ale nie będę przymykał oka na błędy.

Racja. Gameplay jest miodny i satysfakcjonujący, fabuła to według mnie majstersztyk (to tylko moja opinia), ale grafika jest co najwyżej średnia, a do tego dochodzi sporo bugów. Z drugiej strony, jest to gra tak, hmmm... 'rozległa', że trudno byłoby dopracować wszystko na 100% i wydac w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Panowie ja to was nie rozumiem, kupujecie gry i konsole po to żeby na nie patrzeć, czy po to żeby sie rozkoszować graniem?, to chyba wszystko przez te next-geny, kiedyś tak nie było.

Już tak nie narzekajcie, Dla mnie IV jest mega graficznie w porównaniu do poprzednich części, nie mówię już o fabule, która jest po prostu cud miód, aż miło się gra

A co do framedropow to też nie przesadzajcie, weźcie po uwagę jakie to miasto jest duże i ile tam szczegółów, ja tam na framedropy nie narzekam, jeśli komuś to przeszkadza to musi mieć na prawdę wyczulone oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps
No dobrze, do gameplaya i fabuły nic nie mam ale mnie wkurza to że piszecie że grafa jest zaj****** a wcale tak nie jest. Ludzie piszą że antyaliasing jest i wszystko śmiga dobrze, albo są ślepi albo boją się pokazać błąd w GTA. Moim zdaniem jest to najlepsza gra do tej pory na PS3 ale nie będę przymykał oka na błędy.

AA ta gra nie ma, znaczy ma trochę ale słaby Grafika w oddali kiepska ale z bliska ładna, gdyby miasto z odległości było tak ładne jak budynki z bliska było by ok a latanie nad manhattanem/algonquin w nocy bardzo ladnie wyglada ;]

A ja nie rozumiem... Ja byłem wielkim fanem GTA 4 przed premierą i około 2 tygodnie po.... Więc nie mów peps że ja narzekam bo żadna moja fav. gra nie dostaje takich ocen... Mnie nie obchodzą oceny ale to co ja czuje. (przykład HAZE - 5/10 a wdg mnie 9/10) A ja czuję że GTA4 to poprostu zwykły średniak... Może następna odsłona coś poprawi...

P.S. "wy wielcy fani" pewno nie otworzycie oczu

Teraz może być że w odwecie objebie twoją grę : o ale zgodzę się z tą oceną gry, praktycznie z każda jaka wyjdzie sie zgadzam bo mnie np. demo haze wogóle się nie spodobało i nie sprawiło ze miałem ochotę kupić grę, na grafikę nie patrzałem ale frajdy z gameplayu żadnego mi nie dawała ta gra :X

Oceny 10 za grafikę pewnie dawali np. za odbicia słońca w wodzie, i z bliska różnych rzeczy w tak wielkiej grze a nie oceniali pewnie jak w odległości to wygląda więc pewnie dlatego taka ocena poza tym chyba łazimy i jezdzimy po mieście niż ciągle gapimy się na odległości by oczerniać grę choć w nocy jak już mówiłem jest bosko :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwiacie ze miasto jest duze i dlatego grafika slaba , ale co to ma mnie obchodzic ! Przychodza kumple i mowia jezu jak to wyglada chyba PSXa podpiales Zwlaszcza jak wczesniej se posmigaja w GT5 . Skoro ludzie nie majacy pojecia o grach tak mowia , to znaczy ze cos musi w tym byc ! Gameplay fajny ? Co najwyzej miodny , obracanie kamera do dupy nie wspominajac juz o moich probach wcelowania ludzikiem w mala drabinke , 5 minut probowalem wejsc ... Zawiodlem sie troszke tym tytulem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Usprawiedliwiacie ze miasto jest duze i dlatego grafika slaba , ale co to ma mnie obchodzic ! Przychodza kumple i mowia jezu jak to wyglada chyba PSXa podpiales Zwlaszcza jak wczesniej se posmigaja w GT5 . Skoro ludzie nie majacy pojecia o grach tak mowia , to znaczy ze cos musi w tym byc ! Gameplay fajny ? Co najwyzej miodny , obracanie kamera do dupy nie wspominajac juz o moich probach wcelowania ludzikiem w mala drabinke , 5 minut probowalem wejsc ... Zawiodlem sie troszke tym tytulem.

To troche tez zabrzmialo jakbys nie umial grac... bez urazy, ja kamera operuje bezproblemowo a z wchodzeniem na drabine nie mialem problemow bo wchodzi sie wciskajac /\ i przytrzymujac go ludzik sam na nia sie nakieruje..

A porownywanie GT5 z GTA to absurd jesli mi pokazesz gre w ktorej miasto jest tak wielkie jak w GTA a samochody po nim jezdza jak w GT5 to przyznam ci racje, ze to tylko glupi wymowki. 9/10 ogolem wyciaga.

A skoro ludzie nie majacy pojecia cos mowia to nie swidczy , ze maja racje... W szkole jak nie masz o czyms pojecia to dostajesz gonga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam się spodziewałem, że grafa będzie do dupy i nie jeden pisał, że jest słaba przed premierką, więc nie wiem skąd to zaskoczenie w waszych oczach Ale cała reszta to nadrabia. Bądź co bądź denerwuje mnie trochę telefon muszę czasami 5 cm przed TV głowę postawić by zobaczyć jaki samochód chce Stvie, albo w taxi trza na symbole się gapić i strzelać gdzie dana restauracja/handlarz bronią przesiaduje Fabuła się poprawiła i to bardzo w przeciwieństwie do reszty GTA ( choć w VC nie grzeszyła) Trochę mniej możliwości dali niż w SA, co prawda to nie sims'y, ale jednak . I wydaje mi się, że gra co najwyżej 7-8/10.

Czekam na Mafie2 to będzie giereczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańcie o takich pierdołach gadać.gra jest genialna, a jak ktoś daje 5/10 to od razu wiadomo , że nic o grach nie wie. Zresztą co kogo obchodzi kto daje ile na ile? Jak się komuś nie podoba to niech odda koledze, który ten tytuł doceni albo wyrzuci w cholerę. Opcji jest sporo :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...urwa przestańcie o takich pierdołach gadać.gra jest genialna, a jak ktoś daje 5/10 to od razu wiadomo , że nic o grach nie wie. Zresztą co kogo obchodzi kto daje ile na ile? Jak się komuś nie podoba to niech odda koledze, który ten tytuł doceni albo wyrzuci w cholerę. Opcji jest sporo :-)

pozdro

dokladnie sie zgadzam, przed premiera wszyscy plakali, nie mogli sie doczekac, oburzeni obsowa, a po premierze wiekszosc jezdzi po tej grze, ja nie jezdze oczekiwalem genialnej gry i ja dostalem, wiec nie wiem o co te nerwy i jazdy

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe

Pewnie jeszcze przez kilka miesięcy ludzie będą znajdować "smaczki" ukryte przez R*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufo wymiata hehe Nie spotkałem jeszcze ale naprawdę nieźle to wygląda

Co do gierki uff przeszedłem po długich męczarniach i graniu max po 2h (praca, szkoła itd.). Gierkę skończyłem w 41 godzin na 72 bodajże. Dlaczego tak długo? Trzeba było pozwiedzać miasto prawda ? A i taxi użyłem może ze 4 razy łącznie w całej grze

Co do gierki- wypas pomimo niedoróbek graficznych ale ludzie, dajcie spokój nie jest tragicznie, spójrzcie jakie jest miasto BEZ "LOADINGÓW" Ja zaczynałem grać na C64 i do tej pory jestem w stanie włączyć sobie International Karate albo Test Drive 2 hehe

Wiem, że pewnie przejdę ją jeszcze raz bo po skończeniu wszystkich misji dopadła mnie pustka i następnym razem wybiorę inny wariant...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Może ktoś opisać co to za UFO? siedzę na linuxie w PS3 a tu nie da się zainstalować flashplayera :X i nie zobaczę. To kosmita? Statek kosmiczny czy co? i co to ufo robi xd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś opisać co to za UFO? siedzę na linuxie w PS3 a tu nie da się zainstalować flashplayera :X i nie zobaczę. To kosmita? Statek kosmiczny czy co? i co to ufo robi xd?

To jakieś tylko niebieskie światełko wiszące w powietrzu samotnie przez 3 s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś opisać co to za UFO? siedzę na linuxie w PS3 a tu nie da się zainstalować flashplayera :X i nie zobaczę. To kosmita? Statek kosmiczny czy co? i co to ufo robi xd?

Bardziej to wygląda jak raca ....

P.S może ktoś podać linka do tego teledysku co są świnie w nim, ktoś podawał i nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest UFO to raz... Dwa, To jest "samolot" jak idziesz ulicą i popatrzysz w górę - wygląda jakby leciał samolot/helikopter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widze ze temat GTA wciaż gorący . Dotarł moze ktoś do informacji o dalszych planach R* ? Czy ta czwórka będzie sie rozrastać , przez jakieś dodatkowe lokacje ? (np Vice City tak czesto wspominany w rożnych motywach nawet w fabule) . Czy może będzie nowy tytul i cala rodzinka ze stories wlącznie. Szczerze mówiac marzy mi sie taka powtórka San Andreas z tymi "simsowymi" opcjami jak to niektórzy nazywają . Te opcje dawaly wielkie mozliwosci indywidualnych rozwiazan.( kto nie chcial nie musiał chodzic co tydzień do fryca ... bez przesady ) Przykładem mogli by być ludzie kręcący filmiki z gry , mila jest możliwość dobrej charakteryzacji , moglo by to równie fajnie funkcjonować na multiplayerze . Po zachłyśnięciu sie Liberty City z IV , i spędzeniu w nim aktywnie 60 h

wiem ze brak mi wielu spraw. ( rowerów , spadochronu , tuningu samochodów , możliwości rekrutowania "gangu", garazu min na 4 pojazdy no kpina zeby największy zlodziej samochodów w historii gier nie mial wlasnej pozadnej dziupli ... juz o hangarze nie wspomne hehe) ograniczony internet , TV (fajny pomysł tylko dlaczego w miare postepu czasu na koncu fabuly i na poczatku ogladam to samo co zabrakło miejsca na płycie ? heh ) jakies kręgle , strzalki oj slabiutko. Nie wiem po co R* wprowadziló myjnie , jesli to ma zastąpić custom tuning to heh.. no cóz .W myjni bylem chyba 3 razy wole przelakierować.

Ja doskonale rozumiem ze mamy takie szybkie czasy i ze robi sie wszystko na jutro , wszystkie gry jakies krótkie , jak demka ale pamietam ze GTA bylo dluugie i trudne teraz idzie za latwo i za stanowczo za szybko. Doceniam nowy silnik Rage , brak loadingów , multi , możliwość zniszczeń i efekty świetlne , wszystko jest juz prawie dopięte na ostatni guzik . Mam nadzieje ze to dopiero początek i ze tak jak na PS2 byla wielka przepasc miedzy GTA3 a GTAsa tak samo będzie w dzisiejszych " next genowych" czasach. A nadzieja matką .... Dla tych którzy ciągle narzekają na grafikę radze wrzucić sobie do napędu GTA3 i pośmigać po mieście sentinelem , kwadraty ? hahhaha . Moja ocena gry jest wysoka , może trochę na wyrost ale wierze w możliwości R* i ich pomysłowość... moja ocena 9/10

Mam pytanie do tych co juz wiedza wiecej - jestem gdzieś przy końcu fabuły (69% stan gry ) mogę wybrać $ lub zemstę , które zakończenie jest ładniejsze i dłuższe ? (korci mnie revenge hehe )

PS. To ufo to raczej latająca flara ale ciekawostka heh

sentinel2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do jednego to na pewno racja... będzie mi brakować jakiegoś większego garażu na dużą ilość wozów... przecież to jest GRAND THEFT AUTO, więc jakaś dziuupla powinna być... mi się marzy chociaż w dzielnicy portowej jakiś magazyn, w którym samochody by się trzymało - to by było piękne

Ludziska - to odpowie mi ktoś w końcu, czy można do ciągnika siodłowego podłączyć naczepę? Bo mnie ciekawość zżera...

pozdro

#EDIT:

http://www.gametrailers.com/player/34411.html

http://www.gametrailers.com/player/34649.html

Buehehehe Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×