Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

no powiem Ci ze jak by redukował na zakrętach nie do 3 tylko do 2 to by lepiej wychodził z zakrętu bokiem... a tak niekiedy auto przydusiło i prawie w miejscu stawał...

edit... ale ile tam opcji na menu ja cie pier...

Edytowane przez Gallus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko można podsumować jednym słowem: "GENIALNE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze zagrac... jak będzie bomba to kupuje kiere G25 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale właśnie zamawiam To i chciałem zapytać czy czasem nie robię błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie megane II generacji bylo robione do 2008 roku a wiec niby jest na liscie http://www.gran-turi...carlist_en.html jako 833

Teoretycznie tak, ale III generacja zaczynała się też właśnie w 2008r. no cóż musimy uzbroić się w cierpliwość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz, że to jest zdjęcie z GT5 ? :)

Oczywiście, że nie uważam tego za zdjęcie z GT5 ale ten screen wyśmiewa te całe "standardy" i pokazuje jakie są tandetne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie uważam tego za zdjęcie z GT5 ale ten screen wyśmiewa te całe "standardy" i pokazuje jakie są tandetne :D

No no, już się nie tłumacz :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, już się nie tłumacz :))

Gdy po raz pierwszy wkleiłem to zdjęcie pisałem o tym, że ktoś się pobawił w Photoshopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś spędziłem ok. godzinkę przy pełnej wersji GT5 (mają w Arkadii w Warszawie, akcja promocyjna Sony, jedno miejsce z GT5 jest).

Grałem w 3D - fajnie, ale nie wiem czy specjalnie mi to pomaga, wg. mnie przeszkadza bo jednak nie jest taki ostry obraz.

Najważniejsze:

nie wiem czy już padło to info, ale mimo wszystko - kupując jakieś autko w standardzie (wziąłem używaną corollę) nie ma kokpitu. No i jakoś auta pozostawia wiele do życzenia.

Tekstury jakoś nierówno nałożone (czarne nadkola, ble)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ! nawet Ruf ma kierownice po prawej stronie :shok: samochody europejskich producentów powinny mieć kiere po lewej stronie : / Albo, żeby wszyscy byli szczęsliwi ... wybór po której ową kiere chce się mieć ;] Ogólnie Drift bmką po torze TG robi wrażenie ;] Niemalże jakby starawy Jeremy cisnął tą Baware xD hehe I jest dym i ślady opon :smile:

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ! nawet Ruf ma kierownice po prawej stronie :shok: samochody europejskich producentów powinny mieć kiere po lewej stronie : / Albo, żeby wszyscy byli szczęsliwi ... wybór po której ową kiere chce się mieć ;]

PZDR siroccoxp

Kaz se chyba jaja tym robi, to jest pewne ze nie da sie ustawic tego jakos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaz chyba nie wie o tym, że ponad 85% ludzi na świecie posiada samochód z kierownicą po lewej stronie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w każdym standard car nie będzie można zmieniać felg itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z polskiego wydania, widac ze LEM sie bralo za tlumaczenie ;P

Edytowane przez BoryZPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie S2000 masakra. 99% jakby im pokazać w życiu by nie powiedziało, że to gra...

Po pierwsze 100%, po drugie ja chyba dalej nie wierze ze to gra :)

Odnosnie kiery po prawej stronie to mi juz teraz wszystko jedno po ktorej bo na codzien jezdze taka wlasnie i juz przywyklem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj podróżując po Gdańskiej Galerii Bałtyckiej, zauważyłem 4 stanowiska z kierownicą  z grą GT5 i był jakiś konkursy(chyba najszybsze kólło po Nourbugring)  i wogóle , stał Mercedes C63 AMG biały do obejrzenia... promocja gry... ale niestety nie sprzedawali jej... w tym samym centrun handlowym jest Satrun, poszedłem tam... ale nie ma gry na półkach.... 

ale powiem wam....  że grafika miażdży !!!!! No jest pięknie.... wszystkie filmiki z neta nie oddają tego co dzisiaj zauważyłem... poprsotu bomba !!!! Czewkam na info gdzie będzie dostępna gra przed premierą !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa to pewnie z 2 auta sa z widokiem po lewej stronie..:-/ pozytyw z filmu ze martyna ma niewielki udzial i sa tlumaczone napisami dialogi, tak ze uslyszymy leoba i swetela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj :/ Martyna!!!??? Może zabrzmi to dziwnie, ale wprost nie znoszę gier w polskich wersjach językowych, dlatego jeśli jakaśtam gra nie ma opcji wyboru języka, to sprowadzam ze Stanów, no ale Gran Turismo 5 to nie jest jakaśtam gra, tu sprawa wygląda inaczej - nie będę czekał dodatkowych 2 tygodni :rolleyes: Czy w grze będzie się dało zmienić język na angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z polskiego wydania

Dla mnie WIELKI + ze gierka w PL wersji. Wkońcu będe wszystko czaił 100% ;). Komentarze Martyny tez sie przydają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak widać Martyna nie wszędzie dabinguje głosy... np. W evencie TopGear są napisy ;] tak więc aż tak tragicznie nie jest ;-) Miło, że jest w końcu polski akcent w takim tytule ;-)

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę że taki rodzynek będzie w pełni spolszczony ! Angielski kumam ale Gran Turismo w pl to jest coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie widzę pozytywne nastawienie! :D Ostatnio wszędzie wypowiadają się same gbury, pisząc zazwyczaj jedną i tą samą regułkę: "Błagam, tylko nie PL. Język polski w grach to najgorsze co może być".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat, ze LEM sie bralo za polonizacje nic dobrego nie wrozy (biorac przyklad z Calla ostatniego chociazby) to w f1 nie bylo tak zle pomijajac opony alternatywne iglowne (zamiast mieszanki miekkiej i twardej). Ale i tak zawsze duzo fajniej pograc w rodzimym jezyku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code, gburem to w tym momencie jesteś TY. Gbur to osba arogancka i opryskliwa, a nie wiem co jest aroganckiego i opryskliwego w zapytaniu się, czy będzie opcja wyboru języka angielskiego. "Nareszcie pozytywne nastawienie?" Tym mnie rozbawiłeś, bo akurat większość użytkowników tutaj od miesięcy najeżdża na Kaza i PD i narzeka jakie to GT5 będzie beznadziejne. A ja? Ja czekam, ciesząc się! Bez słowa pogodziłem się z samochodami standartowymi i ich ograniczeniami. Język polski to pierwsza rzecz, na którą narzekam.

Ponawiam swoje pytanie: czy będzie możliwość wyboru języka angielskiego?

Dla tych, którzy będą żądali wyjaśnienia: bo tak wolę. Tak się składa, że od małego miałem do czynienia z angielskim, dosyć często jeżdżę do Stanów i wolę a) słyszeć wszystko w oryginale B) mieć menu po angielsku, bo uważam, że polskie nazewnictwo jest bardzo "naciągane" (mam wrażenie, że tłumacze często muszą tworzyć nowe słowa po polsku, bo nie ma bezpośrednich odpowiedników)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno byc, biorac pod uwage ze swoj egzemplarz tworca tego filmiku zakupil w Irlandii z tego co wyczytalem na innym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×