Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, nie zapominajcie o modnych ostatnio DLC, o patchach , które na konsolach są ostatnio też nadzwyczaj normalnym zjawiskiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie zapominajcie o modnych ostatnio DLC, o patchach , które na konsolach są ostatnio też nadzwyczaj normalnym zjawiskiem ;)

Franz Nie obrażę się :) Tylko co mnie, zwykłego szarego gracza obchodzi to ile czas zajmuje im robienie tego czy tamtego i, że nie zdążyli? To po prostu ma być i koniec albo coś jest albo czegoś nie ma i nie może być tak, że pół zrobili a pół nie. I wcale nie muszę się tutaj znać na branży i innych pierdołach gdyż płace za pełnoprawny produkt i niestety czuję, że ktoś tutaj nabija mnie w butelkę. Załóżmy mamie takie nowe Call Of Duty, część tekstur i obiektów jest wyciągnięta z PS2 (Standard) a reszta już z PS3 (Premium) i teraz żeby mieć lepsze tekstury premium to proszę sobie kupić DLC ;) Oczywiście można się tutaj jeszcze długo sprzeczać ale nie tędy droga, dopóki nie zobaczę finalnego produktu i nie przeczytam recenzji to wstrzymuje się z moimi przypuszczeniami i obawami :happy: Myślę, że Polyphony wie co robi i nie zawiedzie graczy.

6 lat pracy i tylko 200 aut current gen'owej jakości? Stanowczo za mało.

PD zostawiło sobie szeroką bramę do wprowadzenia na rynek GT6 , które obowiązkowo odniesie sukces. Tą bramą są 800 niewymodelowanych do końca samochodów , teraz dają tylko 200 tych pełnoprawnych aut , GT6 odniesie pewny sukces , bo najprawdopodobniej wszystkie auta powinny być w niej wymodelowane.

Po co robić coś doskonałego , skoro można robić produkt stopniowo ulepszany i za każde ulepszenie brać nową kasę? Dzisiaj wydadzą GT z 200 samochodami , jutro samochodów będzie 600 , po jutrze 800 , a jeszcze później 1200 Dołączona grafika

A wracając do kokpitów w SDT , to mogli by zrobić kilka wzorów kokpitów dla każdej klasy auta , czyli np 5 dla hatchback'ów , 5 dla sedanów , 5 dla kombi , 5 dla sportowych , 5 dla limuzyn , 5 dla classic'ów itp , dodatkowo w kilku wersjach kolorystycznych , losowo powrzucać je do autek i było by o wiele lepiej niż jazda z czarnymi szybami. Ale chyba zbyt wiele żądam , skoro nie mieli czasu nawet na poprawienie brył autek z GT4.

Tu się z tobą zgadzam :thumbsup: Widzę myślisz podobnie jak ja :)

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE Niech będzie już te 200 Aut o które tak się rzucacie.Ale widzę że wielu już spisało ten tytuł na straty dzięki kokpitom.Dajcie spokój będzie 70+torów i też powiecie że któryś za mało przypomina oryginał i się obrazicie?To wszystko gdybanie więc nie spinać posladów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE Niech będzie już te 200 Aut o które tak się rzucacie.Ale widzę że wielu już spisało ten tytuł na straty dzięki kokpitom.Dajcie spokój będzie 70+torów i też powiecie że któryś za mało przypomina oryginał i się obrazicie?To wszystko gdybanie więc nie spinać posladów.

Nikt tutaj ''nie spina pośladów'' ;) Wymieniamy tylko swoje zdanie na ten temat i to wszystko :) Ale jak już to nie chodzi tutaj tylko o kokpity i nie rozumiem tego twojego zdania z tymi torami, że jeżeli będzie mało przypominał oryginał to się obrazimy? Powiedz mi skąd wysnułeś tak zacne wnioski? Bo nie wydaję mi się żeby ktoś tutaj poruszał kwestie odwzorowania torów :| Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić :)

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE Niech będzie już te 200 Aut o które tak się rzucacie.Ale widzę że wielu już spisało ten tytuł na straty dzięki kokpitom.Dajcie spokój będzie 70+torów i też powiecie że któryś za mało przypomina oryginał i się obrazicie?To wszystko gdybanie więc nie spinać posladów.

Wybacz, ale po GT5P cos takiego jak widok z kokpitu w KAZDYM wozie wydawal sie oczywista oczywistoscia, a tu nagle przed premiera PD zrobilo taka niespodzianke... FM3 robili zaledwie 2 lata, a tras i ich wariacji jest o wiele wiecej, wozow jest 400 (kompletnie wymodelowanych, pozatym "prawdziwe" 400, a nie udawany 1000, gdzie 70 to Skyline'y, kilkadziesiat Supr, MX-5ek, itp., do tego duzo zbednych wozow klasy "maluch" z moca ledwie 50km), jest online, jest customalizacja wozow, system zniszczen, wlasciwie to wszystko co jest potrzebne do szczescia. PD skupilo sie za bardzo na dodatkach jakimi sa cykl dnia i nocy i temu podobne, to akurat mogli sobie zostawic na GT6, zapomnieli dopracowac tak fundamentalny element jakim w scigankach sa samochody... Cos mi mowi, ze po tych 5 latach GT5 to moze byc najwiekszy epic fail w histori gier komputerowych, chyba, ze PD trzyma jeszcze jakies asy w rekawie odnosnie Gt5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że 200 aut będzie miało mega dobrze odwzorowane wnętrze, a reszta trochę gorzej ?? Po za tym popatrz sobie na forze 3. Robiona 2 lata, i to widać. Porównując z GT5 to forza, wygląda dosyć słabo. Kokpit słabo zrobiony, modele aut też, gra świateł na samochodach, praktycznie wogle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że 200 aut będzie miało mega dobrze odwzorowane wnętrze, a reszta trochę gorzej ?? Po za tym popatrz sobie na forze 3. Robiona 2 lata, i to widać. Porównując z GT5 to forza, wygląda dosyć słabo. Kokpit słabo zrobiony, modele aut też, gra świateł na samochodach, praktycznie wogle nie ma.

tyle że na razie wszystko na to wskazuje że 200 aut ma widok z wnętrza a pozostałe 800 tego widoku nie posiada i o to się głównie rozchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując z GT5 to forza, wygląda dosyć słabo. Kokpit słabo zrobiony, modele aut też, gra świateł na samochodach, praktycznie wogle nie ma.

Ale w ogolę są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...to w ogóle skąd wyszło to info, że w standard ma nie być kokpitów?

Bo ja nigdzie takiej informacji od PD czy na stronie GT nigdy nie widziałem. Na GTPlanet był tylko wywiad z Kazem, ale tłumaczony przez nie wiadomo kogo i to w dodatku na twitterze.

Newsa jako normalnego newsa, i obwieszczenia całemu światu, że kokpitów nie ma, nigdy nie było.

Coś tam było przebąkiwanie na temat jakości kokpitów, itd. Ale co Kaz tak naprawdę miał na myśli, a jak to zostało przetłumaczone i odebrane przez ludzi to już druga sprawa.

Także uspokójmy się! Bo już zaczynają się niepotrzebne kłótnie i najeżdżanie jednych na drugich.

Wydaje mi się, że to po prostu kolejna bzdura wzniecona przez ludzi, żeby tylko było na co narzekać znowu.

Również jestem ciekaw, czy Kaz w ogóle wie jaka afera wynikła w sprawie tych kokpitów i czy zostanie to sprostowane w najbliższym czasie.

Jestem pewien, że to raczej jest tak oczywiste, że będą te kokpity, że nawet o tym nie wspominają.

PS.

Tylko nie mówcie czegoś w rodzaju, że nigdzie również nie zostało powiedziane, że kokpity w standardach będą, bo to można tak interpretować, że skoro nie powiedzieli, że samochody mają silniki pod maską, to równie dobrze mogą tam chomiki biegać i napędzać te fury.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś wyczytałem, że w całym tym zamieszaniu niektóre osoby źle zinterpretowały jakieś niusy i zasiały błędne informacje. W rzeczywistości ma być tak, że każde auto będzie miało widok z kokpitu, ale... premiumy będą mega full wypas dopracowane, łącznie z tylną kanapą! podwoziem i chyba nawet silnikiem. A standard cary będą miały po prostu ot standardowy widok z kokpitu (bez tylnej kanapy i innych pierdół których i tak nie widzi się podczas wyścigu), który mimo iż jest standardowy to i tak przewyższa inne dostępne na rynku gry o niebo. Ten temat przewija się już kilka stron i to na prawdę jest nudne gdy po 2-3 dniach znowu odwiedzam ten temat i znowu jest to samo. Co będzie to będzie, ale dajcie już spokój albo poczekajmy na jakieś konkretne wiarygodne info zamiast każdy pisać i czymś o czym nie ma się 100% pewności. I tak pewnie wszyscy kupią te gre bo nie ma wątpliwość, że będzie to najlepsza "ścigałka/symulator". Ja osobiście po cichu poluję na ed. kolekcjonerską :) Pzdr

Edytowane przez SmoQ_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie moglem wyczytac nigdzie takiej informacji, wszedzie to spekulacje ale ladnie podbijaja ilosc postow na forum i stronach, ktos pokazal film gdzie niby stingray jest standard i bez wnetrza, a ja widzialem zdjecia o wysokich rozdzielczosciach i bez czarnych szyb, zarowno convertible jak i coupe, wiec ? spekulacje sa i beda, okaze sie wszystko w listopadzie. dla mnie wazne by audice rs mialy wnetrze bo sa moimi faworytami. jeszcze co do zaciemnionych szyb standardow, moze byc tak by przyslanialy niedorobki wnetrza (nie sa czarne jak w starych samochodowkach, troche przeswituja i cos tam z wnetrza jednak widac, kierownice kierowce fotele), moze nie dzialac w nich rozgladzanie za pomoca kamery, ale mysle ze deske rozdzielcza beda mialy tylko tak jakby zblokowana. Wyjatkiem moga byc jakies dziwologi samochodowe jak nazca (chyba byla w poprzednich czesciach ta beta) i reszta conceptow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki to jak na razie cisza o wersji europejskiej.

A wersji zza oceanu nie mam zamiaru ściągać, chociażby ze względu problemów kompatybilności DLC z wersją US.

Do tego może się jeszcze coś uszkodzić podczas transportu to już w ogóle klapa.

A kupować na amerykańskim PSS też nie mam zamiaru.

Ale mam nadzieję, że w końcu zostanie u nas zapowiedziana i kolekcjonerka, i to w cenie powiedzmy nie więcej niż 300zł.

Tak też patrząc realnie, to Gran Turismo jest tytułem przeznaczonym raczej dla maniaków 4 kółek. I to raczej tylko oni (czyt.: my :) ) pokuszą się na taką edycję gry.

Normalni ludzie kupią zapewne zwykłą, pograją trochę, nie będą dawać rady jak w poprzednich częściach i sprzedadzą, tak jak to zawsze było :)

Do listopada jeszcze troszkę czasu jest, a ciekawe oferty zaczną się pojawiać na miesiąc przed wydaniem, może nawet wcześniej.

PS.

Na taki breloczek z logo Gran Turismo to ja poluje już od lat, ale nigdy takiego dorwać nie mogłem :)

EDIT:

Chciałem jeszcze spytać, czy Wam też z naszego PSS zamiast traileru Gran Turismo pobiera się jakiś cholerny obrazek z ModNationRacers?

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki to jak na razie cisza o wersji europejskiej.

A wersji zza oceanu nie mam zamiaru ściągać, chociażby ze względu problemów kompatybilności DLC z wersją US.

Do tego może się jeszcze coś uszkodzić podczas transportu to już w ogóle klapa.

A kupować na amerykańskim PSS też nie mam zamiaru.

Ale mam nadzieję, że w końcu zostanie u nas zapowiedziana i kolekcjonerka, i to w cenie powiedzmy nie więcej niż 300zł.

Tak też patrząc realnie, to Gran Turismo jest tytułem przeznaczonym raczej dla maniaków 4 kółek. I to raczej tylko oni (czyt.: my :) ) pokuszą się na taką edycję gry.

Normalni ludzie kupią zapewne zwykłą, pograją trochę, nie będą dawać rady jak w poprzednich częściach i sprzedadzą, tak jak to zawsze było :)

Do listopada jeszcze troszkę czasu jest, a ciekawe oferty zaczną się pojawiać na miesiąc przed wydaniem, może nawet wcześniej.

PS.

Na taki breloczek z logo Gran Turismo to ja poluje już od lat, ale nigdy takiego dorwać nie mogłem :)

EDIT:

Chciałem jeszcze spytać, czy Wam też z naszego PSS zamiast traileru Gran Turismo pobiera się jakiś cholerny obrazek z ModNationRacers?

Ściągnij z US PSS, tam jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wlasnie pobiera ten obrazek i to akurat wystepuje tylko w GT5, na US PSS jest normal wiec tam sciagnij :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie nieśmiertelne Suzuki Eskudo. No i mam nadzieje że mój ukochany Nissan 350-Z będzie premium autkiem ^^ Kocham ten samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś dostępna pełna car list-a Do GT5......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka lista oficjalnie wypuszczona przez sony ale tam jest 10.000 samochodów ! Nawet Hummery są na tej liście więc wątpie.... poza tym troche stara ta lista.

http://www.ultimatec...urismo-5-a.html

Ciekawe czy będzie nieśmiertelne Suzuki Eskudo

Suzuki Escudo 3Door '96

Suzuki Escudo 5Door '96

Suzuki Escudo Pikes Peak Car '98

Suzuki Escudo S Edition '04

Suzuki Escudo 3Door '04

Suzuki Escudo 5Door '04

Suzuki Escudo V6 5Door '04

Suzuki Escudo V6 5Door '05

Suzuki Escudo 3Door '06

Suzuki Escudo 5Door '06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Nikt tutaj nie spekuluje , no moze poza osobami wierzącymi , ze auta SDT będą ładnie wymodelowane z zewnątrz i wewnątrz.

Przez temat kilka razy przewinął się filmik z tymi samochodami.

Nawet zdjęcia mogę wam wrzucić:

gt5standa_ensnhw.jpg

KCOCw.jpg

Tak wyglądają dwa samochody standard z Gran Turismo 5. Obrazki pochodzą z oficjalnego trailera zamieszczonego na oficjalnej stronie gry (USA , UK , na Polskiej jeszcze nie ma)

Jak widać , są to modele żywcem wycięte z Gran Turismo 4 z PS2. A tam zapewniam was kokpitów nie było.(tzn było kilka wyjątków , bodajże MX-5 z rozłożonym dachem)

Tak ma wyglądać 4/5 samochodów w Gran Turismo 5.

Bardzo mi przykro. Uważam że taki stan rzeczy jest niedopuszczalny w przypadku gry tak sławnej , którą robiono 6 lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andryush no to mnie zasmuciłeś :( Nie przyglądałem się temu filmikowi ale aktualnie pykam w Gran Turismo 4 no i faktycznie wyglądają dokładnie tak samo tylko większa rozdzielczość :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety.

Ja nadal mam nadzieje , ze chociaż teksturki i geometrię poprawią , mniejsza już z tymi kokpitami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...To powinien być kolejny Prologue , a nie full wersja GT5.

A czy istnieje jakakolwiek gra "z tej półki" w finalnej,skończonej,full wersji??? Czytam te Wasze posty (jedne mądre,inne rozsądne,jeszcze inne idiotyczne) i nadziwić się nie mogę...jak można tak się "nakręcać"?!?!?

"200 autek to za mało!!! 800 - za mało!!!! Brak much rozgniecionych na szybach- skandal!!!!"....

A gra i tak już w dniu premiery zacznie się "starzeć"....i rzesze fanów zaczną się "nakręcać" wieściami o pracach nad GT6!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do autora postu zpoprzedniej strony, nie mow ze nie ma roznicy bo jest znaczna, tym bardziej ze wyciete z gameplayu jest. 3 czy 2 strony temu byla pokazana przez kogos roznica na przykladzie vetty

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne samochody ale to Audi i Corvetta z tego filmiku różni się tylko refleksami na karoserii i niczym innym, przed chwilą odpaliłem GT4 wziąłem oba samochody, porobiłem parę fot i generalnie wszystko jest takie same poza właśnie wyższa rozdzielczością i lepszymi refleksami i to wszystko.

kcocw.jpg

Nawet znaczek jest tak samo płaski :)

img0001.jpg

Nie uważacie, że tym wszystkim screenom prezentującym Standard Cars trochę brakuje do tego ?: Ja sobie właśnie tak wyobrażałem nowe Gran Turismo :)

mercedesbenzslsamggrant.jpg

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że gra powstaje 6 lat nie musi świadczyć, iż będzie ona dopracowana. Tak długi czas produkcji mógł być spowodowany jakimiś wewnętrznymi problemami i to na pewno nie wpływa dobrze na produkt. W listopadzie zobaczymy finalną wersję i każdy zadecyduje czy może grać w grę ze starymi modelami samochodów czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×