Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

SLS i Nordshleife...ludzie...poważnie? Ileż jeszcze...

Skończyło się Subaru WRC i Tokyo to zaczał się Merc i Nord...

Ciekawe co będzie następne pokazywane do znużenia :) Stawiam na Fuji XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego pokazują ciągle te same tory i auta. Dlaczego nie pokażą nocnej SS route, albo jakiegoś klasyka np, Trial mountain. Z przyjemnością zobaczył bym też Costa di amfi, albo inny miejski tor choćby ten w Rzymie. Ciągle karmią nas tym samym. Ja ciągle czekam na deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem że to w sumie i lepiej jak dla mnie. Jak się dowiesz wszystkiego o grze przed jej premierą to raczej cię ona nie zachwyci tak jak w przypadku odkrywania jej od podstaw przez siebie samego.

A czemu Mercedes w kółko od kwartału? -> $$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, im mniej wiesz tym lepsza niespodzianka. Ale jak mają non stop w kółko pokazywać jedno i to samo, to może niech lepiej sobie darują. Przynajmniej takie moje zdanie.

Każdy czeka na zobaczenie jakiś innowacji, typu właśnie jakaś trasa w nocy, czy jakieś normalne fury dla normalnych ludzi.

Nie mam nic przeciwko trzymaniu tego w tajemnicy, bo i tak wiem, że jak włożę płytkę do konsoli, to prędzej wicher ją stamtąd wywieje niż ja ją wyciągnę :)

Ale odrobinka jakiejś świeżości bardzo by się przydała.

Dobrze, że E3 już tuż tuż, na pewno usłyszymy sporo dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że E3 już tuż tuż, na pewno usłyszymy sporo dobrego.

Np.: Wbrew wcześniejszym zapowiedziom PD nie potwierdza plotki o wydaniu gry w tym roku. Z wypowiedzi Kazunori Yamauchi wynika że premiera GT5 odbędzie się na przełomie wiosny/jesieni 2011, czyli znów jedna wielka aplikacja wacławów w odbyty graczy...

Read the rest of this entry »

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo PD niestety co do daty wydania nie ma nic do gadania. To SONY tutaj rozdaje karty, a oni mówili już sami, że w tym roku na pewno wypuszczą GT5.

Poza tym na gtplanet nie widzę tego info co podałeś, chyba, że to jakieś stare. Ale dopóki nie zobaczę czegoś na gtplanet to dla mnie to nie istnieje. Lub rzecz jasna na oficjalnej stronie GT, ale tam rzadko coś jest.

Tym bardziej, że jak to jest z jakiegoś polskiego serwisu to już w ogóle nie ma brać tego na serio. No chyba, że to Ty sobie to przetłumaczyłeś skądś :)

Poza tym przełom wiosny jesieni? Czyli kiedy to niby ma być? Latem? Bo trochę to dziwne, tak jakby powiedzieć że gra ukaże się na przełomie 2009/2011 czyli w tym roku :P

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko. Sobie tylko wyobrażam co to może się tam dziać także bez paniki...

PS. Sony nie ma nic do gadania jak PD bedzie miało 90% gry :P a już długo taki stan się utrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem to sytuacja wygląda tak, że to SONY wymaga od PD implementacji niektórych elementów, chociażby 3D ze względu na premierę nowych telewizorów od Sony właśnie z 3D.

Bez wtrącania się SONY myślę, że już byśmy grali w cudnego GT5. A tak to muszą bawić się takimi pierdołami jak 3D, gdzie nawet 2% wszystkich nabywców z tego nie skorzysta.

Osobiście uważam, że gra jest w zupełności gotowa, i tylko właśnie dokładają rzeczy typu 3D, czy może jakiś head-tracking.

Ale kto wie...prawdy nie dowiemy się nigdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem to sytuacja wygląda tak, że to SONY wymaga od PD implementacji niektórych elementów, chociażby 3D ze względu na premierę nowych telewizorów od Sony właśnie z 3D.

Bez wtrącania się SONY myślę, że już byśmy grali w cudnego GT5. A tak to muszą bawić się takimi pierdołami jak 3D, gdzie nawet 2% wszystkich nabywców z tego nie skorzysta.

Osobiście uważam, że gra jest w zupełności gotowa, i tylko właśnie dokładają rzeczy typu 3D, czy może jakiś head-tracking.

Ale kto wie...prawdy nie dowiemy się nigdy :)

Absolutnie sie zgadzam. Juz odkad zaczeli wspominac o GT5 w 3D podejzewalem ze pewnie Sony opozni premiere dopoki nie bedzie zaimplementowana obsluga 3D. Wyobrazacie sobie lepsza reklame nowych telewizorow Sony w sklepach niz takie cudo jak megaplynne GT5 w megaostrym HD i do tego w 3D? Jak juz tyle kasy wladowali w GT5 to nie dziwne ze chca z tego jak najwiecej wycisnac. Zwlaszcza ze kolejne predko nie wyjdzie :)

Ja kupilem nowy TV w Sierpniu i z tego co czytam to mi raczej zadnego 3D nie pociagnie (Bravia KDL40W5500). Przerzucac sie na 3D w najblizszej przyszlosci nie mam zamiaru, ale sie nie zarzekam. Jest szansa ze jak zobacze na wlasne oczy i znowu zaryje broda o podloge (jak to bylo 3 lata temu z F1 na PS3 po czym pobieglem po kase do domu i kupilem konsole) to przestane myslec racjonalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadza się. GT5 to po prostu kura znosząca złote jaja. Jak już wyjdzie to zyski będą liczone w milionach, albo i miliardach.

Nie dziwie się, że Sony czeka na odpowiedni moment, tylko czemu nas tak zwodzą i trzymają non stop w niepewności.

Czuje, że wszystkie rekordy zostaną pobite, gdy GT5 trafi na półki. Tylko kiedy ja się pytam, kiedy!

Niech jeszcze puszczą jakąś edycję limitowaną to również urosną im zyski, bo ostatnio takie edycji stały się modne.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. GT5 to po prostu kura znosząca złote jaja. Jak już wyjdzie to zyski będą liczone w milionach, albo i miliardach.

Nie dziwie się, że Sony czeka na odpowiedni moment, tylko czemu nas tak zwodzą i trzymają non stop w niepewności.

Czuje, że wszystkie rekordy zostaną pobite, gdy GT5 trafi na półki. Tylko kiedy ja się pytam, kiedy!

Niech jeszcze puszczą jakąś edycję limitowaną to również urosną im zyski, bo ostatnio takie edycji stały się modne.

Edycja z modelem mercedesa SLR :) tak z 20 zł droższa :) albo całkowicie kolekcjonerska- t-shirt z logo, książka, soundtrack, może bonusowe auta do ściągnięcia, i model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem byłby taki że limitki by się od razu wysprzedały:) bo każdy chyba kto czeka i chce kupić GT5 jest fanatykiem symulacji a skoro to ma być najlepsza symulacja dotychczas to każdy chyba chciałby mieć jej limitowaną edycję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) A wiadomo coś o cenie GT5? Bo podobno miały być 3 płyty... to chyba będzie więcej niż zwykłe 200 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 aż?? ja słyszałem i czytałem o 2 płytach... ale myslę że cena powinna być tak czy inaczej taka sama jak innych gier lub co najwyżej tak do 10zł droższa jeśli uzasadniać to dodatkowym nośnikiem bo przeciez SONY jest producentem nośników BD więc raczej koszmarnych dodatkowych kosztów nie ponoszą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 płyty? Bez przesady , chyba aż tak dużo filmików w HD tam nie będzie... no , chyba , że chcą cały dobytek GTTV tam umieścić , to wtedy bym zrozumiał te 3 płyty..)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

3 płyty chyba nie wchodzą w grę bo nikt by nie chciał zmieniać nośnika w trakcie gry a instalacja zawartości z 1 BD, która by zajmowała z 25GB chyba nikogo nie rajcuje:P

na osłodę dodam zdjęcie, którego może jednostki jeszcze nie widziały:P oto jakby wyglądało GT5 na X360:

gt5x.jpg

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież gra nie będzie na wszystkich 3 nośnikach tylko na jednym. Instalacja jeśli będzie to zajmie wydaje mi się maximum 10GB, ale to takie najwyższe maximum.

Zresztą takie rzeczy to tylko jak się włoży płytkę do konsoli będziemy wiedzieć.

Po filmiku Merca, gdzie było widać właśnie opakowanie GT5 z 3 płytami, zaczęło spekulować, że na dwóch pozostałych będą po prostu materiały dodatkowe.

Najlepiej jakby na jednej dali taki "Making of GT5", a na drugiej masa bonusów, ścieżka dźwiekowa, itd.

Zresztą tak czy siak to były zapewne najzwyklejsze materiały prasowe i nic więcej. Zapewne dostaniemy 1 płytkę BD z grą.

No i może w kolekcjonerce dodatkową z czymś ciekawym, ale na 3 na pewno nie ma co liczyć.

PS.

Fotko dobre, ale było już w tym temacie z X razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 3 płyty to może w edycji kolekcjonerskiej , jakieś dodatki , bo wątpię , aby gra mogła zajmować 150GB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 3 płyty to może w edycji kolekcjonerskiej , jakieś dodatki , bo wątpię , aby gra mogła zajmować 150GB :P

nigy nic nie wiadomo:) zważywszy że GoW3 zajmuje 40GB... GT5 myślę że będzie zajmować duuużo więcej zważywszy na liczbę aut i tras w genialnej jakości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigy nic nie wiadomo:) zważywszy że GoW3 zajmuje 40GB... GT5 myślę że będzie zajmować duuużo więcej zważywszy na liczbę aut i tras w genialnej jakości:)

Tak , tyle , ze GoWIII ma mase pre-renderowanych scenek w HD + materiały dodatkowe. Wątpię , żeby czysty game content mógł zajmować 40GB. Chyba jeszcze za wcześnie na takie gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gtplanet pojawił się ciekawy wpis dotyczący zachowania naszego samochodu po przejeździe przez "zieloną trawkę".

Mianowicie chodzi o to, że po powrocie na trasę minię troszkę czasu zanim samochód odzyska pełną przyczepność.

Dla mnie ekstra sprawa. Brakowało czegoś takiego w wielu samochodówkach.

Swoją drogą to dawno nie było żadnego ciekawszego newsa dotyczącego GT5. Nie licząc masy fotek z Nordshleife, Merca SLS czy Tokyo.

Czyżby cisza przed burzą (E3)? Mam nadzieję, że tak.

PD ma na pewno masę asów w rękawie, o których zapewne dowiemy się dopiero w dzień premiery gry. I to mi się właśnie podoba.

Nie zdradzają nic na temat gry, czasem nawet aż za cicho siedzą :) Ale jak już wypuszczą grę, to długo jej nic nie przebije, chyba tylko GT6.

Ciekaw jestem jakie jeszcze nowinki nas czekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy jestem, jaka taktyke przyjelo PD. Nie chodzi mi o termin wydania gry, tylko czym podyktowane jest ich dzialanie. Czy rzeczywiscie graja na zwloke bo szlifuja material, czy rzeczywiscie chodzi o 3D czy jeszcze cos innego. Zastanawiajaca jest tez ich pewnosc siebie - tzn, jesli fan czeka na tytul juz szmat czasu, to skad pewnosc, ze nie ucieknie do konkurencji? Na koncu tej dedukcji dochodze do wniosku, ze Polyphony musi miec przekurwawielka bombe w zanadrzu, dzieki ktorej nam japa opadnie na podloge, te zablakane owieczki, ktore uciekly do Forzy, wroca do GT na kolanach, a zatwardziali fanboye Xa i F3 wyrzuca swoj tytul i konsole do smietnika.

Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zaprawdę powiadam Ci, że tak właśnie będzie!

GT5 zmiecie zamiecie wymiecie i w ogóle rozsadzi nam mózgownice od grania w tą grę.

Nie może być inaczej.

Ja stawiam, że po prostu niczego nam nie mówią, najlepsze zostawią do odkrycia nam - fanom.

Co prawda Kaz zamiast wziąć się do roboty to jeździ sobie w najlepsze w jakiś wyścigach 24h, a potem non stop 90% gry ukończone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne , ostatnio spotkałem się z opinią , że GT5 jest przereklamowane... :P

Oczywiście słowa pewnego użytkownika Xbox'a 360 :P

Co do wypraw Kaz'a na 24 godzinne wyścigi... To ponoć ma lepiej służyć grze , biorąc udział w takim wyścigu , Kaz wie jak czuje się kierowca wyścigowy i przenosi swoje odczucia do wirtualnego świata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwne , ostatnio spotkałem się z opinią , że GT5 jest przereklamowane... :P

Bo po części jest. Wiele aspektów gry jak np. zniszczenia, Al przeciwników czyli podstawa w grach wyścigowych jest zrąbana. Nie wspomnę o wielu innych drobnych szczegółach, które w innych grach były lepiej zrobione już wiele lat temu. Głównym atutem serii GT, który wszyscy wymieniają to liczba aut i model jazdy. O ile to pierwsze robi wrażenie to model jazdy w wielu innych grach też jest dobry (GT Legends, GTR2, Race, NFS Porsche, rFactor, RBR). Pisze rzecz jasna o całej serii GT, a nie tylko o części 5, która jeszcze wydana nie została.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×